اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مادربورد من خیلی جدید هستش رمپیج 2 اکستریم هستش --- چیپست x58

و مشخصات مادربورد

ASUSTeK Computer Inc. - ASUS - ASUS Rampage II Extreme

میشه بگید دی وی دی بوتیبل را باید از کجا بخرم ؟

در ضمن کارت گرافیک من ati هستش 5970 ایا درایور داره ؟

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
    دوست عزیز، بله کاملا جواب میده، فقط مادربرد شما احتملا 1356 پین نیست که ؟ چون ااگه باشه ممکنه کار یه کم سخت بشه.

همونطور که خودم تو آموزش نوشتم، CPU ام : Corei 3 هستش و از لحاظ ساختمان شبیه اند. پس نباید مشکلی داشته باشی.

چون CPU از سری Corei استفاده میکنی، پس مادربردت جدیده و احتمال 99% اون گزینه هایی رو که من تو آموزش نوشتم که باید تعویض کنید، وجود داره.

پس با خیال راحت بورو و نصب کن و حالشو ببر.

دوست عزیز شما هم که فقط گیر دادی به Vmware ؟؟؟؟

به خدا Vmware خیلی واسه مک جواب نمیده ... آخه حساب کنین، با رم 6 گیگ هم بیای بابا خود ویندوز حد اقل 2 گیگ میپرونه، خود برنامه Vmware برای اجرا 1 گیگ دیگه میپرونه ... پس اساسا به جای 6 گیگ با 3 گیگ و شایدم کمتر میری تو مک ....

حیف نیست، وقتی میتونی مک رو اصولی نصب کنی، بری تو Vmware نصبش کنی ؟

در مورد اون مشکل شما دوستان هم الان دارم میگردم، به نتیجه که رسیدم، اینجا جواب میدم.
    ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 03-02-2011, 10:39 PM

نظر

سلام اگه میشه بگین این روش روی سیستم من جواب یا نه ممنون میشم
      من iatkos s3 ver2 رو هم تست کردم ولی بعد نصب نتونستم کاری بکنم
      و وارد مک بشم تنها به صورت سیف مد میشه وارد شد
      سیستم من asus n61jq هستش
      به شرح زیر:

Intel® Core™ i7 Processor 720QM : 1.6 GHz with Turbo Boost up to 2.8 GHz ;

ATI Mobility™ Radeon® HD 5730, 1G DDR3 VRAM

Mobile Intel® HM55 Express Chipset

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
        من دقیقا امروز با یک کامپیوتر دیگه تست کردم مشکل AHCI بود به محض اینکه AHCI مادربورد دوستم رو روشن کردم مشکل شناختن هارد برطرف شد ولی مسئله اینه که من مادر بوردم AHCI نداره bios رو هم آپدیت کردم ولی باز نمیبینم چنین گزینه ای رو.
        P5k se/EPU
        ميشه بگي اون گزينش چي بود؟
        مشكل اينجاست كه وقتي من رو ahci ميذارم ديگه dvd بوت نميكنه امروز هم يه تبديل ide واسه dvd گرفتم اما اين دفه تو بوت گير كرد اين ارور رو داد still waiting for root device
        مادربرد دوستتون چي بود؟

نظر

با نوت بوک هم میشه ؟core i3 ???

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
            من دقیقا امروز با یک کامپیوتر دیگه تست کردم مشکل ahci بود به محض اینکه ahci مادربورد دوستم رو روشن کردم مشکل شناختن هارد برطرف شد ولی مسئله اینه که من مادر بوردم ahci نداره bios رو هم آپدیت کردم ولی باز نمیبینم چنین گزینه ای رو.
            P5k se/epu
            دوست عزیز به پست شماره 41 در اول صفحه 5 همین آموزش مراجعه کنید. اونجا تصویری شرح دادم که کجا بتونی این گزینه رو پیدا کنی.

نظر

نوشته اصلی توسط naim697 نمایش پست ها
              مادربورد من خیلی جدید هستش رمپیج 2 اکستریم هستش --- چیپست x58

و مشخصات مادربورد

ASUSTeK Computer Inc. - ASUS - ASUS Rampage II Extreme

میشه بگید دی وی دی بوتیبل را باید از کجا بخرم ؟

در ضمن کارت گرافیک من ati هستش 5970 ایا درایور داره ؟
              دوست عزیز مادربرد شما ساپورت میشه. الان که سرچ کردم، دیدم که روی همین چیپست نصب کردن.

کارت گرافیک هم میشه راه اندازیش کرد ... ولی یه کم کار داره .... یعنی باید خیلی سر حال باشی و بشینی پاش و درستش کنی. و خیلی هم کار نمیبره و لی نبرده رنج گنج بدست نمی آید ......

من فقط موندم برای صداتون چه گزینه ایی پیشنهاد بدم. که اونم فکر کنم حتما راه حل داره.

