اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ariyan_king نمایش پست ها
    یه مشکل بزرگی که من دارم اینه چون مینم ایسوسه مثل گیگا بایت تو بایوس گزینه ای نداره که بشه رو حاللت ahci قرار بدم به نظرتون چکار کنم؟
    راستی نسخه ی سایت هم دانلود کردم و رو دی وی دی با سرعت بالا بعد اکسترکت کردن از ایزو iso یه سری فایل به نام بوت بود که با سرعت بالا رو دی وی دی رایت کردم ولی باز اون رو که بوت میکنم می نویسه :
    Boot0 error
    دوست عزیز، اگر فیلم آموزشی رو دیده باشید متوجه میشید که در نصب با این روش لازم نیست حتما هارد در حالت ahci قرار بگیره.

شما چه نسخه ایی رو دانلود کردین و حجمش چقدر بود ؟ و چطور رایتش کردید ؟ ( لطفا واضحتر شرح بدید. )

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
      دوست عزیز، اگر فیلم آموزشی رو دیده باشید متوجه میشید که در نصب با این روش لازم نیست حتما هارد در حالت ahci قرار بگیره.

شما چه نسخه ایی رو دانلود کردین و حجمش چقدر بود ؟ و چطور رایتش کردید ؟ ( لطفا واضحتر شرح بدید. )
      من همین نسخه ای که شما برا دانلود گذاشتین رو دانلود کردم یه فایل ایزو بود با بالاترن سرعت تو نرو با فرمت دیتا زدم اگه ضمنا ایزو رو نزدم بلکه از ایزو خارج کردم بعد دی وی دی رو زدماینم لینک:

نظر

من همین نسخه ای که شما برا دانلود گذاشتین رو دانلود کردم یه فایل ایزو بود با بالاترن سرعت تو نرو با فرمت دیتا زدم اگه ضمنا ایزو رو نزدم بلکه از ایزو خارج کردم بعد دی وی دی رو زدماینم لینک:
        جواب شما براتون فرستاده شد. (*مشکل شما در رایت dvd هستش. )

نظر

جواب شما براتون فرستاده شد. (*مشکل شما در رایت dvd هستش. )
          دی وی دی رو از دو روش هم رایت کردم بالاترین سرعتی هم که رو نرو بود 16x بود با همون هم رایت کردم ولی تا دی وی دیش رو بوت میکنم صفحه ی زیر میاد از خیلی دستور ها برای بوت استفاده کردم بوتلودر هم بالا میاد ولی چه دستور رو وارد کنم چه نکنم این صفحه میاد:
          http://www.irupload.ir/images/g9cuxm02hrkynp0sae8q.jpg
          صفحه ی بالا وقتی که دستور زیر رو میزنم ظاهر میشه:
          کد HTML:
          -f -v -x busratio=10.5 cpus=1
          http://up1.iranblog.com/images/wyhisjmy594m7oq74f6m.jpg
          این صفحه هم وقتی ظاهر میشه که همینطوری معمولی صفحه رو بوت میکنم که دیگه فایلی رو لود نمیکنه
          مشکل از کجاست که گیر میکنه 10.6.6 هازارد همونیه که تو سایت برا دانلود گذاشته شده

نظر

دی وی دی رو از دو روش هم رایت کردم بالاترین سرعتی هم که رو نرو بود 16x بود با همون هم رایت کردم ولی تا دی وی دیش رو بوت میکنم صفحه ی زیر میاد از خیلی دستور ها برای بوت استفاده کردم بوتلودر هم بالا میاد ولی چه دستور رو وارد کنم چه نکنم این صفحه میاد:
            http://www.irupload.ir/images/g9cuxm02hrkynp0sae8q.jpg
            صفحه ی بالا وقتی که دستور زیر رو میزنم ظاهر میشه:
            کد HTML:
            -f -v -x busratio=10.5 cpus=1
            http://up1.iranblog.com/images/wyhisjmy594m7oq74f6m.jpg
            این صفحه هم وقتی ظاهر میشه که همینطوری معمولی صفحه رو بوت میکنم که دیگه فایلی رو لود نمیکنه
            مشکل از کجاست که گیر میکنه 10.6.6 هازارد همونیه که تو سایت برا دانلود گذاشته شده
            دوست عزیز، میخواید هازارد رو نصب کنید، طبق عکس پست اول تنظیمات رو انتخاب کنید. الان شما یکبار دیگه هازارد رو فقط با تنظیمات ساده نصب کنید، اگر گیر کرد از کل صفحه برام عکس بزارید ببینم مشکل اینبار از کجاست.

