اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کارته گرافیکه من :Asus-ATI HD5570 1G DDR3 هست!
    هر ککستی رو امتحان کردم مک نمیشناستش!
    با ککست های موجود اونو تونستم کاری کنم که اونو 4890 بشناسه اما خیلی گرافیکه مکم ضعیفه!
    با 256 مگ رم ! خیلی کنده تقریبا یک پنجمه قدرته گرافیکمه !
    دوسته عزیزمون یه لینک از سایته ککست دادند من یه ککست بنامه 5xxxx سریز و همین طور چند نمونه ی مشابه رو دانلود کردم اما بعد از نصبه هرکدومشون مک دیگه بالا نیومد ! (کرنل ، سیستم پنیک)
    خواهشمندم ککسته تست شده مربوط به 5570 رو بهم بدین تا این مشکلو حل کنم!
    مک روی سیستمه من به sleep نمیره چند تا کرنل رو که ماله این بود رو نصب کردم اما دیگه مک بالا نیومد!
    cpu من : Corei7 950 است که مک اونو کامل نمیشناسه و از تمامه هسته هاش نمیتونه استفاده کنه !
    دوستمون یه کرنل برای این مشکل به من دادند اما افاده نکرد!
    من حتی از کاملون هم استفاده میکنم اما با وجوده اون نتونستم خیلی از مشکلات رو حل کنم!
    دوستان دوتا سواله دیگه هم دارم که اگه پاسخ بدین ممنون میشم!
    یکی اینکه اگه یه کرنل نصب باشه یه کرنله دیگه هم روی مک نصب کنیم قبلی رو پاک میکنه و جایگزین میشه یا کناره اون نصب میشه و هر دوتا شون کار میکنن؟
    دوم اینکه آیا هیچ راهی با کرنلی و یا ککستی برای استفاده از 6 گیگ رم بر روی مک وجود داره؟
    با تشکر!

نظر

• نوشته اصلی توسط miladrock نمایش پست ها
      سلام
      من بالاخره HAZARD نصب كردم ولي الان يكسري مشكل دارم
      1- بدون DVD HAZARD هيچ كدوم از سيستم عاملها رو نميشناسه يعني هيچي بالا نمياد
      2- چه جوري درايورهاي صدا و تصوير نصب كنم؟ بايد از كجا بگيرم و چه جوري تو مك نصب كنم؟
      CPU : INTEL CORE2 DUE E-7400 2.80GHZ
      GIGABYTE P43 ES3G
      ATI RADEON HD-4850
      کدوم ورژن؟ 10.6.2 10.6.3؟
      توی خوده ککست های روی دی وی دیه هزارد ککست کارته گرافیکتون هست!
      درایور صدا رو هم voodoo انتخاب کنید!
      کرنل intel atom!
      یه عکی از قسمته customize نصبتون بزارید تا اگه بتونم در نصبه ککست ها راهنماییتون کنم!
      اینم بگه که با اطلاعاتی که من دارم می تونم بهتون این وعده رو بدم که میتونید براحتی مک رو رویه سیستمتون با تمامه امکاناتش داشته باشید! اونطور که از مشخصاته سیستمتون معلوم همشون رو ساپورت میکه البته در صورته نصبه صحیحه ککست ها!

نظر

• نوشته اصلی توسط moein92 نمایش پست ها
        کدوم ورژن؟ 10.6.2 10.6.3؟
        توی خوده ککست های روی دی وی دیه هزارد ککست کارته گرافیکتون هست!
        درایور صدا رو هم voodoo انتخاب کنید!
        کرنل intel atom!
        یه عکی از قسمته customize نصبتون بزارید تا اگه بتونم در نصبه ککست ها راهنماییتون کنم!
        اینم بگه که با اطلاعاتی که من دارم می تونم بهتون این وعده رو بدم که میتونید براحتی مک رو رویه سیستمتون با تمامه امکاناتش داشته باشید! اونطور که از مشخصاته سیستمتون معلوم همشون رو ساپورت میکه البته در صورته نصبه صحیحه ککست ها!
        الان چه جوري بايد برم تو CUSTOMIZE؟
        شرمنده كه حرفه اي نيستم
        واسه مشكل DVD چي؟ چه جوري بدون DVD بالا بياد؟
        راستي ورژن 10.6.6 هست و الان نصب شده ولي گرافيك و صدا خيلي بده ديگه هم جرات نصب دوباره ندارم
        ویرایش توسط miladrock : https://i-phone.ir/forums/member/15205-miladrock در ساعت 07-05-2011, 07:50 PM

