اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
    من وقتی که می خوام درایو رو فرمت کنم ارور میده و فرمت نمیشه
    دوست عزیز، شما چطور فرمت میکنید ؟ اگر میتونید مراحل رو شرح بدید و ارورری که دریافت میکنید رو بیشتر توضیح بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
      دوست عزیز، شما چطور فرمت میکنید ؟ اگر میتونید مراحل رو شرح بدید و ارورری که دریافت میکنید رو بیشتر توضیح بدید.
      این اولین بار نصب هکینتاش من نیست عین همیشه فرمت می کنم اما ارور میده دقیقا عین آموزش شما

نظر

• نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
        این اولین بار نصب هکینتاش من نیست عین همیشه فرمت می کنم اما ارور میده دقیقا عین آموزش شما
        دوست عزیز، من نگفتم که شما آشنایی با نصب هکینتاش ندارید. من فقط گفتم ارورری که به شما میده چی هستش ؟

و اگر میبینید که نمیتونید فرمت کنید، پیشنهاد میکنم یکبار اگر میتونید از نو پارتیشن بندی کنید. (*البته در محیط مکینتاش با dvd هازارد. )

نظر

• !!!!!!

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
          شما با kernel flag زیر رو وارد کنید تا مشکلتون حل بشه :

کد HTML:
          cpus=1
          بازم همون میاد....

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
            دوست عزیز، من نگفتم که شما آشنایی با نصب هکینتاش ندارید. من فقط گفتم ارورری که به شما میده چی هستش ؟

و اگر میبینید که نمیتونید فرمت کنید، پیشنهاد میکنم یکبار اگر میتونید از نو پارتیشن بندی کنید. (*البته در محیط مکینتاش با dvd هازارد. )
            بنده هم قصد جسارت نداشتم منضورم بود که نحوه ی فرمت کردن رو بلدم
            متاسفانه به اطلاعات بقیه درایو هام احتیاج دارم
            قبلا یک بار اینجوری شده بود که با پاک کردن پارتیشن ریکاوری حل شد اما الان اصلا ریکاوری وجود نداره

نظر

• سلام
              من وقتی می خواهم بوتتش کنم تا نصب شروع بشه پس از اینکه آرم اپل اومد وائن ستاره شروع به چرخش می کنه پس از گذشت مدتی کامپیوتر خاموش می شه حالا باید چیکار کنم
              ویرایش توسط mahdi141 : https://i-phone.ir/forums/member/39916-mahdi141 در ساعت 26-11-2011, 07:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi141 نمایش پست ها
                سلام
                من وقتی می خواهم بوتتش کنم تا نصب شروع بشه پس از اینکه آرم اپل اومد وائن ستاره شروع به چرخش می کنه پس از گذشت مدتی کامپیوتر خاموش می شه حالا باید چیکار کنم
                کسی نیست کمک کنه؟

نظر

• اگه بخوام از dvd اصلی مک ایمیج بگیرم(تو ویندوز) مهم نیست که با چه نرم افزاری باشه؟؟
                  همه نرم افزارها میتونن ازش ایمیج بگیرن؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amin750 نمایش پست ها
                    اگه بخوام از dvd اصلی مک ایمیج بگیرم(تو ویندوز) مهم نیست که با چه نرم افزاری باشه؟؟
                    همه نرم افزارها میتونن ازش ایمیج بگیرن؟؟
                    سلام
                    از برنامه های زیر استفاده کنید:

PowerIso , IsoBuster

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                      سلام
                      از برنامه های زیر استفاده کنید:

Poweriso , isobuster
                      یعنی کپی ش کنم بعد تبدیل به iso؟؟
                      قفل داره؟؟
                      ویرایش توسط amin750 : https://i-phone.ir/forums/member/21413-amin750 در ساعت 29-11-2011, 12:34 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط amin750 نمایش پست ها
                        یعنی کپی ش کنم بعد تبدیل به iso؟؟
                        مستقیم از طریق خود dvd با استفاده از برنامه میتونید image بگیرید، ظاهر هر 2 برنامه ساده هستش، موقع کار با برنامه متوجه میشید.

