اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خوب ! با راه اول که نشد ! با -v رفتم اینم از عکسش :

http://s1.picofile.com/file/7110692682/14082011167.jpg

نظر

• شما iboot رو دانلود و رایت کنید ۲۰ مگ ه
      ببینید با اون بوت میشه

نظر

• اینم از iBoot این پیغام رو میده :

Hibernet Image is too old by 3472 secound. ForceWake=y to override
        این متن رو تو همون بوت خودش هم میداد البته از دفعه دوم که هنگام لود با نگه داشتن دکمه پاور خاموش میکردم

Memory Allocation error! addr=0xdeadbeef, size=0*0, File=ati.c, line=739
        This is a non recoverable error! system HALTED!!!

نظر

• راهی هس یا من ویندوزم رو ریکاوری کنم :-؟

نظر

• سلام دوستان من هازاردو نصب کردم ولی هیچ دریاوریو نمیشناسه نه صدا نه گرافیک نه شبکه چطوری نصب کنم درایورهارو ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dior نمایش پست ها
              سلام دوستان من هازاردو نصب کردم ولی هیچ دریاوریو نمیشناسه نه صدا نه گرافیک نه شبکه چطوری نصب کنم درایورهارو ؟
              مدل قطعات رو بگید...

نظر

• سلام دوستان!
                یه لب تاب سونی ns110e دارم امروز با کمک سایت 10.6.6 نصب کردم!البته نتونسم فیلم آموزشی رو ببینم!
                الان 3 تا مشکل دارم!
                1-با این که4 chameleon رو موقع نصب نصب کردم ولی الان برای این که سیستم بوت بشه حتما به dvd نیاز دارم.چه کار کنم؟الان یه ویستای ارجینال هم نصبه و با دی وی دی و بعد از زدن اف هشت سیستم بالا میاد.می خوام از دی وی دی استفاده نشه!
                2-تاچ پد لب تاب موقعی که 2 بار ضربه می زنم کلیک نمی کنه!
                3-dvd موقعی که مک بالا میاد 10.6.6 رو نشون می ده ولی باز نمی کنه.بعدشم هر چی می زارم دیگه اصلا نشون نمی ده!
                واقعا ممنون می شم کمکم کنید.
                اگرم با دیدن فیلم مشکلات بر طرف می شه بگید که فیلم رو بزارم برای دانلود!

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakhoshkele نمایش پست ها
                  سلام دوستان!
                  یه لب تاب سونی ns110e دارم امروز با کمک سایت 10.6.6 نصب کردم!البته نتونسم فیلم آموزشی رو ببینم!
                  الان 3 تا مشکل دارم!
                  1-با این که4 chameleon رو موقع نصب نصب کردم ولی الان برای این که سیستم بوت بشه حتما به dvd نیاز دارم.چه کار کنم؟الان یه ویستای ارجینال هم نصبه و با دی وی دی و بعد از زدن اف هشت سیستم بالا میاد.می خوام از دی وی دی استفاده نشه!
                  2-تاچ پد لب تاب موقعی که 2 بار ضربه می زنم کلیک نمی کنه!
                  3-dvd موقعی که مک بالا میاد 10.6.6 رو نشون می ده ولی باز نمی کنه.بعدشم هر چی می زارم دیگه اصلا نشون نمی ده!
                  واقعا ممنون می شم کمکم کنید.
                  اگرم با دیدن فیلم مشکلات بر طرف می شه بگید که فیلم رو بزارم برای دانلود!
                  آخرین نسخه چاملون رو با این آموزش نصب کنید.
                  برای پد هم توی System preferences تو گزینه ترک پد میتونید تنظیماتش رو انجام بدید.
                  سوال اخر رو متوجه نشدم ...
                  ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 08-08-2011, 04:46 PM

نظر

• sسوال

کسی مستونه این مدل لبتاب رو چک کنه ببینه میشه روش مک نصب کرد:
                    HP G62-b31ee

نظر

• با سلام لبتاب من اين مشخصات داره كمك كنيد حهت نصب و customise ممنون ميشم:

vaio ar 770 nc

نظر

• فکر نکنم مشکلی برای نصب داشته باشید فقط قبل از نصب گزینه ahci رو در بایوس فعال کنید.
                        برای کارت گرافیک graphicsEnabler
                        کارت صدا voodoohda
                        کارت شبکه هم طبق مدل

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                          کسی مستونه این مدل لبتاب رو چک کنه ببینه میشه روش مک نصب کرد:
                          hp g62-b31ee
                          چیزی پیدا نکرم شما خودت یه تست بکن.

نظر

• نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
                            چیزی پیدا نکرم شما خودت یه تست بکن.
                            من هکینتاج 10.6.6 رو نسب کردم تمامی مراحل نصب خوب پیشرفت اما اخرین مرحله ی تنضیمات که مربوط به ورود به سیستم هست،روی صفحه ی که ارم اپل هست وبعدش باید کلیپ تصویری اپل پخش بشه و در اخر تنضیمات نهایی،روی همون صفحه گیر میکرد حتی صدای کلیپ که داشت پخش میشد هم میومد
                            مشخصات من بصورت عکس پیوست شده است

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                              من هکینتاج 10.6.6 رو نسب کردم تمامی مراحل نصب خوب پیشرفت اما اخرین مرحله ی تنضیمات که مربوط به ورود به سیستم هست،روی صفحه ی که ارم اپل هست وبعدش باید کلیپ تصویری اپل پخش بشه و در اخر تنضیمات نهایی،روی همون صفحه گیر میکرد حتی صدای کلیپ که داشت پخش میشد هم میومد
                              مشخصات من بصورت عکس پیوست شده است
                              با v- بوت کنید ببینید کجا هنگ میکنه از اون صفحه به تصویر بذارید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
                                فکر نکنم مشکلی برای نصب داشته باشید فقط قبل از نصب گزینه ahci رو در بایوس فعال کنید.
                                برای کارت گرافیک graphicsEnabler
                                کارت صدا voodoohda
                                کارت شبکه هم طبق مدل
                                ahci نداره تو تنظيمات بايوس

نظر

صبر کنید ..
                                X