اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط farzad021 نمایش پست ها
    سلام.فقط تیک گزینه هایی که اینجا مینویسم رو بزن و هر چی رو که ننوشتم و تو کاستومایز تیک خورده،تیکشو وردار(مثل بوت لودر)
    Chimera v1.5.4,Graphics enabler,FakeSMC,Disabler,RTC,EV0reboot,IOPCIFamily ,AHCI SATA Intel,Motherboard sensors,PS2

موفق باشی

فقط یه نکته ی خیلی خیلی خیلی مهم رو بهت گوشزد کنم.بعد از نصب و در اولین بوت،هر کاری کنی کیبوردتو نمیشناسه و میگه کیبوردتو وصل کن.حتی اگه usb کیبورد اکسترنال هم وصل کنی،تو صفحه ای که میگه کیبرد وصل کن میمونه.برای این که این مرحله رو رد کنی،وقتی با rboot بوت کردی،روی پارتیشن مک که میری،قبل از enter و ورود به مک x- رو تایپ کن و اینتر کن.با کرنل فلگ x- باید بوت کنی.بعد میری و مراحل ساخت اکانت مک(مثل ویندوز که اسم و پسورد میدی)رو طی می کنی و وارد سیستم عامل میشی.حالا ریستارت کن و به صورت معمولی برو تو مک.کیبوردت حالا توسط مک شناخته شده.
    (پیرم دراومد تا اینو فهمیدم.هیچ فروم دیگه ای هم راه حلی واسه نشناختن کیبورد بعد از نصب نذاشته)
    آقا ممنون
    فعلا تو رایتش گیر کردم هر کاری میکنم رایت نمیشه
    با power iso , anytoiso,trans mac رایت کردم ارور میده سی دی میسوزه

نظر

• دوستان منی که لپ تاپ دارم از hazard یا iatkos L استفاده کنم؟
      cpu : intel
      راستی اول ویندوز 7 رو نصب کنم بعد مک یا برعکس؟(میخوام کنار هم دیگه داشته باشمشون)

نظر

• نوشته اصلی توسط invisible_hs نمایش پست ها
        آقا ممنون
        از تورنت dl کنید که بصورت یکجاست، نمیسوزه سی دی

در ضمن Power ISO هم باید آپدیت باشه

نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
        دوستان منی که لپ تاپ دارم از hazard یا iatkos L استفاده کنم؟
        راستی اول ویندوز 7 رو نصب کنم بعد مک یا برعکس؟(میخوام کنار هم دیگه داشته باشمشون)
        اول ویندوز ، اگر میخواید چند تا ویندوز نصب کنید، اول xp بعد سون و بعد .....

فرقی نمیکنه

قبلا در زمان 10.5، پکیچ iDeneb بود برای لپتاپ ولی این جدیدام کار میدن

نظر

آقا ممنون
          با ترنس مک.فایل دانلودی شما باید به صورت dmg. باشه.تو ترنس مک فایل dmg. رو وارد کنید،بعد در منوی سمت چپ روش راست کلیک کنید و expand رو بزنید.حالا اسم و آدرس محل ذخیره رو مشخص کنید و expand کنید.حالا فایلی که دخیره کردید رو(همونی که اسم و آدرسش رو خودتون دادید)وارد ترنس مک کنید و روش راست کلیک کنید و Burn to CD/DVD رو بزنید.منتظر بمونید تا رایت تموم شه.حالا شما دی وی دی مک رو دارید

نظر

• فکر کنم وقتی با پاور ایزو هم باز کنیم فایل dmg رو ، میتونیم اونو اول به iso تبدیل کنیم بعد توسط خود ویندوز رایت کنیم

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
              دوستان منی که لپ تاپ دارم از hazard یا iatkos L استفاده کنم؟
              فرقی نداره.من هردوشونو روی لپ تاپم نصب کردم.در مورد اینتل فقط به ورژن نگاه کنید .مثلا آخرین ورژن هازارد 10.6.8 هست و آخرین ورژن iAktos ورژن 10.7.1 هست.(مثلا)
              حالا اگر شما cpu ات سری i هست،مثلا core i7 بهتره از ورژن جدیدتر استفاده کنی.