نظر

• سلام دوستان!
                          خسته نباشید!
                          من هازارد رو روی سیستمم نصب کردم!
                          با وین سون مشکل **شد بوتش و بوت نشد!
                          با هزار بدبختی بوتش رو درست کردم!
                          ولی زدم گوشش رو کر کردم! الان easy bcd ریختم و بوت دوگانه کردم ولی برای مک که میزنم میره رو یه درایوی بوت میشه که ماله وین سون هست
                          از همونجا که اف ۸ میزنم و داریوها رو میارم و درایو مک رو انتخاب میکنم ولی باز نمیشه سیستم ریستارت میشه! ولی با دی وی دی مک که بوت میکنم و با اف ۸ درایو مک رو انتخاب میکنم میاد بالا مک!
                          کسی میدونه مشکلش چیه!؟؟
                          ممنون!
                          بعد راستی من سیستمم اینه گیگا p31-ds3l ... واسش چی هست برای نصب؟
                          الان هیچی نداره به غیر از کارت شبکه که الان با مک اومدم!!!:دی
                          dsdt داره؟! روش نصبش رو هم بگید یا لینک بدید ممنون میشم!
                          گرافیکمم ۸۵۰۰gt هستش! برا این چیزی هست!؟
                          واقعا ممنون دیگه!

نظر

• نوشته اصلی توسط mamsana نمایش پست ها
                            سلام دوستان!
                            خسته نباشید!
                            من هازارد رو روی سیستمم نصب کردم!
                            با وین سون مشکل **شد بوتش و بوت نشد!
                            با هزار بدبختی بوتش رو درست کردم!
                            ولی زدم گوشش رو کر کردم! الان easy bcd ریختم و بوت دوگانه کردم ولی برای مک که میزنم میره رو یه درایوی بوت میشه که ماله وین سون هست
                            از همونجا که اف ۸ میزنم و داریوها رو میارم و درایو مک رو انتخاب میکنم ولی باز نمیشه سیستم ریستارت میشه! ولی با دی وی دی مک که بوت میکنم و با اف ۸ درایو مک رو انتخاب میکنم میاد بالا مک!
                            کسی میدونه مشکلش چیه!؟؟
                            ممنون!
                            بعد راستی من سیستمم اینه گیگا p31-ds3l ... واسش چی هست برای نصب؟
                            الان هیچی نداره به غیر از کارت شبکه که الان با مک اومدم!!!:دی
                            dsdt داره؟! روش نصبش رو هم بگید یا لینک بدید ممنون میشم!
                            گرافیکمم ۸۵۰۰gt هستش! برا این چیزی هست!؟
                            واقعا ممنون دیگه!
                            خیلی متشکر!
                            خودم هم فهمیدم چه جوری بوت رو درست کنم!
                            هم فهمیدم چه جوری گرافیک و صدا رو بشناسونم!
                            و هم فهمیدم چه جوری بقیه کارها روکنم!
                            با تشکر!

نظر

• سلام به همه من لپ تاپ hp 6070 دارم نصب کردم ولی موقع بوت پیغام میده عکس گرفتم گذاشتم ضمیمه من دستورات کرنال فلگ رو هم به صورت -v -f busratio=20 cpus=1 وارد میکنم موقع بوت سی دی مراحل نصب تموم میشه ولی موقع بالا اومدن سیستم عامل ارور میده با همون کدهای کرنال هم تست کردم نشد که بشه .مشخصات لپ تاپ = cpu =core i7 2 GHZ
                              ram = 4 GIG
                              vga = ati 6770

نظر

• ببخشید ضمیمه یادم رفته بود

نظر

صبر کنید ..
                                X