نظر

الان چه جوري بايد برم تو customize؟
          شرمنده كه حرفه اي نيستم
          واسه مشكل dvd چي؟ چه جوري بدون dvd بالا بياد؟
          راستي ورژن 10.6.6 هست و الان نصب شده ولي گرافيك و صدا خيلي بده ديگه هم جرات نصب دوباره ندارم
          برو یه مک بخر خیال خودتو راحت کن هر چقدر هم درست نصب کنی باز مثل یه مک نمیشه.

نظر

• سلام

دوستان الان ما رو سيستم ٢ تا هارد داريم يكيش ماله منه و اونيكي برا فاميلمون! حالا رو اون هارد فاميل يه مك نصب هست و رو مال من ويندوز ! من هميشه هاردم وصله و وقتي فاميلكار داره با سيستم هارد منو در مياره مال خودشو وصل ميكنه!! حالا اگه منم رو هاردم مك نصبكنم برا بايوس و ... مشكلي پيش نمياد؟؟؟

ممنون

Sent from my iPod touch using Tapatalk ^^

نظر

• با سلام ،
              من مک 10.6.6i رو بطور کامل نصب کردم ؛ کامل هم نصب شده ، اما بعد از اینکه فیلم welcome ( که به چند زبان مختلف) برای خوش آمدگویی اولیه به مک هست ، تموم میشه ، اولین چیزی که از من میخواد اینه که میگه : صفحه کلیدم به سیستم وصل نیست و باید اونو وصل کنم ، در صورتی که کیبوردم هم به سیستم وصل هست ، ماوس هم نمیشناسه ....
              جهت اطمینان از اینکه ممکنه اشکال از کیبورد یا ماوسم باشه ، سه تا ماوس و دوتا کیبورد عوض کردم ؛ - هننگام نصب مک ، تا آخرین ریستارت قبل از بالا آمدن اولیه ی مک ، این دوتا رو میشناسه ، اما همینکه مک بالا اومد و خوش آمدگویی اولیه تموم شد ، فوراً ازم میخواد که کیبورد رو به سیستم وصل کنم ... هرچند باری هم که کیبورد رو به پورت های یو اس بی دیگه هم وصل می کنم ، بازم کیبورد و ماوس رو نمیشناسه ....
              فکر کنم که احتمالاً از اون لحظه ای که مک میخواد بالا بیاد ، یه جورایی پورت های یو اس بی از کار می افته ، چون چراغ کلید نام لاک از همون لحظه ای که مک میخواد بالا بیاد ، خاموش میشه ( که البته به هنگام نصب مک چنین مشکلی ندارم ) ...

اگه در زمینه ی حل این مشکل کمکم کنید ممنون میشم ...

نظر

• نبود درایوهای هارد موقع نصب

سلام من موقع نصب هیچ کدوم از درایو های هاردم نیست فخ تنظیمات بایوس هم تنظیمی برای ahci وجود نداره چیکا کنم؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام
                  من بالاخره HAZARD نصب كردم ولي الان يكسري مشكل دارم
                  1- بدون DVD HAZARD هيچ كدوم از سيستم عاملها رو نميشناسه يعني هيچي بالا نمياد
                  2- چه جوري درايورهاي صدا و تصوير نصب كنم؟ بايد از كجا بگيرم و چه جوري تو مك نصب كنم؟
                  CPU : INTEL CORE2 DUE E-7400 2.80GHZ
                  GIGABYTE P43 ES3G
                  ATI RADEON HD-4850

