اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
    ps/2 هست من که نتونستم با این نوع در مک استفاده کنم
    اگه کار نکنه وقتی بوت میکنم میرم تو نصب از همون جا کار نمیکنه یا نصب میشه بعد که بری تو مک کار نمیکنه

نظر

وقیت میره برای نصب اصلا کارز نمیکنه انگار موس وصل نیست

نظر

سالار جان از طريق اين فيلم نصب كردم تموم شد
        و وقتي ميخواد اولين بار سيستم بياد بالا روي لوگوي لپل گير ميكنه ولي صداي اهنگ اوليه سيستم عامل مياد
        چي كار كنم؟
        ممنون

نظر

دوستا لطفا یکی کمکم کنه.

نظر

عزیز یک سوال
            واسه ی لپ تاپ هم این DSDT لازمه؟! اگه آره چجوری باید تهیه اش کرد؟ آخه من که مدل ماددربورد لپ تاپ رو ندارم

یه چیز دیگه هم اینکه گرافیک انویدیا Quadro nvs 130 پشتیبانی میشه توی هکینتاش؟

ممنون
            من، به دستای خدا خیره شدم، معجزه کرد...
            معنی معجزه شو، زود به قلبم برگرد...

نظر

نوشته اصلی توسط hamiid_1367 نمایش پست ها
              عزیز یک سوال
              واسه ی لپ تاپ هم این DSDT لازمه؟! اگه آره چجوری باید تهیه اش کرد؟ آخه من که مدل ماددربورد لپ تاپ رو ندارم

یه چیز دیگه هم اینکه گرافیک انویدیا Quadro nvs 130 پشتیبانی میشه توی هکینتاش؟

ممنون
              خوب تاپیکو نمیخونید
              دوستان عزیز، تمام کارت گرافیک های Nvidia در مک ساپورت میشوند

نظر

قضیه خوندن نیست . اونو خوندم.
                این سری کارت گرافیک واسه لپ تاپه و قضیه اش یکم با بقیه ی کارت گرافیکا فرق میکنه! تا اونجایی که من میدونم ساپورت نمیشه!
                من، به دستای خدا خیره شدم، معجزه کرد...
                معنی معجزه شو، زود به قلبم برگرد...

نظر

این مدل لپتاپ شما مدل لپتاپ من یک مدل تفاوت داره مدل لپتاپ من vgn-fz250e هست و من هم غیر از cpu تمام مشخصاتم با شما یکی هست مثل گرافیک در نتیجه کاستومایز رو مثل شما انجام دادم اما در هنگام نصب با این ارور مواجه میشم

لطفا کمکم کنید

نظر

اقا سالار يك نگاهي هم به مشكل من كن
                    من لنگ اين هكينتاش هستم
                    ممنون

نظر

با سلام و خسته نباشید
                      من بعد از بوت کردن dvd و انتخاب اون میرم توی صفحه اولیه نصب که آرم سیب داره و همونجا وای میسه نمیدونم چیکارش کنم،ستاره هم همچنان در حال چرخیدنه زیر آرم سیب
                      vgn-fz440e
                      cpu:c2d t8100 bus ratio 10.5
                      vga:8400gt

لطفا راهنماییم کنید
                      ویرایش توسط farshiddd : https://i-phone.ir/forums/member/26309-farshiddd در ساعت 17-04-2011, 10:16 PM

نظر

نوشته اصلی توسط I-SH نمایش پست ها
                        سالار جان کارت گرافیک من intel Gma 4500 هستش که توی لیست کاستومایز نیستش
                        و سالار جان فایل DSDT patcher که گذاشتی مشکل داره
                        و یک سوال دیگه مشکلی نداره روی هارد اکسترنال نصب بشه؟
                        ممنون
                        سلام، من متاسفامه الان دارم روي Lion Developer Preview 2 كار ميكنم، براي همين نميتونم فعلا زود زود جواب بدم، ولي هر وقت بتونم سر ميزنم.

دوست عزيز، من اين لينك رو براي گرافيكت پيدا كردم كه گويا گرافيك رو ميشناسه، ولي qe/ci فعال نيست. يعني فقط رزولوشن رو برات عوض ميكنه، هيچ كار ديگه ايي نميكنه.

لينك سايت

در ضمن مشكل اون فايل چيه ؟ اگه موقع اكستركت شدن ميگي، كه نترس مشكلي نيست، اون ارورر ها مشكلي براي نرم افزار بوجود نمياره. در واقع اون ارورر ها در قسمت مك نرم افزار هست، قسمت ويندوز كامل كار ميكنه.
                        دبراي هارد اكسترنال، نميدونم، فكر نكنم مشكلي باشه. اگه ميتوني تستش كن و بهم خبرشو بده، تا منم در آموزش قرارش بدم. 

نظر

نوشته اصلی توسط abcdx نمایش پست ها
                          یه سوال دیگه
                          الان که هکینتاش بریزم موس و کیبردم روش کار میکنه یا حتما باید موس و کیبرد مخصوص مک داشت ؟
                          مرسی
                          دوست عزيز در حالت نصب، فقط موس و كيبرد بصورت usb رو ميشناسه ولي بعد از نصب، با نصب درايور هاي مربوطه، ميتوني با موس و كيبرد ps/2 هم كار كني.

نظر

نوشته اصلی توسط i-sh نمایش پست ها
                            سالار جان از طريق اين فيلم نصب كردم تموم شد
                            و وقتي ميخواد اولين بار سيستم بياد بالا روي لوگوي لپل گير ميكنه ولي صداي اهنگ اوليه سيستم عامل مياد
                            چي كار كنم؟
                            ممنون
                            در ويندوز رزولوشن سيستمت رو بهم بگؤ كه روي چه مقداري ست شده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                              دوستا لطفا یکی کمکم کنه.
                              دوست عزيز، شما در هنگام نصب اون بالا از منو Window گزينه Installer Log رو انتخاب كن، بعدش يه عكس از وقتي كه گير كرد برام بزار.

نظر

سلام دوست عزیز من حدود 6 ماه هست که دارم تلاش میکنم هکینتاش رو در سیستمم نصب کنم ولی هیچوقت نتونستم.
                                من یک نِت بوک ایسر مدل aspire one a0751h دارم که دارای cpu atom z520. کارت گرافیک intel gma . هارد 220 گیگ ساتا.
                                همیشه با این ارور در ابتدای نصب مواجه شدم.(عکس رو واستون آپلود کردم)) همیشه بعد از حدود 5 دقیقه هنگ میکنه و اصلا وارد قسمت ستاپ مک نمیشه.
                                از کدهای -f -v cpus=1 busratio=10 هم استفاده کردم.
                                خواهش میکنم من رو کمک کنید. واقعا" دارم دیوونه میشم.پ
                                امیر/
                                کد:
                                http://amircjcj.persiangig.com/mac/Photo055.jpg
                                http://amircjcj.persiangig.com/mac/Photo056.jpg
                                http://amircjcj.persiangig.com/mac/Photo057.jpg

نظر

صبر کنید ..
                                X