اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من واسه ریختن نرم افزارهای کرک شده روی آیپد هکینتاش رو بصورت VMware نصب کردم
    اما هر کاری میکنم نمی تونم با کول دیسک فایلهای ipa رو وارد کنم بعد از وارد شدن به مک فلش مموری رو که وصل میکنم پیغام میده که فلش کانکت شده اما فلش مموری رو توی مک نمی بینم
    آخرش فایلها رو رایت کردم رو cd و بعد ریساین کردم اما دوباره که اومدم توی مک رایت کنم رایتر رو نشناخت و همین طور موندم
    ویرایش توسط rythm : https://i-phone.ir/forums/member/72936-rythm در ساعت 11-01-2012, 08:29 PM

نظر

• سلام دوستان خسته نباشيد من مك رو نصب كردم بوتشم رديفه فقط وقتي تو easybd اون مارمولكه مياد و روي مك رستور v- رو ميزنم صفحه اي از كد اينچيزا مياد يجاش گير ميكنه و وقتي دستو x- رو ميزنم رو ارم اپل با يه علامت ممنوع گير ميكنه يعني لودينگش ميچرخه ولي رو همون صفحه ميمونه ممنون ميشم اساتيد كمكم كنند

نظر

• سلام دوستان من iAtkos L2 10.7.2 Lion نصب کردم و تنها 2 تا مشکل دارم اولی مشکل chain booting error دارم که با DVD فقط میتونم بوت بکنم ،میگم که توی مک توی قسمت تنظیمات Chameleon هست آیا از اونجا میشه بوتشو درست کرد؟ و مهمترین مشکلم کارت گرافیکم هست که رزولوشنش از 1024 بالاتر نمیره در حالی که توی ویندوز 1680 هم میشه من کارت گرافیکم NVIDIA GeForce 9400 GT هست آیا باید از اول مک را نصب بکنم و تنظیمات نصبمو عوض بکنم؟ یا نه میتونم درایورشو یا همون ککستشو تو نت پیدا بکنم البته تو سایت Kexts نبود دوستان خواهشا روش نصبشو توی مک هم بفرمایین ممنونم
        ویرایش توسط matador5550 : https://i-phone.ir/forums/member/28857-matador5550 در ساعت 29-01-2012, 06:59 AM

نظر

• دوستان سلام من یه سایتی پیدا کردم که تقریبا لیست تمام درایورهایی که برای مک هست را داره ولی قسمت دانلودش کار نمیکنه یکی از اساتید لطفا سر بزنه ببینین چطور باید دانلود بکنیم؟ من هر کاری میکنم لینک کلید دانلودش فعال نمیشه در ضمن اگر تونستین که لینکشو برام بگیرین که عالی میشه من کارت گرافیکم nVidia Geforce 9400 GT هستش و یه مشکل دیگه که دارم مربوط به استارت آپم میشه نمیدونم چطوری بوتشو درست بکنم همیشه دارم با DVD بالا میام (توی مک منظورم هستش آخه برای ویندوز هم مشکل داشت که درستش کردم)ممنونم
          اینم لینک سایت :

نظر

• جرا اینجا کسی جواب نمیده اصلا کسی به این سایت سر میزنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
              دوستان سلام من یه سایتی پیدا کردم که تقریبا لیست تمام درایورهایی که برای مک هست را داره ولی قسمت دانلودش کار نمیکنه یکی از اساتید لطفا سر بزنه ببینین چطور باید دانلود بکنیم؟ من هر کاری میکنم لینک کلید دانلودش فعال نمیشه در ضمن اگر تونستین که لینکشو برام بگیرین که عالی میشه من کارت گرافیکم nVidia Geforce 9400 GT هستش و یه مشکل دیگه که دارم مربوط به استارت آپم میشه نمیدونم چطوری بوتشو درست بکنم همیشه دارم با DVD بالا میام (توی مک منظورم هستش آخه برای ویندوز هم مشکل داشت که درستش کردم)ممنونم
              اینم لینک سایت :
              نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
              جرا اینجا کسی جواب نمیده اصلا کسی به این سایت سر میزنه؟
              در تایپیک زیر جواب شما داده شد:

http://www.i-phone.ir/forums/thread58989.html

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• آقایون من میخوام هکینتاش نسخه ی iatoks l2 رو روی لپ تاپ اینتل نصب کنم.
                این فایلی رو که دانلود میکنم باید رو DVD رایت کنم؟(با برنامه ی trans mac)

نظر

• بله دوست عزیز با همون برنامه رایت کن و با دی وی دی بوت کن

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• ببخشید من وارد نیستم.
                    الان می خوام با snow leaperd بوت کنم همش ارور میده و نمیاد بالا!
                    با دستورات زیر هم بوت کردم نشد
                    کد:
                    -x -v -f arch=i386
                    اصلا چه کدایی رو لازمه بزنم؟
                    ممنون از راهنماییتون

نظر

• شما دستگاه و با -v بوت کن از اونجایی که گیر میکنه یه عکس بگیر تا مشکلتو دوستان حل کنن

نظر

• راستی بچه ها من با هزارتا بدبختی L2 و رو وایو نصب کردم و تونستم بالا بیارمش فقط الان مشکل اینجاست که با v- و x- و arch=i386 بالا میاد هرکی سوالی داشت بگه کمکش کنم انقدر دیگه ارورای مختلف دیدم فکر کنم که اوستا شدم در این زمینه

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                          شما دستگاه و با -v بوت کن از اونجایی که گیر میکنه یه عکس بگیر تا مشکلتو دوستان حل کنن

در راستای حرف این دوستمون من با دستور -v اجرا کردم و ارور زیر رو داد

از جلوترم انداختم تا واضح تر بشه
                          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• کسی نمی دونه مشکل ما از چیه؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                              کسی نمی دونه مشکل ما از چیه؟!
                              دوست عزیز، شما مدل مادربرد و cpu تون رو بگید.

نظر

• ممنون
                                Cpu:intel core 2 due
                                لپتابمم msi هستش.فکر کنم مادربردشم MSI باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X