راستي اينم بگم تو CUSTOMIZE هيچي انتخاب نكردم كه بعد 10 بار تلاش نصب شد به جز DSST
                  دوست عزیز، در Customize این گزینه ها رو فعال کنید :

- kernel

- Graphic -> ATI -> ATY-Init

- Sound -> VoodooHDA_0.2.7.2

- Patches -> DSDT_Patcher

برای بالا آمدن بدون نیاز به DVD، بعد از نصب طبق آموزش صفحه اول، Chameleon که لینک دانلودش هم در پست اول وجود دارد رو دانلود کرده و نصبش کنید.

منتظرم ببینم با این کاستومایز نصب برای شما انجام میشه یا نه !؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone HD نمایش پست ها
                    سلام

دوستان الان ما رو سيستم ٢ تا هارد داريم يكيش ماله منه و اونيكي برا فاميلمون! حالا رو اون هارد فاميل يه مك نصب هست و رو مال من ويندوز ! من هميشه هاردم وصله و وقتي فاميلكار داره با سيستم هارد منو در مياره مال خودشو وصل ميكنه!! حالا اگه منم رو هاردم مك نصبكنم برا بايوس و ... مشكلي پيش نمياد؟؟؟

ممنون

Sent from my iPod touch using Tapatalk ^^
                    اگر سیستمتون یکی هستش و دوستتون هارد رو از سیستم خودش جدا میکنه و با اتصال اون به سیستم شما با مک خودش روی سیستم شما کار مکینه، پس شما هم میتونید همین کار رو انجام بدید.

البته توجه کنید :

- اگر از DSDT.aml استفاده میکنید، باید حتما ورژن بایوستون از لحاظ آپدیت یکی باشه.

- اگر از درایور کارت گرافیک استفاده میکیند، باید حتما درایوری که نصب شده، گرافیک سیستم جدید رو هم ساپورت کنه.

- اگر درایور کارت صدا نصب شده، باید ورژن کارت صداتون حتما یکی باشه.

- اگر درایور LAN نصب شده، باید حتما LAN سیستم جدید هم در ساپورت درایوری باشه که نصب شده.

درکل توضیحات بالا مربوط به زمانی هست که شما بخواید از اون قطعات استفاده کنید. ولی اگر بخواید با Safe Mode مک رو روی سیستم جدید بالا بیارید، لازم نیست که قطعات یکی باشند. ( در یک رنج هم باشند، مشکلی پیش نمیاد. )

در کل اگر دوستتون مک رو از روی سیستم خودش جدا کرده و روی سیستم شما اجرا میکنه،*قاعدتا شما نباید مشکلی در اجرای مک از روی هارد خودتون روی سیستم دوستتون داشته باشید. چون این عمل مثل یک تساوی دوطرفه میمونه. اگر a در تساوی a=b با b برابر باشه، پس b هم در همین تساوی با a برابر هستش.

نظر

• نوشته اصلی توسط زکریا نمایش پست ها
                      با سلام ،
                      من مک 10.6.6i رو بطور کامل نصب کردم ؛ کامل هم نصب شده ، اما بعد از اینکه فیلم welcome ( که به چند زبان مختلف) برای خوش آمدگویی اولیه به مک هست ، تموم میشه ، اولین چیزی که از من میخواد اینه که میگه : صفحه کلیدم به سیستم وصل نیست و باید اونو وصل کنم ، در صورتی که کیبوردم هم به سیستم وصل هست ، ماوس هم نمیشناسه ....
                      جهت اطمینان از اینکه ممکنه اشکال از کیبورد یا ماوسم باشه ، سه تا ماوس و دوتا کیبورد عوض کردم ؛ - هننگام نصب مک ، تا آخرین ریستارت قبل از بالا آمدن اولیه ی مک ، این دوتا رو میشناسه ، اما همینکه مک بالا اومد و خوش آمدگویی اولیه تموم شد ، فوراً ازم میخواد که کیبورد رو به سیستم وصل کنم ... هرچند باری هم که کیبورد رو به پورت های یو اس بی دیگه هم وصل می کنم ، بازم کیبورد و ماوس رو نمیشناسه ....
                      فکر کنم که احتمالاً از اون لحظه ای که مک میخواد بالا بیاد ، یه جورایی پورت های یو اس بی از کار می افته ، چون چراغ کلید نام لاک از همون لحظه ای که مک میخواد بالا بیاد ، خاموش میشه ( که البته به هنگام نصب مک چنین مشکلی ندارم ) ...

