اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
    مشکل حل نشد.یعنی این برنامه فقط بوت خود dvd رو فعال کرد که فعال میشد ولی هنگ کرد باز سر بوت.من با iboot تا صفحه نصب رفتم فقط هنگام نصب پیغام خطا میده

نظر

• اقا با این مشخصات میخونه بخرم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      یکی کمک کنه دیگه
      فایل های پیوست شده

نظر

• آره بابا بره چی نخوره سی پی یو Core 2 Due به بالا باشه معمولا ردیفه ؛ من رو پنتیوم نصب کردم ، مثل اسب می تازم باهاش

نظر

• سلام
          من موفق به نصب این سیستم عامل شدم. اما تنها مشکلی که فعلا دارم اینه که موس من در این محیط کار نمیکنه.
          مادربورد من فقط یک ورودی دوگانه (یعنی هم کیبورد و هم موس) ps2 داره و فقط کیبورد شناسایی میشه و کار میکنه. الان چطوری میتونم موس رو تعریف کنم؟
          هم موس ps2 دارم و هم usb. میخوام usb رو بهش وصل کنم.
          مرسی

نظر

• دوستان عزیز. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

- - - - - - - - - -

دوستان عزیز. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

نظر

• دوستان من اگه بخوام کنار ویندوزم اینو داشته باشم باید چیکار کنم؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی واجبه

نظر

• دوستان چرا وقتی من f8 رو میزنم تا بوت کنه گیر میکنه؟

نظر

• دوستان لطفا كمكم كنيد خيلى مهمه
                  دوبار سوال پرسيدم هيچ كس جواب نداده
                  چرا سيستم من وقتى f8 روميزنم وارد محيط نصب نميشه؟

نظر

• دوستان تا نسخه 10.7.5 میشه اپدیت کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام من هکینتاشو رو روی لبتاپ asus k50id نصب کردم همه چیزش حله اما نمیونم کارت صداشو نصب کنم.ولی بلند گوش روشنه و هی ویز ویز میکنه ک صداش از تو بلندگو میاد.
                      خواهشا یکی من و کمکم کنه.مرسی

نظر

• سلام دوست خوبم
                        خیلی وقت دارم دنبالت می گردم siwa جان!!!
                        من یه مشکل دارم توی بوت با فلش تو محیط ویندوز و می خوام این نسخه مک رو نصب کنم Niresh 12495-Lion-10.7.3 v2 داخل فایل تورنت این نسخه یه فایل ISO هست که نمی دونم باید چیکارش کنم یا اینکه چطور Bootable رایتش کنم !!!
                        کسی هم تا حالا در این مورد چیزی بهم نگفته واز آموزش بگیر تا Youtube همرو گشتم!!
                        ازت خواهش میکنم یه جواب بهم بده Please

نظر

• سلام عزیز.
                          بنده هازار میخوام نصب کنم اول که بوت میشه یعضی وقتا این ارور رو میده و بعضی وقت ها نه ولی بازم رد میشه و میره برای نصب
                          Free Online Storage - MediaFire.
                          موقع نصب هر کاری که میکنم که درایوی که قراره مک نصب بشه را فرمت کنم نمیشه. ارور میده و فرمت نمیکنه ntfs primay هم هست ولی فرمت نمیکنه

یکی کمکم کنه با
                          __________________________________________________ ____________
                          یه سوال دیگه . من میتونم مستقیم 10.8.2 یا 10.8 رو دانلود کنم و نصب کنم؟! vmare رو دارم که بشه باهاش بوت کرد فلش رو؟!

- - - - - - - - - -

سلام عزیز.
                          بنده هازار میخوام نصب کنم اول که بوت میشه یعضی وقتا این ارور رو میده و بعضی وقت ها نه ولی بازم رد میشه و میره برای نصب
                          http://www.mediafire.com/view/?myfiles#cyu5zu1zz4ggwid.
                          موقع نصب هر کاری که میکنم که درایوی که قراره مک نصب بشه را فرمت کنم نمیشه. ارور میده و فرمت نمیکنه ntfs primay هم هست ولی فرمت نمیکنه

یکی کمکم کنه با
                          __________________________________________________ ____________
                          یه سوال دیگه . من میتونم مستقیم 10.8.2 یا 10.8 رو دانلود کنم و نصب کنم؟! vmare رو دارم که بشه باهاش بوت کرد فلش رو؟!

نظر

• تنها مشکلی که فعلا دارم اینه که موس من در این محیط کار نمیکنه.
                            مادربورد من فقط یک ورودی دوگانه (یعنی هم کیبورد و هم موس) ps2 داره و فقط کیبورد شناسایی میشه و کار میکنه. الان چطوری میتونم موس رو تعریف کنم؟
                            هم موس ps2 دارم و هم usb. میخوام usb رو بهش وصل کنم.
                            مرسی

نظر

• با موفقیت نصب شد در حال دانلود ml هستم.

نظر

• نصب Hazard

درود و خسته نباشید خدمت تمام دوستان
                                بالاخره پس از تلاش زیاد تونستم با تعویض دی وی دی رایتر، با استفاده از دی وی دی نصب سیستم عامل Snow Leopard Hazard 10.6.6i سیستم خود رو بوت بکنم.
                                وارد مراحل نصب میشم و نصب رو هم با موفقیت انجام میدم اما وقتی کامپیوتر ریستارت میشه و بوت رو رو هارد قرار می دم اصلا بالا نمیاد؟ فکر کنم بد جور کاستومایز میکنم.
                                مشخصات دستگاه به شرح زیر هستش:

CPU: Intel(R) Core(TM) 2 duo CPU P8700 @ 2.53GHz
                                MotherBoard: MSI MS-1651
                                VGA: ATI Radeon HD 4670
                                Wi-Fi: Intel(R) WiFi Link 5100 AGN
                                Ethernet: Realtek PCIe GBE Family Controller
                                Bluetooth: Generic Bluetooth Adaptor
                                امکانش هست راهنماییم کنید که دقیقا چه گزینه هایی رو باید بزنم تا درست نصب بشه و به راحتی بعدش بوت بشه؟ در ضمن وقتی که دارم پارتیشن بندی می کنم تو قسمت " Disk utility"، به غیر از پارتیشن نصب سیستم عامل OS X باید بقیه رو رو چه فرمتی قرار بدم و چه گزینه ای رو در Option برای اونها انتخاب بکنم؟

ممنون از وقتی که برای حل مشکل من میزارید

نظر

صبر کنید ..
                                X