اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم نمایش گزینه folx هنگام راست کلیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم نمایش گزینه folx هنگام راست کلیک

بچه ها من نمیدونم چرا از مدتی قبل دیگه وقتی روی یه لینک راست کلیک میکنم گزینه download with folx رو نشون نمیده! البته توی سافاری این مشکل رو دارم اما مثلا توی اپرا اون گزینه رو دارم! حتی توی سافاری وقتی روی لینک مورد نظرم کلیک هم میکنم وارد فالکس نمیشه که بتونم با دانلود منیجر فایلم رو دانلود کنم! مشکل از کجاست؟؟
    حتی یه بار برنامه رو delete کردم و باز نصب کردم اما هیچ جورش تاثیر نداره!!

نوشته اصلی توسط signor2 نمایش پست ها
    بچه ها من نمیدونم چرا از مدتی قبل دیگه وقتی روی یه لینک راست کلیک میکنم گزینه download with folx رو نشون نمیده! البته توی سافاری این مشکل رو دارم اما مثلا توی اپرا اون گزینه رو دارم! حتی توی سافاری وقتی روی لینک مورد نظرم کلیک هم میکنم وارد فالکس نمیشه که بتونم با دانلود منیجر فایلم رو دانلود کنم! مشکل از کجاست؟؟
    حتی یه بار برنامه رو delete کردم و باز نصب کردم اما هیچ جورش تاثیر نداره!!
    معمولا اینجور مواقع باید پلاگین دانلود منیجر رو توی بروزر آپدیت کنید. متاطقانه رو سافاری نمیدونم چجوریه.

نظر

چرا از Speed downloader استفاده نمیکنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
        چرا از Speed downloader استفاده نمیکنید؟
        راستش از speed downlod استفاده میکردم اما یه مشکل بدی که داشت این بود که وسط دانلود هی از برنامه خارج میشد! اعصابمو ریخته بود به هم! هر چند به نظر سرعت دانلود بالاتری از فالکس داشت و مذیتش این بود که ثبات سرعت داشت و مثل فالکس هی بالا پایین نمیشد سرعتش!!
        شما لینک بدرد بخوری از speed download دارین لطف کنین بهم معرفی کنین؟

نظر

از دوستان خواهش میکنم مشکل منو اگه میتونن حل کنن! استادای انجمن کجا هستن؟؟

نظر

یعنی میخواین بگین توی این انجمن چند ده هزار نفری یکی نیست بیاد مشکل ما رو حل کنه؟ یا انجمن رو گذاشتن به امان خدا؟

نظر

خب لینک دانلود رو دستی به برنامه بدید، نمیشه؟

نظر

لینک هایی هستن که امکان وارد کردنشون بصورت دستی نیست! آخه مشکل اینه که نمیدونم چرا باید پلاگین دانلود منیجر هام کلا از سافاری حذف بشه!! حتی igetter هم الان دیگه جواب نمیده مث سابق! مشکل از سافاری هست یعنی؟

نظر

نوشته اصلی توسط signor2 نمایش پست ها
                  لینک هایی هستن که امکان وارد کردنشون بصورت دستی نیست! آخه مشکل اینه که نمیدونم چرا باید پلاگین دانلود منیجر هام کلا از سافاری حذف بشه!! حتی igetter هم الان دیگه جواب نمیده مث سابق! مشکل از سافاری هست یعنی؟
                  سافاریتون رو آپدیت کنید ببینید چی میشه

اگر درست نشد ، باید از طریق wine یا crossover برنامه IDM رو نصب و استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
                  X