اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط elenor نمایش پست ها
    تنظیمات مربوط به هارد در بایاس سیستم رو به AHCI Mode تغییر بدید.
    سلام.
    من تو نصب مشکل دارم.
    بعد از اینکه درایو رو واسه نصب انتخاب میکنم و وارد محیط اولیه نصب میشه و درایوهای کامپیوتریم رو نشون میده. ولی واسه مرحله بعد وارد یک صفحه سیاه میشه و یک سری نوشته شبیه دستورات داس. که عکس آنرا پیوست کردم.
    تنظیمات مربوط به هارد در بایاس سیستم هم AHCI Mode هست.
    البته یکبار بعد از چندبار ریست کردن و از اول سی دی نصب رو انتخاب کردن رفت برای نصب و مراحل کلا انجام شد ولی ریستارت شد و دیگه بالا نیامد یعنی مثل سری اول که عکسش رو فرستادم میشه. ویندوز هم دیگه اجرا نمیشه و کلا نابود شد مجبورم از اول ویندوز بریزم.
    اگه نصب نشه الکی لپ تاپ خریدم

مدل دستگاه من:
    core i72670QM
    Ram: 8GB
    VGA: INTEL 1024BYTES
    ویرایش توسط Hornet : https://i-phone.ir/forums/member/7107-hornet در ساعت 01-07-2012, 12:00 AM

نظر

• Hazrad 10.6.6i ( سی دی شو ) ار کجا میتونم تهیه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (پایتخت رفتم نداشت ) از دوستان اگر دارن خواهش میکنم بگن .

نظر

• نوشته اصلی توسط Hornet نمایش پست ها
        سلام.
        من تو نصب مشکل دارم.
        بعد از اینکه درایو رو واسه نصب انتخاب میکنم و وارد محیط اولیه نصب میشه و درایوهای کامپیوتریم رو نشون میده. ولی واسه مرحله بعد وارد یک صفحه سیاه میشه و یک سری نوشته شبیه دستورات داس. که عکس آنرا پیوست کردم.
        تنظیمات مربوط به هارد در بایاس سیستم هم AHCI Mode هست.
        البته یکبار بعد از چندبار ریست کردن و از اول سی دی نصب رو انتخاب کردن رفت برای نصب و مراحل کلا انجام شد ولی ریستارت شد و دیگه بالا نیامد یعنی مثل سری اول که عکسش رو فرستادم میشه. ویندوز هم دیگه اجرا نمیشه و کلا نابود شد مجبورم از اول ویندوز بریزم.
        اگه نصب نشه الکی لپ تاپ خریدم

مدل دستگاه من:
        core i72670QM
        Ram: 8GB
        VGA: INTEL 1024BYTES
        شما قبل اینکه آرم اپل بیاد بالا v- رو تایپ کن ببین میاد بالا یا نه...بعد همین عکسو به siwa نشون بده.احتمالا میدونه مشکل چیه

نظر

• نوشته اصلی توسط rezzar نمایش پست ها
          Hazrad 10.6.6i ( سی دی شو ) ار کجا میتونم تهیه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (پایتخت رفتم نداشت ) از دوستان اگر دارن خواهش میکنم بگن .
          پکیج هکینتاش Hazard 10.6.6i

نظر

• اقا سعید شما تهیه کردین از اینجا ؟ خوب بوده براتون ؟

نظر

• راستی مرسیییم راهنماییم میکنین

نظر

• نوشته اصلی توسط rezzar نمایش پست ها
                راستی مرسیییم راهنماییم میکنین
                نه دوست عزیز.من کلا با خرید مخالفم.:dفقط دانلود میکنم.ولی سایت مطمعنی هستش

نظر

• تورو خدا یکی* منو راهنمای کنه من یک لب*تاپ وایو شرکت سونی دارم با cpu :: Amd athlonو ۴ گیگ رم و کارت گرافیک ۱گیگati radeon من می*تونم رو لبتاپم این مک رو نصب کنم؟؟؟؟

نظر

• iatkos s3 بهتره یا این hazzard (اگه هر دو رو بشه نصب کرد رو سیستم)

نظر

• iATKOS L2 از همه ی هکینتاش ها بهتر است

نظر

• طبق پست اول من این مشخصاتو در اوردم تو اتچ هستش
                        حالا اگه سازگار بخرم یا نه
                        من iATKOS s3 دارم ولی اولش بوت نمیشد الانم که از iboot 3.3.0 استفاده کردم زمان میده واسه نصب 18 دقیقه بعد از 5 مین تغییر نمیکنه ارور میده که نمیتونه فایل های مورد نیاز مک و کپی کنه
                        حالا این اینجوری نمیکنه؟ نصب میشه راحت
                        فایل های پیوست شده

نظر

• این راه ها رو امتحان کنید :
                          1 منم مثل شما همیشه با ای بوت مشکل داشتم دلیلش هم اینه که ای بوت برای بوت کردن دی وی دی اورجینال مک هستش نه هکینتاش
                          خب به نظر من از بوت کابیل بامبی استفاده کنید
                          این بوت محیط گرافیکی نداره تحت داس هست.
                          آموزشش رو خواستید بدم چون بعضی مواقع باید کلید هایی رو از روی کیبوردتون انتخاب کنید که بد انتخاب کردن هر کدوم باعث بد بوت شدن و در نهایت لود نشدن مک میشه
                          خب راه دوم
                          2- با استفاده از باسراشیو نوت بوکتون از این دستور استفاده کنید :
                          -v cpus=1 busratio=24
                          اگر جواب نداد از این استفاده کنید
                          busratio=24 -v -f -x
                          دقت کنید اول از هر کدوم که بزنید -v رو تایپ کنید که
                          -v برای بوت
                          -f برای ساخته شدن دوباره ککست ها
                          -x برای حالت سیف مود هست که احتمالا بالا بیاد
                          البته تا اونجایی که من میدونم iATKOS بوت خودش داره
                          اگر نداشته باشه نمیتونه بوت کنه
                          دقت کنید آموزش میخواد بوت کردن کابیل بامبی خواستید قرار میدم
                          بدرود

نظر

• ببخشید اینم لینک دانلود کابیل بامبی
                            دانلود

نظر

• این نسخه من که دارم رو دسک تاپ نصب کردم قبلا الان رو لپ تاپم نمیشه بوتم داره بوت خودش هنگ میکنه این پست ببینی توضیح دادم
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread5670-47.html
                              من تو این پست پرسیدم که این هکینتاشه دیگه این مشکلارو نداره؟
                              اگه لطف کنید اموزش این برنامه هم که گذاشتیت برام بذترید ممنون میشم

نظر

• بفرمایید خدمت شما
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post733444

نظر

صبر کنید ..
                                X