اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از دوستان کسی نسخه 10.6.0 رو واسه دانلود داره؟

نظر

• سالار جان یک سوال، یعنی در واقع یه FeedBack!
      عزیز من دیشب تونستم بطور کامل مک رو نصب کنم و با کاملیون لودش کنم. یعنی بوتلودر رو هم تونستم نصب کنم. اما یک چیزی برام اتفاق افتاد اونم این بود که نمیتونستم یعنی نمیشد که اوبونتو رو نصب کنم. اگر نصب میکردم بوتلودر میپرید و به اون صفحه ای میرفت که حالت داس داشت. به همین خاطر دیگه بیخیالش شدم. و فقط ویندوز 7 و مک رو نصب کردم.
      در مورد پارتیشن سازی اضافه من تونستم پارتیشن بسازم اونم بیشتر از سه تا!
      شما توی دیسک یوتیلیتیز مک به جای سه تا چهارتا درایو بساز ولی آخری که میخوای واسه فایلهای خودت نگهداری فرمت نکن و فقط Free Space پارتیشنش کن. بعد برو ویندوزت رو نصب کن. وقتی میخوای اوبونتو رو نصب کنی به اون پارتیشنت فرمت FAT-32 بده ولی Mount Point بهش نده تا بی استفاده بمونه (من لینوکس نتونستم نصب کنم ) بعد که خواستی پارتیشنت رو بسازی. برو تو ویندوز و کلیک راست کن روی my computer و manage رو بزن. به disk managegement برو و اون پارتیشن که برای خودت ساختی حذف کن. یعنی معلومه دیگه deleteش کن. بعد یه فضای دست نخورده ظاهر میشه. شما روی اون کلیک کن و یه درایو بساز و فرمت ntfs بهش بده. دادااااااااااااااااااا! شما یک پارتیشن دارید بدون فرمت شدن هارد! البته بصورت logical drive که بازم میتونید همون پارتیشن رو چند قسمت کنید. هرچند که باید خودتون بدون که درایوهای لوجیکال متصل بهم هستند و اگر یکی رو فرمت کنید بقیه هم فرمت میشن

نظر

• نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
        از دوستان کسی نسخه 10.6.0 رو واسه دانلود داره؟
        عزیز نسخه ی 10.6.0 فکر نمیکنم بصورت ریتیل و اورجینال روی نت پیدا کنید. بهتره بخرید. چون اگرم دانلود کنید باید یه مک دیگه بیارید و از روی اون اینو روی یه دی وی دی رایت کنید

نظر

• دوست عزیز من مکبوک دارم و فقط برای تست این اموزش میخوام نصب کنم
          هر3تا os رو
          حالا از کجا باید خرید؟

نظر

• lمن خودم نسخه ریتیل 10.6.3 عمومی رو لپتاپم نصب کردم برای خرید

فکر کنم همین سایت هم تو فروشگاه داشته باشه البته اینجا هم دارن

کد:
            http://www.shopping.graphiciran.net/product/33/iportal-mac
            البته 10.6.3 هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
              دوست عزیز من مکبوک دارم و فقط برای تست این اموزش میخوام نصب کنم
              هر3تا os رو
              حالا از کجا باید خرید؟
              سلام
              داداش این نسخه 10.6.0 هست
              لینک خرید:
              Mac OS X Snow Leopard - فروشگاه هوپ ها :: اپلستان

لینک دانلود: (تورنت)

نظر

• نوشته اصلی توسط FreePHOENiX نمایش پست ها
                وظیفه بود سالار جان

سالار جان ایشون کلا اشتباهی دارن اقدام به نصب میکنند. آموزش نصب رو انگار دقیق مطالعه نکردن و متوجه نشدن که نباید از نسخه های هکینتاش استقاده کنن. دقیقا معلوم بوده که از Mac OS X Snow Leopard 10.6.0 استفاده نمیکنند.
                نه ببنید مشکله من اینکه اصلا هیچ کدوم از اینا که همشون به راحتی روی P53 deluxe بوت میشن و من نصبشون هم کردم !
                اصلا روی سیستمه من بوت نمیشن!
                شما اصلا به من نگفتید تنزیماته بایوسمو چگونه باید تنزیم کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moein92 نمایش پست ها
                  نه ببنید مشکله من اینکه اصلا هیچ کدوم از اینا که همشون به راحتی روی P53 deluxe بوت میشن و من نصبشون هم کردم !
                  دوست عزيز، اگر مشكل شما بوت كردن اون CD هستش، بايد تنضيمات بايوس رو در حالتي قرار بدين كه اولين دستگاهي كه بوت ميشه، DVD Drive باشه. CD iBoot دقيقا مثل DVD نصب ويندوز عمل ميكنه. روي همه سيستم ها اين CD iBoot بايد بالا بياد. چون فرمتش فرمت عادي بقيه CD و DVD هاي Bootable هستش.

