اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط shayan.91 نمایش پست ها
    خلاصه من تونستم مک رو روی dell vostro 1520 نصب کنم اما روی هارد اکسترنال نصب کردم ، یه جورایی دوال بوت شده .
    همه چیش اوکه ی فقط کارت صدا و مودم وایفای را نمی شناسه
    می خواستم ببینیم فایل kext را برای این دو تا سراغ دارین یا خیر .
    برای کارت صدا vodoo 2.7.2 را نصب کردم نشد برای مودم وایفای هم چندتا نصب کردم اما همش سرچ می کنه ولی به روتر وصل نمی شه.
    با تشکر
    برای صدا از پکیج زیر استفاده کنید ببینید جواب میده:
    .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
      دستت درد نکنه الان تست می کنم . مدل وای فای هم4315 dell 1397 mini-card bcm هست دوستان اگر چیزی می دونستن لطف می کنن وای فای هم راه بندازیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
        اقا کلا فایل رو باز نکرد ، میگه مشکل داره میخواد بریزه تو trash ، به هر حال دمت گرم

نظر

• از اين سايت ككست ها رو دانلود و نصب كنيد
          Downloads - HackintoshOSX.com

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamidbyr نمایش پست ها
            از اين سايت ككست ها رو دانلود و نصب كنيدDownloads - HackintoshOSX.com
            آقا من خیلی دنبال kext برای صدا و وایرلس گشتم تو این سایت تقریبا هر چی که مربوط می شد و نصب کردم اما به هیچ صراطی مستقیم نیست و مشکل صدا را حل کردم با بلوتوث به اسپیکر وصل کردم اما وایرلس درایورش پیدا نمی شه.

نظر

• دوستان من مک نصب کردم برای ککست ها باید چی رو دانلود کنم یعنی از کجا بفهمم به سیستم من می خوره؟

نظر

• بچه ها بلاخره من موفق شدم مک رو نصب کنم و درایور وای فای هم اوکی شد.
                به wpa وصل نمی شد عوض کردم به wep که درست شد
                دست همتون درد نکنه