ولی در کل سیستم شما یه کم بد قلقی شاید بکنه، ولی مک رو میتونین نصب کنین. ( قول میده بچه خوبی باشه، به حرف صاحبش گوش بده و اذیت نکنه... )

نظر

نوشته اصلی توسط amirzeinaly نمایش پست ها
                سلام اگه میشه بگین این روش روی سیستم من جواب یا نه ممنون میشم
                من iatkos s3 ver2 رو هم تست کردم ولی بعد نصب نتونستم کاری بکنم
                و وارد مک بشم تنها به صورت سیف مد میشه وارد شد
                سیستم من asus n61jq هستش
                به شرح زیر:

Intel® core™ i7 processor 720qm : 1.6 ghz with turbo boost up to 2.8 ghz ;

ati mobility™ radeon® hd 5730, 1g ddr3 vram

mobile intel® hm55 express chipset
                دوست عزیز مادربرد و cpu تون ساپورت میشه .... ولی متاسفانه هر چی گشتم، نتونستم یه جواب منطقی برای کارت گرافیکت پیدا کنم.

یعنی احتمالش هست که کار کنه، چون ورژن های بالاتر از مدل شما الان کار میکنه.... ولی ممکن هم هست که کار نکنه.....

پس ریسکش پای خودتونه، اگه وقت دارین تا با کمک هم تستش کنیم... ولی یه 1.5 - 2 هفته ای شاید زمان ببره... اگر هم نه که ....

نظر

دمتگرم اقا حالا ایکاتوس نصب کنم ؟ یا همین مک اورجینال ؟

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                  دوست عزیز مادربرد شما ساپورت میشه. الان که سرچ کردم، دیدم که روی همین چیپست نصب کردن.

کارت گرافیک هم میشه راه اندازیش کرد ... ولی یه کم کار داره .... یعنی باید خیلی سر حال باشی و بشینی پاش و درستش کنی. و خیلی هم کار نمیبره و لی نبرده رنج گنج بدست نمی آید ......

من فقط موندم برای صداتون چه گزینه ایی پیشنهاد بدم. که اونم فکر کنم حتما راه حل داره.

ولی در کل سیستم شما یه کم بد قلقی شاید بکنه، ولی مک رو میتونین نصب کنین. ( قول میده بچه خوبی باشه، به حرف صاحبش گوش بده و اذیت نکنه... :d )

نظر

والا من پیشنهاد میکنم، همین رو نصب کن. چون من از iAtkos اصلا تجربه خوبی ندارم و در ضمن با این روش دیگه لازم نیست هی نسخه های جدید چند گیگی رو هی دانلود کنی تا درایور ها تو به روز کنی. یه برنامه 10 مگی رو دانلود میکنی، اون همین کار رو برات انجام میده.

در کل پیشنهاد من همین آموزش هستش.

نظر

دی وی دی اورجینال باید از کجا بیاریم ؟؟؟

نظر

پیشنهادا یا از مغازه درها بخرین، یا اگه میتونین به دفتر انجمن مراجعه کنین و از اونجا تهیه کنین.

چون اگه دانلودشم کنین باید با مک رایتش کنین که خب شما مک ندارین.

راه سوم، اگه دوستی، آشنایی دارین که مک بوکی، آی مکی چیزی داره، ازش بخواین یکی براتون رایت کنه.

نظر

یعنی شما (siwa) الان تونستید mac app store رو بیارید ؟

نظر

یه موضوعی هست که الان نمیشه از سایت اپل combo رو دانلود کرد ؟!!؟ سرعتش خیلی پایینه !

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                              یعنی شما (siwa) الان تونستید mac app store رو بیارید ؟
                              نه متاسفانه تنها مورد اشکالی که دارم اینه که برنامه app store باز میشه، ولی هیچی لود نمیکنه.

وال همچین مشکل بزرگی هم نیست... من تمام بازی ها و برنامه ها رو راحت نصب کردم. فقط اون برنامه باز نمیشه، مگر نه که برنامه ها رو اگه از یه جای دیگه دانلود کنی ( کرک شده ) کار میکنن.

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                                یه موضوعی هست که الان نمیشه از سایت اپل combo رو دانلود کرد ؟!!؟ سرعتش خیلی پایینه !
                                یعنی شما با آموزش من رفتی ؟

اگه اینطوره که اولین نفری....

در ضمن آره، نمیدونم چرا امروز هم سرعتش پائین بود، بعداز ظهری داشتم یه سری آپدیت میگرفتم از خود سایت اپل همه رو با سرعت 1 مگ میگرفتم، این آپدیت 1.6.6 کومبو ر وبا 100 میگرفت...

شاید موقت باشه.

در ضمن دوستانی که صفحه قبل سوال پرسده بودن، دارم روی جوابشون سرچ میکنم و بزودی جوابشونو میزارم.

نظر

صبر کنید ..
                                X