اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط yousef12345 نمایش پست ها
    ================================================== ================================================== =============================

سلام دوست عزیر
    من هم همین مشکل شما را داشتم. اما بعد تونستم مشکل را حل کنم.
    شما مجددا از برنامه Myhack بوتیبل رو درست کنید و mbr رو yes نزنید.

آخه می خوام روی یه پارتیشن از هاردم نصب کنم نمی خوام کل هاردم پاک شه. چون ریکاوری ویندوز اورجینال لپ تاپ روشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Ghandeasal نمایش پست ها
      آخه می خوام روی یه پارتیشن از هاردم نصب کنم نمی خوام کل هاردم پاک شه. چون ریکاوری ویندوز اورجینال لپ تاپ روشه.
      من هم مثل شما لپتاپم MSI و هاردم 750gb هستش که ویندوز 7 روش نصبه که متاسفانه نمیتونم مکینتاش رو روش نصب کنم چون ویندوزم پاک میشه.
      اما یه لپتاب قدیمی HP دارم که 2 تا هارد داره یکی 300gb و دومی 150gb که روی اولی ویندوز 8 نصبه و روی دومی تازه مکینتاش نصب کردم.
      فکر کنم هیچ راه حلی نداره تا بتونی روی یکی از پارتیشن از هاردت مک نصب کنی.
      ویرایش توسط yousef12345 : https://i-phone.ir/forums/member/144894-yousef12345 در ساعت 27-11-2013, 11:15 PM

نظر

من هم مثل شما لپتاپم msi و هاردم 750gb هستش که ویندوز 7 روش نصبه که متاسفانه نمیتونم مکینتاش رو روش نصب کنم چون ویندوزم پاک میشه.
        اما یه لپتاب قدیمی hp دارم که 2 تا هارد داره یکی 300gb و دومی 150gb که روی اولی ویندوز 8 نصبه و روی دومی تازه مکینتاش نصب کردم.
        فکر کنم هیچ راه حلی نداره تا بتونی روی یکی از پارتیشن از هاردت مک نصب کنی.
        اینجوری که خیلی بده با مجازی ساز هم حال نمی ده تو یکی از فروم ها خونده بودم اگه پَچ mbr رو روش بریزی می شه. خیلی بد شد. شیطونه می گه ریکاوری لپ تاپ رو بی خیال شیم مک نصب کنیم

نظر

اینجوری که خیلی بده با مجازی ساز هم حال نمی ده تو یکی از فروم ها خونده بودم اگه پَچ mbr رو روش بریزی می شه. خیلی بد شد. شیطونه می گه ریکاوری لپ تاپ رو بی خیال شیم مک نصب کنیم
          این که مک رو یک لپ تاب msi جواب میده یا نه رو نمی دونم ولی ویندوز اورجینال کیلو چنده !؟ برو کلا فرمت کن .... یک ویندوز 8.1 از سایتهای معروف داخلی دانلود کن و بعد اش هم با اسکایپ اکتیو کن ... شد اورجینال!

نظر

• نوشته اصلی توسط harika85 نمایش پست ها
            این که مک رو یک لپ تاب msi جواب میده یا نه رو نمی دونم ولی ویندوز اورجینال کیلو چنده !؟ برو کلا فرمت کن .... یک ویندوز 8.1 از سایتهای معروف داخلی دانلود کن و بعد اش هم با اسکایپ اکتیو کن ... شد اورجینال!
            تنظیمات کارخونه ش بهم بخوره حس بدی بهم می ده. الان ویندوز 8.1 نصب دارم.

