اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط stigam نمایش پست ها
    نه دوست عزيز همينطور كه دوستمون harika85 اشاره كردن اصلا اين ربطي به بوت لودر نداره و راه حلش دقيقا توي همين لينك بيان شده.من خودم probook 4540 دارم و ديروز mavricks رو نصب كردم و با اون مشكل مواجه شدم كه با همون اموزش حل شد.اون مربوط ميشه به هارد بعضي از لپتاپ هاى جديد كه 4a يا 4k هستن.قصد بي احترامي ندارم ولي خواهشا اگر در مورد موضوعي اطلاع درست نداريد عنوانش نكنيد.
    در ضمن دوستاني كه probook دارن خيلي راحت ميشه نصب كرد مك رو با probook installer اينو گفتم كه اميدوار باشيد چون خودم بعد از نصب همه ي kext ها توسط اون برنامه خيلي تعجب كردم.الان همه چي كار ميكنه به جز wifi .اميدوارم دوستان تو نصب مك موفق باشن و هر كمكي از دستم بر بياد انجام ميدم
    دوست عزیز من نگفتم که مشکلی که پیش میاد، حتما باید جزو مواردی باشه که من گفتم، من نمیدونم چرا همه اشتباه متوجه میشن!!! حتما مشکل از طرز بیان منه!!! اگه پست من رو کامل خونده باشید گفتم »عدم انجام تنظیمات مربوطه« که میتونه شامل استفاده از دستور یا ... باشه.
    من رایجترین مشکلات رو گفتم، بنده خودم روی ۳تا لپتاپ ۴۵۴۰s موریکس رو، به یک روش نصب کردم که هر سه بلحاظ کانفیگ یکسان بودن، بعد از نصب بوت لودر، یکی از لپتاپ ها بوت ارور داد اما اون ۲تای دیگه نه،در صورتی که هارد هر ۳، از یک مدل و یک اندازه بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
      دوست عزیز من نگفتم که مشکلی که پیش میاد، حتما باید جزو مواردی باشه که من گفتم، من نمیدونم چرا همه اشتباه متوجه میشن!!! حتما مشکل از طرز بیان منه!!! اگه پست من رو کامل خونده باشید گفتم »عدم انجام تنظیمات مربوطه« که میتونه شامل استفاده از دستور یا ... باشه.
      من رایجترین مشکلات رو گفتم، بنده خودم روی ۳تا لپتاپ ۴۵۴۰s موریکس رو، به یک روش نصب کردم که هر سه بلحاظ کانفیگ یکسان بودن، بعد از نصب بوت لودر، یکی از لپتاپ ها بوت ارور داد اما اون ۲تای دیگه نه،در صورتی که هارد هر ۳، از یک مدل و یک اندازه بود.
      نه شما درست میگی شاید من یه کم عجله کردم.حالا یک سوالم دارم :webcam رو شما تونستی تو ۴۵۴۰ راه بندازی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط stigam نمایش پست ها
        نه شما درست میگی شاید من یه کم عجله کردم.حالا یک سوالم دارم :webcam رو شما تونستی تو ۴۵۴۰ راه بندازی؟
        بعد از نصب درایورها توسط hp probook installer وب کم هم در ۴۵۴۰ و هم ۴۵۳۰ فعال میشه، اما قبلش باید اون ۲ ککستی رو که در صفحات قبل در جواب یکی از دوستان گفتم رو پاک کنید، اگه اون ۲ ککست رو پاک نکنید، بعد از نصب درایورها، وایفای، وب کم، باتری، اسلت مموری و چندمورد دیگه کار نمیکنه.

شما تونستین کارت گرافیک دومتون رو هم فعال کنید؟

نظر

بعد از نصب درایورها توسط hp probook installer وب کم هم در ۴۵۴۰ و هم ۴۵۳۰ فعال میشه، اما قبلش باید اون ۲ ککستی رو که در صفحات قبل در جواب یکی از دوستان گفتم رو پاک کنید، اگه اون ۲ ککست رو پاک نکنید، بعد از نصب درایورها، وایفای، وب کم، باتری، اسلت مموری و چندمورد دیگه کار نمیکنه.

