اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من یه مادربورده asus-rampage formula iii دارم.
    می خواستم بپرسم می تونم روش مک نصب کنم یا نه!
    آخه هر کاری کردم نتونستم!

نظر

• من یه مادربورده asus-rampage formula iii دارم.
      می خواستم بپرسم می تونم روش مک نصب کنم یا نه!
      آخه هر کاری کردم نتونستم!
      دوست عزیز شما اصلی ترین قسمت یک pc یعنی cpu رو در نظر نگرفتید و فقط مدل مادربرد رو نوشتید.
      در قدم اول شما باید ببینید که cpu شما چیه چون فقط cpuهای intel میتونن مک رو اجرا کنن. اگر آموزش صفحه ی اول رو با دقت مطالعه کرده باشید باید این رو بدونید. بعد بایوس مادربرد که باید ببینید توانایی ساپورت حالت ساتای ahci و داره یا نه. بعد گرافیک و بعد از اون صدا! و البته مهمتر از همه یعنی صبر...!
      هرچند دو مورد از اونها بسته به مادربورد هستش ولی اصلش چیپست اونهاس. در سایت اسوس هم من سرچ کردم ولی مدل مادربرد شما رو پیدا نکرد
      ویرایش توسط FreePHOENiX : https://i-phone.ir/forums/member/48538-freephoenix در ساعت 01-04-2011, 05:12 AM

نظر

• خوب دوسته عزیز از اینکه می بینم قصد کمک به من رو دارید بسیار خوشحالم!
        این کانفیگه سیستمه منه:
        cpu: Corei 7 950 3.07GHz 8Mb cash
        mainboardsus-rampage formula iii
        vga: asus 5570 ati 1G
        ram: 6G (3*2G) ADATA Gaming 1600G
        در واقع مادربورم دو تا کارته صدا داره که در واقع با کارته صدای گرافیکم میشه 3 تا
        realtech / ATI HD/ ASUS v
        ماردربود ماله 8/13/2010 یعنی چند ماه پیشه بایوسشم آخرین ورژنی هست که روشه!
        یعنی هنوز آپدیتی واسش بیرون نیومده!
        سی پی یو ی منم از
        Instructions sets MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1, SSE4.2, EM64T, VT-x
        هم پشتیبانی میکنه!
        اگر خواستید من تمامه پیج های cpu-id رو براتون بفرستم تا از مشخصاته دقیقه سیستمه من آگاه بشید!
        من هم 8 نسخه از سیستم عامل های مک رو امتحان کردم نشد!
        اینم بگم که تا حالا روی چند بار روی سیستم های دیگه نصبش کردم!
        اما روی سیتمه خودم بوت نمیشه!
        آخه به جز گزینه ی AHCI هزار تا آپشن و گزینه ی دیگه تو بایوسه مادر بوردم هست که نمیدونم ماله چین!
        ولی تا حالا خیلی سعی کردم نصبش کنم ولی نتونستم!
        من هنوز آموزشتون رو نخوندم!به دلیله اینکه ببینم اگر میشه رو سیستمم مک رو نصب کنم انجامش بدم!
        ولی به هر حال راه شما رم امتحان میکنم!

نظر

• من iboot رو نتونستم دانلود کنم لینکش خربه!

نظر

• جالبه از این مدل توی ایران خیلی کم پیدا میشه و بسیار هم مشهوره!
            ولی به هر حال این لینکه سایته خودش:
            Welcome to Republic Of Gamers! - Rampage III Formula
            و اینم لینکه جایی که ازش خریدم:
            ASUS - Rampage III Formula ― RayanSaba - رایان صبا
            حالا میشه بگید مشکل چیه؟

نظر

• تازه اینم بگم من از توی سایته ایسوس پیدا کردم!
              شما چطور جستجو کردی که پیدا نکردین !
              ولی به حرحال ممنون از این که می خواین کمکم کنید!
              واقعا متشکرم!