نظر

• مشکل قبلیم برطرف شد. Mountain Lion رو با همون روش
              UniBeast فلش رو بوت کردم بعدش پچ mbr رو بهش اضافه کردم. دفعه ی اول که بوت کردم نصب شد ولی بعد از نصب اولیه که می خوام خود پارتیشنی که توش مک رو نصب کردم رو بوت کنم تو لودینگش هنگ می کنه جالب اینجاست که تو بوت خود فلش هیچ کرنل فگ ی استفاده نکردم و 2سوته بالا اومد ولی خود پارتیشن مک بوت نمی شه تا ادامه نصب رو برم (لازم به توضیحه که فقط پارتیشنی که از هارد جدا کرده بودم رو تو disk utility فرمت کردم). با کرنل فلگ ها هم نمی شه. حتی پارتیشن مورد نظر رو با
              Partition Manager 2013 به فرمت خود مک فرمت کردم اما نشد بعدش پارتیشن رو active کردم باز هم نشد. دیگه وقعا نمی دونم مک با من چه مشکلی داره. الان به این فکر افتادم که نسخه Mavericks رو نصب کنم ببینم چی می شه اگه نشد که به همون مجازی بسنده می کنم فقط چند تا سوال زیرو یکی از دوستان جواب بده
              1- مشکل بوت شدن و هنگ کردن تو لودینگ
              Mountain Lion بعد از نصب اولیه که می خوایم ادامه ی نصب رو بریم تا مک بالا بیاد چطوری برطرف می شه؟
              2- از پچ MBR که ماله
              Mountain Lion هست می شه تو Mavericks استفاده کرد؟
              3-کلا راهی هست که کل هارد پاک نشه و مک هم نصب شه؟

نظر

مشکل قبلیم برطرف شد. Mountain Lion رو با همون روش
                UniBeast فلش رو بوت کردم بعدش پچ mbr رو بهش اضافه کردم. دفعه ی اول که بوت کردم نصب شد ولی بعد از نصب اولیه که می خوام خود پارتیشنی که توش مک رو نصب کردم رو بوت کنم تو لودینگش هنگ می کنه جالب اینجاست که تو بوت خود فلش هیچ کرنل فگ ی استفاده نکردم و 2سوته بالا اومد ولی خود پارتیشن مک بوت نمی شه تا ادامه نصب رو برم (لازم به توضیحه که فقط پارتیشنی که از هارد جدا کرده بودم رو تو disk utility فرمت کردم). با کرنل فلگ ها هم نمی شه. حتی پارتیشن مورد نظر رو با
                Partition Manager 2013 به فرمت خود مک فرمت کردم اما نشد بعدش پارتیشن رو active کردم باز هم نشد. دیگه وقعا نمی دونم مک با من چه مشکلی داره. الان به این فکر افتادم که نسخه Mavericks رو نصب کنم ببینم چی می شه اگه نشد که به همون مجازی بسنده می کنم فقط چند تا سوال زیرو یکی از دوستان جواب بده
                1- مشکل بوت شدن و هنگ کردن تو لودینگ
                Mountain Lion بعد از نصب اولیه که می خوایم ادامه ی نصب رو بریم تا مک بالا بیاد چطوری برطرف می شه؟
                2- از پچ MBR که ماله
                Mountain Lion هست می شه تو Mavericks استفاده کرد؟
                3-کلا راهی هست که کل هارد پاک نشه و مک هم نصب شه؟

سلام
                بلاخره تونستم مکینتاش نسخه Mavericks را روی یکی از پارتیشن هاردم نصب کنم.
                شما باید از طریق برنامه Myhack بوتیبل رو درست کنید و mbr رو NO بزنید و بعد از طریقه برنامه TransMac این پچ MBR مخصوص Mavericks را روش کپی کن.
                این هم لینگ پچ MBR برای ماوریکس: دانلود Mavericks MBR Patch zip

نظر

سلام
                  بلاخره تونستم مکینتاش نسخه Mavericks را روی یکی از پارتیشن هاردم نصب کنم.
                  شما باید از طریق برنامه Myhack بوتیبل رو درست کنید و mbr رو NO بزنید و بعد از طریقه برنامه TransMac این پچ MBR مخصوص Mavericks را روش کپی کن.
                  این هم لینگ پچ MBR برای ماوریکس: دانلود Mavericks MBR Patch zip
                  دستت ممنون دی:
                  تست می کنم خبرش رو می دم

نظر

• نصب اولیه ش رو انجام دادم ربیست که شد هیچی بالا نمیاد فقط می نویسه
                    Boot0=done

اما می شه فلش یا هرچیز دیگه ای رو بوت کرد فقط هارد نمی شه.
                    برای مشکل بالا چی کار باید بکنم؟
                    برنامه ای هست که فلش رو بوت کنه و بوت منیجر بالا بیاره تا بهش بگم کدوم پارت رو بوت کن؟

