اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Arash0 نمایش پست ها
    صدبار گفتم عزيز من burn يو اس بي مشكل داره با برنامه ى ديگه اى مثل unibeast يا disk utility دوباره بوتيبل كن

برادر با unibeast که erorr میده با
    disk utility چجوری باید بسازم؟! یعنی با disk utility بسازم درست میشه؟!؟ امکانش هست لینک disk utility بذارید؟!؟!

نظر

• Disk utility رو ميتونيد تو قسمت application و فولدر utilitys پيدا كنيد

نظر

Disk utility رو ميتونيد تو قسمت application و فولدر utilitys پيدا كنيد

برادر از اونجا من چطورى usb boot بسازم. اگر شما دسترسى به مك دارى آدرسى چيزى بده من بيام usb بدم شما برام بساز هزينش هرچي بشه ميدم . به خدا هر كارى بگي كردم با unibest همش ارور ميده.

نظر

• از اين لينك استفاده كنيد
          http://www.i-phone.ir/forums/thread71314.html

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza.mf30 نمایش پست ها
            دوست عزيز من usb با برنامه myhack ساختم. وقتي ميخوام با usb بوت كنم با اين كرنل بوت ميكنم IGPEnabler=No GraphicsEnabler=No necpi=0x3000 PCIRootUIDI=1 -v -x
            بعد لز صفحه انتخاب زبان كه بايد هاردو پارتيشن بندي و فرمت كنم به اين erorr ميخورم.

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...0905d8593a.jpg
            دوست عزيز منم مثل شما با my hack درست كردم و به راحتي نصب شد ولي بالا نمياد. با -x اومد بالا و multiebaest رو نصب كردم ولي نمياد بالا. الان niresh رو نصب كردم راحت و بي دردسر داره كار ميكنه. شما هم niresh رو نصب كن

نظر

• آقا واقا اینجا یکی نیست که یه راهنمایی درست منو بکنه. به خدا خسته شدم دیگه. تمام راه هایی که گفتبن رفتم این هارد فرمت نمیشه و دایما erorr میده. بابا یه نفر میشه یه راه حل اساسی به من بده؟؟؟!!!؟؟ : a: a: a

نظر

• Niresh رو نصب كن . دوست عزيز الان دو صفحه به سوال و جواب هاي ما و شما اختصاص داره و شما ميگيد راهنمايي نميكنيد اشكال از شماست كه راهنمايي هاي ما رو عملي نميكنيد

نظر

Niresh رو نصب كن . دوست عزيز الان دو صفحه به سوال و جواب هاي ما و شما اختصاص داره و شما ميگيد راهنمايي نميكنيد اشكال از شماست كه راهنمايي هاي ما رو عملي نميكنيد

شما مطمئنی که من راهنمایی های شما رو عملی نمیکنم؟؟؟ عزیز جان تو فروم یه لینک دانلود مستقیم Mavericks نیست. شما اگه لینکشو داری بذار تا من دانلود کنم. شما هر كدوم يه چيز ميگيد آدمو به بدتر گيج ميكند. البته ببخشيد من يكم كلافم بخاطر اين قضيه. من نميدون الان mac os x Mavericks از كجا دانلود كنم كه سورس درستو حسابى باشه تا الان ٤ تا سورس مختلف دانلود كردم.بعدم دوست گرانقدر اين ٢ صفحه سوال و جواب شايد سوال كساى ديگم باشه. ممنون ميشم با صعه صدر بيشتر كمك كنيد. سپاس از محبتتون.

نظر

شما مطمئنی که من راهنمایی های شما رو عملی نمیکنم؟؟؟ عزیز جان تو فروم یه لینک دانلود مستقیم Mavericks نیست. شما اگه لینکشو داری بذار تا من دانلود کنم. شما هر كدوم يه چيز ميگيد آدمو به بدتر گيج ميكند. البته ببخشيد من يكم كلافم بخاطر اين قضيه. من نميدون الان mac os x Mavericks از كجا دانلود كنم كه سورس درستو حسابى باشه تا الان ٤ تا سورس مختلف دانلود كردم.بعدم دوست گرانقدر اين ٢ صفحه سوال و جواب شايد سوال كساى ديگم باشه. ممنون ميشم با صعه صدر بيشتر كمك كنيد. سپاس از محبتتون.
                    از اول شروع ميكنم. من لپ تاپم مدلش قديميه سال 2009 خريدم. شير كوهي نسخه iatkos رو دان و نصب كردم و روش خوب جواب داده. نسخه Mavericks رو دوباره از iatkos دان كردم. ميدونم تو سايتش بايد 10 دلار پرداخت بشه تا بهت بده ولي من از تورنت دانلود كردم و نصب شد. زياد با سيستمم سازگار نبود باگ داشت و سيستمم ضعيفه. مثلاً اوبونتو با ميز كار يونيتي لپ تاپم جون نداره اجراش كنه. و دوباره برگشتم به شيركوهي و لينوكس. تو اين 4 روز دوباره گفتم نسخه ماوريك رو نصب كنم ببينم چي ميشه. اينبار نسخه niresh رو دانلود كردم. وخيلي خيلي بهتر از نسخه iatkos هستش.راحت بدون دردسر اجرا شد ولي لپ تاپم 3 گيگ رم داره نميتونست درست نسخه ماوريك رو اجرا كنه. فن كه با صداي زياد داشت كار ميكرد.نگاه كردم كامل رم رو مصرف كرده بود. مجبور شدم برگردم به شيركوهي. بهترين نسخه اي كه استفاده كردم شير كوهس نسخه iatkos كه از تورنت گرفتم و ماوريك نسخه niresh. هر دو رو از تورنت گرفتم
                    مشخصات سيستمت چيه و براي چن كاري ميخواي از هكينتاش استفاده كني؟ كامل توضيح بده شايد مثلاً لينوكس بدردت بخوره تا اينكه خودت رو اذيت كني واسه نصب هكينتاش
                    به نظرم از شيركوهي نسخه iatkos استفاده كن البته اگه سيستم قوي داري از ماوريك نسخه niresh

