اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به من کمک کنید -- من مادربورد ایسوس دارم تنظیمات انجام دادم یکمی فرق داشت ولی اون اصلی ها را هر چی بودش انجام دادم --

حالا با ای بوت که میام بالا بعدش دی وی دی را میذارم بعدش f5 را میزنم دی وی دی را میخونه بعدش enter میزنم

ارور میده ؟ تو صفحه ؟

یکی از اون نوشته ها اینه ؟

you need to restart your computer . hold down tehe power button unit it turns off . then press the power button agin

میشه کمکم کنید ؟

نظر

• مک رو نصب کردید یا قبل از نصب این ارور رو میده؟ اگر مک رو نصب کردید این ارور زمانی میاد که یکی از درایوها رو اشتباهی نصب کردید!
      ویرایش توسط ali_am76 : https://i-phone.ir/forums/member/37835-ali_am76 در ساعت 10-02-2011, 10:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط a.m.i.n نمایش پست ها
        به من کمک کنید -- من مادربورد ایسوس دارم تنظیمات انجام دادم یکمی فرق داشت ولی اون اصلی ها را هر چی بودش انجام دادم --

حالا با ای بوت که میام بالا بعدش دی وی دی را میذارم بعدش f5 را میزنم دی وی دی را میخونه بعدش enter میزنم

ارور میده ؟ تو صفحه ؟

یکی از اون نوشته ها اینه ؟

you need to restart your computer . Hold down tehe power button unit it turns off . Then press the power button agin

میشه کمکم کنید ؟
        نوشته اصلی توسط ali_am76 نمایش پست ها
        مک رو نصب کردید یا قبل از نصب این ارور رو میده؟ اگر مک رو نصب کردید این ارور زمانی میاد که یکی از درایوها رو اشتباهی نصب کردید!

به احتمال خیلی قوی، یه وسیله اضافه به سیستمت وصل بوده.

یا هارد اضافه ...

یا درایو نوری اضافه ...

یا usb اضافه ایی ...

اسلات های pci رو چک کردین، وسیله اضافه ایی بهش وصل نیست ؟

به کارت گرافیکتون فقط یه مانیتور وصله ؟

دوباره چک کن ببین چیزی به سیستمت وصل نبوده ؟

این ارورر همون طور که دوستمون گفتن به دلیل ناسازگاریه یکی از سخت افزار ها با مک هستش.

و چون در این مرحله شما درایور ندارین، خیلی از وسیله های اضافه با سیستم عامل تداخل پیدا میکنن.

گزینه اصلی در تنضیم بایوس گزینه ahci هستش، فعالش کردین ؟

نظر

• بله -- فقط کارت دی وی بی روی اسلات pci اکسپرس نصب شده ؟

نظر

• من نه نتونستم نصب کنم همون اولش موندم -- اول یم دی وی دی بوت گذاشتم همون اولش گیر میکردش --بعدش این ایبوت را دانلود کردم الان هم نمیتونم بیشتر برم جلو

نظر

بله -- فقط کارت دی وی بی روی اسلات pci اکسپرس نصب شده ؟
              دوست عزيز اون كارت رو در بيار و دوباره امتحان كن. مطمئن شو هيج دستوره اضافه ايي به جز هاردت و ١ دونه درايو dvd و موس و كبيرد به سيستمت وصل نيست. خيلي مهمه كه سيستمت لخت لخت باشه.

إز موس و كيبرد usb هم استفاده كن.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_am76 نمایش پست ها
                برنامه خاصی رو برای اینکه بتونم درایو مک رو تو ویندوز ببینم و این تغییرات رو بدم هست؟ چون تو مک که بدون موس هیچکاری نمیشه کرد!
                راهی هست با کیبورد به پنجره ها دسترسی پیدا کنم و multibeast رو دوباره نصب کنم؟
                برنامه MacDrive كه الان ورزن ٨ أش اومده.

براي مشكلت هم ميتوني دوباره فقط إز مرحله نصب مك به بعد رو انجام بدي كه يه نيم ساعتي طول ميكشه.

