اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون iAtkos

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
    اسلام
    از رو دی وی دی هم بوت کردم نیومد یه سری چیز ها تو صفحه سفید مینویسه بعد میگه باید ریستارت بکنی
    چیکار کنم؟
    سیستم رو با دستور V- بوت کنید و یه عکس از قسمتی که گیر میکنه قرار بدید.
    این دستور رو هم تست کنید.
    کد:
    -v -f

نظر

• دوستان من لپ تاپ acer v3 571g دارم چند نسخه هکینتاش دانلود کردم hazard , lion اما همشون یه مشکل دارن موقعی که بوت میکنم از طریق کلید F12 بعد صفحه mac بالا میاد ازم خواسته کلید F8 فشار دهم زمانی این کار میکنم سیستم من هنگ میکنه 10 دقیقه صبر میکنم بازم اتفاقی نمیفته بعضی از دوستان گفتن از بوت فلگ استفاده کنم من نمیدونم بوت فلک کارش چیه فقط میدونم هر کلیدی دیگه فشار بدم سیستم هنگ میکنه و اگه هم نزنم بعد پایان لودینگ باز هم هنگ میکنه

کسی میدونه مشکل چیه؟

نظر

• سلام چنتا مشکل برام پیش اومده از کسانی که با این هکینتاش iAtkos S3 کار کردن خواهش میکنم کمکم کنن . من iAtkos S3 V2 رو روی لپ تاپم نصب کردم و موفق شدم بالا بیارمش بعد دوتا مشکل دارم بکی اینکه اصلا نمیدونم چه جوری به اینترنت وایرلس خونه وصل شم آیکونش توی نوار بالای صفحه هست (من موقع نصب کردن توی Customize تمام درایور های Network رو تیک زدم ولی آیکون وای فای توی نوار بالای صفحه نبود بعدش خودم یه فایل Kext که فکر کنم درایور بود رو مطابق با مدل وایرلسم نصب کردم که بعد Airport اومد ولی بازم نمیتونم وصل شم Turn On Airport رو هرچی میزنم هیچی نمیشه) . مشکل دومم اینه که رزلوشن لپ تاپم 1280x800 اما رزلوشن iAtkos S3 V2 یدونست فقط اونم 1024x786 ممنون میشم تو این دو مورد کمکم کنین. ممکنه این هم به خاطر نشناختن کارت گرافیک باشه؟

لپ تاپمم Toshiba Satellite L300 هست مشخصاتشم اینه:
        Intel Pentium Dual Core T4200 2.00 GHz <> RAM: 2GB of RAM DDR2 <> Graphic : Mobile Intel 4 Siries Chipset Family
        ویرایش توسط pooya0007 : https://i-phone.ir/forums/member/119327-pooya0007 در ساعت 19-04-2013, 09:36 AM دلیل: یه ذره بهتر شد یکی از مشکلاتم تا حدودی حل شد!

نظر

• سلام خسته نباشید
          من یه دی وی دی iatkos l2 دارم
          قبلا با اون چند بار مک نصب کرده بودم
          اما الان وقتی دی وی دی رو بوت میکنم صفحه سفید رو میاره و اونجا میمونه و کار دیگه ای نمیکنه(همون صفحه ای که بعد از اون تنظیمات مربوط به نصب هست)
          لطفا کمک کنید

نظر

• من Mac os X 10.8.2 رو نصب کردم همه چیز هم به خوبی کار می کنه .اما OpenGL مشکل داره وکارت گرافیکم intel X3100 هست.تمام ککست های مربوط به گرافیکمو نصب کردم اما نشد.در صورتی که در 10.7.3 که قبل از این داشتم این مشکل رو نداشتم.ممنون میشم اگه کمکم کنید
            ویرایش توسط Amir.xcallibure : https://i-phone.ir/forums/member/857-amir-xcallibure در ساعت 30-11-2013, 04:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir.xcallibure نمایش پست ها
              من Mac os X 10.8.2 رو نصب کردم همه چیز هم به خوبی کار می کنه .اما OpenGL مشکل داره وکارت گرافیکم intel X3100 هست.تمام ککست های مربوط به گرافیکمو نصب کردم اما نشد.در صورتی که در 10.7.3 که قبل از این داشتم این مشکل رو نداشتم.ممنون میشم اگه کمکم کنید
              کارت گرافیک شما فقط در 10.7 و 10.6 کار میکنه و باید غید کارت گرافیکو بزنید یا عوضش کنید

