اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب انواع هکینتاش روی انواع لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بیشتر اموزش ها تو انجمن هست خواهشا سوال که جوابش مشخصه رو نپرسید .روی همه کامپیوتر ها با پردازنده Intel مکینتاش رو میشه نصب کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط M.Soleimani نمایش پست ها
      سلام دوست عزيز:
      لب تاپ من Dell XPS L510X هست هيچ ايده اي براي نصب Mac داري؟
      M.Soleimani@Hotmail.Ca
      سلام بر شما مک رو میتونید نصب کنید ولی کارت گرافیکتون فکر کنم.اگر کارت گرافیک لبتابتون این باشه intel hd +gt 540m باید بی خیال مک با رزولیشن بالا و کارهای گرافیکی باشید

نظر

نوشته اصلی توسط matin724 نمایش پست ها
        لپ تاپم لنوو z580
        core i7 sandybridge
        ram 6g
        graphic : intel 4000 & gt630m
        قبلا که فقط ی win7 روی لپ تاپم نصب بود 10.7.2 iaktos l2 را خریدم که نصب کنم . تنظیمات بایوس را هم انجام دادم ولی تو همون صفحه اول که ارم اپل بود گیر میکرد

الان هم سه تا سیستم عامل دارم . win7 win 8 linux
        که میخام مک را نصب کنم نمیدونم چطور باید مک را نصب کردم که هر چهارتا سیتم عامل بوت بشه !!

1- بایوس لب تابتو اپدیت کن
        2-تنظیمات Sata model توی بایوس یه ahci تغیییر بده
        3-موقع نصب همون صفحه اول با -v و رمز busratio=xx . بزن
        xx سی پی یو خودتون بزنید تو گوگل سرچ کنید پیدا مکیند
        موفق باشید

نظر

دوستانی که میخوان آهنگسازی کار کنن اول ککست مدل کارت صدا رو سرچ کنن ببین هست یا نه؟چون تعداد محدودی ککستشون تو نت هست سایر رو باید با voodoo فعال کرد که بسیار بی کیفیت و پر از خش و ...
          لپ تاپ بوده که فول کار میکرده ولی کارت صداش کلا نا امیدمون کرد

نظر

با سلام ..دوستان من 4 اس گرفتم منتها ورژنش 6 هست و جلبریک نمیشه حالا راهی هست بتونم فقط برنامه و بازی بریزم روش ؟؟؟ خیلی برام مهمه تو رو خدا دقیقا جوابم رو بدین تا فردا ظعر وقت دارم و 50 گیگ برنامه دارم که میخوام بریزم روش

با سپاس

نظر

بهنام خان اشتباه اومدی!

نظر

نوشته اصلی توسط peyman_mi نمایش پست ها
                سلام بر شما مک رو میتونید نصب کنید ولی کارت گرافیکتون فکر کنم.اگر کارت گرافیک لبتابتون این باشه intel hd +gt 540m باید بی خیال مک با رزولیشن بالا و کارهای گرافیکی باشید
                دوست عزيز از پاسختون ممنونم ولي گرافيكش دو گيگ هست و قدرت خوبي هم داره چرا نميشه كيفيت خوب رو تو مك داشت!! در ضمن اگه آموزشي بخصوصي براي اين لب تاب داري راهنمايي كن با توجه به اينكه بيش از 10 بار اقدام به نصب مك كردم و موفق نشدم! چون با اين آمورش هايي كه گذاشين هنوز انجام نشده !

نظر

لپ تاپت با سخت افزار؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi mir نمایش پست ها
                    لپ تاپت با سخت افزار؟
                    منظورت چيه؟

نظر

نوشته اصلی توسط peyman_mi نمایش پست ها
                      1- بایوس لب تابتو اپدیت کن
                      2-تنظیمات Sata model توی بایوس یه ahci تغیییر بده
                      3-موقع نصب همون صفحه اول با -v و رمز busratio=xx . بزن
                      xx سی پی یو خودتون بزنید تو گوگل سرچ کنید پیدا مکیند
                      موفق باشید
                      سلام
                      دوست عزیز سیستم من دقیقا همین سیستم هست
                      اگر امکان داره چندتا راهنمایی میخواستم
                      1-منظور از اپدیت تنظیمات اینه که مثلا از اینترنت upgrade بگیرم؟؟
                      2-busraio=xx به جای xx باید intel core i5 بنویسم؟؟؟
                      3- امروز یه جایی شنیدم هارد من sata 3 هستش و این قضیه خیلی نصب رو سخت تر میکنه
                      میخواستم ببینم ایا واقعا این موضوع صحت داره یا نه؟؟
                      ممنون میشم راهنماییم کنین
                      باور کنین من الان 4 ماهه میخوام روی سییتمم هکینتاش نصب کنم ولی موفق نشدم
                      حتی حاضر شدم پولی هم برام نصب کنن ولی فقط یه جواب شنیدم اونم نمیشه بود
                      ممنون

نظر

سلام اقا محسن مشکلتون کاملا توضیح بدین تا راحت تر بتونیم راهنمایینتون کنیم

نظر

سلام
                          اول اینکه بگم که سیستم من lenovo z580 هست
                          سی پی یو core i5 3210-m
                          کارت گرافیک Intel 4000 HD , Nvidia 630M
                          دی وی دی lion بوت میکنم روی ارم اپل فقط میمونه با هر نوع رمزی هم امتحان کردم نشد هم -v زدم و هم با busratio=25
                          یه دی وی دی iatkos S3 هم دارم که با اون قشنگ لود میشه کامل هم نصب میشه ولی وقتی نصب تمام میشه و تمام کاستومایزش رو دقیقا مثل اموزشش وارد میکنم
                          بازهم موقع وارد شدن توی صفحه Chemelon که میام موقع انتخاب درایوی که Mac روش نصب شده بازهم سیستم ریست میشه موقع انتخاب باز هم رمز busratio=25 و -v رو وارد میکنم
                          تنظیمات بایوس هم همونی که شما فرمودید وارد کردم اما بارهم نصب نشد
                          تا حال شاید 5 با 6 نفر داوطلب نصب روی سیستمم شدن امام هرکدوم به یه دلیل خواص گفت که نصب نمیشه
                          این اخرین نفر هم گفت چون هاردت sata3 هستش روش نصب نمیشع
                          امیدوارم شما بتونید کمکم کنید

نظر

اقا محسن کی گفته نصب نمی شه؟من بهتون تبریک میگم که Lenovo گرفتین!!! این لپ تاپ ها رو فقط با USB میشه نصبید آقا محسن الان بهترین لپ تاپ که فول کار میکنن همین مدل IBM Lenovo هستش اقا دیگه اون روزای سخت گذشت!من که Lenovo G570 دارم دقیقا اون اوایل همین مشکل داشتم شما باید با USB که ککست های اورجینال گرافیکش پاکش شده نصب کنی بعد از نصب ککست اختصاصی لپ تاپت بنصبی اگه با دی وی دی نصب کنی رو ارم اپل گیر میکنه.از مک iAtkos 10.7.2 بوت ایبل شده استفاده کن

نظر

اقا مهدي اين يو اس بي رو فقط ميشه با unibist ساخت؟؟
                              راهنمايي چيزي سراغ دارين كه بتونم يو اس بي رديف كنم؟
                              ویرایش توسط mohsen ameri : https://i-phone.ir/forums/member/41852-mohsen-ameri در ساعت 20-12-2012, 07:08 PM

نظر

اره دوست عزیز میشه با unibest یو اس بی رو بو تیبل کرد

نظر

صبر کنید ..
                                X