اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mhshirani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه مشکل جدید :دی
    من تو محیط های فلش و iwork نمیتونم تایپ کنم !
    مشکل از نصب نیودن درایور گراافیکه یا از چیزه دیگس ؟
    اگه راهی برای رفع کردنش بلدید لطفا بگید
    ممنون
    دوست عزیز، شاید ربط داشته باشه ولی شاید هم مشکل از فونت ها تون باشه.

مدل گرافیکتون چیه ؟

و اگر هم امکان داره، برنامه FontDoctor رو دانلود کنید و ببینید مشکل از فونت ها هستش یا نه ؟!! ( حجمش 10 مگ هستش. )

نظر

• سلام سالار جان
      آقا سرت شلوغه ها !
      صفحه قبل یه kext دادی !
      5730m
      راستی یه نکته ! تو تکست ادیتور یا تو جاهای دیفالت فایرفاکس مثل همینجای تایپ تو فروم میتونم تایپ کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط mhshirani نمایش پست ها
        سلام سالار جان
        آقا سرت شلوغه ها !
        صفحه قبل یه kext دادی !
        5730m
        راستی یه نکته ! تو تکست ادیتور یا تو جاهای دیفالت فایرفاکس مثل همینجای تایپ تو فروم میتونم تایپ کنم

دقیقا ( الان تو فایرفاکسم 37 تا تب باز دارم .... ، دیگه خودت حساب کن )

میتونه ایراد از گرافیک باشه، چون محیط فلش و محیط iWork گرافیکی هستن. ولی با اون برنامه هم اگه تونستی یه تست کن، شاید مشکل حل شد.

نظر

• بعد یه چیز دیگه !
          تست کردم اگه از تو تکست ادیتور کپی پیست کنم تو اون دوتا محیط کار میکنه !!

نظر

• راهنمایی نصب هازارد 10.6.6i

با سلام خدمت اساتید
            ممنون از این همه سعی و تلاش شما سروران در راهنمایی ما بدون کوچکترین چشم داشتی
            دستگاه بنده با مشخصات زیر میباشد لطفا بهترین کاستومایز لازم را به همراه kext لازم را در صورت امکان اعلام فرمایید
            مجددا از راهنمایی شما سپاسگذارم

Sony Vaio F223FX/B

مدل پردازنده Core™ i7 2630QM
            مدل كارت گرافيك GeForce® GT 540M
            رزولوشن صفحه نمايش 1920 x 1080 (Full HD)
            سیتم صوتی / صدا Intel High Definition Audio with S-FORCE Front Surround 3D and Dolby Home Theater technology v3
            Wi-Fi Atheros 802.11 b/g/n کارت وایرلس
            ویرایش توسط kiansat : https://i-phone.ir/forums/member/7872-kiansat در ساعت 24-08-2011, 04:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kiansat نمایش پست ها
              با سلام خدمت اساتید
              ممنون از این همه سعی و تلاش شما سروران در راهنمایی ما بدون کوچکترین چشم داشتی
              دستگاه بنده با مشخصات زیر میباشد لطفا بهترین کاستومایز لازم را به همراه kext لازم را در صورت امکان اعلام فرمایید
              مجددا از راهنمایی شما سپاسگذارم

Sony Vaio F223FX/B

مدل پردازنده Core™ i7 2630QM
              مدل كارت گرافيك GeForce® GT 540M
              رزولوشن صفحه نمايش 1920 x 1080 (Full HD)
              سیتم صوتی / صدا Intel High Definition Audio with S-FORCE Front Surround 3D and Dolby Home Theater technology v3
              Wi-Fi Atheros 802.11 b/g/n کارت وایرلس
              دوست عزیز، شما اگر در هنگام بوت کردن DVD به مشکل برخوردید، با Kernel Flag زیر DVD رو بوت کنید :

cpus=1 busration=20 -v

( اگر در هنگام بوت، به مشکلی برخورد کردید، از صفحه مربوطه عکس بگیرید و اینجا قرار بدید. )

خب در هنگام Customize کردن هم این قسمتها رو انتخاب کنید :

-Chamaleon_Boot_Loader/ Chameleon_RC5

- kernel

- Driver/ Graphic/ Nvidia/ NVEnabler

- Driver/ Sound/ VoodooHDA_0.2.7.2

فعلا با این کاستومایز نصب کنید. ببینیند در هنگام داخل شدن به مک با مشکلی برخورد میکنید یا نه ؟ اگر به هر مشکلی برخورد کردید، همینجا مطرح کنید.

اگر بدون مشکل مک بالا اومد، بعدا برای درایور های دیگه هم بهتون میگم چیکار کنید.

نظر

• با تشکر از استاد خوبم

من دیشب با این مشخصات نصب کردم بدون مشکل نصب میشود ولی چند مشکل داترم یکی اینکه ظاهرا کارت گرافیک را کامل نمیشناسد ولی میشود رزولوشن را از داخل چاملون تغییر داد دوم اینکه صدا مشکل دارد و تکه تکه و خراب پخش میشود سوم و از همه بدتر سیستم بشدت کند است و هارد مدام در حال درگیری است و نشانگر موس تکه تکه حرکت کرده و بعضی اوغات قفل شده دوباره حرکت میکند انگار از توانایی های کامل سی پی یو کامل استفاده نمیشود

لطفا راهنمایی فرمایید

با تشکر مجدد

نظر

• شما باید نرم افزار multibeast رو از سایت زیر دانلود کنید.
                  tonymacx86 Forum • Login
                  در هنگام نصب
                  برای کارت گرافیک به جای Nvenabler از graphicsenabler بوت لودر Chameleon استفاده کنید.
                  برای کارت صدا هم به جای نسخه 2.7.2 از نسخه 2.56 استفاده کنید.در قسمت Universal موجود هست.
                  کند بودن سیستم هم احتمالا به خاطر نصب نبودن کارت گرافیک هستش.