نظر

• سلام خسته نباشید من تونستم نصب کنم ولی یه مشکل دارم همین که اینتر میزنی بوت بشه سیستم ریستارت میشه
                لب تاپم ایسر 4750
                i5
                gt540
                4ddr3
                640g
                نسخه استفاده شده هم iaktoos s3-version 2
                ممنون میشم جواب بدبد دوستان

نظر

• سلام دوستان. من مدل لپتاپم hp g62 b30sg هست. میشه در مورد Customize منو راهنمایی کنید که چه تیکهایی باید باشه?,ممنون میشم

نظر

• شما تو كاسومايز تيك هيچي رو نزن بعد با multi beast ككست هاشو نصب كن

نظر

• نوشته اصلی توسط 2reza11 نمایش پست ها
                      دوستان من لپ تاپ acer v3 571g دارم چند نسخه هکینتاش دانلود کردم hazard , lion اما همشون یه مشکل دارن موقعی که بوت میکنم از طریق کلید F12 بعد صفحه mac بالا میاد ازم خواسته کلید F8 فشار دهم زمانی این کار میکنم سیستم من هنگ میکنه 10 دقیقه صبر میکنم بازم اتفاقی نمیفته بعضی از دوستان گفتن از بوت فلگ استفاده کنم من نمیدونم بوت فلک کارش چیه فقط میدونم هر کلیدی دیگه فشار بدم سیستم هنگ میکنه و اگه هم نزنم بعد پایان لودینگ باز هم هنگ میکنه

کسی میدونه مشکل چیه؟
                      دوستان من هم تقریبا همین مشکل رو دارم اما سیستم من ریستارت میشه
                      من لپتاپ HP Probook 4540s دارم و حتم دارم که این سیستم ساپورت میشه چون آموزش های زیادی براش هست اما توی هیجکدوم همچین مشکلی مطرح نشده بود
                      زاهی هست؟

نظر

• سلام
                        کسی میدونه این مشکلو چطوری حل کنم؟تا اینجا که عکسشو گذاشتم میره بعد گیر میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط az1051495 نمایش پست ها
                          سلام
                          کسی میدونه این مشکلو چطوری حل کنم؟تا اینجا که عکسشو گذاشتم میره بعد گیر میکنه
                          چه نسخه ای نصب میکنید ؟

با چه کرنل فلگی بوت کردید ؟

با این کرنل هم تست کنید :

کد:
                          -x

اگر باز گیر کرد :

کد:
                          -v -f -x

انشاالله درست میشه

نظر

• سلام

من iATKOS_S3_version2 رو از سایت وطن دانلود گرفتم

ده تا پارت بود و بدون مشکل استرکت شد و یه فایل iso شد.

ولی هر کاری کردم این فایل ایمیج و رایت کنم رو دی وی دی نشد!!

آخرای رایت ارور میده تا حالا 4 تا دی وی دی به باد رفته .....

راهی هست فایل ایمیج و رو فلش bootable کنم؟؟

کمکم کنید مشکل از کجاس؟؟؟

cpu سیستمی که استفاده میکنم celeron هست و رم 2 گیگ و کارت گرافیک 8400

فقط از همین ورژن هکینتاش میتونم استفاده کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط peyman.3gs نمایش پست ها
                              سلام

من iATKOS_S3_version2 رو از سایت وطن دانلود گرفتم

ده تا پارت بود و بدون مشکل استرکت شد و یه فایل iso شد.

ولی هر کاری کردم این فایل ایمیج و رایت کنم رو دی وی دی نشد!!

آخرای رایت ارور میده تا حالا 4 تا دی وی دی به باد رفته .....

راهی هست فایل ایمیج و رو فلش bootable کنم؟؟

کمکم کنید مشکل از کجاس؟؟؟

cpu سیستمی که استفاده میکنم celeron هست و رم 2 گیگ و کارت گرافیک 8400

فقط از همین ورژن هکینتاش میتونم استفاده کنم؟
                              منم یه بار اینجوری شدم اخرش مجبور شدم دوباره از یه جا دیگه با فرمت Dmg دانلود کنم

با poweriso بازش کن اگه dmg توش بود بیار بیرون وگرنه باید دوباره دان کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
                                منم یه بار اینجوری شدم اخرش مجبور شدم دوباره از یه جا دیگه با فرمت Dmg دانلود کنم

با poweriso بازش کن اگه dmg توش بود بیار بیرون وگرنه باید دوباره دان کنی

خب خوشبختانه مشکل از رایترم بود ...
                                تونسم فایل iso رو با یه لپ تاب رایت کنم
                                مراحل نصب رو هم انجام دادم اما وقتی ریستارت میشه سیستم رو ارم اپل میمونه!!!

چیکار باید بکنم ....؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X