نظر

دوست عزیز، میخواید هازارد رو نصب کنید، طبق عکس پست اول تنظیمات رو انتخاب کنید. الان شما یکبار دیگه هازارد رو فقط با تنظیمات ساده نصب کنید، اگر گیر کرد از کل صفحه برام عکس بزارید ببینم مشکل اینبار از کجاست.
              صفحه ی نصب اصلا نمیاد تا دی وی دی رو میزارم اینا میان من دستورات رو موقع بوت کردن دی وی دی برا نصب زدم یعنی هنوز نصبش نکردمچون گیر میکنه

نظر

• یه مک دیگه دارم میگیرم ببینم اون چطوره
                مال سایت که جواب نداد

نظر

• سلام
                  دوستان من بالاخره پس از بارها نصب روی مین جدیدم مک رو رو ایسوس هم تونستم بالا بیارم مشکلم این بود که نسخه هایی که من داشتم به سیستم نمیساختن ولی دیشب بعد کلی گردش تو سایتای خارجی یه نسخه ی اسنولئوپاد جالب پبدا کردم که حرف نداره درایور های ان تی اف اس هم با پچی که خودش داشت خوند خیلی عالی بود فقط الان برم دنبال درایوراش
                  دوستانی که ارور های بنده رو داشتن یه نگاه به نسخه ی مکشون هم بکنن

نظر

سلام
                    دوستان من بالاخره پس از بارها نصب روی مین جدیدم مک رو رو ایسوس هم تونستم بالا بیارم مشکلم این بود که نسخه هایی که من داشتم به سیستم نمیساختن ولی دیشب بعد کلی گردش تو سایتای خارجی یه نسخه ی اسنولئوپاد جالب پبدا کردم که حرف نداره درایور های ان تی اف اس هم با پچی که خودش داشت خوند خیلی عالی بود فقط الان برم دنبال درایوراش
                    دوستانی که ارور های بنده رو داشتن یه نگاه به نسخه ی مکشون هم بکنن
                    میشه بگید چه نسخه ایی بود ؟ Developer اش کی بود ؟ ( چون کلا الان Universal + Hazard + iAtkos رو داریم که خوب هستن و جواب میدن. )

نظر

میشه بگید چه نسخه ایی بود ؟ Developer اش کی بود ؟ ( چون کلا الان Universal + Hazard + iAtkos رو داریم که خوب هستن و جواب میدن. )
                      والا چیز خاصی نداشت که بدونم چی بود تو بوت هم موقعی که اف هشت رو میزدم نوشته بود نسخه یiPC درواقع وثل آیدنب ورژن ۱۰.۵.۶ بود الان هم دارم آ\دیتش میکنم به ۱۰.۵.۸ من میخوام یا ۱۰.۶.۶ رو داشته باشم یا لاین که متاسفانه لینک سایت ۱۰.۶.۶ بود دانلودش کردم که بوت میشد ولی ارور میداد از این ورژن هم هر چند با آی دنب یکیه ولی راضیم فقط گرافیکم رو نمیدونم چرا ساپورت نکرد ککست هم ریختم نشد صداشم همینطور ولی بقیه چیزا رو عالی ساپورت کرد
                      من یه سوالی باز دارم حالا چون ورژن نهایی که توش باشم معلوم نیست زیاد پی کارت صدا و گرافیک نیستم ولی هیچ جره راه نداره از ۱۰.۵.۸ بالاتر ببرمش ؟

نظر

• راستی
                        دوستان این نسخه ای که ریختم از لحاظ برنامه ها و پچ خیلی کاملتر از هازارد و آی دنب بود
                        اگه کسی خواست لینک تورنتش رو میدم