اگه در زمینه ی حل این مشکل کمکم کنید ممنون میشم ...

دوست عزیز، شما از کیبرد و موس USBz استفاده میکنید ؟

شما اگر از موس و کیبرد USB استفاده مینید، یکبار در هنگام بالا آمدن سیستم، موس و کیبرد رو سریع جدا کرده و دوباره وصل کنید. ببینید این روش جواب میده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                        دوست عزیز، شما از کیبرد و موس USBz استفاده میکنید ؟

شما اگر از موس و کیبرد USB استفاده مینید، یکبار در هنگام بالا آمدن سیستم، موس و کیبرد رو سریع جدا کرده و دوباره وصل کنید. ببینید این روش جواب میده ؟
                        خیر ، من از همون کیبورد و ماوس usb استفاده می کنم . حتی به هنگام نصب مک هم این اطلاعات رو در مورد ماوس - فکر کنم - از منوی utility در قسمت system profiler از بخش usb گرفتم ، بلکه موجب حل مشکل من بشه :
                        system profiler
                        usb device tree
                        usb mouse
                        product ID : 0*000a
                        vender ID : 0*09da (a-fourtech CO., LTD)
                        version : 0.14
                        speed : up to 1.5 Mb/sec
                        Manufactorer : A4Tech
                        Llocation ID : 0*1d200000
                        current available (mA) : 500
                        current required (mA) : 100

برای کیبورد هم چیزی شبیه همین نوشته بود ( با اندکی تغییرات جزئی - ولی اطلاعات مربوط به کیبورد هم در همون زیر شاخه ی یو اس بی قرار داشت -)
                        بازم یاد آور میشم که اینو هنگام نصب مک که ماوس و کیبورد هیچ مشکلی نداشتن ، گرفتم ، اما با راه پیشنهادی شما هم نتیجه ای نگرفتم ، ممنون میشم که منو در این زمینه کمک بفرمایید

نظر

• siwa جان سلام اگه ممکنه مشکل منم حل کنید تو پست 232 با عکس شرح دادم

نظر

• کنکم کنید

برا من فقط وایرلسمو نمی شناسه
                            هیچ راهی نیست!؟؟!؟؟؟

8086;Intel Corporation;4229;PRO/Wireless 4965 AG or AGN [Kedron] Network Connection;Network controller;Network controller

نظر

• ممنون از راهنماییتون.
                              مک رو نصب کردم.ولی هیچکدوم از درایورها رو ( حتی با multibeast ) نمیشناسه.
                              VAIO VGN-FW
                              " کارت گرافیک ( ATI Radeon HD 4650 )
                              " صدا ( Realtek HD )
                              " Marvell Yukon 88E8055 PCI-E Gigabit Ethernet
                              در ضمن بعد از نصب 10.6.7 Update ارور داد و بالا نیومد و نوشت کرنل به CPU نمیخوره.
                              لطفا راهنمایی کنین.

نظر

• نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
                                siwa جان سلام اگه ممکنه مشکل منم حل کنید تو پست 232 با عکس شرح دادم
                                - kernel

- Driver -> Graphic -> ATi -> ATY_Init

- Driver -> Sound -> VoodooHDA_0.2.7.2

اگر با کاستومایز فوق جواب نداد، از ارورری که بهت میده برام عکس بزار.

نظر

صبر کنید ..
                                X