در مورد نصب ویندوز و مک ، باز هم فرقی نداره.هم میتونی اول مکو نصب کنی،هم ویندوزو.اما بهتره اول ویندوزو نصب کنی
              ویرایش توسط farzad021 : https://i-phone.ir/forums/member/63738-farzad021 در ساعت 09-11-2011, 12:10 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                فکر کنم وقتی با پاور ایزو هم باز کنیم فایل dmg رو ، میتونیم اونو اول به iso تبدیل کنیم بعد توسط خود ویندوز رایت کنیم
                ممکنه این راه هم جواب بده.اما خیلی ها با این روش ها مشکل داشتن.اونطور که من تو انجمن دیدم،تنها راهی که صد در صد جواب میده(در صورتی که dvdrw خراب نباشه) و خود من هم ازش استفاده کردم و جواب گرفتم،ترنس مک هست

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad021 نمایش پست ها
                  با ترنس مک.فایل دانلودی شما باید به صورت dmg. باشه.تو ترنس مک فایل dmg. رو وارد کنید،بعد در منوی سمت چپ روش راست کلیک کنید و expand رو بزنید.حالا اسم و آدرس محل ذخیره رو مشخص کنید و expand کنید.حالا فایلی که دخیره کردید رو(همونی که اسم و آدرسش رو خودتون دادید)وارد ترنس مک کنید و روش راست کلیک کنید و burn to cd/dvd رو بزنید.منتظر بمونید تا رایت تموم شه.حالا شما دی وی دی مک رو دارید
                  این کارو کردم ولی تا 93 درصد میره دی وی دی می سوزه
                  از سیب دانلود ،دانلود کردم
                  امکان داره سورس مشکل داشته باشه.

نظر

• یه چی بگم حالشو ببرید
                    یه پک دی وی دی سونی خریدم 10 تایی
                    همشون 2.77 Gb به جای 4.7 فضا دارند.
                    هیچ کدمشونو نتونستم استفاده کنم.
                    رفتم دوباره کلی دی وی دی خریدم.
                    در کل سوالم اینه که امکان داره از dvd باشه این مشکل

نظر

یه چی بگم حالشو ببرید
                      یه پک دی وی دی سونی خریدم 10 تایی
                      همشون 2.77 Gb به جای 4.7 فضا دارند.
                      هیچ کدمشونو نتونستم استفاده کنم.
                      رفتم دوباره کلی دی وی دی خریدم.
                      در کل سوالم اینه که امکان داره از dvd باشه این مشکل
                      بايد ٤ باشه

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان عزیز میخواستم بدونم آیا منم میتونم ازسیستم عامل مک کنار ویندوز 7 استفاده کنم اینم مشخصات cpu من

نظر

• بله دوست عزیز از نظر cpu مشکلی ندارید باید SSE3 باشه که هست
                          باید بقیه سخت افزار هات هم چک کنی
                          مشخصات کامل سیستمتو بزار تا اساتید سایت بهت کمک کنند.

نظر

• با سلام خدمت دوستان

من تونستم با موفقیت لیون را با iatkos l1 نصب کنم. همه چی به درستی نصی شده به جز صدا. تو قسمت صدا هیچ kext فکر کنم نصب نشده. لطفا من را راهنمایی کنید که چطور kext مناسب را به دست بیارم و چطور نصبش کنم. مادر بورد من Evga- 132-bl-758 هستش و صداش هم ALC889.
                            دوبار لیون را نصب کردم یکبار تمام kext پیشنهادی را تیک زدم یکبار هم فقط یکی که مربوط به همین ALC889 بود را تیک زدم اما هر دوبار چیزی نصب نشده. تو قسمت Audio نوشته built-in

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط SirMasoud نمایش پست ها
                              با سلام خدمت دوستان

من تونستم با موفقیت لیون را با iatkos l1 نصب کنم. همه چی به درستی نصی شده به جز صدا. تو قسمت صدا هیچ kext فکر کنم نصب نشده. لطفا من را راهنمایی کنید که چطور kext مناسب را به دست بیارم و چطور نصبش کنم. مادر بورد من Evga- 132-bl-758 هستش و صداش هم ALC889.
                              دوبار لیون را نصب کردم یکبار تمام kext پیشنهادی را تیک زدم یکبار هم فقط یکی که مربوط به همین ALC889 بود را تیک زدم اما هر دوبار چیزی نصب نشده. تو قسمت Audio نوشته built-in

با تشکر
                              برید تو سایت kexts.com اونجا تو قسمت صدا حتما میتونید پیدا کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ashil_42 نمایش پست ها
                                سلام دوستان عزیز میخواستم بدونم آیا منم میتونم ازسیستم عامل مک کنار ویندوز 7 استفاده کنم اینم مشخصات cpu من

از لحاظ cpu مشکلی نیست.اگر 2 گیگ رم و 20 گیگ فضای خالی و هارد SATA با پشتیبانی از AHCI دارید،میتونید مک رو نصب کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X