اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط transpor_66 نمایش پست ها
    سلام به همه من لپ تاپ hp 6070 دارم نصب کردم ولی موقع بوت پیغام میده عکس گرفتم گذاشتم ضمیمه من دستورات کرنال فلگ رو هم به صورت -v -f busratio=20 cpus=1 وارد میکنم موقع بوت سی دی مراحل نصب تموم میشه ولی موقع بالا اومدن سیستم عامل ارور میده با همون کدهای کرنال هم تست کردم نشد که بشه .مشخصات لپ تاپ = cpu =core i7 2 GHZ
    ram = 4 GIG
    vga = ati 6770
    سلام
    با استفاده از برنامه ی chameleon v2 سیستم عامل رو boot کنید، در ویندوز هم میتونید با استفاده از برنامه ی esayBCD برای سیستم عامل های مختلف Boot Loader درست کنید.

نظر

ببخشید ضمیمه یادم رفته بود
      شما تنظیمات هارد رو در حالت ahci قرار دادید ؟

و اینکه بهتره یکبار دیگه مک رو نصب کنید، و اینبار ps/2 ها رو نصب نکنید چون کلا هیچ کدومشون برای استفاده بوت نشدن و مشکل ساز شدن.

نظر

• سلام ممنون که جواب دادی
        اره ps/2 رو نصب نکردم الان میاد تایه جایی بعد اهنگ اول مک زده میشه ولی تو همون صفحه داس گیر میکنه فقط اهنگ میزنه .اخه میدونی من لپ تاپم تو کارت گرافیک داره یکی intel hd یکی ati 6770 نمیدونم تیک کدوم رو بزنم موقع نصب

نظر

• راستی این تنضیمات ahci رو نداره موقع نصب هم تیک sata/ahci رو میزنم . یک بار هم تیک ahci/ide رو زدم بازم فرقی نکرد خیلی اذیت میکنه

نظر

راستی این تنضیمات ahci رو نداره موقع نصب هم تیک sata/ahci رو میزنم . یک بار هم تیک ahci/ide رو زدم بازم فرقی نکرد خیلی اذیت میکنه
            نوشته اصلی توسط transpor_66 نمایش پست ها
            سلام ممنون که جواب دادی
            اره ps/2 رو نصب نکردم الان میاد تایه جایی بعد اهنگ اول مک زده میشه ولی تو همون صفحه داس گیر میکنه فقط اهنگ میزنه .اخه میدونی من لپ تاپم تو کارت گرافیک داره یکی intel hd یکی ati 6770 نمیدونم تیک کدوم رو بزنم موقع نصب
            دوست عزیز، متاسفانه نصب هکینتاش بر روی سیستم هایی با دو کارت گرافیک مجزا خیلی سخت هستش.

شما باید در داخل بایوس یکی رو غیر فعال کنید و با همونی که فعال هستش هکینتاش رو نصب کنید.

الان مشکل شما فقط مشکل شناسایی گرافیک هستش. با توجه به اینکه صدای فیلم پیشواز هم شنیده میشه، شما حتما باید یکی از کارت گرافیک ها رو غیر فعال کنید.

نظر

• سلام من یه لپ تاپ sony VPCF131FM دارم و Hazard 10.6.6 نصب کردم و تمام حالتهای مختلف رو امتحان کردم موقع کاستمایز کردن ولی کارت .صدا و گرافیک و وایرلس کار نکرد. میشه راهنماییم کنید

این مشخصات لپ تاپمه:

http://www.docs.sony.com/release/spe...31FMB_mksp.pdf

نظر

• سلام..من وقتی می خوام تو محیط نصب درایو را برای نصب انتخاب کنم هیج درایوی رو نشون نمیده تا من اونو فرمت کنم و بزنم mac رو اون نصب بشه؟

نظر

• سلام اول که خواستم نصب کنم ارور داد ولی با دستور پست اول بوت کردم حالا که تموم شده chameleon رو هم نصب کردم ولی موقع بوت سیستم عامل همون ارور رو میده!! باید دو باره dvd رو بندازم و همون دستور رو تایپ کنم!!

