اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط apple-id نمایش پست ها

سلام خدمت اساتیدی عزیز
    لطفا به من کمک کنید

مشخصات سیستمک من :
    cpu: core i5
    sandy bridge

main board : p8p67 deluxe
    Ram : 4Gig DDR3
    Graphics:
    Nvidia Geforce
    210 GT218
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

من کارت صدام آن بورد این مادر بورده :

Motherboards - P8P67 DELUXE

کارت صدامو چی کار کنم تا بشناسه ؟

ترو خدا یکی کمک کنه

نظر

• سلام جناب من به شما توصیه میکنم که تمام کسک های مربوط به صدا رو پاک کنید و اخرید ورژن مولتی بست رو دانلود کنید و اخرین ورژن صدا voodoo رو نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط adidasx نمایش پست ها
        سلام .بنده هنوز درگیر بدون فلش بوت کردن هستم چاره چیست؟
        شما برو نسخه iboot سازگار با معماری پردازندت دانلود کن یه فایل iso هست و تویه سی خام رایت کن و بعد با سی دی بوت کن و میتونی باهاش هم بری تو سیستم عامل هم مک نصب کنی فقط خواستی سی دی رو بزاری یا یو اس بی رو یه بار f5 رو بزن تا رفرش بشه و بشناسه

نظر

• نوشته اصلی توسط peyman_mi نمایش پست ها
          شما برو نسخه iboot سازگار با معماری پردازندت دانلود کن یه فایل iso هست و تویه سی خام رایت کن و بعد با سی دی بوت کن و میتونی باهاش هم بری تو سیستم عامل هم مک نصب کنی فقط خواستی سی دی رو بزاری یا یو اس بی رو یه بار f5 رو بزن تا رفرش بشه و بشناسه
          مشتی بنده مک را نصب کردم درایور هم کامل نصب شده .تنها مشکل من اینه که باید فلش به لپ وصل باشه تا بوت بشه 2 تا راه تست کردم نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط adidasx نمایش پست ها
            مشتی بنده مک را نصب کردم درایور هم کامل نصب شده .تنها مشکل من اینه که باید فلش به لپ وصل باشه تا بوت بشه 2 تا راه تست کردم نشد

شما بایوس تون اپدیت کنید
            ت تنظیمات بایوس بوت اولیه رو هارد قرار بدید
            سوم توسط یو اس بی مک روبوت کنید
            اخرین نسخه بوتلودر افتاب پرست یا chiemira بود فکر کنم دانلود کنید روی داربوری که مک نصب هست نصب کنید یا بگردید ببینید مشکل از سایت های 0sx86 و tonymac86

نظر

• سلام این برنامه unibeast,my hack هیج کدوم نمیشه اگه میدونید راهنمایی کنید.با برنامه دیگه ای میشه این کارو کرد اگه هس معرفی کنید.با برنامه disk maker میشه بوت کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_ear نمایش پست ها
                سلام این برنامه unibeast,my hack هیج کدوم نمیشه اگه میدونید راهنمایی کنید.با برنامه دیگه ای میشه این کارو کرد اگه هس معرفی کنید.با برنامه disk maker میشه بوت کرد؟
                با خود ديسك يوتيليتي اين كار رو بكنيد

نظر

• سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان
                  دوستان من مک رو با
                  myHack بوت کردمو بعد پتچ MBR رو ریختم رو فلش با ترنس مک و بدون مشکل مک رو نصب کردم وقتی لپتاپ رو ریستارت کردم با چنین صفحه ای مواجه شدم کسی میدوننه دلیلش چیه؟

نظر

• با كرنل خاصي بوت كردين؟؟

نظر

• نه وقتی که نصب مک تمام شد خودش ریسیت شد من فقط فلش رو جدا کردم خودش میاد رو این پیغام

نظر

• فلش رو نبايد جدا كنيد بعد از نصب به صفحه ي انتخاب كيبرد و اپل ايدي و ... ميرسيد

نظر

• خوب دلیل ریستارت شدن چیه؟
                          بدونی که ریستارت شه میره روی تنظیم کیبورد و اپل ایدی؟
                          اخه یه بار فلش رو جدا نکردم دوباره رفت مرحله اول نصب بعد ریستارت

نظر

• شما فلش رو جدا نميكنيد ولي بايد در اون قسمت گزينه ي اخر رو انتخاب كنيد

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیزمن تونستم از این روش روی لپتاپ نصب کنم و تمام ککست هارو از ساید osc86.net دانلود و نصب کنمفعلا دو روزه رو لپتاپ نصبه راضی هم هستم یعنی هیچ باگی نداشته تا حالا

نظر

• سلام
                                میشه رو هارد GPT هم نصب کرد یا حتما باید mbr باشه
                                واینکه میشه از یک پارتیشن استفاده کرد یعنی اطلاعات هارت ازدست نره

نظر

صبر کنید ..
                                X