شما تونستین کارت گرافیک دومتون رو هم فعال کنید؟
          نه نتونستم.فکر میکنم سری 7000 amd هنوز درست حسابی ساپورت نمیشه.حالا باز میرم دنبالش اگه تونستم کاری کنم اعلام میکنم.شما هم اگه تونستی کاری کنی خبر بده.با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط arashz4 نمایش پست ها
            سلام
            من برای ساخت فلش بوت مک از روش UniBeast به کار گرفتم اما بعد از چند ثانیه توی کپی کردن فایل ها بهم ارور می دهد من درست فلشو فرمت کردم و مک رو از همین سایت دانلود کردم و همه کار ها رو درست انجام دادم Install OS X Mavericks.app رو هم توی فولدر Applications کپی کردم و با دو ورژن UniBeast 3.0.0 و UniBeast 3.0.1 امتحان کردم ولی فرقی نداشت واقعا گیج شدم آخه چه مشکلی می تونه باشه واقعا کسی این کارو کرده؟ من قبلا با روش UniBeast به راحتی OS X Mountain Lion نصب کردم حتی با دو ورژن UniBeast 3.0.0 و UniBeast 3.0.1 هم میشه فلش بوت OS X Mountain Lion ساخت اما نمیدونم Mavericks مشکلش چیه!
            من روش myHack رو امتحان کردم به راحتی فلش بوت ساختم اما بعد از بوت شدن فلشم توی لودینگ بعد از چند دقیقه علامت ورود ممنوع روی آرم آپل میاد من تنظیمات بایوس رو انجام دادم هاردم رو توی حالت ACHI هست اما نمی دونم مشکلم چیه!
            سلام
            توی اینترنت کمی گشتم چندجا نوشته که باید خودت از AppStore دانلود کنی تابتونی فلش بوت UniBeast بسازی راهی نیست که از همین نسخه ای توی همین سایت دانلود کردم بسازم؟

نظر

• سلام
              دوستان من با روش unibeast نتوستم بوت کنم اما با my hack اوکی شد
              اما mbr رو yes زدم ارور داد ولی بعدش گفت بوت شده فلش
              اما وفتی فلش رو روی لپ تاپ ایسوس میخوام بوت کنم روی صفحه لود میمونه (همون صفحه طوسی رنگی که یه آرم اپل وسطشه)رو اون میمونه
              چیکار کنم؟
              ممنون

نظر

• دوستان کسی نیست یه راهنمایی کنه.من میتونم مکو بوت کنم اما بعد از ارم اپل صفحه مشکی میشه با کرنل هایی که دوستان گفته بودن هم تست کردم اما بازم اتفاقی رخ نداد.کسی میدونه مشکل از کجاست مدل لپ تاپ 4540s

نظر

• نوشته اصلی توسط m_r_oxin نمایش پست ها
                  دوستان کسی نیست یه راهنمایی کنه.من میتونم مکو بوت کنم اما بعد از ارم اپل صفحه مشکی میشه با کرنل هایی که دوستان گفته بودن هم تست کردم اما بازم اتفاقی رخ نداد.کسی میدونه مشکل از کجاست مدل لپ تاپ 4540s
                  اینها رو امتحان کن ببین کار میکنه یا نه::
                  IGPEnabler=yes و IGPlatformID=0166003 در ضمن حتما به بزرگ و کوچیک توجه کن.

نظر

• نوشته اصلی توسط arashz4 نمایش پست ها
                    سلام
                    توی اینترنت کمی گشتم چندجا نوشته که باید خودت از AppStore دانلود کنی تابتونی فلش بوت UniBeast بسازی راهی نیست که از همین نسخه ای توی همین سایت دانلود کردم بسازم؟
                    درود
                    شما از همین لینک انجمن دانلود کنید و برای ساخت بوتیبل درایورتون طبق اموزش پست اول پیش برید.

نوشته اصلی توسط MASTERWM نمایش پست ها
                    سلام
                    دوستان من با روش unibeast نتوستم بوت کنم اما با my hack اوکی شد
                    اما mbr رو yes زدم ارور داد ولی بعدش گفت بوت شده فلش
                    اما وفتی فلش رو روی لپ تاپ ایسوس میخوام بوت کنم روی صفحه لود میمونه (همون صفحه طوسی رنگی که یه آرم اپل وسطشه)رو اون میمونه
                    چیکار کنم؟
                    ممنون
                    درود
                    دوست عزیز من در پست اول هم گفتم که mbr رو yes نزنید چون در این ورژن myhack، پچها برای نسخه موریکس فاینال کار نمیکنه و بهتره از روش دیگه ایی استفاده کنید، البته خودم دنبال بهترین روشم که جواب بده و مشکلی نداشته باشه و بزودی به پست اول اضافه میکنم، شما مجددا بوتیبل رو درست کنید و mbr رو yes نزنید.

