اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
    این مسیری که میگید فایل iso هستش؟
    اگرهست پاکش کنید ببینید چی میشه.
    نه ، مسیر پارتیشنی هست که مک رو نصب کردم ، (با iatkos کامل نصب شد ولی باز مشکل دلشت و بالا می اومد ، از طریق ویندوز این مسیر ها رو بررسی کردم .

نظر

• سلام ، فکر کنم درست انجام داده باشم ، چون کلا بوت منو عوض شده بود .
      احتمالا درست انجام شده.
      درسته ککست ها داخل ویندوز به صورت یک پوشه دیده می شن.پاکش کنید.

نظر

برای dsdt یک فایل به اسم dsdt.aml هستش که فقط کافیه او رو داخل پوشه extra قرار بدید.
        البته بهتره با dsdt auto patcher این فایل رو بدست بیارید.
        اجرا نمیشه ، سریع پنجرش بشته میشه . از cmd که اجراش می کنم یک سری سویچ با دستوراتش نشون میده .

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-aghili نمایش پست ها
          اجرا نمیشه ، سریع پنجرش بشته میشه . از cmd که اجراش می کنم یک سری سویچ با دستوراتش نشون میده .
          این نسخه رو دانلود کنید.برای تمام سیستم عامل ها جواب میده.
          Multi-platform
          حتما جاوا باید روی سیستم نصب باشه.
          ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 21-08-2011, 03:59 PM

نظر

احتمالا درست انجام شده.
            درسته ککست ها داخل ویندوز به صورت یک پوشه دیده می شن.پاکش کنید.
            سلام دویاره !! پاکش کردم ، بالاخره نصب شد و اومد بالا ، یک مشگل کوچیک داره . کیبورد و پد لبتاپ رو نمیشناسه .

نظر

• تیک ps2 رو موقع نصب گذاشته بودید؟
              اگر گذاشته بودید نرم افزار kext utility رو دانلود کنید واجراش کنید.تو گوگل راحت پیداش میکنید.

نظر

تیک ps2 رو موقع نصب گذاشته بودید؟
                اگر گذاشته بودید نرم افزار kext utility رو دانلود کنید واجراش کنید.تو گوگل راحت پیداش میکنید.
                من همچین گزینه ای به چشمم نخورد . اگه منظورتون از طریق اون برنامه ای هستش که باهاش گرافیک و .... رو نصب میکنن هستش . باید بگم که من هنوز اون برنامه رو نصب نکردم .

نظر

این نسخه رو دانلود کنید.برای تمام سیستم عامل ها جواب میده.
                  Multi-platform
                  حتما جاوا باید روی سیستم نصب باشه.
                  جاوا رو چجوری باید نصب کنم ؟ فقط با WinRAR باز میشه .

نظر

• از اینجا دانلودش کنید.

نظر

• پچ رو انجام دادم ، ولی نمیدونم فایل پچ شده رو کجا فرستاد !!

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-aghili نمایش پست ها
                        پچ رو انجام دادم ، ولی نمیدونم فایل پچ شده رو کجا فرستاد !!
                        اگر در محیط ویندوز انجامش داده باشید، در دسکتاپ قرار میگیره.

نظر

• سلام ، همان طور که در ادامه آموزش گفته بودین برای شناسایی سخت افزار اول MultiBeast رو اجرا کردم و بعد آپدیت رو انجام دادم و ریست هم نکردم . و MultiBeast رو ادامه دادم . البته من user dsdt رو انتخاب کردم ، فایل dsdt.aml رو در دسکتاپ مک قرار دادم و MultiBeast رو نصب کردم ، ولی بعد از نصب ، مک بالا نیومد و تا لوگو گیر میکنه . لطفا مثل همیشه با راهنمایی های صمیمانه تون کمکم کنید . مرسی .
                          ویرایش توسط ali-aghili : https://i-phone.ir/forums/member/67550-ali-aghili در ساعت 22-08-2011, 08:40 PM

نظر

• با v- بوت کنید ویک عکس از قسمتی که گیر می کنه بگذارید تا بگم مشکل از کجاست.

نظر

با v- بوت کنید ویک عکس از قسمتی که گیر می کنه بگذارید تا بگم مشکل از کجاست.
                              ویرایش توسط ali-aghili : https://i-phone.ir/forums/member/67550-ali-aghili در ساعت 22-08-2011, 08:06 PM

نظر

• با یکی از دستور های دستور زیر بوت کنید.
                                کد:
                                npci=0x2000
                                یا
                                کد:
                                npci=0x3000
                                بعد از بلا اومدن سیستم همین کد رو به قسمت kernel flags فایل com.apple.boot.plist در پوشه Extra اضافه کنید.
                                نرم افزار multibeast رو اجرا کنید و تیک iopcifamilyfix رو بزارید.
                                قبل ریست کردن سیستم یک با permission ها رو ست کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X