اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بله مرسی ممنون از راهنمایی خوبتون لطف کردین فدای شما.

---------

من این فایل رو هم رو اون یکی ابدیت کردم اما این ارور رو میده و فقط ویندوز لود میشه
    Status: Analysis inconclusive, will not touch this disk.
    یعنی باید همشونو دوباره طبق دستور نصب کنم ممنون می شم راهنمایی کنین
    ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 12-09-2011, 01:16 AM

نظر

• دوست عزیز، باید حتما حتما طبق مراحل گفته شده جلو برید. شما یکبار دیگه امتحان کنید. ( مطمئنم جواب مبده، چون خودم چندین بار روی چندین سیستم مختلف نصبش کردم. )

این ارورر برای این هستش که بوت لودر اوبووتو و مک چون هر دو سیستم لینوکسی هستن، با هم ادغام شدن و مشکل پیش اومده.
      ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 12-09-2011, 01:12 AM

نظر

• سلام سیوا جان من دیروز طبق اموزش رو dell vostro 1510 نصب کردم هر سه تا بالا اومد فقط یه سوال من میتونم از 10.6.3 مستقیم به 10.6.8 ابدیت کنم یا اول بلید نسخه های قبلی رو نصب کنم بعد 10.6.8 رو ممنون از زحماتت

نظر

• تو پست قبلی بهتون جواب دادم بله میشه از 10.6.3 به 10.6.8 آپدیت کرد.
          فقط باید نسخه combo update 10.6.8 رو دانلود کنید.

نظر

• جون من یکی به این سوال جواب بده من منتظره این هستم که یکی جواب بده تا دانلود کنم
            می خاستم بدونم امکانات لمسی lion که با تاچ پد هست رو تاچ پد های نوت بوک های غیر اپل هم دارن یا نه و این که ایا می شه از lion بدون دست کری رو لب تاب نصب کرد منطورم هک نشده است ممنون می شم راهنمایی کنید چون می خام دانلود کنم اگه بدون دست کاری مشکل نداشته باشه همون رو دانلود کنم و اگه داشته باشه هک شده رو دانلود کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط pedi_21 نمایش پست ها
              جون من یکی به این سوال جواب بده من منتظره این هستم که یکی جواب بده تا دانلود کنم
              می خاستم بدونم امکانات لمسی lion که با تاچ پد هست رو تاچ پد های نوت بوک های غیر اپل هم دارن یا نه و این که ایا می شه از lion بدون دست کری رو لب تاب نصب کرد منطورم هک نشده است ممنون می شم راهنمایی کنید چون می خام دانلود کنم اگه بدون دست کاری مشکل نداشته باشه همون رو دانلود کنم و اگه داشته باشه هک شده رو دانلود کنم
              دوست عزیز، اگر منظورتون لپ تاپهایی که تاچ پدشون چند لمسی هستش رو میگید، که برخی از این لپ تاپ ها درایور هایی برای ساپورت مولتی تاچ مک شون هم در اینترنت ممکنه پیدا بشه. ولی اگه منظورتون همون لمس عادس و تک لمسی هستش، که کامل میشناسه و مشکل خاصی با تاچ پد وجو نداره. ( البته به جز اینکه امکام کار چند لمسی رو ندارین )

برای نصب مک رو لپ تاپ هم باید بگم که آموزش های موجود کم دردسرترین و کم دستکاری ترین آ»وزش های موجود برای نصب مک هستش. این رو در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان، نمیشه بدون دستکاری مک، این سیستم عامل رو روی سیستم هایی غیر از سیستم های مک نصب کنید. چون این سیستم عامل فقط و فقط برای سیستم هایی با سخت افزار های مشخص خود شرکت اپل نوشته میشه که این سیستم عامل توسط هکرهای خبره و با تجربه، برای نصب بر روی سیستم های خانگی و لپ تاپ ها هک میشود که اصطلاحا به آن هکینتاش گفته میشه.

