اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط invisible_hs نمایش پست ها
    آقا تو قسمت کاستومایز هنگام نصب یه تیک به اسم usb3 داره با اون usb فعال نمیشه
    (از اونجایی که لب تاب من و شما usb3 داره)؟؟؟؟
    نه.usb3 کار نمیکنه.البته برای من usb2 هم کار نمیکنه.تو کاستومایز تیکشو زدم،اما کار نکرد
    راستی تونستید به اینترنت وصل شید؟

نوشته اصلی توسط civil123 نمایش پست ها
    ببخشيد من يه مشكل دارم
    لب تاب مك پرو ٧٢٤ دارم و سيستم عاملش ١٠.٦.٧ هستش با وايرلس راحت به اينترنت وصل ميشم اما با كابل نميتونم
    يعني كابل رو كه وصل ميكنم با كانكشن اينترنتي كه معرفي كردم وصل ميشم اما هيچ صفحه اي نميتونم بگيرم و هيچ سايتي رو نميتونم ببينم يعني انگار اينترنت وصل نيست شايد جايي يا چيزي رو بايد تنظيم كنم لطفا راهنمايي بفرماييد
    ممنون ميشم
    برید تو utilities،قسمت network و کانکشن کابلی.دقیقا یادم نیست،ولی اونجا برای کانکشن یه چیزی مثل Diagnoise تو ویندوز هست(اسم دقیق گزینه یادم نیست).یه چیز تو مایه های تست کانکشن یا ایرادیابی اون هست که با انجامش مشکلتون برطرف میشه
    ویرایش توسط farzad021 : https://i-phone.ir/forums/member/63738-farzad021 در ساعت 04-11-2011, 11:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad021 نمایش پست ها
      نه.usb3 کار نمیکنه.البته برای من usb2 هم کار نمیکنه.تو کاستومایز تیکشو زدم،اما کار نکرد
      راستی تونستید به اینترنت وصل شید؟
      سلام دوست عزیز
      متاسفانه از دیروز تا حالا به دلیل مشکلات شبکه ی مبین نت اینترنتم خیلی سرعتش پائینه ولی همچنان شبانه روزی در حال دانلود کردنم.
      ممنون از پیگیریت در اولین فرصت بعد از نصب حاصل زحمات شما رو بهتون اطلاع میدم
      بازم ممنون

نظر

سلام دوست عزیز
        متاسفانه از دیروز تا حالا به دلیل مشکلات شبکه ی مبین نت اینترنتم خیلی سرعتش پائینه ولی همچنان شبانه روزی در حال دانلود کردنم.
        ممنون از پیگیریت در اولین فرصت بعد از نصب حاصل زحمات شما رو بهتون اطلاع میدم
        بازم ممنون
        خواهش.

من فکر کردم شما مک رو نصب کردید.منظورم از اتصال به اینترنت،اتصال از داخل مک بود.نه ویندوز

نظر

• با سلام
          من می خواستم iAtkos L1رو نصب کنم همچی خوب کار میکنه موقعه تمام شدن نصبش این پیغام رو میده لطفا کمکم کنید لیون 10.7.1

این ارور

سیستم من گیگا بایت ep41

رم 3گیگ
          گرافیک 8600gt
          cpu 2 core
          من الان رو سیستمم 10.5.8 نصبه مشکلی ندارم
          خواهشا جواب بدین
          ویرایش توسط hossin salami : https://i-phone.ir/forums/member/19694-hossin-salami در ساعت 05-11-2011, 11:18 PM

نظر

• دوستان یه هک خیلی کامل از مک نیست؟

واسه Amd و همچنین بدون نیاز به هیچگونه سیستم عامل دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

خواهش.

من فکر کردم شما مک رو نصب کردید.منظورم از اتصال به اینترنت،اتصال از داخل مک بود.نه ویندوز
              دوست عزیز از اونجایی که تو چند کامنت قبل گفته بودی که با مشکل اینترنت روبرو هستی من هم متوجه شدم شما اتصال با مک رو میگید.
              موضوع اتصال شبکه من هم جهت اطلاع رسانی به شما بود که بگم هنوز نصب نکردم.
              درکل اگه من یه روزی موفق به نصب مک تو پی سی بشم اونو اول مدیون این فروم و دوم شما دوست عزیز هستم.
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hossin salami نمایش پست ها
                با سلام
                من می خواستم iAtkos L1رو نصب کنم همچی خوب کار میکنه موقعه تمام شدن نصبش این پیغام رو میده لطفا کمکم کنید لیون 10.7.1

