اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون iAtkos

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان عکس زیر به این معنی که درایور وایرلس نصب شده؟؟
    ویرایش توسط yaghob68 : https://i-phone.ir/forums/member/105026-yaghob68 در ساعت 02-11-2012, 02:09 PM

نظر

• طبق عکس زیر یعنی وایرلس من شناسایی شده؟

DSC_0001.JPG - 434.3 Kb

نظر

• آقا برای من در این جا گیر می کنه با دستور -v هم رفتم "

نظر

• دوستان مدل کارت گرافیک من ati mobility radeon hd 5000 هستش...تو خود سایت سازنده iatkos گفته که این کارتای mobility سازگار نیستش و باید بعد نصب iatkos خودمون دانلود و نصبش کنیم...ولی متاسفانه بعد نصب برا من صفحه سیاه و بعضی موقع ها سفید می شه که یعنی با درایور گرافیکم مشکل داره
          نمی شه کاریش کرد؟

نظر

• سلام خسته نباشيد
            من هكينتاش رو نصبكردم ولي وقتي هكينتاش رو انتخاب ميكنك لوگوي اپل مياد بعد حدودا ٢دقيقه علامت ورود ممنوع مياد روي لوگوي اپل چيكار كنم لطفا كمك كنيد
            ورژن هكينتاش iaktos l2 lion 10.7.2
            مدل مادر بورد asus p6t deluxe v2
            ///// سي پي يو core i7

نظر

• ببینید موقعی که شما پچ ها رو میزنید یه سری توضیحات میده که شما بخونید کدومش به سخت افزار شما میخوره .. علامت ورود ممنون بیشتر موافع بخاطر عدم نصب یا اشتباه نصب شدن پچ cpu بوده

نظر

• نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
                سلام خسته نباشيد
                من هكينتاش رو نصبكردم ولي وقتي هكينتاش رو انتخاب ميكنك لوگوي اپل مياد بعد حدودا ٢دقيقه علامت ورود ممنوع مياد روي لوگوي اپل چيكار كنم لطفا كمك كنيد
                ورژن هكينتاش iaktos l2 lion 10.7.2
                مدل مادر بورد asus p6t deluxe v2
                ///// سي پي يو core i7
                دوست عزیز من خودم بعد دو هفته تلاش آخر تونستم دیروز نصبش کنم...شما مدل کارت گرافیکت بگو؟ این مشکل که می گی منم داشتم و واسه عدم شناخت صحیح کارت گرافیک هستش..سعی کن یه بار دیگه نصب کنی اما با راهنمایی زیر:
                اون اول که f8 می زنی و می ره تو قسمت ستاپ سری رو iatkos کلیک نکن این جمله رو تایپ کن بعد ابنتر رو بزن: ((این جملع ای که تایپ می کنی اون پایین صفحه نمایش نشون داده می شه))

x –v arch=i386 npci=0x2000-

حالا دیگه بقیه موارد عادی انجام بده تا اونجایی که می رسه به انتخاب گرافیک: ببین یه نکته مهمی که خیلی ها بهش توجه نمی کنن اینه که در قسمت boodlader options اگه تیک graphics enabler رو زدی دیگه نباید در قسمت vga گزینه ای را انتخا ب کنی. من خودم graphivs enabler رو تیک نزدم و تیک aty_init رو زدم...شما هم هر دو رو امتحان کن ببین کدوم راه جواب می ده برات .نکته آخر این که در قسمت rtc شما تیک rtc رو بردار و تیک rtc 32-bit رو بزن.

نظر

• درود
                  ايندفعه كه خواستم برم صفحه نصب علامت ورود ممنوع رو اوردچيكار كنم

نظر

• کسی نیست کمک کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
                      کسی نیست کمک کنه؟
                      دوست عزیز می تونی یه عکس از اونجا که ورود ممنوع می ده بذاری؟
                      منم مشکل شما رو داشتم ولی طبق توضیحات بالا حل شدش

نظر

• لوگوي اپل مياد زيرش يه دايره بارگزاري ميكنه بعد إز حدودا ٢دقيقه. يه ارم ورود ممنوع مياد ولي اون دايره بازم ميچرخه

- - - - - - - - - -

لوگوي اپل مياد زيرش يه دايره بارگزاري ميكنه بعد إز حدودا ٢دقيقه. يه ارم ورود ممنوع مياد ولي اون دايره بازم ميچرخه

بفرمایید اینم عکسش

كسي نيست كمك كنه

یعنی کسی تو این انجمن نیست به من کمک کنه

نظر

• ببین روش نصب هکینتاش یه روش مشخص نیست منم خیلی وفته دیگه کار نکردم با این نسخه ها . تمام این عوامل مال بخشی هست که شما قبل نصب پچ های مورد نظر رو نصب میکنید ، باید طوری این پچ ها انتخاب بشن که با سخت افزار شما همخوانی داشته باشن

نظر

• سلام من هكينتاش رو دوباره نصب كردم اما اين بار علامت ورود ممنوع رو نمياره عوضش حدودا٢ساعته رو صفحه لودينگ گير كرده چيكار كنم

- - - - - - - - - -

سلام من هكينتاش رو دوباره نصب كردم اما اين بار علامت ورود ممنوع رو نمياره عوضش حدودا٢ساعته رو صفحه لودينگ گير كرده چيكار كنم

نظر

• سلام خسته نباشید من میخوام iaktos l2-lion 10.7.2 رو نصب کنم ولی وقتی میزنم صفحه نصب رو بیاره یه چیزایی مینویسه بعد ریستارت میشه
                              مشکل از چی میتونه باشه لطفا کمکم کنید
                              ماهم ارزومونه که از مکیناش به صورت هک شده استفاده کنیم
                              پول نداریم که مک بخریم لااقل کمک کنید به صورت هک شده نصبش کنیم :دی

نظر

• نکات رو کامل بخونید بعد شروع به نصب بکنید اقا نوید شما باید busratio=xx مخصوص cpu خودتون رو بزنید

- - - - - - - - - -

نکات رو کامل بخونید بعد شروع به نصب بکنید اقا نوید شما باید busratio=xx مخصوص cpu خودتون رو بزنید

نظر

صبر کنید ..
                                X