اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منظورتون از ست کردن رو متوجه نشدم .
    ویرایش توسط ali-aghili : https://i-phone.ir/forums/member/67550-ali-aghili در ساعت 22-08-2011, 09:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
      با یکی از دستور های دستور زیر بوت کنید.
      کد:
      npci=0x2000
      یا
      کد:
      npci=0x3000
      بعد از بلا اومدن سیستم همین کد رو به قسمت kernel flags فایل com.apple.boot.plist در پوشه extra اضافه کنید.
      نرم افزار multibeast رو اجرا کنید و تیک iopcifamilyfix رو بزارید.
      قبل ریست کردن سیستم یک با permission ها رو ست کنید.
      انجام دادم ولی باز همون مشکل قبلی رو داشت .

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-aghili نمایش پست ها
        انجام دادم ولی باز همون مشکل قبلی رو داشت .
        دوست عزیز، شما یه بار دیگه اگه امکانش هست از نو نصب کنید.

د ضمن آیا fakesmc.kext در پوشه Extra روی پارتیشنی که بوت لودرتون قرارداره یا در پوشه System/Library/Extensions وجود داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
          دوست عزیز، شما یه بار دیگه اگه امکانش هست از نو نصب کنید.

د ضمن آیا fakesmc.kext در پوشه Extra روی پارتیشنی که بوت لودرتون قرارداره یا در پوشه System/Library/Extensions وجود داره ؟
          نه ، در مسیر extra/extention وجود داره .

نظر

• سلام . من مک رو مجددا نصب کردم و بعد از نصب با npci=ox2000 بوت کردم ، مطالق آموزش شما آپدیت کردم و multibest رو با مد user dstd نصب کردم ، ولی باز هم مشکل قبلی رو داره . (ضمنا بعد از اتمام آپدیت ، وقتی می خوام mutibeast رو ادامه بدم ، برنامه multibeast بسته میشه و سه گزینه report , repon , ... ظاهر میشه که من با اجرای مجدد اقدام به نصبش می کنم )

نظر

سلام . من مک رو مجددا نصب کردم و بعد از نصب با npci=ox2000 بوت کردم ، مطالق آموزش شما آپدیت کردم و multibest رو با مد user dstd نصب کردم ، ولی باز هم مشکل قبلی رو داره . (ضمنا بعد از اتمام آپدیت ، وقتی می خوام mutibeast رو ادامه بدم ، برنامه multibeast بسته میشه و سه گزینه report , repon , ... ظاهر میشه که من با اجرای مجدد اقدام به نصبش می کنم )
              دوست عزیز، در Multibeast چه گزینه هایی رو انتخاب میکنید ؟ ( بسته شدن این برنامه طبیعی هستش. ) و اینکه DSDT رو با DSDT Patcher گرفتید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                دوست عزیز، در Multibeast چه گزینه هایی رو انتخاب میکنید ؟ ( بسته شدن این برنامه طبیعی هستش. ) و اینکه DSDT رو با DSDT Patcher گرفتید ؟
                بجز user dsdt گزینه خاصی رو انتخاب نمی کنم . بله من dsdt رو با dsdt patcher در ویندوز گرفتم .

نظر

• نوشته اصلی توسط iHackintosh نمایش پست ها
                  با یکی از دستور های دستور زیر بوت کنید.
                  کد:
                  npci=0x2000
                  یا
                  کد:
                  npci=0x3000
                  بعد از بلا اومدن سیستم همین کد رو به قسمت kernel flags فایل com.apple.boot.plist در پوشه Extra اضافه کنید.
                  نرم افزار multibeast رو اجرا کنید و تیک iopcifamilyfix رو بزارید.
                  قبل ریست کردن سیستم یک با permission ها رو ست کنید.
                  برای ست کردن از قسمت Disk Utulity این کار رو انجام بدم ؟ نیاز به اجرای برنامه Pfix هم هست ؟

نظر

برای ست کردن از قسمت Disk Utulity این کار رو انجام بدم ؟ نیاز به اجرای برنامه Pfix هم هست ؟
                    اگر permission ها رو در Disk Utility تعمییر میکنید، خیر دیگه نیازی به برنامه pfix نیست.

نظر

• سلام دوستان،میشه رو مک بوک پرو linux ریخت؟چی جوری؟

نظر

• سلام ، من بعد از آپدیت به 10.6.8 با این خطا مواجه میشم .

نظر

• من با پیغام
                          wait for service (cpu power management ) timed out
                          مواجه میشم برای بوت سیستم اگر منفی وی رو بزنم روی این خط گیر میکنه...

نظر

• با تشکر از اموزشه خوبتون فقط من ابونتو ۱۱ رو نصب کردم اون فایلی که شما گذاشته بودین gptsync رو لینوک من نصب نشد الان مک و لینوک بالا میان اما ویندوز بالا نیمیاد لطفا راهنمایی کنید لینوکس من ۳۲ بیت هست ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط pedi_21 نمایش پست ها
                              با تشکر از اموزشه خوبتون فقط من ابونتو ۱۱ رو نصب کردم اون فایلی که شما گذاشته بودین gptsync رو لینوک من نصب نشد الان مک و لینوک بالا میان اما ویندوز بالا نیمیاد لطفا راهنمایی کنید لینوکس من ۳۲ بیت هست ممنون
                              دوست عزیز، شما این فایل رو دانلود و طبق آموزش نصب کنید :

ین نسخه 32 بیتی هستش.
                              ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 12-09-2011, 01:08 AM

نظر

• من مشکل رو حل کردم کسایی از لینوکس ۳۲ بیت استفده می کنن و ابونتو ۱۱ و غیره البته می تونن از لینک زیر دانلود کنن این فیل رو (or for i386 gptsync_0.12-2_i386.deb ) این هم ادرس لینک
                                [all variants] gptsync packages for MBR sync update intel macs - Ubuntu Forums
                                البته تو سایت باید عضو بشین که اونم خیلی سادست با زدن روی کلمه ریجستر و گرنه اجازه دانلود رو نمی ده
                                امید وارم مفید واقع بشه
                                من چون نتونستم این مرحله رو انجام بدم دفه اول مک و لینوکس بالا اومد ویندوز بالا نمیومد اما بعد از دانلود فایل و اجرای دستور فقط ویندوز بالا میاد که شما این اشتباه رو نکنین و وراحل نصب رو به ترتیب انجام بدین این اموزش رو من رو لب تاب dell vostro 1510 انجام دادم و کاملا عملی است و هر سه سیستم عامل بدون اشکال لود میشن بازم ممنون از اموزش خوبتون موفق باشین

نظر

صبر کنید ..
                                X