كامل مشخصات سيستمت رو اينجا بنويس و اگه ميخواي ميتونم لينك تورنت رو بهت بدم
                    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط fardin9 نمایش پست ها
                      از اول شروع ميكنم. من لپ تاپم مدلش قديميه سال 2009 خريدم. شير كوهي نسخه iatkos رو دان و نصب كردم و روش خوب جواب داده. نسخه Mavericks رو دوباره از iatkos دان كردم. ميدونم تو سايتش بايد 10 دلار پرداخت بشه تا بهت بده ولي من از تورنت دانلود كردم و نصب شد. زياد با سيستمم سازگار نبود باگ داشت و سيستمم ضعيفه. مثلاً اوبونتو با ميز كار يونيتي لپ تاپم جون نداره اجراش كنه. و دوباره برگشتم به شيركوهي و لينوكس. تو اين 4 روز دوباره گفتم نسخه ماوريك رو نصب كنم ببينم چي ميشه. اينبار نسخه niresh رو دانلود كردم. وخيلي خيلي بهتر از نسخه iatkos هستش.راحت بدون دردسر اجرا شد ولي لپ تاپم 3 گيگ رم داره نميتونست درست نسخه ماوريك رو اجرا كنه. فن كه با صداي زياد داشت كار ميكرد.نگاه كردم كامل رم رو مصرف كرده بود. مجبور شدم برگردم به شيركوهي. بهترين نسخه اي كه استفاده كردم شير كوهس نسخه iatkos كه از تورنت گرفتم و ماوريك نسخه niresh. هر دو رو از تورنت گرفتم
                      مشخصات سيستمت چيه و براي چن كاري ميخواي از هكينتاش استفاده كني؟ كامل توضيح بده شايد مثلاً لينوكس بدردت بخوره تا اينكه خودت رو اذيت كني واسه نصب هكينتاش
                      به نظرم از شيركوهي نسخه iatkos استفاده كن البته اگه سيستم قوي داري از ماوريك نسخه niresh

كامل مشخصات سيستمت رو اينجا بنويس و اگه ميخواي ميتونم لينك تورنت رو بهت بدم
                      ممنون

dell inspiron 5010n
                      core i7 6gig ram
                      vga ATI Radeon HD
                      برادر من براى رابط كاربري كه بين ديوايساى اپل هست ميخوام نصب كنم علاوه بر اون يه airprt experes گرفتم كه نياز دارم كه با مك ستش كنم بيشتر ديوايسام اپل هست و اين باعث ميشه كه رابط كاربري كه بينشون ايجاد بشه. از طرفي هم يه apple Tv 3 هم دارم كه براي استريم كردن و ديدن فيلم از روي لپ تاپ به سيستم مك نياز دارم. مشكل من فقط فرمت نشدن هاردم هنگام پارتيشن بندي بعد انتخاب زبان هست. موقع فرمت كردن ارور ميده.

نظر

dell inspiron 5010n
                        core i7 6gig ram
                        vga ATI Radeon HD
                        برادر من براى رابط كاربري كه بين ديوايساى اپل هست ميخوام نصب كنم علاوه بر اون يه airprt experes گرفتم كه نياز دارم كه با مك ستش كنم بيشتر ديوايسام اپل هست و اين باعث ميشه كه رابط كاربري كه بينشون ايجاد بشه. از طرفي هم يه apple Tv 3 هم دارم كه براي استريم كردن و ديدن فيلم از روي لپ تاپ به سيستم مك نياز دارم. مشكل من فقط فرمت نشدن هاردم هنگام پارتيشن بندي بعد انتخاب زبان هست. موقع فرمت كردن ارور ميده.
                        چندبار براي منم همين ايرور اتفاق افتاد. فكر كنم با همين my hack usb درست كرده بودم. سيستمت كه قويه پس ماوريك نسخه niresh رو دانلود كن. براي من كه بدون مشكل نصب شد. لينك رو اگه ميخواي بگو. شايدم مشكل از خوده usb باشه. من ميخواستم. لينوكس نصب كنم نميشد با usb بوت كرد منم usb رو از اول پارتيشن بندي كردم درست شد. اگه شيركوهي نسخه iatkos رو ميخواي اونم لينك تورنت رو دارم.