نظر

• خوب دوسته عزیز از اینکه می بینم قصد کمک به من رو دارید بسیار خوشحالم!
                این کانفیگه سیستمه منه:
                cpu: Corei 7 950 3.07GHz 8Mb cash
                mainboardsus-rampage formula iii
                vga: asus 5570 ati 1G
                ram: 6G (3*2G) ADATA Gaming 1600G
                در واقع مادربورم دو تا کارته صدا داره که در واقع با کارته صدای گرافیکم میشه 3 تا
                realtech / ATI HD/ ASUS v
                ماردربود ماله 8/13/2010 یعنی چند ماه پیشه بایوسشم آخرین ورژنی هست که روشه!
                یعنی هنوز آپدیتی واسش بیرون نیومده!
                سی پی یو ی منم از
                Instructions sets MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1, SSE4.2, EM64T, VT-x
                هم پشتیبانی میکنه!
                اگر خواستید من تمامه پیج های cpu-id رو براتون بفرستم تا از مشخصاته دقیقه سیستمه من آگاه بشید!
                من هم 8 نسخه از سیستم عامل های مک رو امتحان کردم نشد!
                اینم بگم که تا حالا روی چند بار روی سیستم های دیگه نصبش کردم!
                اما روی سیتمه خودم بوت نمیشه!
                آخه به جز گزینه ی AHCI هزار تا آپشن و گزینه ی دیگه تو بایوسه مادر بوردم هست که نمیدونم ماله چین!
                ولی تا حالا خیلی سعی کردم نصبش کنم ولی نتونستم!
                من هنوز آموزشتون رو نخوندم!به دلیله اینکه ببینم اگر میشه رو سیستمم مک رو نصب کنم انجامش بدم!
                ولی به هر حال راه شما رم امتحان میکنم!
                عزیز خواهش میکنم. ..
                ظاهرا مشکلی نیست ولی فقط یک سوال. گرافیک آنبورده؟ بعد از اونم قبل از نصب مکُ تمام کارتهای pci رو از سیستم جدا کنید. تمام usbها رو جدا کن و کیبورد و ماوس بصورت یو اس بی وصل کن. فقط یک دی وی دی درایو ساتا روی مستر ساتا ۱ و هارد ساتا روی مستر ساتا ۲. رم هاتم به ۳گیگ کاهش بده.
                بقیه هم باید امتحان بشه تا ببینیم کار میکنه یا نه. در مورد بایوس هم شما ببینید که کدام گزینه هاش با آموزش مطابقت داره و همه رو تنظیم کنید. مثلا همه ی تنظیمات ساتا رو روی ahci قرار بدید و...
                من iboot رو نتونستم دانلود کنم لینکش خربه!
                همه ی لینکها در پست ۲۱۵ و در صفحه ۲۲ قرار داره.
                ویرایش توسط FreePHOENiX : https://i-phone.ir/forums/member/48538-freephoenix در ساعت 02-04-2011, 12:03 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط moein92 نمایش پست ها
                  جالبه از این مدل توی ایران خیلی کم پیدا میشه و بسیار هم مشهوره!
                  ولی به هر حال این لینکه سایته خودش:
                  welcome to republic of gamers! - rampage iii formula
                  و اینم لینکه جایی که ازش خریدم:
                  asus - rampage iii formula ― rayansaba - رایان صبا
                  حالا میشه بگید مشکل چیه؟
                  والا از اینها که چیزی معلوم نبود همه چیزش قابل مچ بودفقط من نفهمیدم گرافیک آنبورده یا نه. چون اگه باشه دیگه مکتون گرافیک رو نمیخوره. بعد از اون هم امکان نداره مک نصب نشه. حالا امکان داره که یک قسمت مشکل داشته باشه ولی...
                  تازه اینم بگم من از توی سایته ایسوس پیدا کردم!
                  شما چطور جستجو کردی که پیدا نکردین !
                  ولی به حرحال ممنون از این که می خواین کمکم کنید!
                  واقعا متشکرم!
                  من مدل مادربورد رو حتی کپی پیست کردم نیومد که نیومد...

نظر

• نه گرافیکم آنبورد نیست!
                    و توی اسلات های pci هم فقط همین کارت گرافیکم متصله نه چیزه دیگه!
                    حالا من دوباره با iboot امتحلن می کنم!
                    نتیجه رو بهتون اعلام می کنم!
                    واقعا متشکرم!

نظر

• آقا من ibooot رو دانلود و روی یه دی وی دی با سرعته 1x رایتش کردم!(همون ورژنه cori )
                      ولی بوت نمیشه!
                      یعنی می نویسه bootready دیگه همینجا وای میسته!
                      من فکر کنم سیستمم کلا از مک خوشش نمیاد!
                      من تا حالا هشت نسخه رو امتحان کردم هیچ کدومشون رو نتونستم نصب کنم!
                      و فقط تونستم یه بار نسخه ی 10.5.6 رو توی ماشین مجازی نصب کنم که اونم بالا نیومد!
                      تا حالا با 6 تا بوت لودر مختلف امتحان کردم همشون بعد از اینکه دی وی دی مک رو می زارم و اینتر می زنم روی عکس یه آفتابپرسته سبز گیر می کنن!
                      اینم از این شیوه!
                      من تمامه کارایی رو که گفتین انجام دادم!ولی نشد!
                      من مطمئنم که تمامه این مشکلات بخاطره تنزیماته بایوسمه!
                      خیلی تو اینترنت جستجو کردم ولی چیزه خاصی دسگیرم نشد!
                      بله همون طور که مشخصه درسته قطعاته سیستمه من سازگار هستند!
                      ولی من با مشکل در نصب مواجه هستم!
                      حالا تا چند لحظه ی دیگه عکس های بایوسه مادر بورد رو براتون می فرستم!