نظر

والا چیز خاصی نداشت که بدونم چی بود تو بوت هم موقعی که اف هشت رو میزدم نوشته بود نسخه یiPC درواقع وثل آیدنب ورژن ۱۰.۵.۶ بود الان هم دارم آ\دیتش میکنم به ۱۰.۵.۸ من میخوام یا ۱۰.۶.۶ رو داشته باشم یا لاین که متاسفانه لینک سایت ۱۰.۶.۶ بود دانلودش کردم که بوت میشد ولی ارور میداد از این ورژن هم هر چند با آی دنب یکیه ولی راضیم فقط گرافیکم رو نمیدونم چرا ساپورت نکرد ککست هم ریختم نشد صداشم همینطور ولی بقیه چیزا رو عالی ساپورت کرد
                          من یه سوالی باز دارم حالا چون ورژن نهایی که توش باشم معلوم نیست زیاد پی کارت صدا و گرافیک نیستم ولی هیچ جره راه نداره از ۱۰.۵.۸ بالاتر ببرمش ؟
                          نوشته اصلی توسط ariyan_king نمایش پست ها
                          راستی
                          دوستان این نسخه ای که ریختم از لحاظ برنامه ها و پچ خیلی کاملتر از هازارد و آی دنب بود
                          اگه کسی خواست لینک تورنتش رو میدم
                          دوست عزیز، این نسخه ایی که شما نصب کردید همونطور که گفتید نسخه Snow هستش که میشه 10.5 و شما نهایتا تا 10.5.8 میتونید اونو ارتقا بدید. برای رفتن به 10.6 یا Snow Leopard باید حتما از نسخه های مخصوص این ورژن استفاده کنید.

دوست عزیز، آموزش های زیادی در انجمن توسط خودم و دیگر دوستان وجود داره که حتما لااقل یکی از این روش ها باید روی سیستم شما جواب بده. ولی ممکنه مثل الان یه کم اولش سختی بکشید ولی اگه راه بیافتید راحت میتونید حتی برای دوستان تون هم نصب کنید.

در مورد گرافیک و صدا هم شما مدل مادربرد و گرافیک رو بگید ( البته در تاپیک مخصوص خودش ) تا راهنمایی تون کنم.

نظر

• سلام

من وقتی می رم توی قسمت فرمت درایوم گیر میکنه یعنی می نویسه درحال فرمت ولی بعد از گذشت نیم ساعت هیچ اتفاقی نمی یفته

cpu: i7 920

graphic nvidia 8600

ram:3GB

نظر

دوست عزیز، این نسخه ایی که شما نصب کردید همونطور که گفتید نسخه snow هستش که میشه 10.5 و شما نهایتا تا 10.5.8 میتونید اونو ارتقا بدید. برای رفتن به 10.6 یا snow leopard باید حتما از نسخه های مخصوص این ورژن استفاده کنید.

دوست عزیز، آموزش های زیادی در انجمن توسط خودم و دیگر دوستان وجود داره که حتما لااقل یکی از این روش ها باید روی سیستم شما جواب بده. ولی ممکنه مثل الان یه کم اولش سختی بکشید ولی اگه راه بیافتید راحت میتونید حتی برای دوستان تون هم نصب کنید.

در مورد گرافیک و صدا هم شما مدل مادربرد و گرافیک رو بگید ( البته در تاپیک مخصوص خودش ) تا راهنمایی تون کنم.
                              من نسخه ی لئوپارد رو دارم
                              لینک 10.6.6 رو کسی نداره؟
                              هازاردی که من دارم رابطش با من خوب نیست:دی
                              خیلی اعصاب خورد کنه برا من 10.6.2 هست

نظر

میشه بگید چه نسخه ایی بود ؟ developer اش کی بود ؟ ( چون کلا الان universal + hazard + iatkos رو داریم که خوب هستن و جواب میدن. )
                                ولی اینی که نصب کردم 100 درجه بهتر و کامل تر از آی دنب هست

نظر

صبر کنید ..
                                X