اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام بلاخره برو.....کسی ام درست شد ولی بازم به اپاستور وصل نمی شه اینم عکس:

کمکککککک
    ویرایش توسط undead : https://i-phone.ir/forums/member/43396-undead در ساعت 16-07-2012, 09:53 AM

نظر

• با سلام
      اینجانب دارای مک پرو ۷۲۴ میباشم.وقتی برای اپدیت software را میزنم فقط mac os x update combined را می اورد.سوال اینجاست که چرا mountain lion را نمی آورد؟ بعد اینکه حتی برای اپدیت os combined هم اقدام میکنم بعد از update پیغام can't save را می اورد.خواهشمندست اینجانب را راهنمایی فرمایید.
      باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI009 نمایش پست ها
        شما چه جوری اپدیت کردید؟
        حقیقتش من اپدیتهارو به صورت combo دانلود کردم. از لینکهای اپل ولی نه از software update. بلکه از لینکهایی که تو همین سایت هست دانلود کردم. بعد اپدیت رو نصب کردم ریست کردم و همینجوری دیگه از ۱۰.۷.۱ به ۱۰.۷.۳ و از ۱۰.۷۳ به ۱۰.۷.۴ اپدیت کردم. هیچ تغییری توی مولتی لودر ایجاد نکردم. جالبش اینه که مادربورد من اصلا گزینه ای به اسم AHCI نداره. و من راحت دارم مک رو استفاده میکنم. بدونم هیچ اروری. خودم هم نمیدونم چطوری.

نظر

• سلام دوستان
          من iATOKOS S3 روی دستک تاپم نصب کرده بودم و کلی لذت میبردم
          ولی الان یه لپ تاپ aser 5750g خریدم هر کاری میکردم بوت نمیشد، تو یه سایت خارجی نوشته بود حالت گرافیکتو از swich در بیار و حالت achi باشه هاردم و از iboot 3.3.0 استفاده کنم واسه بوت، بوت شد مراحل نصبم رفتم تا اونجایی که هارد فرمت کنم و روی گزینه شروع نصب کلیک کردم نوشت 18 دقیقه مونده، دیگه پر نمیشه بعد از 5 دقیقه هم میزنه نمی تونه فایل های مورد نیاز مک و کپی کنه، به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• شما مطمئنید که درست گزینه رو انتخاب کردید و دکمه ی Erase رو بزنید؟
            یک بار دیگه تست کنید
            شاید مشکل شما از Dvd مک باشه عوض کنید و تست کنید
            احتمالا مشکل از دی وی دی
            بدرود

نظر

• نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
              شما مطمئنید که درست گزینه رو انتخاب کردید و دکمه ی Erase رو بزنید؟
              یک بار دیگه تست کنید
              شاید مشکل شما از Dvd مک باشه عوض کنید و تست کنید
              احتمالا مشکل از دی وی دی
              بدرود
              نه مشکل از dvd نیست فقط این ورژن که دارم از cpu های سریه sandy bridge پشتیبانی نمیکنه ولی خواستم یه جوری نصبش کنم ، بازم ممنون

نظر

• سلام
                این سیستم من هست. کدوم گزینه ها رو در Multibeast باید فعال کنم؟
                MB: Ga P61A-D3
                graphic card: NVIDIA GeForce GT 220 DDR3
                CPU: intel g620
                Network Adapter: Atheros AR8151 PCI-E Gigabit Ethernet Controller (NDIS 6.20)
                Ram: 4GB
                در ضمن کیبوردم هم ps/2 هست. اگه مشکلی داره با مک یه مدل USB اش رو بخرم؟!

نظر

• سلام به همه ی دوستان گل
                  من به هر بد بختیی بود این مونتاین لیون رو نصب کردم رو سیستمم ولی دو تا مشکل بزرگ دارم.از اساتید خواهشمندم که در صورت امکان کمکم کنید:
                  1) سیستمم موقع ریستارت شده خیلی طول می کشه که خاموش شه ! مثلا حدود 5 دقیقه !!
                  2) موقعی که آیتونز رو باز می کنم ارور 50- می ده !!
                  ضمنا گرافیکم پیش فرض نصب بود و صدا رو هم دستی صب کردم.
                  با تشکر.

نظر

• نوشته اصلی توسط mahany_mahan نمایش پست ها
                    سلام به همه ی دوستان گل
                    من به هر بد بختیی بود این مونتاین لیون رو نصب کردم رو سیستمم ولی دو تا مشکل بزرگ دارم.از اساتید خواهشمندم که در صورت امکان کمکم کنید:
                    1) سیستمم موقع ریستارت شده خیلی طول می کشه که خاموش شه ! مثلا حدود 5 دقیقه !!
                    2) موقعی که آیتونز رو باز می کنم ارور 50- می ده !!
                    ضمنا گرافیکم پیش فرض نصب بود و صدا رو هم دستی صب کردم.
                    با تشکر.
                    واسه آیتونزت از سایت آپل ورژن جدیدشو بگیر دورباره بنصب.رایگانه

نظر

• نوشته اصلی توسط amin_gh68 نمایش پست ها
                      واسه آیتونزت از سایت آپل ورژن جدیدشو بگیر دورباره بنصب.رایگانه
                      نصب کردم باز هم مشکل داره !

نظر

• با سلام عزیزان من 4ماهه که دارم سعی میکنم هکینتاشو نصب کنم ولی هر بار یه اروری میده خسته شدم دیگه به خدا .چنتا نسخه رو پیدا کردم ولی فقط hazard 10.6.2 رو سیستمم نصب میشه که نه کارت گرافیک صدا و سی پیو رو مشناسه هر ککستیرو پیدا کردم نشد آپدیت هم میکنم آخر آپدیت یکدفعه صفحه سیاه میشه و ارور cpu میده چیکا کنم تورو خدا کمکم کنین سیستمم :
                        asus k42jp
                        intel i5 2.69
                        ati radeon hd 6570
                        audio : high definition rea

نظر

• مشکل من اینه که بعد از نصب mountain lion سیستمم فقط با usb بوت میشه کاملیون و کایمرا هم نصب کردم ولی بازم نشد
                          ممنون میشم کمک کنین

نظر

• سلام.
                            وقتی Hakintash 10.6 رو میزارم بالا میاد موقعی که می خوام دیسکم رو برای نصب آماده کنم برنامه Disk Utility اصلا اجرا نمی شه. چند نسخه دیگه هم امتحان کردم همینه.

مشخصات سیستم من:
                            DELL INSPIRON 1545
                            CPU= Dual Core T4200 2.00GHZ 2mb Cache
                            RAM= 3GB DDR2
                            MainBoard Model= 0G848F
                            ویرایش توسط dolatkhah : https://i-phone.ir/forums/member/17804-dolatkhah در ساعت 20-09-2012, 11:44 AM

نظر

• دوستان انشاالله خیر از iDevice هاتون ببنید یکی جواب مارو بده.

نظر

• نوشته اصلی توسط dolatkhah نمایش پست ها
                                دوستان انشاالله خیر از iDevice هاتون ببنید یکی جواب مارو بده.
                                مطمئنین دی وی دی سالمه؟ در هر صورت برای ساختن پارتیشن +HFS از gparted هم می تونید استفاده کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X