این ارور
                سیستم من گیگا بایت ep41

رم 3گیگ
                گرافیک 8600gt
                cpu 2 core
                من الان رو سیستمم 10.5.8 نصبه مشکلی ندارم
                خواهشا جواب بدین

دوست عزیز مشکل به احتمال 90% از ناسازگاری این نسخه با سیستم شماست.
                البته قبلا روی یکی از نسخه های مک من هم این ارور رو بعد نصب می گرفتم،اما پس از ریستارت میرفت تو مک!
                ولی اگر بعد از نصب ریستارت کردید و نرفت تو مک 2 حالت داره:یا این نسخه از مک با سیستم شما ناسازگاره،یا موقع customize گزینه ای رو به اشتباه تیک زدید.برای اینکه از مورد دوم مطمئن بشید،یه بار بدون تیک زدن هیچ گزینه ای اقدام به نصب کنید.
                ویرایش توسط farzad021 : https://i-phone.ir/forums/member/63738-farzad021 در ساعت 06-11-2011, 10:51 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                  دوستان یه هک خیلی کامل از مک نیست؟

واسه Amd و همچنین بدون نیاز به هیچگونه سیستم عامل دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  منظورتونو از هک کامل مشخص کنید.یعنی نسخه ای که به بهترین نحو هک شده؟
                  اگر منظورتون اینه،به نظر من بهترین ها kalyway,hazard و iAktos هستند.
                  و بدون سیستم عامل دیگه؟؟؟!!!!!!!!واضح تر بگید.یعنی فقط مک رو نصب کنین؟

در مورد AMD هم متاسفانه به خاطر رایج تر بودن و یه سری چیزهای دیگه در مورد cpu های اینتل،بیشتر هک ها برای اینتل صورت میگیره.
                  قبلا یه جا خونده بودم که 2 یا 3 تا از هک ها بیشتر به درد AMD می خوره و اونا بر خلاف hazard و ... تمرکزشون روی AMD هست.اگر دوباره پیداش کردم حتما برات اسم هک ها رو میذارم

نظر

منظورتونو از هک کامل مشخص کنید.یعنی نسخه ای که به بهترین نحو هک شده؟
                    اگر منظورتون اینه،به نظر من بهترین ها kalyway,hazard و iaktos هستند.
                    و بدون سیستم عامل دیگه؟؟؟!!!!!!!!واضح تر بگید.یعنی فقط مک رو نصب کنین؟

در مورد amd هم متاسفانه به خاطر رایج تر بودن و یه سری چیزهای دیگه در مورد cpu های اینتل،بیشتر هک ها برای اینتل صورت میگیره.
                    قبلا یه جا خونده بودم که 2 یا 3 تا از هک ها بیشتر به درد amd می خوره و اونا بر خلاف hazard و ... تمرکزشون روی amd هست.اگر دوباره پیداش کردم حتما برات اسم هک ها رو میذارم
                    بله میخوام فقط مک داشته باشم

الان دیگه ویندوز به معنای واقعی خستم کرده (ببینید وقتی طرفدار سه آتیشه ویندوز اینو بگه دیگه.....)

نظر

• دوست عزیز farzad021 من iAtkos L1 دانلود کردم میخوام برم برا نصب فقط یه سوال تو قسمت کاستومایز هیچ گزینه ای رو نمیخواد تیک بزنم.
                      هیچ کار اضافه ای نکنم.

