اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این کدها رو زدم بعد از چند دقیقه دوباره همون ارور رو داد و مموری و سایز و همچین چیزایی تو ارور بود یه بار دیگه هم با همین کد ها بوت کردم وmaxmem=4096 رو هم زدم اما دوباره مثل قبل ری استارت کرد

نظر

• اگر می تونید یک تصویر از قسمتی که سیستم گیر می کنه قرار بدید.

نظر

• اینجا گیر می کنه اما زیرش یه ارور میاد که هر کار کردم اندفعه نیومد و همش ری استارت کرد

نظر

• مشکل از کارت گرافیک سیستم هستش .چون لپ تاپ شما از دو کارت گرافیک استفاده میکنه این مشکل پیش میاد.
          نصب مک بر روی لپ تاپ ها به خاطر معماری خاص سخت افزاری با مشکلات خاصی رو به رو هستش که نصبش رو سخت میکنه.
          این کد رو هم تست کنید.
          کد:
          -v PCIRootUID=1

نظر

• تست کردم کدتون رو وقتی از iboot میرم همون ارور همیشگی رو که گفتم میده

و وقتی با iboot-legacy اون کد رو میزنم

نظر

• iboot 2.0 کمکی نمی کنه
              flash کردن بایوس چطوریه؟ اون کمک نمی کنه؟
              ویرایش توسط Panormic : https://i-phone.ir/forums/member/70772-panormic در ساعت 11-09-2011, 08:43 PM

نظر

• ببخشید یرنامه ای نیست که درایور هارو از اینترنت بگیره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                  ببخشید یرنامه ای نیست که درایور هارو از اینترنت بگیره؟
                  خیر دوست عزیز برای دانلود ککست ها می تونید از سایت زیر استفاده کنید.
                  فقط کافیه مدل قطعه رو جستجو کنید.
                  www.kexts.com
                  بعد از نصب ککست ها میتوانید با استفاده از نرم افزار زیر مدل قطعات و کسست های نصب شده برای آن قطعه را مشاهده کنید.
                  ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 13-09-2011, 01:20 PM

نظر

• مشکل در نصب هازارد

نوشته اصلی توسط kiansat نمایش پست ها
                    با سپاس از پاسخ شما
                    ساعت به این شکل که شما کقتید مشکل نداره اما دستگاه بسیار کند کار کرده چراغ هارد مدام در حال کارکرد است . وقتی موس را حرکت می دهیم با تاخیر بسیار عمل کرده و یک دفعه جای دیگری پرش می کند .به نظر می اید مشکل صدا هم به خاطر همین تاخیر عملکرد سیستم می باشد. چون با این سخت افزار معقول نیست که سیستم به این کندی عمل نماید . ضمنا داخل پوشه extra خالی می باشد. منظر راهنمایی شما می باشم. با تشکر
                    با تشکر از اساتید Siwa و ihackintosh عزیز

بالاخره مشکل کندی سیستم من با تایپ busratio=20 حل شد و عملکرد سیستم عادی شد گو اینکه کارت گرافیک من شناخته نشد و من بطور دستی رزولوشن را تغییر دادم ولی میخواهم بدانم جریان این باس ریتیو چیست و آیا من هر دفعه باید هنگام ورود به سیستم عامل باید از این دستور استفاده کنم آیا راهی برای تثبیت ان موجود نیست؟
                    ضمنا سیستم من حتما باید با سیدی هازارد بوت شود بدون سیدی روی آم اپل مدتها میماند و ستاره پایین مدام میچرخد
                    وقتی از روی هارد بوت میکنم نوشته ها بشرح پیوست میباشد

لطفا در این دو مورد مرا راهنمایی فرمایید
                    با تشکر مجدد
                    ویرایش توسط kiansat : https://i-phone.ir/forums/member/7872-kiansat در ساعت 13-09-2011, 09:26 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط kiansat نمایش پست ها
                      با تشکر از اساتید Siwa و ihackintosh عزیز

بالاخره مشکل کندی سیستم من با تایپ busratio=20 حل شد و عملکرد سیستم عادی شد گو اینکه کارت گرافیک من شناخته نشد و من بطور دستی رزولوشن را تغییر دادم ولی میخواهم بدانم جریان این باس ریتیو چیست و آیا من هر دفعه باید هنگام ورود به سیستم عامل باید از این دستور استفاده کنم آیا راهی برای تثبیت ان موجود نیست؟
                      ضمنا سیستم من حتما باید با سیدی هازارد بوت شود بدون سیدی روی آم اپل مدتها میماند و ستاره پایین مدام میچرخد
                      وقتی از روی هارد بوت میکنم نوشته ها بشرح پیوست میباشد

