اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خب می شه بگین چه پچهای بنصبم به خدا کلافه شدم ۱۰۰ بار نصبیدم ولی بالا نمیاد

نظر

• شما صبر ایوب تهیه کن بعد نصب مک رو شروع کن !!
      خوب hazard رو نصب کن
      انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• آقا من اینو دانلود کردم
        mac-osx-snow-leopard-iatkos-s3-10-6-3-v2-intel-only/
        وقتی میذارمش بوت که میشه تو یه صفحه یه لحظل لوگوی سیب میادو سیستم رسیت میشه
        تنظیمات مادربورد رو چجوری باید درس کنم؟
        Mainboard: GA-X58A-UD9

از این لینک دانلود کردم ببینید اشتباه دانلود نکردم
        دانلود سیستم عامل Mac OSX Snow Leopard iAtkos S3 10.6.3 V2 Intel only

نظر

• اره درسته وقتی دازی بوت میکنی از رو دیسک و او صفحه ی لودینگ ماد شما اف 8 رو بزن بعدش بنویس busratio=20 البته این ضریب cpu شما رو بالا مبره بستگی داره سیستمتون چیه که حد اکثر ضریبش چیه ولی اینی که گفتم کار میکنه شما بنویس و enter رو بزنید

نظر

• سئال

سلام من تازه واردم لطفا منو ببخشید اگه بد جایی سوال کردم من هکینتاش رو نصبیدم ولی روی علامتش ورود ممنوع امده باید چه کنم.
            تو بایوس دستکاری کردم اما بعدش با بوت ارور مواجه میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط morifather نمایش پست ها
              سلام من تازه واردم لطفا منو ببخشید اگه بد جایی سوال کردم من هکینتاش رو نصبیدم ولی روی علامتش ورود ممنوع امده باید چه کنم.
              تو بایوس دستکاری کردم اما بعدش با بوت ارور مواجه میشم
              f8 را در هنگام بوت شدن بزن وقتی رفتی داخل کامیلون فلش به سمت پایین را روی خود سیستم آمل بزن و بعد بروv verbose بعد هم صبر کن تا درایوات را فیکس کنه بعضی وقتها بیشتر از اون زمانی که می خوایی میشه اما بدون اگه بیشتر از 15 دقیقه طول کشید از اول شروع به نصب کنی بهتره و کاستموزهایت را درست انتخاب کن

نظر

• سلام به دوستان
                من iatkos 10.6.3 رو روي كامپيوترم نصب كردم و به نسخه 10.6.6 هم اپديتش كردم همه چيزش عاليه ولي براي اتصال به اينترنت در قسمت network فقط گزينه ديال اپ فعال هستش و بقيه گزينه ها غيرفعال هستن بعد نصب و در ابتداي ورود به مك هم همينطور بود من اينترنت adsl دارم
                كسي از دوستان اطلاع داره براي كانكشن adsl چكار بايد بكنم همه كانكشن هاي اوليه رو هم حذف كردم ولي بازم نشد لطفا كمك كنيد ممنون

نظر

• مشكل با لوگين شدن

سلام
                  من وقتي گرافيكم رو نصب ميكنم بعد از ريست صفحه ي لوگين مياد(قبل از نصبه گرافيك صفحه ي لوگين نميومد)
                  پسوورد رو كه ميزنم يه صفحه ي آبي مياد بعد از چند لحظه دوباره برميگرده به صفحه ي لوگين
                  تو رو خدا كمك كنين
                  اين چند روزه 20 بار مك نصب كردم بازم درست نشده.

MAC OSX 10.6.6i hazard

cpu:intel 3.00GHZ full
                  graphicti 2400 hd
                  motherboardlbatron
                  chipset:intel
                  ram:2gig ddr2

نظر

• درود

بعد از نصب گرافیک قبل از restart

premission fix کنید

اگر مشکل تکرار شد با
                    کد:
                    -s
                    بوت کنید.
                    سپس فرمانهای زیر را به ترتیب وارد کنید