اگر شما با بوت مشكل داريد، Drive نوري تون، احتمالا مشكل داره كه نميتونه DVD رو لود كنه. ( البته اگر درست رايتش كرده باشيد. ) ( ناراحت نشيد، من بايد همه احتمالات رو در نظر بگيرم. )
                  ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 08-04-2011, 11:02 AM

نظر

• سالار جان یک سوال! اون دفعه یادم رفت بگمش :d
                    آقا من بوتلودرم که نصب شد درست بود. سه تا درایو داشتم سه تا رو نشون میداد اما حالا که بازم همون سه تا درایو رو دارم فقط ۶ تا نشون میده یعنی هرکدوم رو دوتا!
                    چیکار کنم درست شه؟

نظر

• نه دوسته عزیز iboot بوت میشه !
                      بوت لودر های دیگه هم همین طور!
                      منتها نسخه های هک شده که اونایی که من دارم همشون بوتیبله خود سیستم هستند و اصلا نیازی به بوت لودر ندارن!بوت نمیشن!
                      من دقیقا همینا رو روی یه سیستمه دیگه با بورده asus p5k3 deluxe نصب کردم بدونه مشکل!
                      مشکلی که من دارم مربوط به این جزئیاته ساده و پیش پا افتاده نیست!
                      من دارم میگم که بلدم! حتی می تونم روی سیستمه شما مک سون اکس پی و لینوکس و حتی چند نسخه مختلفه مک رو همزمان نصب کنم!
                      مشکله من با مادر بوردمه که متاسفانه اونقدر جدیده که ....
                      اما من تونستم Mac OS Snow Leopard که دی وی دیه اورجیناله خوده مکه (نمی دونم چه ورژنی) (منظورم اینکه نسخه ی هک شده نیست) رو با iboot رو سیستمم بوت کنم!ولی متاسفانه در صفحه ی اول موند و هر چی صبر کردم فقط دایره ی لودین چرخید و دیگه جلو نرفت!
                      این خبره نسبتن خوش حال کننده ای برای من بود چون سیستم ری استارت نشد!
                      به دلیله اینکه برای اولین بار همچین اتفاقی افتاد و مثله تمامه نسخه ها هنوز به این آرم و صفحه نرسیده ری استارت نشد!
                      من خودم حدس میزنم شاید اینبار مشکل از این بوده که بر طبقه گفته ی شما 10.6.0 نیست!
                      حالا من قصده دانلود یا خریده دقیقا این نسخه رو دارم تا ببینم شاید بشه کاری کرد!

نظر

عزیز، شما دارید از این روش ذکر شده تو این آموزش از چیزی غیر از ۱۰.۶.۰ اورجینال استفاده میکنید! ایراد از آموزش نیست. مک های دیگه هکینتاش هستند و ختی احتمال ضربه زدن به سیستم رو داره!
                        تنظیمات بایوس هم ذکر شد چکاری باید انجام بدی! هر گزینه ای که ahci داره یزار رو اون. hept بزار رو 64 bit اگه نداره هم مشکلی نیست. اولویت بوت هم دیسک نوری (cd-rom). همین سه مورد رو تنظیم کن دست به بقیه نزن
                        ایراد شما اینه که فکر میکنید با این آموزش میتونید همه ی نسخه های مک رو نصب کنید!
                        شما آموزش رو اول با دقت بخون عزیز

