اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری و ساده نصب Snow Leopard در کنار win7 !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ایا حتما باید مک اول نصب بشه ؟ یکی کمک کنه -- من چون حیفم میادش ویندوزم را پاک کنم --

الان مک نصب کردم 10/6/6 هازارد را نصب شد همه درایور ها هم شناخت فقط فقط یک مشکل بزرگ دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینکه حتما باید با خوده دی وی دی هازارد برم داخل مک اگه بدون اینکه دی وی دی داخل باشه ارور میده بوت نمیشه ؟

ولی وقتی دی وی دی داخلش هستش راحت بوت میشه و مشکلی نداره ؟ راه حل این مشکل چی هستش ؟

نظر

نوشته اصلی توسط A.M.I.N نمایش پست ها
      ایا حتما باید مک اول نصب بشه ؟ یکی کمک کنه -- من چون حیفم میادش ویندوزم را پاک کنم --

الان مک نصب کردم 10/6/6 هازارد را نصب شد همه درایور ها هم شناخت فقط فقط یک مشکل بزرگ دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینکه حتما باید با خوده دی وی دی هازارد برم داخل مک اگه بدون اینکه دی وی دی داخل باشه ارور میده بوت نمیشه ؟

ولی وقتی دی وی دی داخلش هستش راحت بوت میشه و مشکلی نداره ؟ راه حل این مشکل چی هستش ؟
      شما از لینک زیر جدیدترین نسخه بوت لودر chamelon رو دانلود کن.یک فایل به نام boot که باید اون رو با فایل دیگه ای که به همین نام در پارتیشنی که مک رو توش نصب کردی replace بشه
      لینک دانلود
      اگه تو خود مک اجازه replace نمیده با x- بیا بالا بعد replace کن.اگه اون هم جواب نداد با نرم افزار forklift این کارو انجام بده.
      بعد از replace کردن باید ککست های platformuuid.kext,nullcpupowermanagment.kext,evore bot.kext رو در صورت وجود از مسیر system/liberay/extentions پاک کنی.بعد سیستم رو ریست کن وبا f- بوت کن.

نظر

کل فولدرها را گشتم همچین فلودری با این نام ندیدم ؟ میشی دقیق بگی کجا کپی کنم ؟ کدوم مسیر ؟

نوشته اصلی توسط mehran.lq نمایش پست ها
        شما از لینک زیر جدیدترین نسخه بوت لودر chamelon رو دانلود کن.یک فایل به نام boot که باید اون رو با فایل دیگه ای که به همین نام در پارتیشنی که مک رو توش نصب کردی replace بشه
        لینک دانلود
        اگه تو خود مک اجازه replace نمیده با x- بیا بالا بعد replace کن.اگه اون هم جواب نداد با نرم افزار forklift این کارو انجام بده.
        بعد از replace کردن باید ککست های platformuuid.kext,nullcpupowermanagment.kext,evore bot.kext رو در صورت وجود از مسیر system/liberay/extentions پاک کنی.بعد سیستم رو ریست کن وبا f- بوت کن.

نظر

نوشته اصلی توسط A.M.I.N نمایش پست ها
          کل فولدرها را گشتم همچین فلودری با این نام ندیدم ؟ میشی دقیق بگی کجا کپی کنم ؟ کدوم مسیر ؟
          استاد پارتیشن اصلی که مک نصب شده .وقتی پارتیشن رو باز کردی تو همون صفحه اول paste کن.

نظر

انجام دادم ولی بازم باید با دی دی دی حتما بوت بشه متاسفانه ؟

نظر

من الان آخرین نسخه رو رو dvd دارم و پارتیشن هم ساختم حالا چه جوری میوتنم بوت کنم ؟ یا باید الان چی کار کنم ؟

نظر

این دومین بار هست که من پارتیشن جدید ساختم و دیگه کامپیوتر بالا نیومده !!!!!

کمک به خاطر آموزش نا درست من الان ۲۰۰ گیگ رو باختم

نظر

نوشته اصلی توسط cityrun نمایش پست ها
                  سلام

من يك لب تاپ سوني خريدم مدل F 121 ويندوزش سون هستش

حالا كه ميام مك رو نصب كنم چه Hazard و چه iATKOS S3 وقتي F8 رو ميزنم لب تاپ ريستارت ميشه

چيكار كنم مرسي

راهنماييم كنيد

مشخصات

CPU: Core i7 Intel

Ram : 4GB

HDD : 500
                  دوستان من هم همین مشکل رو دارم هر وقت برای نصب سعی می کنم یک لحظه صفحه روی آرم اپل میره و سریعا دستگاه ریستارت میشه
                  Dell xps l501
                  core i7 1.73
                  640 GB HDD
                  vga 2GB
                  ram 6 GB

نظر

کل فولدرها را گشتم همچین فلودری با این نام ندیدم
                    فایل بوت در پارتیشن اصلی(root) مخفیست و بوسیله نرم افزارها(Houdini یا Show All Files) و یا دستور در ترمینال قابل مشاهده هست.
                    اینم دستوری که در ترمینال باید وارد کنید:
                    کد:
                    defaults write com.apple.finder AppleShowAllFiles TRUE
                    killall Finder
                    برای مخفی کردن دوباره ی فایلها مقدار True رو به False تغییر بدید.
                    ویرایش توسط sam_f : https://i-phone.ir/forums/member/5880-sam_f در ساعت 09-03-2011, 03:21 PM

نظر

سلام
                      من نسخه 10.6 طبق آموزش روی pc نصب کردم و با موفقیت نصب تموم شد و ریستارت کرد ولی وقتی dvd درمیارم مستقیما میره رو ویندوز و وقتی dvd روش باشه میره دوباره نصب کنه!
                      ممنون میشم که راهنمایم کنید چیکار باید بکنم
                      متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi68 نمایش پست ها
                        سلام
                        من نسخه 10.6 طبق آموزش روی pc نصب کردم و با موفقیت نصب تموم شد و ریستارت کرد ولی وقتی dvd درمیارم مستقیما میره رو ویندوز و وقتی dvd روش باشه میره دوباره نصب کنه!
                        ممنون میشم که راهنمایم کنید چیکار باید بکنم
                        متشکرم
                        خوب شما باید پارتیشن مک رو Primary کنید و در مرحله ی بعد
                        اگر می خواهید از بوت منجر مک استفاده کنید درایو مک و اگر می خواهید از بوت منجر ویندوز استفاده کنید درایو ویندوز رو Active کنید .

====================
                        :: MAC 4 YOU ::

====================
                        ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 20-11-2012, 12:03 AM

نظر

سلام
                          من پارتیشن مک primary کردم و بعد اکتیو ولی هنگام بوت تو صفحه سیاه میمونه !

نظر

اینبار ویندوز رو اکتیو کنید شاید نتیجه داد

====================
                            :: MAC 4 YOU ::

====================
                            ویرایش توسط sadeghooo : https://i-phone.ir/forums/member/23222-sadeghooo در ساعت 20-11-2012, 12:03 AM

نظر

سلام
                              من این مک را نصبم کردم اما وقتی سیستم را ریسیت کردم همون سون اومد بالا و اصلا هیچ مکینتاشی در کار نبود لطفا مرا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط sahar9806 نمایش پست ها
                                سلام
                                من این مک را نصبم کردم اما وقتی سیستم را ریسیت کردم همون سون اومد بالا و اصلا هیچ مکینتاشی در کار نبود لطفا مرا راهنمایی کنید
                                با استفاده از این آموزش ونرم افزار Easybcd باید گزینه بوت mac os رو اضافه کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X