کد:
                    mount -uw / 
                    rm /var/db/.AppleSetupDone 
                    shutdown -h now
                    ویرایش توسط persian.prince : https://i-phone.ir/forums/member/47327-persian-prince در ساعت 10-03-2011, 02:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط roha1387 نمایش پست ها
                      سلام به دوستان
                      من iatkos 10.6.3 رو روي كامپيوترم نصب كردم و به نسخه 10.6.6 هم اپديتش كردم همه چيزش عاليه ولي براي اتصال به اينترنت در قسمت network فقط گزينه ديال اپ فعال هستش و بقيه گزينه ها غيرفعال هستن بعد نصب و در ابتداي ورود به مك هم همينطور بود من اينترنت adsl دارم
                      كسي از دوستان اطلاع داره براي كانكشن adsl چكار بايد بكنم همه كانكشن هاي اوليه رو هم حذف كردم ولي بازم نشد لطفا كمك كنيد ممنون
                      پورت لن شما نصب نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط parham90
                        من مک رو پاک کردم دوباره نصب کردم
                        توی قسمتcostomize یک سری تیک ها رو زدم وقتی نسب تمام شد ریبوت شد دیگه مک بالا نیامد
                        فقط نشان اپل رو نشون می داد .
                        دو سه بار پاک کردم نصب کردم هر بار تیک ها رو عوض میکردم . بالا نمیاد . فقط بدون تیک بالا میاد .
                        کدوم تیک ها خیلی حساس هست .
                        راهنمایی کنید .

گفتید بجای 5 شماره درایو رو وارد کنم .مثلا اگر درایو C رو بخوام انتخاب کنم باید بنویسم Rd=disk0C یا Rd=disk03 . یا Rd=disk01
                        بعد باید چه کلیدی رو بزنم ؟
                        ؟؟؟؟؟؟
                        درود
                        هنگام نصب در terminal تایپ کنید :

کد:
                        diskutil list
                        درایوهاتونو با number لیست میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط bluesky_m92
                          من ميخوام رو پي سيم هكينتاش بريزم كدوم ورژن بايد بخرم
                          سيستمم اينه
                          AMD Athlon II 64 x2 dual core 4200+ 2.20ghz
                          2gig ram
                          ATI Radeon X1200 Series 128+703 mb ram
                          1TB hdd
                          میخوام با win7 با هم باشن
                          ممنون
                          درود

hazzard 10.6.1 بهترین انتخاب برای شماست

نظر

• سلام خدمت دوستان
                            من iatkos رو روي سيستم خودم نصب كرده ام و به ورژن 10.6.6 هم اپديتش كردم اما براي اتصال به اينترنت adsl مشكل دارم من مودم رو بوسيله شركت محل كارم كه اينترنت رو ارايه كرده كانفيگ كردم و يوزر و پسورد رو در داخل خود مودم وارد كرده ام در واقع كانكشن در داخل خود مودم مي باشد اما با روشن كردن مودم اتصال به اينترنت ايجاد مي شود ودر قسمت network هم چراغ اتصال سبز است ولي صفحات اينترنت باز نمي شود ويا گاهي يه صفحه باز ميشه وديگه صفحه اي باز نميشه در حالي كه همون موقع در ويندوز اتصال مشكلي نداره واينترنت وصل ميشه براحتي صفحات باز ميشه
                            كسي از دوستان ميتونه راهنمايي كنه ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط roha1387 نمایش پست ها
                              سلام خدمت دوستان
                              من iatkos رو روي سيستم خودم نصب كرده ام و به ورژن 10.6.6 هم اپديتش كردم اما براي اتصال به اينترنت adsl مشكل دارم من مودم رو بوسيله شركت محل كارم كه اينترنت رو ارايه كرده كانفيگ كردم و يوزر و پسورد رو در داخل خود مودم وارد كرده ام در واقع كانكشن در داخل خود مودم مي باشد اما با روشن كردن مودم اتصال به اينترنت ايجاد مي شود ودر قسمت network هم چراغ اتصال سبز است ولي صفحات اينترنت باز نمي شود ويا گاهي يه صفحه باز ميشه وديگه صفحه اي باز نميشه در حالي كه همون موقع در ويندوز اتصال مشكلي نداره واينترنت وصل ميشه براحتي صفحات باز ميشه
                              كسي از دوستان ميتونه راهنمايي كنه ممنون
                              دوست عزیز، شما داریور ( همون Kext ) مربوط به LAN رو در Customize موجود در iAtkos نصب کردید ؟

یا بعدا خودتون نصبش کردید ؟ ( اصلا درایور کارت شبکه رو دارید ؟ )

و iAtkos شما در اصل کدوم نسخه بوده ؟ ( چه ورژنی بوده ؟ )

نظر

• سلام
                                من iatkos 10.6.3 رو نصب كردم وبه 10.6.6 هم اپديتش كردم
                                در قسمت اينترنت كاستمايز هم گزينه كارت شبكه سيستم من AR 8121 رو هم داره كه تيكش رو زذم . حتي kext مربوط بهش رو هم از سايت kext.com گرفتم و نصب كردم اما با وجود همه اينها باز براي اتصال مشكل داره . در ضمن اين مشكل رو قبل از اپديت هم داشت.

نظر

صبر کنید ..
                                X