نوشته اصلی توسط m_r_oxin نمایش پست ها
                    دوستان کسی نیست یه راهنمایی کنه.من میتونم مکو بوت کنم اما بعد از ارم اپل صفحه مشکی میشه با کرنل هایی که دوستان گفته بودن هم تست کردم اما بازم اتفاقی رخ نداد.کسی میدونه مشکل از کجاست مدل لپ تاپ 4540s
                    برای لپتاپ های hp سری probook در صورت استفاده از برنامه unibeast از کرنل فلاگ (( PCIRooTUID=0 GraphicsEnabler=No -x )) استفاده کنید و در صورت استفاده از برنامه myhack نیاز به وارد کردن کرنل فلاگی نیست اما در صورت نیاز از همین کرنل فلاگ قبل استفاده کنید.

نظر

• مدل لپ تاپ هم این هست قابل نصب هستش؟؟
                      Toshiba Satellite A665D-S6059
                      میتوننم نصب کنم ؟؟؟

نظر

بعد از پاک کردن ۲ ککستی که گفتم، برای نصب درایورها گزینه هارو دقیقا مثل تصاویر زیر تیک بزنید.

سلام
                        آقا من تموم این کارایی که گفتین و مو به مو انجام دادم اما بازم مشکل حل نشد، بیخیال شدم مرسی بابت همه چی

نظر

• نوشته اصلی توسط koopichi
                          سلام
                          آقا من تموم این کارایی که گفتین و مو به مو انجام دادم اما بازم مشکل حل نشد، بیخیال شدم مرسی بابت همه چی
                          درود
                          تا به حال روی ۹ لپتاپ ۴۵۳۰ این روال طی شده و جواب داده،فرایند کار ساده است.

۱- اماده سازی بوتیبل
                          ۲- نصب سیستم عامل مک
                          ۳- حذف ککستهایی که گفتم
                          ۴- نصب ککستها با انتخاب گزینه هایی که بصورت عکس نشون دادم

نظر

درود
                            تا به حال روی ۹ لپتاپ ۴۵۳۰ این روال طی شده و جواب داده،فرایند کار ساده است.

۱- اماده سازی بوتیبل
                            ۲- نصب سیستم عامل مک
                            ۳- حذف ککستهایی که گفتم
                            ۴- نصب ککستها با انتخاب گزینه هایی که بصورت عکس نشون دادم
                            عزیزم منم دقیقا همین کارا رو انجام دادم، شاید فکر کنی که یه جایی رو اشتباه انجام میدم یا حتی تو تکنولوژی یکم خنگم اما باید بگم شغل من آی-تی هستش و خیلی بی استعداد نیستم شاید من انتظار یه سیستم عامل بی نقص و داشتم ، اما به هر حال اونی که میخواستم نشد :/ اونقدر مشتاق بودم که این او اس رو داشته باشم که ۱۰ مرتبه نصب و ریموو کردم در هر صورت یک دنیا سپاسگذارم ازت بابت ساپورتت ... هو ا گوود وان ))

نظر

• دوستان من الن روی کامپیوترم ویندوز 8 مک مونتاین لاین دارم .الان اگه مکم رو به ماوریکس آپدیت کنم نمی تونم ویندوز 8.1 نصب کنم ؟
                              این داستان mbr چیه دیگه ؟
                              من اولین دفعه کل هاردم رو با خود مک به سه پارتیشن تقسیم کردم.و بعدش ویندوز و مک رو. نصب کردم.ممنون می شم راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط iLeila نمایش پست ها
                                مدل لپ تاپ هم این هست قابل نصب هستش؟؟
                                Toshiba Satellite A665D-S6059
                                میتوننم نصب کنم ؟؟؟
                                ببخشید دوباره پست میدم میخواستم بگم قبلا هم هکینتاش نداشتم

نظر

صبر کنید ..
                                X