نظر

• سلام
                        دوستان من اصلا تو قسمت مک اطلاعات ندارم.خواهشا راهنماییم کنید.
                        الان یه لپ تاپ msi دارم که مشخصاتش به این صورت هس :
                        cpu : intel cor cor 2 dou 2.53 Ghz
                        vga : ati radeon 4670
                        ram : 4 gig ddr2
                        1-فرق مک با هکینتاش چیه؟
                        2-میخواستم ببینم در کنار ویندوز میتونم از مک یا هکینتاش(هر کدوم بهتره)بدون گیر و مشکل خاصی استفاده کنم؟
                        3-چه نسخه ای از مک یا هکینتاش رو میتونم تهیه کنم برای نصب؟(بیرون میتونم بخرمش)
                        4-اموزش نصب رو هم زحمتش رو بکشین و لینکش رو بذارین
                        با تشکر
                        ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 08-11-2011, 07:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                          سلام
                          دوستان من اصلا تو قسمت مک اطلاعات ندارم.خواهشا راهنماییم کنید.
                          الان یه لپ تاپ msi دارم که مشخصاتش به این صورت هس :
                          Cpu : Intel cor cor 2 dou 2.53 ghz
                          vga : Ati radeon 4670
                          ram : 4 gig ddr2
                          1-فرق مک با هکینتاش چیه؟
                          2-میخواستم ببینم در کنار ویندوز میتونم از مک یا هکینتاش(هر کدوم بهتره)بدون گیر و مشکل خاصی استفاده کنم؟
                          3-چه نسخه ای از مک یا هکینتاش رو میتونم تهیه کنم برای نصب؟(بیرون میتونم بخرمش)
                          4-اموزش نصب رو هم زحمتش رو بکشین و لینکش رو بذارین:d
                          با تشکر
                          خواهشا یکی سریع جواب ما رو بده که گرفتارم
                          مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                            خواهشا یکی سریع جواب ما رو بده که گرفتارم
                            مرسی
                            هکینتاش،نسخه ی هک شده ی مک هست و هکینتاش در واقع همون مک هست.
                            در کناز ویندوز و به صورت dualboot می تونید در کنار ویندوز 7 استفاده کنید.
                            میتونید هر نسخه ای که دلتون می خواد دریافت کنید.
                            فقط یه نکته رو بهتون بگم،اینکه کارت گرافیکتون ممکنه تو مک شناسایی نشه.چون ati هست
                            در مورد آموزش هم میتونید به بخش آموزش در زیر مجموعه هکینتاش تو انجمن مراجعه کنید.

نظر

دوست عزیز farzad021 من iAtkos L1 دانلود کردم میخوام برم برا نصب فقط یه سوال تو قسمت کاستومایز هیچ گزینه ای رو نمیخواد تیک بزنم.
                              هیچ کار اضافه ای نکنم.
                              سلام.فقط تیک گزینه هایی که اینجا مینویسم رو بزن و هر چی رو که ننوشتم و تو کاستومایز تیک خورده،تیکشو وردار(مثل بوت لودر)
                              Chimera v1.5.4,Graphics enabler,FakeSMC,Disabler,RTC,EV0reboot,IOPCIFamily ,AHCI SATA Intel,Motherboard sensors,PS2

موفق باشی

فقط یه نکته ی خیلی خیلی خیلی مهم رو بهت گوشزد کنم.بعد از نصب و در اولین بوت،هر کاری کنی کیبوردتو نمیشناسه و میگه کیبوردتو وصل کن.حتی اگه usb کیبورد اکسترنال هم وصل کنی،تو صفحه ای که میگه کیبرد وصل کن میمونه.برای این که این مرحله رو رد کنی،وقتی با rboot بوت کردی،روی پارتیشن مک که میری،قبل از enter و ورود به مک x- رو تایپ کن و اینتر کن.با کرنل فلگ x- باید بوت کنی.بعد میری و مراحل ساخت اکانت مک(مثل ویندوز که اسم و پسورد میدی)رو طی می کنی و وارد سیستم عامل میشی.حالا ریستارت کن و به صورت معمولی برو تو مک.کیبوردت حالا توسط مک شناخته شده.
                              (پیرم دراومد تا اینو فهمیدم.هیچ فروم دیگه ای هم راه حلی واسه نشناختن کیبورد بعد از نصب نذاشته)
                              ویرایش توسط farzad021 : https://i-phone.ir/forums/member/63738-farzad021 در ساعت 08-11-2011, 09:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                                بله میخوام فقط مک داشته باشم

الان دیگه ویندوز به معنای واقعی خستم کرده (ببینید وقتی طرفدار سه آتیشه ویندوز اینو بگه دیگه.....)
                                من قبلا یه پک ارجینال 12 dvd سیستم های عامل مک رو خریده بودم که توش DVD های سازگار با AMD هم هست.من هم از روی DVD ها اسم ورژن های AMD رو مینویسم.
                                Kalyway 10.5.2
                                iDeneb 10.5.7
                                iAktos 10.5.7
                                می تونی اینا رو به راحتی نصب کنی.من قبلا رو intel خودم نصب کردم اینارو

یه سر بری ولیعصر میتونی این ورژن ها رو پیدا کنی.اگر هم ADSL داری میتونی بدانلودی شون
                                ویرایش توسط farzad021 : https://i-phone.ir/forums/member/63738-farzad021 در ساعت 08-11-2011, 09:48 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X