اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنام هایی زیادی برای برای فهعال کردن خواندن و نوشت ntgs هست
    اموزشش هم در بخش مک/اموزش ها موجوده

نظر

• دوستان کسی اینو داره بفرسته؟؟؟؟

نظر

• کسی نداره؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaali_sh نمایش پست ها
          اساتید محترم لطفا راهنمائی کنن.
          من دوباره مک را نصب کردم منتهی با chameleon_rc5 و graphics_enabler دی وی دی هازلرد و در قسمت درایور کارت گرافیک nvidis_update را انتخاب کردم.ولی nvenabler را انتخاب نکردم.
          سیستم با درایو مک بوت نشد ولی با دی وی دی هازارد بوت شد که در قسمت about mac و
          more info کارت گرافیک بصورت 450gts با 1024mg می شناسه. ولی رزولوشین بصورت 1440x900 نیست .
          من آخرین ورژن chameleonرا chameleon-2.rc5m-r1171 دارم و همچنین درایور aquamac fermi 10.6.6 fix.mpkg.zip را دانلود کردم ولی نمدانم چکار کنم.لطفان راهنمائی کنید.
          جناب آریان یک راهنمائی بفرمائید. کار ما نیمه تمام مونده

نظر

• ارین هستم !
            دوست عزیز طبف اموزش پست ۱ شما اصلا chameleon_rc5 رو نیاد تیک بزنید
            خب مثل اموزش یرید جلو دبگه !
            ـــ
            مثل برنامه معمولی نصب کنید !

نظر

• آقا Arianismmm من چطور میتونم این مک رو پاک کنم ؟
              اعصابم رو خراب کرد.
              ذر ضمن الان من فقط میتونم با دی وی دی مک ویندوز و مک رو بوت میکنم

نظر

• Dvd مک رو بوت کنید در در disk utilities درایور مک رو حذف کنید !

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                  دوست عزیز شما کاستومایز رو ثل اموزش پست ۱ زدید؟
                  اگه اره با dvd خود مک ۱۰۰٪ باید بوت شه !
                  نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
                  شما یک بار در custumaise فقط kernel رو تیک بزنید و تست کنید شاید مثل من جواب گرفتید!
                  سلام
                  همه این کارهایی رو که گفتید کردم ولی باز هم نشد.
                  یعنی هنگام بوت به مک تو همون صفحه اولی گیر می کند و حتی تا یه ساعت هم گذاشتم ولی باز هم مشکل داره(دی وی دی داخل دی وی دی رام هستش)
                  یعنی هیچ راه دیگری برای من وجود نداره؟
                  حتی با f cpus=1 busratio=18- هم تست کردم

نظر

• دوستان من طبق فیلم اموزشی رفتم جلو همه چی خوب بود تا اینکه بعد از ورود به مک برای اولین بار دیدم نمیشه دی وی دی رو در بیارم.. بیخیال شدم و طبق آموزش Chameleon_2_RC5 رو نصب کردم.. بعد که ریستارت کردم و در حین ریستارت دی وی دی رو اوردم بیرون پیغام داد که
                    boot0:error
                    چون دی وی دی توش نبود این پیغام رو داد..
                    حالا هر بار میخوام برم توی ویندوز یا مک باید دی وی دی بزارم!؟ راه حلی ندارید!؟
                    بعد وقتی میرم توی مک دی وی دی رام کار نمیکنه.. یعنی نمیتونی دی وی دی رو بیاری بیرون..
                    تنها کاری که خلاف اموزش کردم توی Customize گزینه Lan رو زدم..
                    کمک کنید لطفا

نظر

• جناب ارین
                      اگر chameleon_rc5 را انتخاب نکنم میتونم graphics_enabler را تیک بزنم؟چون با انواع مختلف که نصب کردم فقط در این مورد کارت گرافیک را شناخت ولی نمیتونم رزولوشین را تغییر بدم.

نظر

• سلام
                        با v -f cpus=1 busratio=18- هم رفتم و این پیغام رو داد

نظر

• نوشته اصلی توسط h_r_v نمایش پست ها
                          دوستان من طبق فیلم اموزشی رفتم جلو همه چی خوب بود تا اینکه بعد از ورود به مک برای اولین بار دیدم نمیشه دی وی دی رو در بیارم.. بیخیال شدم و طبق آموزش chameleon_2_rc5 رو نصب کردم.. بعد که ریستارت کردم و در حین ریستارت دی وی دی رو اوردم بیرون پیغام داد که
                          boot0:error
                          چون دی وی دی توش نبود این پیغام رو داد..
                          حالا هر بار میخوام برم توی ویندوز یا مک باید دی وی دی بزارم!؟ راه حلی ندارید!؟
                          بعد وقتی میرم توی مک دی وی دی رام کار نمیکنه.. یعنی نمیتونی دی وی دی رو بیاری بیرون..
                          تنها کاری که خلاف اموزش کردم توی customize گزینه lan رو زدم..
                          کمک کنید لطفا
                          +
                          من به هیچ وجه نمیتونم رزولوشن رو تغییر بدم.. خیلی آزار دهنده است.. لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaali_sh نمایش پست ها
                            جناب ارین
                            اگر chameleon_rc5 را انتخاب نکنم میتونم graphics_enabler را تیک بزنم؟چون با انواع مختلف که نصب کردم فقط در این مورد کارت گرافیک را شناخت ولی نمیتونم رزولوشین را تغییر بدم.
                            بله میتویند انتخاب کنید !

نظر

• الان که کارت گرافیک را میشناسه چطور میتونم رزولوشین را تغییر بدم؟ چون در منو disply هیچ رزولوشن دیگه ای غیر از defalt نیست

نظر

• اگه رزولوشن دیگه ای غیر از defuallt نیست یعنی نشناحته !

نظر

صبر کنید ..
                                X