اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب سیستم عامل مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب سیستم عامل مک

سلام به همه دوستان مکی!!!
    من تو نصب مک به مشکل خوردم. ورژن 10.6.2 رو از تورنت دانلود کردم.
    اما تو کاستومایز وقتی می خوام کارت گرافیک رو انتخاب کنم تو لیست کارت گرافیک من نیست!!!
    من از کارت گرافیک آنبورد مادر بورد ecs a780gm-a که ati 3200هست استفاده می کنم.
    کی می تونه منو کمک کنه؟
    من گرافیک 3650 رو انتخاب کردم ولی وقت بوت شدن ارور می ده؟
    کمک

نصب سیستم عامل مک

سلام دوست عزیز.
    شما وقتی که می خوای بوت شی ، f8 رو بزن بعد یکی از دستورای زیر رو وارد کن:
    -x (خط تیره قبل از x هست!)
    -f (خط تیره قبل از f هست!)
    حالا شما بدون درایور وارد safe mode می شوید.
    از سایت زیر هم می تونید درایور مورد نظر رو پیدا کنید ولی باید از همین سایت نرم افزار os x86 رو دانلود کنی بعد restore extention رو بزنی و مسیر /system/library/extention رو انتخاب کن و بعد یک فایل می بینی. اونو انتخاب کن و دراور هایت را برگردان.
    سایت : Kexts.com

نظر

دوست عزیز اینو هم امتحان arch=i386 . چون اکثرا وقتی snow نصب میشه روی ۶۴ بیت میخواد بوت بشه ولی اگه شما از سی دی رام IDE استفاده کنی یا اصلا کامپیوتر شما IDE ساپورت باشه خطا میده پس اول امتحان کن اگه تو حالت ۳۲ بیت اومد بالا جاهای دیگه رو تغییر نده.

نظر

از حالت
        کد PHP:
        -
        بوت کن و پیغام خطا رو ، عکسش رو بگیر و بذار اینجا
        همه خطها معلوم باشه
        ویرایش توسط scott : https://i-phone.ir/forums/member/29475-scott در ساعت 05-09-2010, 06:52 PM

نظر

سلام
          من مک رو نصب کردم و فقط با سی دی اجرا میشه و در ضمن موقع بالا اومدن اول که lcd سریع خاموش و روشن میشه و بعد از حدود 1 دقیقه وارد مک میشه در ضمن صفحه کلید و موس لپ تاپ هم نمیشناسه و مجبورم از موس و کی برد اکسترنال استفاده کنم.
          لطفا مرو راهنمایی کنید
          با تشکر

نظر

بعد از نصب موقع بوت روی صفحه سفید که آرم اپل وسطشه .یه پیغام با 4 زبون مینویسه که لپتاپو خاموش کنم. چراااااااااا؟؟
            ولی تو سیف مود safe mod بالا می آد. مشکل چیه؟؟؟؟
            کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممک

یه سوال دیگه این که آیا میشه روی فلش یا هارد اکسترنال هم نصبش کنیم؟؟؟
            ترووووووووووووووووخدا همشو جواب بدید

نظر

سلام من مک رو نصب کردم اما بعد از 15 دقیقه که میاد بالا یه پیغام میده برا کیبورد که یه کلید کنار شیفت رو نمیشناسم کسی نیست راهنمایی کنه ؟

نظر

دوستان کسی نیست به داد ما برسه؟؟

نظر

دوست عزیز خیلی راحت تر میتونی با vm نصبش کنی این دردسرها رو هم دیگه نخواهی داشت

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi851 نمایش پست ها
                    سلام من مک رو نصب کردم اما بعد از 15 دقیقه که میاد بالا یه پیغام میده برا کیبورد که یه کلید کنار شیفت رو نمیشناسم کسی نیست راهنمایی کنه ؟
                    شما کیبوردت یا کار نمی کنه یا اگه کار می کنه ، چندی صبر کن ، یا اینکه با کلیدها ور برو ، بالاخره یه جوری درست میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط her0 نمایش پست ها
                      بعد از نصب موقع بوت روی صفحه سفید که آرم اپل وسطشه .یه پیغام با 4 زبون مینویسه که لپتاپو خاموش کنم. چراااااااااا؟؟
                      ولی تو سیف مود safe mod بالا می آد. مشکل چیه؟؟؟؟
                      کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممک

یه سوال دیگه این که آیا میشه روی فلش یا هارد اکسترنال هم نصبش کنیم؟؟؟
                      ترووووووووووووووووخدا همشو جواب بدید
                      شما هم می تونی رو فلش (البته+ 3 تا 4 ساعت حوصله) و هم می تونی رو هارد اکسترنال نصب کنی.
                      مشکل از درایور هاست. احتمالا اشتباه انتخاب کردی.
                      اینجا رو ببین:
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread20194.html

نظر

نوشته اصلی توسط ghb211 نمایش پست ها
                        سلام
                        من مک رو نصب کردم و فقط با سی دی اجرا میشه و در ضمن موقع بالا اومدن اول که lcd سریع خاموش و روشن میشه و بعد از حدود 1 دقیقه وارد مک میشه در ضمن صفحه کلید و موس لپ تاپ هم نمیشناسه و مجبورم از موس و کی برد اکسترنال استفاده کنم.
                        لطفا مرو راهنمایی کنید
                        با تشکر
                        خوب من هم با یه لپ تاپ همین مشکل رو داشتم. اما من نمی فهمم ، شما چرا اینقدر پر توقع هستید ، بابا مک روش نصب شده دیگه ، برو خدا رو شکر کن.(نصب مک روی pc رو شوخی نگیرید!)

نظر

بعد از حدود 10 بار نصب کردن آخر متوجه اشکالم شدم و با موفقیت تونستم مک رو نصب کنم. گرافیک و کی برد رو به خوبی شناخت و لود اون هم حدود 35 ثانیه بیشتر نیست. فقط یه کم تو صداش نویز داره که زیاد مهم نیست. در ضمن من الان هم اکس پی و هم سون و هم مک رو رو لپ تاپم دارم.

مشکل اینجا بود که اصلا نباید گرافیک رو تو کاستومایز تیک میزدم.

با تشکر از همه دوستان

نظر

من لپ تاپ hp dv6-1225 دارم.می خوام مک نصب کنم.توی سایت میهن دانلود ورژن 10.6.4 رو گذاشته و دانلود کردم ولی نمی دونم چطور نصبش کنم حجحش هم حدودا 7 گیگ هست.نمی تونم رایتش کنم.لینکی برای دانلود هست که بشه توی 2 تا دی وی دی جاش داد؟
                            این چیزیه که من دانلود کردم

نظر

نوشته اصلی توسط PHENOMENON نمایش پست ها
                              من لپ تاپ hp dv6-1225 دارم.می خوام مک نصب کنم.توی سایت میهن دانلود ورژن 10.6.4 رو گذاشته و دانلود کردم ولی نمی دونم چطور نصبش کنم حجحش هم حدودا 7 گیگ هست.نمی تونم رایتش کنم.لینکی برای دانلود هست که بشه توی 2 تا دی وی دی جاش داد؟
                              این چیزیه که من دانلود کردم
                              شما کافیه یه dvd 9 بخرید!!!

نظر

صبر کنید ..
                              X