اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بوت سه گانه مکینتاش ( بصورت اورجینال )، لینوکس ( اوبونتو ) و 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آقا سالار یه چیزه دیگه
    من آپدیت مادربرد خودم رو از سایت گیگابایت که گرفتم وئقتی میزنم واسه نصب ارور مینیمم هاردوار میده. چیکار باید کنم من؟
    راهنمایی کنید لطفا چون واقعا میخوام مک رو نصب کنم حتما

نظر

• سلام دوست عزیز
      تو این آموزش باید دی وی دی اصلی مک باشه؟
      یعنی با این نسخه های ویرایش شده hazard و اینا نمیشه؟
      ممنون
      من، به دستای خدا خیره شدم، معجزه کرد...
      معنی معجزه شو، زود به قلبم برگرد...

نظر

• نوشته اصلی توسط freephoenix نمایش پست ها
        آقا سالار یه چیزه دیگه
        من آپدیت مادربرد خودم رو از سایت گیگابایت که گرفتم وئقتی میزنم واسه نصب ارور مینیمم هاردوار میده. چیکار باید کنم من؟
        راهنمایی کنید لطفا چون واقعا میخوام مک رو نصب کنم حتما
        دوست عزیز، برای نصب مک، در محیط ویندوز اگر آپدیت نصب کنید، که فقط درایور های ویندوز رو تو همون ویندوز فقط آپدیت میکنه. حتی اگه شما ویندوز هم عوض کنی باید دوباره اونها رو نصب کنی.

در مورد بایوس، پ.خ خودتون رو چک کنید.

نظر

• سالار جان ممنون در مورد بایوس.
          فقط دیگه هیچ راهی وجود نداره برای نصب دراور ahci؟

نظر

• Agha oona ro vel kon!
            Systemam raft vas khodesh!
            Motmaenam ke uptade bios ro Doris naasb kardam AMA bade ink restart shod computer dige hichi...!
            Alanam ba gooshi daram in post Ro midam. System roshan mishe ama dige boot nemishe. Monitor ham dige roshan nemishe. Hata cheraqaye rangie ro mainboard khamoosh nemishe! Dar halate adi bade 3 sanie cheraqa khamoosh mishan o monitor roshan misge o mire vase boot ama alan bade bishtar az ye saat engar na engar!
            Rahnamaii konid!!!

نظر

• واقعا ممنون از پاسخی که ندادید! باتری cmos رو دستکاری کردم درست شد.
              گزینه ahci رو پیدا کردم و دیگه مشکلی ندارم. فقط میخوام بدونم که بقیه ی قطعات سخت افزاریم با مک ساپورت و نصب میشه یا نه؟ اگر میشه راهنمایی کنید

نظر

• یعنی واقعا غیر از سالار جان کسی نیست که جواب ما رو بده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط FreePHOENiX نمایش پست ها
                  واقعا ممنون از پاسخی که ندادید! باتری cmos رو دستکاری کردم درست شد.
                  گزینه ahci رو پیدا کردم و دیگه مشکلی ندارم. فقط میخوام بدونم که بقیه ی قطعات سخت افزاریم با مک ساپورت و نصب میشه یا نه؟ اگر میشه راهنمایی کنید
                  دوست عزیز، من دیشب میخواستم همین پیشنهاد رو بدم، ولی متاسفانه بدلیل شلوغی نتونستم تایپ کنم. ( شرمنده، ولی خوشحالم مشکل حل شد. )

بله بقیه قطعات مشکلی نداره.

گرافیکتون هم مثل گرافیک خودم هستش. ( فقط گزینه NVEnabler رو بزنید، مشکلی نخواهید داشت. )

برای صدا اگه به مشکل خوردید، اعلام کنید تا پیگیری کنم.

برای مادربردتون هم برنامه اش رو تا شب میزارم، الان اینترنتم خیلی مشکل پیدا کرده.

نظر

• دوست عزیز، من فایل رو برتون آپلود کردم.

در هر سه نوع سیستم عامل که شامل ویندوز و مک و لینوکس میشه، این برنامه کار میکنه.

لینک دانلود

نظر

• سالار جان واقعا ممنون بابت تمامی زحماتت
                      الان فقط یه هارد لازم دارم که چیزهایی که لازم دارم رو روش کپی کنم
                      سالار جان یک سوال دیگه
                      برای این سه تا سیستم عامل باید سه تا درایو بسازم ولی میتونید لطف کنید و بگیدکه هرکدومش حدودا چند گیگ؟ منظورم مینیمم فضا هستش
                      به غیر از برنامه و بازی چون تو یه درایو دیگه نصب میکنم.
                      ویرایش توسط FreePHOENiX : https://i-phone.ir/forums/member/48538-freephoenix در ساعت 25-03-2011, 04:36 PM

نظر

• سالار جان یک سوال دیگه. واقعا ببخشید که انقدر مزاحم میشم.
                        بعد نصب موردی نداره اگه به 10.6.7 آپدیت کنیم؟ چون جدیدترین آپدیت snow leopard هستش
                        به چه طریقی باید اون فلش مموری رو به اون فرمتی که گفتید واسه آپدیت 10.6.6 فرمت کنیم؟
                        آیا حتما لازمه که آپدیت 10.6.6 یا 10.6.5 باشه؟ چون خودم آپدیت 10.6.3 رو دارم
                        ویرایش توسط FreePHOENiX : https://i-phone.ir/forums/member/48538-freephoenix در ساعت 25-03-2011, 04:34 PM

نظر

• ممنون میشم اگر زودتر جواب بدید چون فقط یه مدت کتاه به یک اینترنت پرسرعت دسترسی دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط FreePHOENiX نمایش پست ها
                            ممنون میشم اگر زودتر جواب بدید چون فقط یه مدت کتاه به یک اینترنت پرسرعت دسترسی دارم
                            چشم، حتما.