من به شما توصیه میکنم، لینک " آشنایی با مفاهیم ابتدایی و لغات پرکاربرد در هکینتاش " رو که در امضام هستش، حتما قبل از هرکاری مطالعه کنید.

نظر

• دوستان كسي اموزس اين Triple boot رو براي خود مك نداره بذاره ما هم استفاده كنيم يه يك سالي هست ميخوام لينوكس رو به صورت بوت نصب كنم وي مك بوك موفق نشدم

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam122 نمایش پست ها
                  دوستان كسي اموزس اين Triple boot رو براي خود مك نداره بذاره ما هم استفاده كنيم يه يك سالي هست ميخوام لينوكس رو به صورت بوت نصب كنم وي مك بوك موفق نشدم
                  دوست عزیز اگر درخواست ها زیاد بشه، حتما میزارم. ولی شما میتونی از برنامه های Vmware Fusion یا Parallels Desktop استفاده کنی و لینوکس رو نصب کنی.
                  ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 27-09-2011, 09:18 AM

نظر

• سلام
                    لینک من snow retail رو از لینک مدیافایر توی صفحه 7 دانلود کردم ولی موقع اکسترکت پارت های 6و11و23و24و29 ارور میده
                    کسی امتحان نکرده ببینه مشکل از کجاست؟
                    من با بدبختی این همه پارتو دانلود کردم بخدا

نظر

• سلام
                      با این بوت سه گانه اگه خوده نسخه اصلی رو لپ تاپ بریزم جواب میده یا نه؟؟
                      لپ تاپم hp dv6 6090 .این دو تا (iatkos و hazard) رو تست کردم تو لود اولیه گیر میکرد
                      لطفا کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط amin750 نمایش پست ها
                        سلام
                        با این بوت سه گانه اگه خوده نسخه اصلی رو لپ تاپ بریزم جواب میده یا نه؟؟
                        لپ تاپم hp dv6 6090 .این دو تا (iatkos و hazard) رو تست کردم تو لود اولیه گیر میکرد
                        لطفا کمکم کنید
                        با توجه به مدل پردازنده با -v cpus=1 busratio =XX بوت کنید !!

نظر

• نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
                          با توجه به مدل پردازنده با -v cpus=1 busratio =xx بوت کنید !!
                          اصلا بوت نمیشه تو صفحه اول میاد اونجایی که میخوای f8 بزنی گیر میکنه !!!
                          پس نمیشه این فرمان رو وارد کرد!!!
                          دوستان گفتن از dvd retail استفاده کنم
                          اون dvd اورجیناله مکه؟؟ روی لپ تاپ نصب میشه؟؟؟
                          ویرایش توسط amin750 : https://i-phone.ir/forums/member/21413-amin750 در ساعت 18-11-2011, 01:44 PM

نظر

اصلا بوت نمیشه تو صفحه اول میاد اونجایی که میخوای f8 بزنی گیر میکنه !!!
                            پس نمیشه این فرمان رو وارد کرد!!!
                            دوست عزیز بهتون گفتم که برای لبتاب های HP از DVD Retial استفده کنید یعنی نسخه ی اصلی که حجمش بالای 6GB هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                              دوست عزیز بهتون گفتم که برای لبتاب های hp از dvd retial استفده کنید یعنی نسخه ی اصلی که حجمش بالای 6gb هست.
                              بعد واسه بوتش باید از این بوت سه گانه استفاده کنم یا خودش بوت میشه؟؟

نظر

بعد واسه بوتش باید از این بوت سه گانه استفاده کنم یا خودش بوت میشه؟؟
                                برای boot میتونید از برنامه ی iBoot استفاده کنید( از اموزش پست دوم در همین تایپیک استفاده کنید )
                                برای اطلاعات بیشتر و برنامه های مورد نیاز از سایت زیر کمک بگیرید(برای استفاده از سایت باید ثبت نام کنید):

tonymacx86

نظر

صبر کنید ..
                                X