اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iLeila نمایش پست ها
    ببخشید دوباره پست میدم میخواستم بگم قبلا هم هکینتاش نداشتم
    درود
    بدلیل amd بودن پردازنده تون و متفاوت بودن استراکچر پراسس ها در amd، فقط میتونید از نسخه های هکینتاش amd ساپورت iAtkos استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
      درود
      شما از همین لینک انجمن دانلود کنید و برای ساخت بوتیبل درایورتون طبق اموزش پست اول پیش برید.

درود
      دوست عزیز من در پست اول هم گفتم که mbr رو yes نزنید چون در این ورژن myhack، پچها برای نسخه موریکس فاینال کار نمیکنه و بهتره از روش دیگه ایی استفاده کنید، البته خودم دنبال بهترین روشم که جواب بده و مشکلی نداشته باشه و بزودی به پست اول اضافه میکنم، شما مجددا بوتیبل رو درست کنید و mbr رو yes نزنید.

برای لپتاپ های hp سری probook در صورت استفاده از برنامه unibeast از کرنل فلاگ (( PCIRooTUID=0 GraphicsEnabler=No -x )) استفاده کنید و در صورت استفاده از برنامه myhack نیاز به وارد کردن کرنل فلاگی نیست اما در صورت نیاز از همین کرنل فلاگ قبل استفاده کنید.
      ایول دمت گرم" aryansaman" این دفعه کار کرد مرسی داداش.فقط یه چند تا سئوال داشتم اگه راهنماییم کنی ممنون دارت میشم
      الان من ویندوز 7 دارم نمیخوام اونو از دست بدم یعنی میخوام دوال بوت داشته باشم مراحلو واستم توضیح میدی که باید چی کار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط m_r_oxin نمایش پست ها
        ایول دمت گرم" aryansaman" این دفعه کار کرد مرسی داداش.فقط یه چند تا سئوال داشتم اگه راهنماییم کنی ممنون دارت میشم
        الان من ویندوز 7 دارم نمیخوام اونو از دست بدم یعنی میخوام دوال بوت داشته باشم مراحلو واستم توضیح میدی که باید چی کار کنم
        خواهش می کنم - شدنش که میشه اما برای نسخه فاینال موریکس پچهایی که میشه موریکس فاینال رو بر روی پارتیشن تیبل mbr نصب کرد کار نمیکنه اما روی نسخه gm جواب میده، در صورت میسر شدن این امکان و راه حل جدید، اموزشش به پست اول اضافه میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mahany_mahan نمایش پست ها
          دوستان من الن روی کامپیوترم ویندوز 8 مک مونتاین لاین دارم .الان اگه مکم رو به ماوریکس آپدیت کنم نمی تونم ویندوز 8.1 نصب کنم ؟
          این داستان mbr چیه دیگه ؟
          من اولین دفعه کل هاردم رو با خود مک به سه پارتیشن تقسیم کردم.و بعدش ویندوز و مک رو. نصب کردم.ممنون می شم راهنمایی کنید.
          کسی نمی دونه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط koopichi نمایش پست ها
            عزیزم منم دقیقا همین کارا رو انجام دادم، شاید فکر کنی که یه جایی رو اشتباه انجام میدم یا حتی تو تکنولوژی یکم خنگم اما باید بگم شغل من آی-تی هستش و خیلی بی استعداد نیستم شاید من انتظار یه سیستم عامل بی نقص و داشتم ، اما به هر حال اونی که میخواستم نشد :/ اونقدر مشتاق بودم که این او اس رو داشته باشم که ۱۰ مرتبه نصب و ریموو کردم در هر صورت یک دنیا سپاسگذارم ازت بابت ساپورتت ... هو ا گوود وان ))
            سلام
            شايد باورت نشه ولي خداييش شايد تا الان ١٠٠ بار مك نصب كردم و موقع نصب ككستها يك ككست رو اشتباه نصب كردم و دوباره همه چيز بهم ريخته و از اول باز فرمت كردم و نصب كردم. ميخوام اينو بگم كه تو نصب مك اگر واقعا خواهانش باشي بايد صبرت ، صبر ايوب باشه. ١٠ بار كه چيزي نيست كه بخواي نااميد بشي. دوباره امتحان كن، دوباره نصب كن انشاا... درست ميشه. اون دوستمون هم فقط قصدش راهنمايي بوده نه اينكه خداي نكرده شما مشكلي داري. نصب مك فوق العاده مشكله ولي با كمي صبر كاملا حل شدنيه.
            موفق باشي عزيز

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• بچه ها یه سئوال؟ چرا فلش رو نمیشناسه الان اون فلشی که بوتیبل بوده رو میشناسه ولی یه فلش دیگه زدم که درایور نصب کنم اما نشون نمیده یعنی انگار اصلان وصل نردم به لپ تاپ،سی دی هم میندازم همینطور

