اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست عزیز شما احتمالا AMD دارید، که متاسفانه من چون AMD ندارم، نمیتونم هیچ نظری در رابطه با AMD بدم.
    ولی اگر شما برای اینتل میخواهد نصب کنید، پیشنهاد میکنم از آ»وزش زیر استفاده کنید :
    [URL="http://www.i-phone.ir/forums/thread36262.html"]آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

من به تازگی فهمیدم که فرق نسخه ای که شما اموزش دادید با اونی که من دانلود میکنم چیه حرف من سر اینه که میخوام بدون هیچ دردسری یا حداقل با کمترین دردسر این سه سیستم عامل رو داشته باشم که فکر کنم باید از نسخه های هکینتاش استفاده کنم چون هدف من اشنایی و یادگیری این سیستم عامل هاست
    در مورد سخت افزار من می خوام یه سیستم تازه بگیرم و این سیستم عاملها رو روی اون پیاده کنم لطف کنید برام یه لیست سخت افزار که بیشترین سازگاری رو با مک و همچنین برای ویندوز هم عالی باشه رو برام بنویسید که همون رو تهیه کنم حدود قیمت هم 450 (فقط کیس)

یه مورد دیگه اینکه وقتی من دانلود کردم تو محیط ویندوز میشه فایل ایزو رو رایت کرد ؟ و با چه نرم افزاری؟
    ویرایش توسط omid2278 : https://i-phone.ir/forums/member/31830-omid2278 در ساعت 19-04-2011, 12:21 PM

نظر

• من این system رو پیدا نمیکنم !؟
      با cpu -z

نظر

• و آیا iboot باید روی همون dvd
        مک باشه ؟

کلا چه چیزی باید روی اون dvd باشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
          و آیا iboot باید روی همون dvd
          مک باشه ؟

کلا چه چیزی باید روی اون dvd باشه ؟
          خیر دوست عزیز. اون DVD که DVD اورجینال نصب مک هستش و به جز خود فایل های نصب شونده سیستم عامل مک ورژ 10.6.0 چیز دیگه ایی روش نیست. ( البته به جز Bootcamp ). و ما برای اینکه بتونیم این DVD رو برای سیستم های معمولی خوانا ( قابل خواندن ) کنیم، از iBoot استفاده میکنیم.

اون CD iBoot رو باید روی یه CD معمولی رایت کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
            خیر دوست عزیز. اون dvd که dvd اورجینال نصب مک هستش و به جز خود فایل های نصب شونده سیستم عامل مک ورژ 10.6.0 چیز دیگه ایی روش نیست. ( البته به جز bootcamp ). و ما برای اینکه بتونیم این dvd رو برای سیستم های معمولی خوانا ( قابل خواندن ) کنیم، از iboot استفاده میکنیم.

اون cd iboot رو باید روی یه cd معمولی رایت کنید.

عزیز شما نظری راجع به اینکه این سی دی آی بوت روی لپ تاپ من بوت نمیشه داری؟
            هرچیزی بوت میشه الا این... صدبار هم رایت کردم. با پی سی همون سی دی اجرا میشه با لپ تاپ نه!
            من، به دستای خدا خیره شدم، معجزه کرد...
            معنی معجزه شو، زود به قلبم برگرد...

نظر

• نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
              من این system رو پیدا نمیکنم !؟
              با cpu -z
              اگه میشه در این مورد هم راهنمایی کنید.

یه چیز دیگه : پس برا چی نسخه hazard سیستم رو دانلود کردیم ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط hamiid_1367 نمایش پست ها
                عزیز شما نظری راجع به اینکه این سی دی آی بوت روی لپ تاپ من بوت نمیشه داری؟
                هرچیزی بوت میشه الا این... صدبار هم رایت کردم. با پی سی همون سی دی اجرا میشه با لپ تاپ نه!
                متاسفانه نمیدونم چرا بوت نمیشه. چون این cd بصورت mbr بوت سکتورش نوشته شده و باید در بوت هیچ مشکلی نداشته باشه.

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                اگه میشه در این مورد هم راهنمایی کنید.

یه چیز دیگه : پس برا چی نسخه hazard سیستم رو دانلود کردیم ؟!
                دوست عزیز، من متوجه سوال شما نشدم. این قسمتی که دنبالش هستید چی هست ؟ و جرا میخواید دنبال این قسمت بگردید ؟ و چرا با cpu-z ؟

نظر

• من تو اون سایتی که دادی system رو نمیدون چی هست ؟!

نظر

• چرا کسی جواب ما رو نمیده

یه لیست سخت افزار کاملا سازگار با مک میخوام من اون نسخه هازارد رو که تو سایت هست رو دانلود کردم
                    یه سوال دیگه من از nano station 5 برای اینترنت استفاده میکنم (اینترنت وایرلس) تو محیط مک که به مشکلی برخورد نمیکنم؟

نظر

• با سلام خدمت siwa ی عزیز
                      من ubuntu رو که نصب می کنم بعدش iboot رو میزارم (سی دی شو) ubuntu رو نمی بینه فقط windows و خودشو می بینه لطفا بگین چی کار کنم

نظر

• مشخصات سیستم
                        cpu : cori 3 550 3.20
                        VGA : Ati 5450 1G
                        Ram : 4G
                        Motherbord: Gigabyte H55M-USB3

نظر

• برای سیستمی با چنین مشخصاتی چه کار باید کرد :

Asus Rampage ll Extreme - intel Core i7 720 2.8 Ghz

نظر

• نوشته اصلی توسط iedris نمایش پست ها
                            برای سیستمی با چنین مشخصاتی چه کار باید کرد :

Asus rampage ll extreme - intel core i7 720 2.8 ghz
                            ادریس جان در بایوس شما گزینه ahci رو دارید ؟* (*کل بایوس رو بگردید. )

اگر نداشتید، من آموزش نصبش رو میتونم براتون بزارم، ولی احتیاج به یک مک دارید تا USB برای نصب آماده کنید. (*که با لپ تاپت میتونی انجامش بدی. )
                            ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 08-05-2011, 12:21 PM

نظر

• مرسی مک بوک دارم

حالا اول میگردم ببینم اون گزینه که گفتی وجود داره یا نه

نظر

• هم من و هم دوستم میخواهیم مک رو رو پی سی نصب کنیم

اون گزینه رو که گفتی من ندارم دوستم رو نمیدونم اگه اون داشته باشه مراحل نصبش چه جوریه ؟

حالا منی که ندارم مراحل نصبش واسه من چه جوری میشه ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X