نظر

• این یه تاپیکه که خیلی وقت پیش باز کردم!+عکس های بایوسه مادربوردم!
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread31008.html

نظر

• نه گرافیکم آنبورد نیست!
                          و توی اسلات های pci هم فقط همین کارت گرافیکم متصله نه چیزه دیگه!
                          حالا من دوباره با iboot امتحلن می کنم!
                          نتیجه رو بهتون اعلام می کنم!
                          واقعا متشکرم!
                          خب این یه امتیازه که آنبورد نیست چون به اسمش میخورد که آنبورد باشه (اول اسمش asus بود گرافیکت). به هر حال...
                          آقا من ibooot رو دانلود و روی یه دی وی دی با سرعته 1x رایتش کردم!(همون ورژنه cori )
                          ولی بوت نمیشه!
                          یعنی می نویسه bootready دیگه همینجا وای میسته!
                          من فکر کنم سیستمم کلا از مک خوشش نمیاد!
                          من تا حالا هشت نسخه رو امتحان کردم هیچ کدومشون رو نتونستم نصب کنم!
                          و فقط تونستم یه بار نسخه ی 10.5.6 رو توی ماشین مجازی نصب کنم که اونم بالا نیومد!
                          تا حالا با 6 تا بوت لودر مختلف امتحان کردم همشون بعد از اینکه دی وی دی مک رو می زارم و اینتر می زنم روی عکس یه آفتابپرسته سبز گیر می کنن!
                          اینم از این شیوه!
                          من تمامه کارایی رو که گفتین انجام دادم!ولی نشد!
                          من مطمئنم که تمامه این مشکلات بخاطره تنزیماته بایوسمه!
                          خیلی تو اینترنت جستجو کردم ولی چیزه خاصی دسگیرم نشد!
                          بله همون طور که مشخصه درسته قطعاته سیستمه من سازگار هستند!
                          ولی من با مشکل در نصب مواجه هستم!
                          حالا تا چند لحظه ی دیگه عکس های بایوسه مادر بورد رو براتون می فرستم!
                          معین جانمن تا اونجا که فهمیدم از فروم tonymacx86 شما باید iBoot رو روی یه سی دی رایت کنید. حالا فکر نمیکنم چندان تفاوتی بکنه ولی یه امتحان بکن
                          در مورد گیر کردن رو اون آفتاب پرست دقیقا متوجه نشدم که منظورتون چی هستش ولی نمیفهمم شما منتظر چی هستید که بوت بشه رو اون صفحه که میگید گیر میکنه
                          یک سوال: شما بعد از اومدن اون صفحه دیسک مک اسنو لئوپارد 10.6.0 روی همون دی وی دی درایوی که iBoot قرار داشت گذاشتید و F5 رو زدید؟ اگر نه این کار رو انجام بدید. چون iBoot فقط واسه اینه که دیسک مک شما شناسایی بشه توسط pc. همین و نه بیشتر!

نظر

• نوشته اصلی توسط moein92 نمایش پست ها
                            این یه تاپیکه که خیلی وقت پیش باز کردم!+عکس های بایوسه مادربوردم!
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread31008.html
                            عزیز من اون تاپیک رو مطالعه کردم ولی چندان چیزه زیادی دستگیرم نشد. رپیدشیر هم فایل شما رو حذف کرده. عکسها رو جای دیگه آپلود کنید تا راهنماییتون کنم
                            عزیز لطف کن یک فایل text هم بنویس. منظورم اینه که از تنظیماتی که هر گزینه از بایوست داره یه رونوشت به ما بده تا بتونیم دقیق تر راهنماییتون کنیم.
                            همونجور که خودت گفتی مادربوردت جدیده و ماهم هیچکدوم مادربوردی مثل مال شما نداریم تا بتونیم دقیق راهنماییت کنیم.

نظر

• سالار جان میشه یه عکس از صفحه ی بوت سیستمت بزاری؟ ممنون میشم
                              آقا سالار یه چند وقتیه نیست ممنون میشویم اگر این عکس از بوتلودر را به ما بدهی سالار جان :d
                              عزیز من در مورد پارتیشن هم امتحان کردم. ولی کل هاردمو فرمت کرد حتی پارتیشن خود ویندوز 7 رو! بعد اینکه رسیتارت کردم دیگه هیچی رو نیاورد پارتیشن مجیک هم نمیتونست guid table رو لود کنه. پس اونم بی استفاده شد.
                              دنبال یه برنامه ی پارتیشن بندی تحت مک میگردم که اون مقدار حافظه ای که میخوام تو مک پارتیشن بندی کنم و فرمت FAT32 بش بدم. تا هر دو بتونن ساپورتش کنن. هم ویندوز هم مک. اوبونتو در کل با هیچکدوم مشکل نداره هرچی به خوردش میدی میگه بازم کمه
                              ویرایش توسط FreePHOENiX : https://i-phone.ir/forums/member/48538-freephoenix در ساعت 02-04-2011, 01:17 PM

نظر

• من دوباره آپ کردم اینم لینکش:
                                http://rapidshare.com/files/455586706/m.rar
                                چشم در اسرع وقت فایله تکست هم می نویسم ولی فعلا شما ببینید چیزی دسگیرتون میشه یا نه!
                                فعلا سی دیه خام ندارم فردا حتما خریداری و امتحان می کنم.
                                راستی اینم بگم که یکی از عکس ها مربوط به صفحه ای هست که توفق نصب در 10.5.6 یا 10.5.2 نمی دونم دقیقا کدوم یکی از این دوتا بود!
                                با تشکر و سپاسه بسیار فراوان از راهنمایی هایتان!

نظر

صبر کنید ..
                                X