لطفا در این دو مورد مرا راهنمایی فرمایید
                      با تشکر مجدد
                      خواهش میکنم دوست عزیز .
                      برای اینکه هر باز نیاز به وارد کردن این کد در هنگام بوت نباشد شما باید این کد را به قسمت kernelflags تنظیمات بوت لودر Chameleon وارد کنید.
                      بعد از بوت سیستم وارد پوشه Extra شوید و فایل com.apple یا org.chameleon را باز کنید و کد زیر را بین قسمت kernelflags اضافه کنید.
                      کد:
                      busratio=20
                      برای مشکل بوت هم احتمالا دو ککست را برای یک قطعه نصب کرده اید.
                      وارد مسیر زیر شوید
                      کد:
                      System/Liberary/Extentions
                      و ککست Appleintelpllxata.kext را حذف کنید.و ککست زیر را در همان مسیر نصب کنید.
                      http://www.kexts.com/view/319-ioatafamily.kext.html
                      در انتها یک بار permissionها را فیکس کنید.
                      http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=39058
                      ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 13-09-2011, 01:06 PM

نظر

• باسلام
                        ممنون استاد ihackintosh
                        با دستورات شما مشکل بوت من حل شد تنها مشکل موجود فقط کارت گرافیک است که فیلمها را با مشکل پخش میکند صدای اسپیکر دارای خش خش و نویز است وایرلس کار نمیکند مدل کارت وایرلس atheros 802.11 b/g/n و کارت گرافیکم geforce gt 540 m دیگه خجالت میکشم از این همه زحمت
                        منتظر راهنمایی خوبتان هستم

با تشکر مجدد

نظر

• 2 تا گرافیک کارت روی یک لپ تاپ؟؟

نوشته اصلی توسط Panormic نمایش پست ها
                          سلام من لپتاپ اچ پی پاویلون دارم
                          corei7
                          8 gb ram
                          graphic radeon
                          مدل گرافیکم یادم نیست ولی می دونم که میکشه
                          ولی همون اول که بالا میاد میره تو اون صفحه ی سفید که ارم اپل هست یسری نوشته میاد و وای میسته اصلا هم حرکت نمی کنه
                          من لپتاپم دو تا گرافیک داره یکی همون اینتل یکی رادون
                          بنطرتون مشکل از همین گرافیک اینتل نیست؟
                          من مشکلم مثل این(http://www.i-phone.ir/forums/thread46176.html) تاپیک هست دقیقا همین صفحه ای میاد که دوستمون پیوست کرده
                          این که فرمودین یعنی چی؟؟؟ مگه همچین چیزی ممکنه که رو لپ تاپ 2 تا گراقیک کارت باشه یا نمیدونم یه اسلات برای ارتقا دادن گرافیک داشته باشه!!! اونم دو مارک متفاوت!!!! همش به کنار بحث تون این مورد رو برای من توضیح می دین

ممنون می شم!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط kiansat نمایش پست ها
                            باسلام
                            ممنون استاد ihackintosh
                            با دستورات شما مشکل بوت من حل شد تنها مشکل موجود فقط کارت گرافیک است که فیلمها را با مشکل پخش میکند صدای اسپیکر دارای خش خش و نویز است وایرلس کار نمیکند مدل کارت وایرلس atheros 802.11 b/g/n و کارت گرافیکم geforce gt 540 m دیگه خجالت میکشم از این همه زحمت
                            منتظر راهنمایی خوبتان هستم

با تشکر مجدد
                            دوست عزیز
                            برای کارت گرافیک از graphicsenabler بوت لودر چاملون استفاده کنید.
                            برای کارت صدا هم احتمالا از نسخه 2.6 به بالا voodooHDA استفاده کردید از نسخه 2.5.6 استفاده کنید مشکلتون حل میشه.
                            http://nawcom.com/osx86/files/10.6/A...0.2.56.pkg.zip
                            برای کارت شبکه هم از ککست زیر استفاده کنید.
                            Atheros AR9285 - Downloads - Kexts.com

نظر

• این نسخه هم نیاز به کیبرد usb داره ؟ برا نصبش با ps/2 میشه ، آیا ؟

نظر

• این نسخه هم نیاز به کیبرد usb داره ؟ برا نصبش با ps/2 میشه
                                بله می تونید با کیبرد ps2 هم نصب کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X