اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب 2 & 1 Lion Developer Preview بر روی PC بصورت هکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خب اونجا هم رفتم فقط یه فایل plist هست

نظر

• دوستامن من بالاخره موفق به نصب preview3 بر روی لایون dp2 شدم :

نظر

• کسی dp4 رو تست کرده؟ 

نظر

• تا شب تست میکنم خبرشو میدم

نظر

• سلام دوستان ...

من کل تاپیک رو خوندم ... خیلی تو کفم شیر رو بزنم ... اما میخوام مطمئن بشم میتونم گرافیک و وایرلس یا حداقل کارت شبکه رو برای اینترنت ، نصب کنم ... ممنون میشم راهنمایی کنید که ایا فایل های راه انداز من با مشخصات زیر هست یا نه ؟

Wireless : DW 1501 Half mini

Network Adapter : RealTek RTL 8102E/8103E

Video : ATI Mobility Radeon 5650 1GB DDR up to 4

لپتابم Dell Inspiron 5010 هست ... الان هم Snow Leopard رو روش دارم ...

راستی اگه لطف کنید این فایل DSDT رو گیر بیارید و برام بذار ، یا برنامه ای بدین که خودم گیرش بیارم ، ممنون میشم ، لینک دانلود اخرین نسخه ( یا تسخه ای که از نصب شدنش مطمئن هستید ) رو اگه لطف کنید ممنون میشم ...

دعاتون میکنم من کمکم کنید من این رو راه بندازم و مثل همه شما اون حس خوش رو تجربه کنم ... خیلی ممنونم

نظر

• سلام دوستان
              این نسخه چه تفاوت هایی با نسخه 10.6.6 داره؟و کدوم بهتره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها
                سلام دوستان ...

من کل تاپیک رو خوندم ... خیلی تو کفم شیر رو بزنم ... اما میخوام مطمئن بشم میتونم گرافیک و وایرلس یا حداقل کارت شبکه رو برای اینترنت ، نصب کنم ... ممنون میشم راهنمایی کنید که ایا فایل های راه انداز من با مشخصات زیر هست یا نه ؟

Wireless : DW 1501 Half mini

Network Adapter : RealTek RTL 8102E/8103E

Video : ATI Mobility Radeon 5650 1GB DDR up to 4

لپتابم Dell Inspiron 5010 هست ... الان هم Snow Leopard رو روش دارم ...

راستی اگه لطف کنید این فایل DSDT رو گیر بیارید و برام بذار ، یا برنامه ای بدین که خودم گیرش بیارم ، ممنون میشم ، لینک دانلود اخرین نسخه ( یا تسخه ای که از نصب شدنش مطمئن هستید ) رو اگه لطف کنید ممنون میشم ...

دعاتون میکنم من کمکم کنید من این رو راه بندازم و مثل همه شما اون حس خوش رو تجربه کنم ... خیلی ممنونم
                وایرلس : ۵۰-۵۰ ست که کار کنه
                شبکه : بله کاملا جواب میده
                گرافیک : به احتمال ۸۰ ٪ حوای میده
                با برنامه dsdt autopatcher میتونید درست کنید
                لینک دانلود اخرین نسخه در بخش ویژه موجود است

نظر

• سلام ...

اقا من لایون رو با کلی بدبختی گرفتم ، ( اول Dp4 رو گرفتم که گفتین جواب نمیده ، الان هم Dp3 گرفتم ) دیشب وقتی همه چیز رو اماده نصب کردم ، طبق مراحل گفته شده ، وقتی iBoot رو از فلش بوت میکنم و درایو Mac OS X Base System رو انتحاب میکنم ، اول ارور Uptime داد که حلش کردم ( فایل Cpu Power Mangment رو از مسیر Extention حذف کردم ، راه افتاد ) .... الان از بعد از اینکه یه سری نقطه میاد و چند خط پر میشه ، ( همون لود Dsdt ) ... بعد این صفحه میاد و دیگه جلو تر نمیره ؛ از هارد هم چیزی نمیخونه ، ( فایل های نصب رو در یکی از درایو هام کپی کردم با حجم 50 گیگ ) ... چیکار باید کنم ؟ یعنی مشکل از اون فایلی هست که پاک کردم ؟ یا جایی دیگه اشتباه کردم ؟

لپتابم هم Dell inspiron 5010 core i5 هست ، فایل DSDT رو هم از درون مک ساختم و در فلش کپی کردم ...

نظر

• من با فلش تست نکرده و اختمالا مشکل از همینه
                    شما chameleon نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                      من با فلش تست نکرده و اختمالا مشکل از همینه
                      شما chameleon نصب کنید
                      ممنون داداش ...

برای نصب با Chameleon من باید چیکار کنم ؟ ادرسی هست ؟ توی فروم های خارجی ( InsanelyMac ) هم باشه مشکلی نیست ... یه ادرس میدی ؟

نظر

• kexts.com
                        در بخش bootloader دانلود کنید
                        و نصب کنید فابلش هم pkg هست راخت نصب میشه

نظر

• رو کدوم مک باید نصب کنم ؟ Leopard یا درایو Lion ؟

کدوم ورژن رو دانلود کنم ؟

نظر

• روی snow دیگه

نظر

• اقا با این Chemeleon هم نشد ... وقتی روی درایوی که فایل های نصبی توش هست کلیک میکنم ، ارور Custom Kernel not found میده ...

من به یه چیز خیلی شک دارم ، این فایل Dsdt.aml هست ... این رو من چطور باید مطمئن شم که واسه مادربرد خودم هست ، اخه یه Dsdt patcher توی مک اجرا کردم که این رو برام ساخت ولی کلی ارور داد ...

توی برنامه هایی هم که برای ساخت Dsdt دادین مدل لبتاپ من نبود ، میشه از طربق ویندوز این فایل رو دستی ساخت ؟ یا از طریق مک ... توی مک در مسیر Extra هم که گفته میشه dsdt اونجاست ، واسه من نیست ....

چیکار کنم من ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• این ارور مربوط به کرنل هستش .در واقع chameleon نتونسته کرنل رو لود کنه.احتمالآ کرنل در root قرار نداره یا اسم کرنل درست در chameleon وارد نشده.

نظر

صبر کنید ..
                                X