نظر

• باتشکر از استاد گرامی

اگر امکان دارد روش استفاده از multibeast را اعلام فرمایید

سپاس فراوان

نظر

• بعد از دانلود multibeast اجراش کنید.
                      وقتی به قسمت Installation Type رسیدید.
                      از قسمت audio تیک گزینه VoodooHDA 2.56 رو برای کارت صدا قرار بدید.
                      ککست Nvenabler رو که نصب کردید پاک کنید.
                      به پوشه Extra برید و فایل com.apple.boot.plist رو باز کنید و کد زیر رو برای گرافیک بهش اضافه کنید.
                      کد:
                      <key>GraphicsEnabler</key>
                      	<string>Yes</string>
                      برای کارت صدا هم اگر نمیدونید چیکار کنید به جای multibeast این فایل رو نصب کنید.
                      http://nawcom.com/osx86/files/10.6/A...0.2.56.pkg.zip

نظر

با تشکر از استاد خوبم

من دیشب با این مشخصات نصب کردم بدون مشکل نصب میشود ولی چند مشکل داترم یکی اینکه ظاهرا کارت گرافیک را کامل نمیشناسد ولی میشود رزولوشن را از داخل چاملون تغییر داد دوم اینکه صدا مشکل دارد و تکه تکه و خراب پخش میشود سوم و از همه بدتر سیستم بشدت کند است و هارد مدام در حال درگیری است و نشانگر موس تکه تکه حرکت کرده و بعضی اوغات قفل شده دوباره حرکت میکند انگار از توانایی های کامل سی پی یو کامل استفاده نمیشود

لطفا راهنمایی فرمایید

با تشکر مجدد

البته کند بودن سیستم میتونه یه علت دیگه هم داشته باشه. شما دوست عزیز، موقع کار با مک، ساعت سیستم عقب میمونه ؟ مثلا با ساعت موبایلتون چکرکنید که اگر مثلا ۲۰ دقیقه با مک کلر میکنید، ساعت داخل مک چقدر تایم رو نشون میده، ایا همون ۲۰ دقیقه ساعت داخل مک هم جابهجا شده یا زمان کمتری رو نشون میده ؟

نظر

• الان من اینو نصب کنم اطلاعات رو هاردم از بین میره یا نه؟! ویندوزم چی می مونه یا از بین میره؟

نظر

• با سپاس از راهنمایی شما
                            پوشه extra من خالی بود
                            بله ساعت سیستم عقب میماند عقربه ثانیه شمار ساعت هم عقب میماند این کندی بیش از حد نشانه چیست ؟
                            مثلا عقربه ثانیه شمار گیر کرده یکدفعه چند ثانیه میپرد جلو
                            مشکل صدا هم فکر کنم به همین خاطر باشد چون کارت صدا نصب شده ولی صدا ها بریده بریده پخش میشود
                            منتظر راهنمایی شما هستم
                            ویرایش توسط kiansat : https://i-phone.ir/forums/member/7872-kiansat در ساعت 25-08-2011, 04:43 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mojios نمایش پست ها
                              الان من اینو نصب کنم اطلاعات رو هاردم از بین میره یا نه؟! ویندوزم چی می مونه یا از بین میره؟
                              دوست عزیز، حتما پیشنهاد میکنم که یکبار هم شده فیلم آموزش رو دانلود کنید و ببینید.

در فیلم من تمام سوالهاتونو کامل جواب دادم.

ولی اگر بار اولی هستش که قصد نصب مک رو دارید، احتمال صدمه زدن به هاردتون هست ( منظورم اطلاعات هستش ) پس در صورت نیاز یه بکاپ بگیری بعد اقدام به نصب کنید.

نظر

با سپاس از راهنمایی شما
                                پوشه extra من خالی بود
                                بله ساعت سیستم عقب میماند عقربه ثانیه شمار ساعت هم عقب میماند این کندی بیش از حد نشانه چیست ؟
                                مثلا عقربه ثانیه شمار گیر کرده یکدفعه چند ثانیه میپرد جلو
                                مشکل صدا هم فکر کنم به همین خاطر باشد چون کارت صدا نصب شده ولی صدا ها بریده بریده پخش میشود
                                منتظر راهنمایی شما هستم
                                دوست عزیز، گیر کردن رو نمگیم.

شما فرض کن الان ساعت 12:00 هستش ( هم موبایلت و هم کامپیوترت همین ساعت رو نشون میدن ) و نشستی پشت کامپوتر و داری با مک کار میکنی. بعد از یه مدتی از طریق مثلا ساعت موبایل میبینی که ساعت شده 12:15 یعنی 15 دقیقه در دنیای واقعای با مک کار کردی. ولی اگر همون موقع ساعت مک رو نیگا کنی مقداری کمتر نشون میده، مثلا مینویسه 12:07 . آیا مک شما هم الان اینطوریه ؟ یا فقط با پرش مواجه هستید ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X