اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت نشدن iatkos l2 بعد از نصب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بوت نشدن iatkos l2 بعد از نصب

و باز هم یه سوال دیگه
    ببخشید من بعد از نصب iatkos l2 نمیتونم بوت کنم و روی آرم اپل گیر میکنه!

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
    و باز هم یه سوال دیگه
    ببخشید من بعد از نصب iatkos l2 نمیتونم بوت کنم و روی آرم اپل گیر میکنه!
    با این بوت کنی به احتمال زیاد مشکلت حل میشه؛
    npci=0x2000

اگه جواب نگرفتی بجای 2000 بزن 3000

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad pod نمایش پست ها
      با این بوت کنی به احتمال زیاد مشکلت حل میشه؛
      npci=0x2000

اگه جواب نگرفتی بجای 2000 بزن 3000
      ممنون حل شد! حالا هر دذفعه بخوام بوت کنم باید این دستور و بزنم ؟
      ویرایش توسط iiiamirrr : https://i-phone.ir/forums/member/18281-iiiamirrr در ساعت 15-07-2012, 09:10 AM

نظر

دوستان lممنون میشم به این سوالاتمم جواب بدید
        من iatkos l2 رو کنار ویندوز 7 نصب کردم و کار میده ! فقط صدا ندارم مشکلات اصلی من عبارتند از :

پ1- اگه دوستان لطف کنند ککست درایور صدای منو قرار بدند ممنون میشم! mother board : gigabyte ep43t-ud3l
        2-هر بار بخوام بین این دو سیستم عامل سوییچ کنم باید برم و تنظیمات بایوس رو sata مود رو بزارم برای ویندوز روی ide و برای مک روی ahcp !!!! نمیشه هرکدوم رو کاری کرد که مثلا ویندوز با ahcp کار بده یا مک با ide ?????

3 نشناختن درایو نوری توسط مک ! فکر کنتم چون ide هست نمیشناسه! راهی نداره ؟

4- مشکل بعدی دیدن پارتیشن مک در ویندوز هست که نمیتونم ببینمش و تغییرش بدم !
        و همینطور بر عکس توی مک پارتیشن های ntfs رو میشناسه ولی تغییر نمیتونم بدم!

5- میخواستم ببینم الان میتونم به راحتی آپدیت کنم با نه ؟؟؟ چون به imesseage , facetime احتیاج دارم!!

6-اگر mountion lion رو نصب کنم مشکلی نداره ؟ برای حل مششکل قبلیم ؟؟؟کدوم رو ترجیح میدید ؟؟؟

7-من هر بار بخوام مک رو بوت کنم باید npci=0x2000 رو وارد کنم تا بوت شه! وگرنه روی آرم اپل گیر میکنه ؟ چیکار کنم که هر دفعه نخوام اینو تایپ کنم ؟؟

8-و در آخر هم اینکه وقتی مک بوت میشه اول یه چند ثانیه iatkos l2 بوت میشه و میگه اگر تنظیمات رو میخوای کلیدی رو فشار بده! میشه اینکار و کنسل کرد ؟ من نمیخوام هر بار برای بوت شدن مک این گزینه بیاد! میخوام مستقیم بره توی مک بدون تایمر و ستینگ

ممنون

نظر

ممنون حل شد! حالا هر دذفعه بخوام بوت کنم باید این دستور و بزنم ؟
          ۱. درایور صداتو باید تو این سایت پیدا کنی.
          ۲. باید ویندوزتوتو حالت ahci نصب کنی. یعنی باید دوباره ویندوز نصب کنی تو حالت ahci
          ۳. متاسفانه راهی نداره. باید ساتا باشه
          ۴. باید تو ویندوز برنامه macdrive رو داشته باشی. با این برنامه میتونی درایو مک رو تو ویندوز مشاهده کنی و فایلهاشو ادیت کنی.
          ۵. میتونی به ۱۰.۷.۴ آپدیت کنی وبا برنامه multibeast مخصوص لاین کاستومایز کنی که خیلی کار باهاش راحته.
          ۶. وقتی مانتن لاین اومد میتونی با برنامه فوق العاده myhack که تو سایتش هست بوسیله فلش نصب کنی.
          ۷. اگه آپدیت کنی میتونی بابرنامه ای که تو مورد ۵ گفتم بوت مکت رو درست کنی. خودش درست میکنه.
          ۸. نمیدونم راجع به چی صحبت میکنی!
          تو این سایتی که لینکشو میدم حتما برو. روشهای مختلف نصب لاین رو توضیح داده. خییییییلییییی کامله و با جزییات توضیح داده
          The Difference Between Unibeast, myHack, and Kakewalk
          ویرایش توسط MohammaD Pod : https://i-phone.ir/forums/member/3832-mohammad-pod در ساعت 15-07-2012, 03:44 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad pod نمایش پست ها
            ۱. درایور صداتو باید تو این سایت پیدا کنی.
            ۲. باید ویندوزتوتو حالت ahci نصب کنی. یعنی باید دوباره ویندوز نصب کنی تو حالت ahci
            ۳. متاسفانه راهی نداره. باید ساتا باشه
            ۴. باید تو ویندوز برنامه macdrive رو داشته باشی. با این برنامه میتونی درایو مک رو تو ویندوز مشاهده کنی و فایلهاشو ادیت کنی.
            ۵. میتونی به ۱۰.۷.۴ آپدیت کنی وبا برنامه multibeast مخصوص لاین کاستومایز کنی که خیلی کار باهاش راحته.
            ۶. وقتی مانتن لاین اومد میتونی با برنامه فوق العاده myhack که تو سایتش هست بوسیله فلش نصب کنی.
            ۷. اگه آپدیت کنی میتونی بابرنامه ای که تو مورد ۵ گفتم بوت مکت رو درست کنی. خودش درست میکنه.
            ۸. نمیدونم راجع به چی صحبت میکنی!
            تو این سایتی که لینکشو میدم حتما برو. روشهای مختلف نصب لاین رو توضیح داده. خییییییلییییی کامله و با جزییات توضیح داده
            the difference between unibeast, myhack, and kakewalk

آقا یک دنیااا ممنون خیلییی راهنمایی های جامعی کردی!!!!!! ایول

یک سوال دیگه اینکه من طبق آموزش سایت ککست رو نصب میکنم ولی نمیفهمم نصب شده یا نه ؟! جایی هست که بفهمم الان کدوم تککست ها نصب شدن ؟؟؟

نظر

آقا یک دنیااا ممنون خیلییی راهنمایی های جامعی کردی!!!!!! ایول

یک سوال دیگه اینکه من طبق آموزش سایت ککست رو نصب میکنم ولی نمیفهمم نصب شده یا نه ؟! جایی هست که بفهمم الان کدوم تککست ها نصب شدن ؟؟؟
              خواهش میکنم.
              بله تو این آدرس هست :
              System => Library => Extentions
              ویرایش توسط MohammaD Pod : https://i-phone.ir/forums/member/3832-mohammad-pod در ساعت 16-07-2012, 12:16 AM

نظر

صبر کنید ..
              X