نظر

• برنامشو از تورنت گرفتم!
                  وااااای خسته شدم از بس بوت مک دیدم! امکانش هست برای کاستومایز multibeast یه راهنمایی کنید؟ چون شک خودم به اشتباه تو کاستومایز این برنامست! کاستومایز مک رو مشکل ندارم!

نظر

• 2تا سوال دیگه! درایوها رو چجوری میشه بعد از نصب اضافه کرد؟
                    و اینکه بعد از نصب multibeast و اپدیت میتونم اسلاتهای PCI رو بزارم؟

نظر

• من الان کل سیستم لخت کردم ولی بازم نمیشه ؟ دیگه روانی شدم -- من این نسخه را گرفتم

MacOs10.6.5_full

نظر

برنامشو از تورنت گرفتم!
                        وااااای خسته شدم از بس بوت مک دیدم! امکانش هست برای کاستومایز multibeast یه راهنمایی کنید؟ چون شک خودم به اشتباه تو کاستومایز این برنامست! کاستومایز مک رو مشکل ندارم!
                        کل ریز مشخصات سیستمتو بگو.

در ضمن الان یه USB بیار، تو ویندوز با برنامه macrdive واسه مک فرمتش کن، بعد آپدیتو بزن توش تا بعد ریستور مشکلی نداشته باشی.

نصب مک همینه دیگه ... دردسر زیاد داره ... ولی اگه بتونی نصبش کنی، اونقدر بهت میچسبه که لذتش تموم نمیشه ...

نظر

من الان کل سیستم لخت کردم ولی بازم نمیشه ؟ دیگه روانی شدم -- من این نسخه را گرفتم

macos10.6.5_full
                          شما گرافیک چیه و cpu ات چیه ؟

نظر

2تا سوال دیگه! درایوها رو چجوری میشه بعد از نصب اضافه کرد؟
                            و اینکه بعد از نصب multibeast و اپدیت میتونم اسلاتهای PCI رو بزارم؟
                            درایور ها رو همین MultiBeast اضافه میکنه ....

بعد از امتام تمام کارها، میتونی اضفه شون کنی ...

ولی برای کارت DVB ات مطمئن نیستم، باید ببینی وقتی گذاشتیش سر جاش، مک بهت گیر میده یا نه ...

اگه گیر داد یا باید دنبال درایور بگردی یا از وسیله ات وقتی میخوای بری تو مک استفاده نکنی...

نظر

• i7 930

ati 5970

Rampage II Extreme

میشه یک سرچی بزنی اموزش بگی ؟

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                              شما گرافیک چیه و cpu ات چیه ؟
                              ویرایش توسط A.M.I.N : https://i-phone.ir/forums/member/41980-a-m-i-n در ساعت 11-02-2011, 12:34 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                                کل ریز مشخصات سیستمتو بگو.

در ضمن الان یه USB بیار، تو ویندوز با برنامه macrdive واسه مک فرمتش کن، بعد آپدیتو بزن توش تا بعد ریستور مشکلی نداشته باشی.

نصب مک همینه دیگه ... دردسر زیاد داره ... ولی اگه بتونی نصبش کنی، اونقدر بهت میچسبه که لذتش تموم نمیشه ...
                                مشخصات سیستم:
                                1- CPU: intel Dual Core
                                2- Mainboard: ASUS P5S MX SE
                                3- 320 H.D.D: Maxtor
                                4- RAM: 2g - DDRII
                                5-Graphic: XFX - 9600 GSO
                                6- Modem: internal zoltrix V.92 & WiMax
                                7- DVB: Skystar 2
                                8- Ram reader internal
                                9- ROM: sony DVD writer & ASUS DVD ROM
                                که دی وی دی رام روی مستره و بوت از اون انجام میشه!

اپدیت رو هم از سایت اپل گرفتم که 1 گیگه!
                                مشخصات کامل بود؟
                                بازم سوال! چجوری میشه درایو سی دی ها رو دید تو مک؟ چون نشون نمیداد!
                                تو کاستومایز باید کار خاصی کنم و درایوش رو انتخاب کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X