نظر

نه دوسته عزیز iboot بوت میشه !
                          بوت لودر های دیگه هم همین طور!
                          منتها نسخه های هک شده که اونایی که من دارم همشون بوتیبله خود سیستم هستند و اصلا نیازی به بوت لودر ندارن!بوت نمیشن!
                          من دقیقا همینا رو روی یه سیستمه دیگه با بورده asus p5k3 deluxe نصب کردم بدونه مشکل!
                          مشکلی که من دارم مربوط به این جزئیاته ساده و پیش پا افتاده نیست!
                          من دارم میگم که بلدم! حتی می تونم روی سیستمه شما مک سون اکس پی و لینوکس و حتی چند نسخه مختلفه مک رو همزمان نصب کنم!
                          مشکله من با مادر بوردمه که متاسفانه اونقدر جدیده که ....
                          اما من تونستم Mac OS Snow Leopard که دی وی دیه اورجیناله خوده مکه (نمی دونم چه ورژنی) (منظورم اینکه نسخه ی هک شده نیست) رو با iboot رو سیستمم بوت کنم!ولی متاسفانه در صفحه ی اول موند و هر چی صبر کردم فقط دایره ی لودین چرخید و دیگه جلو نرفت!
                          این خبره نسبتن خوش حال کننده ای برای من بود چون سیستم ری استارت نشد!
                          به دلیله اینکه برای اولین بار همچین اتفاقی افتاد و مثله تمامه نسخه ها هنوز به این آرم و صفحه نرسیده ری استارت نشد!
                          من خودم حدس میزنم شاید اینبار مشکل از این بوده که بر طبقه گفته ی شما 10.6.0 نیست!
                          حالا من قصده دانلود یا خریده دقیقا این نسخه رو دارم تا ببینم شاید بشه کاری کرد!
                          آموزش رو با اول دقت بخونید لطفا
                          همین اول کار دارید به میل خودتون مراحل رو دستکاری میکنید که دیگه هیچی...
                          فقط Mac OS X Snow Leopad 10.6.0 استفاده کنید عزیزااااان!

نظر

• دوسته عزیز لینکه دانلوده 10.6.0 رو که مستقیمم باشه می تونید بهم بدید!

نظر

• دوسته عزیز لینکه دانلوده 10.6.0 رو که مستقیمم باشه می تونید بهم بدید!
                              معین جان بخاطر حق کپی رایت هیچ لینک مستقیمی نمیتونید پیدا کنید! لینکهای تورنتی که هم که وجود دارن بعد چند وقت از بین میرن چون حتی آپلود سنتر ها هم قوانینی دارن. شما اگه نمیتونید از تورنتی که دوستمون قرار دادن دانلود کنید فقط میتونید برید بخرید. من نمیدونم اون تورنتی که دوستمون قرار دادن چه پسوندی هستش. اگر dmg باشه که نمیتونید ازش استفاده کنید چون باید یه مک دیگه داشته باشید که از اون رایتش کنید. بهتر اینه که از فروشگاه سایت یا جاهای دیگه تهیه ش کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط FreePHOENiX نمایش پست ها
                                آموزش رو با اول دقت بخونید لطفا
                                همین اول کار دارید به میل خودتون مراحل رو دستکاری میکنید که دیگه هیچی...
                                فقط Mac OS X Snow Leopad 10.6.0 استفاده کنید عزیزااااان!
                                دوست عزیز، کمی خودتونو کنترل کنید. ( ). خب این دوستمون حتما چون خیلی از آموزش های دیگه رو امتحان کرده بوده، و به نتیجه نرسیده، فکر کرده، ممکنه این هم نتیجه نده، احتمالا فقط برخی نکات آموزش رو خونده. ( شما به خودت مسلط باش عزیز )

نوشته اصلی توسط moein92 نمایش پست ها
                                دوسته عزیز لینکه دانلوده 10.6.0 رو که مستقیمم باشه می تونید بهم بدید!
                                دوست عزی، مشکل این نسسخه اینه که فقط و فقط در محیط مک باید رایت بشه. شما یا باید از مغازه دارها، یا از دفتر انجمن یا از دوستان دیگری که این نسخه رو دارن، این DVD رو تهیه کنید.

در ضمن حجم این DVD دقیقا 6.3 گیگ هستش که 5.4 گیگ آن برای خود OS هستش و 900 مگ باقی مانده برای برنامه Bootcamp هستش که در محیط ویندوز در داخل این DVD دیده میشود. ( در محیط ویندوز، فقط این برنامه دیده میشه، و برنامه های دیگه و قسمت بوت DVD دیده نمیشود. )

دوست عزیز، میشه بگید CPU تون پی بود ؟ و مادربرد. ( چون میتونم احتمالا مشکل ریست شدن شما رو در نسخه های دیگه حل کنم. )

نظر

صبر کنید ..
                                X