نظر

• ارور بالا که عکسشو گذاشتم مربوط به نصب ماوریک از فلش دیسکه که با برنامه مای هک ورژن اخرش ساختم با یونی بیست ارور میداد که همه فایلهای ایمیجتون رو بررسی کنید و این حرفا ایمیج من دیسک ماوریک شرکت گردو هست مخصوص مک با فرمت دی ام جی حتی خودشم برنامه ساخت فلش اورجینال مک رو داره ولی من با مای هک ساختم که خیلی هم طول کشید از روی سیستم مجازی با وی ام ویر تو محیط ویندوز 8.1 تنظیمات بایوس هم تا اونجا که گفتن درسته مشخصاتم مینویسم فقط خاهش میکنم زودتر راهنماییم بکنید ممنون از همه دوستان عزیز
                  CPU intel 4570
                  MB asus H87PRO
                  RAM corair 2*4 1600Mnz در حالت ایکس ام پی پروفایل یک چون خودشون گفتن ایجور بزارین تو سایت
                  VGA sapphire 7770 `1 GIG
                  با فلگ وی زدم اینو داد معمولی روی همون سیب هی منتظر میمونه تا ابد و اتفاقی نمی افته راهنمایم کنین لطفا رفتم یه فلش خریدم و دیسک ماوریک و کلی دردسرو هزینه اخرشم نصیبم شد این صفحه مشکی همون مجازیشم فقط با یه اموزش خیلی خاص و جدید نصب کردم والا همش ارور و مکافات بود خوشبختانه الان ماریک مجازی با همون دیسک نصبیدم ولی خوب سرعتش رضایت بخش نیس و حس سیستم عامل بهم دست نمیده چون تو ویندوزه ممنونم.
                  چند روز بعد .......
                  با سلام من همه قطعات رو جدا کردم و فقط از بخش های انبورد استفاده کردم یعنی صدا و تصویر انبورد خود مادربورد و تونستم با همون فلش کذای ماوریک رو بنصبم منتهی مشکل اینه من وارد نیستم با مای هک کار کنم و فقط در حالت فلگ ایکس کار میکنه یعنی سیف مود چون نوشته قرمزی بالای دسکتاپ میاد و نوشته سیف مود راهنمایی کنین چیکارش کنم که بوتش رو درست کنم و کاری کنم بفهمم مشکلش کجاس و درستش کنم چون سیف مود بیفایدس هیچی اونجا غال نیس مثه نت و امکاناتش فعال نیس
                  چند روز بعد....
                  من تمامه تلاشم رو دارم میکنم هیشکی نیس کمکم کنه؟ من فقط با فلک ایکس یا همون سیف مود خودمون میتونم وارد ماوریک بشم دوستان عزیز مشخصات سیستم رو نوشتم نمیدونم چکنم بدجور گیر کردم یه عکس از اونجایی که گیر میکنه بعد از اون حذف قطعات هم میزارم من با فلگ وی و اف کوچیک که میزنم اینجا گیر میکنه و وایمیسته در ضمن یاداوری کنم من ماوریک رو روی یه هار 160 سیگیت جداگونه واسه خودش نصب کردم و مشکل دیگه ای هست توی سیف مود که واردش میشم با برنامه پارتیشن بندی ماوریک فقط میتونم فلش دیسک خودم رو که روش مولتی بیست ریختم و چند فایل دیگه رو ببینم و توی قطعات مانت شده نشون داده نمیشه نمیدونم چرا یعنی به محتویاتش دسترسی ندارم اصلن عجیبه با اینکه همه جوره فرمتش کردم از خود اچ اف اس و مک جورنال بگیرید تا فت سیو دو کارساز نبود فلش چهار گیگ ترنسد هست فکر کنم فلش سالمه همه جای دیگه کار میده ولی فلشی که ماریک رو روش نصبیدم رو میشناسه و براحتی مانت میشه اون شونزده کیگستونه یو اس بی تری هست ولی این چار گیگه ترنسنده راه دیگه ای نمیشناسید؟> چون تو سیف مود نت قطعه میخاستم مولتی بیست رو بریزم و یه کارای روش بکنم اینم نمیشه راه چاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام مجدد عکس زیر رو بعد از اینکه با ایزی بی ای دس که ماله اضافه کردن بوت لودر هست و مک رو معرفی کردم واسه اضافه شدن به بوت لودر سیستمم اضافه میکنم وقتی در حالت وربوس مک رو انخاب میکنم بعد از هجده صفحه نمایش متن هایی که ماله بوت شدن مک هست تو صفحه نوزدهمی همینجایی که تو عکسه سیستم بسرعت ریست میشه با دردسر زیادی تونستم این عکس رو تهیه کنم چون زود میرفت و ریستارت میشد نظرتون رو بفرمایین لطفا با بچه های اینسین مک که چت کردم یه وبلاگ معرفی کردن بهم و گفتن بهتره کلووور رو که یه بوت لودر دیگست رو بنصبم ولی خودم فکر میکنم اونم مثه همین بشه و بیفایدس من تو نستم مک درایو رو بنصبم و میتونم برم تو پوشه ککست های ماوریک که نصبیدم دوستان معرفی کنن چیکارش کنم که اون ککست هایی که باعث بروز این مشکل هستن رو شناسایی کنم چند تا برنامه ککست ادیتور و دی اس دی تی ادیتور هم دانلود کردم و اماده ام بگید اون مشکلات رو چجوری پیدا و رفع کنم با تشکر خیلی وقته هیشکی نیست جوابمو بده کجایین؟
                  ویرایش توسط animito : https://i-phone.ir/forums/member/155112-animito در ساعت 20-07-2014, 11:56 AM

نظر

• سلام دوست عزیز میشه من رو هم راهنمایی بکنید لب تاب ایسوز دارم و همه کار هارو هم انجام دادم ولی رو لوگو اپل مونده
                    adidasx

ویرایش توسط notron : https://i-phone.ir/forums/member/118338-notron در ساعت 22-07-2014, 10:46 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط notron نمایش پست ها
                      سلام دوست عزیز میشه من رو هم راهنمایی بکنید لب تاب ایسوز دارم و همه کار هارو هم انجام دادم ولی رو لوگو اپل مونده
                      adidasx

با v- بوت کنید‌٬ آخرین سطرها رو بررسی کنید.
                      .:amgr:.

نظر

• میشه یا ایدی بهم بدبن تا اونجا باهاتون حرف بزنم ممنون

نظر

• میشه یه ایدی بهم بدید تا اونجا با هاتون حرف بزنم ممنون

نظر

• [QUOTE=animito;955176
                            خیلی وقته هیشکی نیست جوابمو بده کجایین؟
                            [/QUOTE]
                            دوست عزيز فردي كه سوالات رو جواب ميداد توسط مديران توقيف شده و بايد منتظر باشيد تا فرد ديگه اي پاسخ بده

نظر

• نوشته اصلی توسط Ihamidte نمایش پست ها
                              دوست عزيز فردي كه سوالات رو جواب ميداد توسط مديران توقيف شده و بايد منتظر باشيد تا فرد ديگه اي پاسخ بده
                              من الان چی کار کنم کسی بلد نیست به من کمک کنه بخدا سر افطار دعاش میکنم

نظر

• یعنی واقا هیچکس تو این انجمن نیست به منه بچه کمک کنه توذو خدا من به انجمن شما خیلی ایمان داشتم

نظر

صبر کنید ..
                                X