اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون Leo Hazard

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مدل سخت افزاری که نمیشناسه رو بدید
    میتونید از سایت زیر پیدا کنید
    kexts.com

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
      مدل سخت افزاری که نمیشناسه رو بدید
      میتونید از سایت زیر پیدا کنید
      kexts.com
      یعنی چی مدلشو بدم؟مدل چیشو باید بدم؟لب تاپم وایو هست با intel dual core 2 duo کار می کنه.اینک سریالش:
      VGN-FZ290
      از توی اون سایت من نمی دونم باید کدوم درایور رو باید بردارم.راستی وبکم هم کار نمی کنه.ممنون
      I Am What I Am

نظر

یعنی اینکه سخت افزار صدا و اینترننتتون چه مدلی ه
        realtalk یا ....؟؟؟

نظر

دوستان من تو نصب 10.6.6 یه مشکلی دارم!
          وقتی بوت میکنم و صبر میکنم اون خط وسط صفحه پر بشه تا نصب رو شروع کنه هیچ اتفاقی نمیفته و dvd دیگه توی رام تکون نمیخوره!!!
          اگرم f8 رو بزنم باز هم به همین منوال است.
          توی محیط ویندوز هم با virtual pc امتحان کردم ارور can't find mach_kernel میده!
          برای راحتی کمک دوستان یه فیلم از محیط virtual pc میزارم! توی فیلم به سمت چپ بالای صفحه دقت کنید!
          دقیقا همین مشکل رو با 10.6.3iAtkos هم داشتم!
          دستگاهم هم لپ تاپ acer 4750 cpu:core i5 2410 ram:4Gb vga:gt540
          ممنون میشم کمک کنید
          لینک دانلود فیلم Capture_20110723.rar
          ویرایش توسط pc boy : https://i-phone.ir/forums/member/63456-pc-boy در ساعت 23-07-2011, 08:01 PM

نظر

نوشته اصلی توسط pc boy نمایش پست ها
            دوستان من تو نصب 10.6.6 یه مشکلی دارم!
            وقتی بوت میکنم و صبر میکنم اون خط وسط صفحه پر بشه تا نصب رو شروع کنه هیچ اتفاقی نمیفته و dvd دیگه توی رام تکون نمیخوره!!!
            اگرم f8 رو بزنم باز هم به همین منوال است.
            توی محیط ویندوز هم با virtual pc امتحان کردم ارور can't find mach_kernel میده!
            برای راحتی کمک دوستان یه فیلم از محیط virtual pc میزارم! توی فیلم به سمت چپ بالای صفحه دقت کنید!
            دقیقا همین مشکل رو با 10.6.3iAtkos هم داشتم!
            دستگاهم هم لپ تاپ acer 4750 cpu:core i5 2410 ram:4Gb vga:gt540
            ممنون میشم کمک کنید
            لینک دانلود فیلم Capture_20110723.rar
            هنگام نصب هر چند دقیقه موس رو حرکت بدید و نزارید دستگاه به حالت power saving بره.

نظر

دوستان بالاخره تونستم با کمک Iboot نصبش کنم ولی الان یه مشکلای دیگه ای دارم که اگه بازم کمک کنید ممنون میشم!
              یکی اینکه بدون اینکه سی دی iboot رو بزارم بوت نمیشه و بالا نمیادو حتما باید از این سی دی استفاده کنم تا بالا بیاد!
              بعد اینکه یه سری از درایور ها رو با اینکه کاستومایز کردم ولی درست کار نمیده!!
              مثلا من لپ تاپ دارم و تاچ پد خود لپ تاپ برای حدود 20 دقیقه تو محیط مک خوب کار میکنه، ولی یهو بدون اینکه هیچ کار خاصی انجام بدم از کار میفته!!! یا مثلا کارت صوتم realtek هست ولی از تکنولوژی dolby استفاده میکنه! همون درایور کارت صوت های realtek رو تیک زدم، صداش هم در میاد ولی ضعیف هست و حالت پشت سر هم قطع و وصل میشه!!
              ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

مشکل نصب hazard 10.6.6

سلام.من تمامی مراحل نصب رو مانند فیلم آموزشی siwa طی کردم. بعد از ریستارت در مرحله پخش کلیپ صدای کلیپ پخش میشه (یه آهنگ متال!) ولی صفحه رو لوگوی اپل گیر کرده و دایره هم نمی چرخه. مدل گرافیک هم اینه:
                Nvidia 9200 GS
                در قسمت customize هم nvidia رو تیک زدم. کسی راه حلی داره؟

نظر

با سلام
                  وقتی سیستم و با دی وی دی بوت می کنم تا نصبش شروع بشه پس از اینکه آرم اپل اومد و ستاره شروع به چرخیدن کرد پس از گذشت چند دقیقه کامپیوتر خاموش می شه
                  اگه ممکنه کمکم کنید

نظر

salam man hazard 10.6.5 kharidam toye sitesh in bood vali fek konam 10.6.1ya 10.6.2
                    man laptopam dell 1558 studio zamani ke dvd ro mizaram toosh moghe boot zamani ke type mikonam -v badesh reboot mishe enter ham ke mizanam arm apple miad mipare reboot mishe
                    roye ye case kheili paiin taraz laptopam gozashtam ghashang boot mishe miad bala chikar konam lotfan komakam konid

نظر

نوشته اصلی توسط sindra نمایش پست ها
                      salam man hazard 10.6.5 kharidam toye sitesh in bood vali fek konam 10.6.1ya 10.6.2
                      man laptopam dell 1558 studio zamani ke dvd ro mizaram toosh moghe boot zamani ke type mikonam -v badesh reboot mishe enter ham ke mizanam arm apple miad mipare reboot mishe
                      roye ye case kheili paiin taraz laptopam gozashtam ghashang boot mishe miad bala chikar konam lotfan komakam konid
                      لطفا به قوانین احترام گذاشته و فارسی تایپ کنید!

اگر هم کیبرد پارسی ندارید از طریق Google Translate فینگلیش رو به پارسی تبدیل کنید

نظر

سلام دوستان.من هرکاری میکنم نمیتونم وارد محیط نصب اسنو بشم.با تمام کرنل ها تست کردم نشد.لپ تابم dell5010/ممنون میشم کمکم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط moj3131 نمایش پست ها
                          سلام دوستان.من هرکاری میکنم نمیتونم وارد محیط نصب اسنو بشم.با تمام کرنل ها تست کردم نشد.لپ تابم dell5010/ممنون میشم کمکم کنید
                          در محیط بایوس ؛

sata mode = achi

قرار دادید؟

نظر

بله انجام دادم.مشخصات سیستمم:cpu>i3 2.4/ vgati4650/ ram:4g

نظر

من این نسخه رو دارم رو virtualbox نصب می کنم ولی گرافیک ظاهرا گرافیک دوم سیستم یعنی intel رو شناخته که 128 مگابایت حافظه داره !
                              گرافیک دوم من ATI 6770 هست که 2 گیگابایت هست .

چطوری باید سویچ کنم ؟
                              مدل لپ تاپ HP Pavilion 6199ee

نظر

بعد از نصب hazard 6 میتوان بر روی آن X-code نصب کرد

نظر

صبر کنید ..
                                X