نظر

• نوشته اصلی توسط m_r_oxin نمایش پست ها
                بچه ها یه سئوال؟ چرا فلش رو نمیشناسه الان اون فلشی که بوتیبل بوده رو میشناسه ولی یه فلش دیگه زدم که درایور نصب کنم اما نشون نمیده یعنی انگار اصلان وصل نردم به لپ تاپ،سی دی هم میندازم همینطور
                چون يا الان يو اس بي هاي شما نصب نشده كه بخواد شناسايي كنه فلشتونو يا شما رو حالت Safe Boot هستين و در اين حالت يو اي بي ها كار نميكنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mahany_mahan نمایش پست ها
                  کسی نمی دونه ؟
                  دوست عزیز این عمل شدنی هست حتی بلعکس یعنی ویندوز ۸.۱ نصب ومانتین لاین در کنارش باشه و بخوای مک رو آپدیت کنی یا نصب تمیز انجام بدی اول از همه باید ماوریکس بوتیبل رو بسازی ودر هنگام نصب اون درایوی که مانین لاین ات رو نصب کردی رو بدون این که فرمت کنی ماوریکس رو درش نصب کنی برای این کار فلاگ های لازمه ای می طلبه که از سیستم تا سیستم دیگه متفاوت هست ومن اطلاعی از سیستم شما ندارم که باید برای بوت شدن از فلش بوتیبل ماوریکس قبلش تایپ و وارد کنی تا به مرحله نصب بری نصب که تمو م شد با ورود در ماوریکس پروبوک انستالر آخرین ورژن اش یا اگر پی سی هست یونی بیست رو ککستهای لازمه وبوت لودر رو نصب کنی وبعد از نصب ریسیت کنی وبعد که وارد ماوریکس شدی باید بری قسمت Disk Utility ودرایو ویندوز ات رو فرمت کنی البته از ۸ به ۸.۱ هم امکان آپدیت میشه کرد. در قسمت نوع پارتیشن حالت Ms -Dos Fat رو انتخاب وفرمت کن وبعد دیسک ویندوزات رو بگذارو توی درایو مربوطه نصب کن ولی حواست باشه درایو مک رو فرمت نکنی ودقیقا درایو مورد نظر رو با فرمت ntfs فرمت وبعد ویندوز۸.۱ رو نصب کنی تموم که شد چون بوت لودر قبلی از بین رفته و مال ویندوز الن اجرا میشه برو با فلش ماوریکس بوتیبل دوباره وارد مک شو و پروبوک اینستالر رو دوباره اجرا و بوت لودر رو دوباره نصب کن اگر هم که لپ تاب نیست که با مولتی بیست این کار رو بکن .
                  نصب مک هیچ کاری نداره خود من با یک بار نصب کردم ولی شرط اش این هست که دقیقا طبق اموزش های مرجع سایت tonymacx86 جلو بری این دوست عزیزمون هم آموزشش کامل هست ولی اگر دسترسی کامل به همه ترفندهای نصب رو میخوای فقط tonymacx86 .....که اونهم اشنای به زبان انگلیسی هست واحیانا اگر هم مشکلی پیش اومد انجمن این سایت بروی همه بازه مدیرهای واقعا عالی داره و فورا جواب میدند. کافی مشکل و اسکرین شاتهات رو ضمیمه کنی تا جواب بگیری ...
                  http://www.tonymacx86.com/374-unibea...-based-pc.html
                  http://www.tonymacx86.com/hp-probook...p-probook.html
                  http://www.tonymacx86.com/multi-booting/
                  ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 03-11-2013, 11:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                    درود
                    شما از همین لینک انجمن دانلود کنید و برای ساخت بوتیبل درایورتون طبق اموزش پست اول پیش برید.
                    من هم از همین جا دانلود کردم اما نمی تونم فلش بوت UniBeast بسازم

نظر

• نوشته اصلی توسط arashz4 نمایش پست ها
                      من هم از همین جا دانلود کردم اما نمی تونم فلش بوت UniBeast بسازم
                      از برنامه myhack استفاده کنید.

نظر

• درود
                        خبر خوبی برای عزیزانی که خواستار نصب موریکس بر روی پارتیشن تیبل MBR بودند دارم، اینکه دوستان میتونند از ورژن ۳.۳.۱ برنامه myHack استفاده کنند، این ورژن به تازگی منتشر شده و تست شده و کار میکنه.