یه مشکل دیگه این هست که همه driver ها نصبه ولی wifi نصب نمیشه....!!

مدل VAIO f221fx/b

مدل وای فا: atheros ar9287

نظر

• سلام
                    موقع نصب، dvd اصلی مک رو با iboot بوت کردم ولی بازم این ارور رو میده
                    hp pavilion 6090

ویرایش توسط amin750 : https://i-phone.ir/forums/member/21413-amin750 در ساعت 18-12-2011, 12:45 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Amirrelax نمایش پست ها
                      سلام..من وقتی می خوام تو محیط نصب درایو را برای نصب انتخاب کنم هیج درایوی رو نشون نمیده تا من اونو فرمت کنم و بزنم mac رو اون نصب بشه؟
                      شما باید در تنظیمات بایوس، هاردتون رو در حالت AHCI قرار بدید.

ولی دوستان دیگه ایی هم مشکل شما رو داشتن که متاسفانه نه مشکل از هارد بود نه بایوس و نه DVD، فقط بدون هیچ دلیل موجه ای، Lion هارد های اونا رو نمیدید.

حالا شما تنظیمات هارد رو روی AHCI قرار بده. اگر درست نشد، یه هارد دیگه بنداز رو سیستمت ( برای تست ) ببین این هارد رو میبینه یا نه.

نظر

• نوشته اصلی توسط amin750 نمایش پست ها
                        سلام
                        موقع نصب، dvd اصلی مک رو با iboot بوت کردم ولی بازم این ارور رو میده
                        hp pavilion 6090

دوست عزیز، شما از چه نسخه ایی از iBoot استفاده کردید ؟

DVD شما مربوط به چه ورژنی از Mac OS X میشه ؟

و اینکه با چه Kernel flag ی بوت کردید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                          دوست عزیز، شما از چه نسخه ایی از iBoot استفاده کردید ؟

DVD شما مربوط به چه ورژنی از Mac OS X میشه ؟

و اینکه با چه Kernel flag ی بوت کردید ؟
                          از iBoot-3.2.0 استفاده کردم (از سایت tonymacx86.com هم دانلود کردم)

dvd هم snow leopard ورژنش هم نمیدونم احتمالا 10.6 باشه

و dvd اصلا بوت نمیشه که بخوام kernel flag وارد کنم یه صفحه سیاه میاد مینویسه Unsupported card!!

و بعد همین صفحه که میگه باید سیستم رو خاموش کنی!!
                          ویرایش توسط amin750 : https://i-phone.ir/forums/member/21413-amin750 در ساعت 20-12-2011, 12:00 AM

نظر

• با بوت لودر دیگه هم یه جایش نوشته بود:
                            DSDT replacement not found!!

نظر

• نوشته اصلی توسط amin750 نمایش پست ها
                              از iBoot-3.2.0 استفاده کردم (از سایت tonymacx86.com هم دانلود کردم)

dvd هم snow leopard ورژنش هم نمیدونم احتمالا 10.6 باشه

و dvd اصلا بوت نمیشه که بخوام kernel flag وارد کنم یه صفحه سیاه میاد مینویسه Unsupported card!!

و بعد همین صفحه که میگه باید سیستم رو خاموش کنی!!
                              نوشته اصلی توسط amin750 نمایش پست ها
                              با بوت لودر دیگه هم یه جایش نوشته بود:
                              DSDT replacement not found!!
                              پیشنهاد میکنم که از این آموزش استفاده کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread29259.html

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                                پیشنهاد میکنم که از این آموزش استفاده کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread29259.html

با این روش باید کل هارد رو فرمت کرد درسته؟؟
                                من ویندوزم اورجیناله و هم چنین اطلاعات دارم تو هاردم
                                نمیشه کاریش کرد؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X