نوشته اصلی توسط FreePHOENiX نمایش پست ها
                            سالار جان واقعا ممنون بابت تمامی زحماتت
                            الان فقط یه هارد لازم دارم که چیزهایی که لازم دارم رو روش کپی کنم
                            سالار جان یک سوال دیگه
                            برای این سه تا سیستم عامل باید سه تا درایو بسازم ولی میتونید لطف کنید و بگیدکه هرکدومش حدودا چند گیگ؟ منظورم مینیمم فضا هستش
                            به غیر از برنامه و بازی چون تو یه درایو دیگه نصب میکنم.

دوست عزیز، بسته به کارتون داره، اگر با ویندوز بیشتر کار دارید، خوب قاعدتا باید حجم درایو ویندوزتون بالاتر باشه. و همینطور هم برای مک و یا لینوکس.

در ضمن دوست عزیز، پیشنهاد نمیکنم که بازی رو در یه درایو دیگه نصب کنید، اولا که بیشتر از 3 درایو ( اگر مک رو در اون هارد نصب مکنید ) برای ویندوز شناسایی نمشود، و ویندوز نصب نمیشه.
                            برای همین پیشنهاد 100% دارم که روی هاردی که میخواهید مک نصب کنید، بیشتر از 3 درایو نباشه. در ضمن در مک، اکثر برنامه و بازی ها در همون درایو مک نصب میشن.

نوشته اصلی توسط FreePHOENiX نمایش پست ها
                            سالار جان یک سوال دیگه. واقعا ببخشید که انقدر مزاحم میشم.
                            بعد نصب موردی نداره اگه به 10.6.7 آپدیت کنیم؟ چون جدیدترین آپدیت snow leopard هستش
                            به چه طریقی باید اون فلش مموری رو به اون فرمتی که گفتید واسه آپدیت 10.6.6 فرمت کنیم؟
                            آیا حتما لازمه که آپدیت 10.6.6 یا 10.6.5 باشه؟ چون خودم آپدیت 10.6.3 رو دارم
                            شما مزاحم نیستید دوست عزیز.

من هنوز خودم به 10.6.7 آپدیت نکردم ولی نباید مشکلی باشه و میتونید به 10.6.7 آپدینت کنید، چ.ن همونطور که میبینید، من در آموزش خودم از 10.6.5 استفاده کرده بودم که بعد از آمدن 10.6.6 اونو آپدیت کردم و مشکلی پیش نیومد. پس برای 10.6.7 هم نباید مشکلی باشه. ( البته خودمم هنوز تست نکردم، ولی تست میکنم و جوابشو میدم. )

آپدیتی باید 10.6.3 به بالا باشه، پس پیشناهد میکنم که 10.6.7 کومبو رو هم، یکبار دانلود کنید که آخریت آپدیت رو هم داشته باشید.

برای فلش مموری پیشنهاد میکنم که برنامه MacDrive رو نصب کنید. ( من خودم تو فروم معرفی الش کردم و لینک دانلود دادم. ) بعد با اون نرم افزار در ویندوز فلش را به HFS+ فرمت کنید. ( که فرمت مک هستش. ) ( البته من این رو روش هم تست نکردم، ولی این برنامه با این فرمت، میتونه فلش رو فرمت کنه. )

نظر

• سالار جان یعنی فقط میتونم سه تا پارتیشن داشته باشم؟ خب این یعنی فقط سه تا سیستم عامل رو نصب کنم. بعدشم من چطور میتونم یک ترابایت رو سه قسمت کنم اونم فقط سه تا سیستم عامل؟ ویندوز سون چهارتا پارتیشن رو بصورت پریمری ساپورت میکنه. من حداقل به یک پارتیشن نیاز دارم. با وجود فقط سه پارتیشن اگه من هربار بخوام سیستم عاملها رو عوض کنم هرچی دارم از دست میدم!!!
                              از نصب کردن اوبونتو هم نمیتونم بگذرم.
                              میشه بیشتر توضیح بدید در این مورد؟ این یکی واقعا مشکل بزرگیه!!! :d

نظر

• نوشته اصلی توسط freephoenix نمایش پست ها
                                سالار جان یعنی فقط میتونم سه تا پارتیشن داشته باشم؟ خب این یعنی فقط سه تا سیستم عامل رو نصب کنم. بعدشم من چطور میتونم یک ترابایت رو سه قسمت کنم اونم فقط سه تا سیستم عامل؟ ویندوز سون چهارتا پارتیشن رو بصورت پریمری ساپورت میکنه. من حداقل به یک پارتیشن نیاز دارم. با وجود فقط سه پارتیشن اگه من هربار بخوام سیستم عاملها رو عوض کنم هرچی دارم از دست میدم!!!
                                از نصب کردن اوبونتو هم نمیتونم بگذرم.
                                میشه بیشتر توضیح بدید در این مورد؟ این یکی واقعا مشکل بزرگیه!!! :d
                                بله دوست عزیز، متاسفانه فقط میتونید در پارتیشنی که مک رو نصب میکنید، فقط 3 درایو داشته باشید.

من خیلی تلاش کردم که بتونم این مشکل رو حل کنم، ولی متاسفانه نتونستم.

دوست عزیز، متاسفانه یا شما باید یه هارد درایو جدا برای os های خودتون در نظر بگیرید. یا اینکه، یکی از سیستم عامل ها رو نصب نکنید.

متاسفانه فعلا راه حلی براش نیست، مگر اینکه مثلا اوبونتو رو با سیستم مجازی نصب کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X