شما كامل usb رو پارتيشن بندي كن بعد با my hack بسازش
                        شايدم كلاً هاردت مشكل داره. به نظرم بايد مشكل از هاردت باشه. با لينوكس كامل هارد رو پاك كن. حواست باشه كامل اطلاعاتت پاك ميشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط fardin9 نمایش پست ها
                          چندبار براي منم همين ايرور اتفاق افتاد. فكر كنم با همين my hack usb درست كرده بودم. سيستمت كه قويه پس ماوريك نسخه niresh رو دانلود كن. براي من كه بدون مشكل نصب شد. لينك رو اگه ميخواي بگو. شايدم مشكل از خوده usb باشه. من ميخواستم. لينوكس نصب كنم نميشد با usb بوت كرد منم usb رو از اول پارتيشن بندي كردم درست شد. اگه شيركوهي نسخه iatkos رو ميخواي اونم لينك تورنت رو دارم.

شما كامل usb رو پارتيشن بندي كن بعد با my hack بسازش
                          شايدم كلاً هاردت مشكل داره. به نظرم بايد مشكل از هاردت باشه. با لينوكس كامل هارد رو پاك كن. حواست باشه كامل اطلاعاتت پاك ميشه.

با لينوكس چطوري هاردو پاك كنم؟!؟ يعني بايد لينوكسو نصب كنم؟!؟ من خودمم به اين نتيجه رسيدم كه امكان داره مشگل از هارد باشه برا همين تصميم گرفتم كه برم هارد SSD بگيرم. ولي الان اينجور كه شما ميگى با لينوكس پاكش كنم يه بار پاكش كنم ببينم ok ميشه يا نه. ممنون ميشم بهم بگى چطورى با لينوكس پاكش كنم.

نظر

با لينوكس چطوري هاردو پاك كنم؟!؟ يعني بايد لينوكسو نصب كنم؟!؟ من خودمم به اين نتيجه رسيدم كه امكان داره مشگل از هارد باشه برا همين تصميم گرفتم كه برم هارد SSD بگيرم. ولي الان اينجور كه شما ميگى با لينوكس پاكش كنم يه بار پاكش كنم ببينم ok ميشه يا نه. ممنون ميشم بهم بگى چطورى با لينوكس پاكش كنم.
                            بايد يك توزيع لينوكس دانلود كني و از محيط live با برنامه gparted هارد رو پاك كني. اما نميدونم كدوم توزيع لينوكس در محيط لايو برنامه gparted رو داره. شايد ابونتو داشته باشه. من از زوبونتو استفاده ميكنم و بايد توزيع رو نصب كنم بعد gparted رو دانلود كنم. راه ديگه اينه لينوكس رو مثلاً نصب كني وقتي به قسمت پارتيشن بندي رسيد شما گذينه دستي رو انتخاب كني و كامل پارتيشن ها رو پاك كني و بعدش قسمت مشخصات سيستم كه username و password باشه رسيدي شما سيستم رو ريستارت كني البته خودم امتحانش نكردم. راه ديگه شما نسخه gparted لينوكس رو دانلود كني و بريزي تو سي دي يا usb و اجراش كني. اين كارش فقط پارتيشن بنديه. حجمش 200 مگ هستش. راحت ميتوني هارد رو پارتيشن بندي كني اينم لينك دانلود
                            GParted -- Download

ابونتو حجمش بالاي 800 مگه.
                            حواست باشه با اين كارا كل اطلاعات هارد حذف ميشه
                            هر سوالي داري بپرس.
                            البته ميتوني ببري بازار برات پارتيشن بندي كنن تا دردسرت كمتر بشه. اگه ميخواي كامل كمكت كنن ميتوني از كاربراي انجمن ابونتو بپرسي
                            ویرایش توسط fardin9 : https://i-phone.ir/forums/member/163091-fardin9 در ساعت 12-08-2014, 03:02 AM

نظر

• این ارور برای چیه؟؟
                              با myhack بوتیبل کردم

نظر

• مدل لپ تات چيه؟ با چه دستوري بوت ميكني؟ چندتا كارت گرافيك داري؟
                                نسخه niresh رو امتحان كن. براي من كه راحت نصب شد با نسخه niresh
                                يادت بشه موقع نصب هيچ usb به لپ تاپت وصل نباشه حتي موس. براي من موقع بوت هنگ ميكرد موس رو جدا كردم درست شد. چندبار امتحان كردم وقتي موس وصل بوت هنگ ميكرد وقتي جداش ميكردم بوت ميشد. البته براي من اين مشكل رو داشت ممكنه براي شما اين مشكل نباشه. ولي امتحان كني بد نميشه
                                ویرایش توسط fardin9 : https://i-phone.ir/forums/member/163091-fardin9 در ساعت 12-08-2014, 07:02 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X