نظر

• يو اس بي رو در نياريد وقتي بوت شد رو f5 كليك و اخرين گزينه رو انتخاب كنيد

نظر

• با همون فلش بوت کردم رفتم پارتیشن مورد نظر رو بوت کردم نصب شد
                        فقط الان مشکلم با درایور هاست. نمی دونم کدوم رو نصب کنم. چون مدلشون با ماله من فرق می کنه؟
                        این مشخصات لپ تاپ MSI GE620

Core i7-2630QM

Intel(R) 6&7 Series/C216 Chipset Family

NEC USB 3.0 driver

Realtek HD Audio

AzureWave Bluetooth

Intel Bluetooth

Realtek Card Reader

Intel Wireless Lan

Atheros Wireless Lan

Realtek LAN

Nvidia GeForce GT 540M

Intel HD Graphics 3000 Family_Intel Ivy Bridge

و یه چیز دیگه، تو آموزش گفته شده می شه بدون فلش هم بوت کرد اما اموزش تصویریش رو کسی نذاشته. اگه می شه یکی بذاره.

نظر

• به جز پست بالا یه مشکل دیگه هم هست، فلشی که با myhack درست می شه لپ تاپ رو ساپورت نمی کنه، یعنی الان تاچ پد و کیبورد لپ تاپ کار نمی کنه پچی هست که بریزیم تو فلش درست شه؟ با
                          UniBeast 3.0.1 می شه درست کرد اما نمی دونم چرا Mavericks رو نمی تونه Install کنه رو فلش ولی Mountain Lion رو می تونه، Mountain Lion رو هم که نصب می کنم، نصب اولش اکی می شه ولی وقتی ریست می شه می ره تو نصب دوم رو لودینگ هنگ می کنه، و چون هیچ کرنل فلاگی تو نصب اول استفاده نکردم تو دومی هم جواب نمی ده. الان دو کار می تونم بکنم یا این که اگه Myhack پچی برای لپ تاپ داره اضافه کنم یا اینکه از یه سورس بهتر Mavericks رو دانلود کنم برای UniBeast 3.0.1 که البته فکر نکنم سورس خودم مشکلی داشته باشه چون myhack مشکلی باهاش نداشت یا اینکه با UniBeast 3.0.1 ورژن
                          snow Leopard
                          رو روی فلش
                          نصب کنم بعد از اینکه رو سیستم نصب شد به ورژن جدید آپدیت کنم. که البته شد سه راه حل.
                          الان کسی پاسخی یا نظری داره بگه ببینم چیکار کنم، البته تو این مدت خودم یکی یکی سرچ می کنم ببینم چه می شه کرد؟!

نظر

• سلام
                            من از طریق برنامه MyHack تونستم مکینتاش Mavericks را نصب کنم. و هیچ مشکلی با کیبرد و تاچ پد ندارم و خوب ساپورت میکنه. و الان هم از طریق میکنتاش (ماوریکس) دارم تایپ میکنم. من تنها مشکلی که دارم WiFi را نمیدونم چطوری نصبش کنم. اما تونستم اینترنت (یعنی فقط از طریق کابل مودم) و صدا رو نصب کنم.

این هم عکسی از صفحه لپتاپم:

ویرایش توسط yousef12345 : https://i-phone.ir/forums/member/144894-yousef12345 در ساعت 30-11-2013, 05:25 PM

نظر

• برای من cpu و کارت گرافیک رو شناخته فقط مشکلم صدا و وایرلس هست با کابل هم نتونستم اینترنت وصل شم. کابل که وصل می کنم ip اینا می خواد که نمی دونم چی بزنم
                              نور صفحه رو هم نمی دونم چطور کم و زیاد کنم

نظر

برای من cpu و کارت گرافیک رو شناخته فقط مشکلم صدا و وایرلس هست با کابل هم نتونستم اینترنت وصل شم. کابل که وصل می کنم ip اینا می خواد که نمی دونم چی بزنم
                                نور صفحه رو هم نمی دونم چطور کم و زیاد کنم

برای نصب اینترنت از طریق برنامه 6.0.1 MultiBeast قسمت Drivers گزینه Atheros - Shailua's ALXEthernet v1.0.2 زا تیک بزنید و برای نصب صدا قسمت Audio گزینه VoodooHDA 2.7.2 رو تیک بزنید و بعد روی قسمت Build کلیک کن و بعد زوی Install کلیک کن تا نصب بشه و بعد لپتاپتو ریستارت کن.

نظر

صبر کنید ..
                                X