نظر

• دوستان سلام
                          یه سوالی DVD سیستم عامل مک هم هست که بشه از طریق DVD نصب کرد مثه ویندوز؟
                          چون iDevice اطرافم ندارم که ازش استفاده کنم و یه USB درست کنم و باهاش نصبو انجام بدم

درضمن سوال دومم این بود که این نصب باعث از بین رفتن اطلاعات هارد و خراب شدن ویندوز 8ـی که الان رو PC نصب هست نمیشه؟چون هاردم حدود 1T هست و بکاپ گرفتن ازش یه کمی سخته!میدونید چی میگم دیگه!
                          ویرایش توسط behrooz3 : https://i-phone.ir/forums/member/112447-behrooz3 در ساعت 07-11-2013, 10:46 AM

نظر

• در جواب شما arashz4
                            اگر منظورتون سیستم عامل ماوریکس 10.9 هست ودر هنگام بوتیبل ساختن با یونی بیست دچار مشکل شدید باید بگم که نرم افزار یونی بیست طوری طراحی شده که سیستم عامل کپی شده از منابع دیگر رو با ماوریکس دانلود شده از اپل استور تشخیص میده ، این رو حتی سازنده اش بارها بهش تاکید کرده که قوانین کپی رایت در این نرم افزار لحاظ شده ... پس بیخود از دیگر سایتها برای این هدف 5 گیگ حروم نکنید ! و فقط از اپل استور دان کنید....
                            ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 07-11-2013, 03:44 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooz3 نمایش پست ها
                              دوستان سلام
                              یه سوالی DVD سیستم عامل مک هم هست که بشه از طریق DVD نصب کرد مثه ویندوز؟
                              چون iDevice اطرافم ندارم که ازش استفاده کنم و یه USB درست کنم و باهاش نصبو انجام بدم

درضمن سوال دومم این بود که این نصب باعث از بین رفتن اطلاعات هارد و خراب شدن ویندوز 8ـی که الان رو PC نصب هست نمیشه؟چون هاردم حدود 1T هست و بکاپ گرفتن ازش یه کمی سخته!میدونید چی میگم دیگه!
                              ببین دوست عزیز به طور خلاصه تنها راه برای کار شما اگر مک در دسترس نداری مجازی سازی مک در ویندوز هست اموزشش توی همه جا هست بعد توی مک مجازی بوتیبل بساز تنها طریق نصب فقط با فلش امکان پذیر هست( هکینتاش). در مورد اطلاعات یا دیتا هاتون هم باید کل هارد از نو پار تیشن بندی بشه که توی همون Disk Utility مک می تونی 3 نوع فایل فرمت مشخص کنی برای 3 تا سیستم عامل(اختیاری ) مک ، ویندوز، لینوکس ... بعد نرم افزارهای واسط عالی هم هست که محدودیت دسترسی به درایوها هر سیستم عامل رو بر می داره مثلا توی مک به درایوهای ویندوزی ات با فرمت ntfs با قابلیت خواندن وو نوشتن توسط نرم افزار paragon ntfs for mac ...
                              ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 07-11-2013, 03:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط harika85 نمایش پست ها
                                ببین دوست عزیز به طور خلاصه تنها راه برای کار شما اگر مک در دسترس نداری مجازی سازی مک در ویندوز هست اموزشش توی همه جا هست بعد توی مک مجازی بوتیبل بساز تنها طریق نصب فقط با فلش امکان پذیر هست( هکینتاش). در مورد اطلاعات یا دیتا هاتون هم باید کل هارد از نو پار تیشن بندی بشه که توی همون Disk Utility مک می تونی 3 نوع فایل فرمت مشخص کنی برای 3 تا سیستم عامل(اختیاری ) مک ، ویندوز، لینوکس ... بعد نرم افزارهای واسط عالی هم هست که محدودیت دسترسی به درایوها هر سیستم عامل رو بر می داره مثلا توی مک به درایوهای ویندوزی ات با فرمت ntfs با قابلیت خواندن وو نوشتن توسط نرم افزار paragon ntfs for mac ...
                                ممنون از کمکتون
                                1-اگه همین 10.9 به صورت مجازی نصب بشه نیازی به پارتیشن بندی داره یا نه ؟
                                2-در ضمن تو سایت اپل اپس.آی آر خوندم که روی هاردهای وسترن وقتی مک 10.9 نصب میشه اطلاعات به صورت ناگهانی حذف میشه که خوده وسترن به مشتریاش این ایمیلو داده که متنش تو سایت هست حالا اگه همچین چیزی واقعیت داشته باشه وقتی به صورت مجازی هم باشه ممکنه این اتفاق بیفته؟؟؟؟؟؟
                                3-در ضمن من یه هارد 80 گیگ دارم که استفاده ای ازش نمیکنم میشه که هارد 1ترا رو قطع کنم رو اون 80 گیگه پارتیشن بندی رو انجام بدم بعد هر دو هاردمو به pc وصل کنم به نظرتون اجرا میشه سیستم عاملای مک و ویندوز؟؟؟
                                ممنون میشم راهنماییم کنید
                                ویرایش توسط behrooz3 : https://i-phone.ir/forums/member/112447-behrooz3 در ساعت 07-11-2013, 10:04 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X