اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط imahyar77 نمایش پست ها
    ببخشید ، من الان یه سوال مهم دارم !!!!

شما توی آموزش گفتید : اولین و مهمترین چیز اینه که باید خودمون یک مک واقعی یا هکینتاش شده در اختیار داشته باشم تا بتونیم این را نیز نصب کنیم ، فقط میتونید بگید ما برای بار اول چجوری باید هکینتاش کنیم ؟؟؟ الان که هیچ مک و یا هکینتاشی در اختیار نیست . کلا اون هایی که برای بار اول هکینتاش میخوان بکنن باید چیکار کنن وقتی نه هیکنتاش دارن و نه مک واقعی ؟؟؟
    درسته باید یک نسخه از مک 10.5 به بالا داشته باشید.اگر هم براتون نصب مک مقدور نیست تا ارائه iAtkos ML صبر کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط iHackintosh نمایش پست ها
      درسته باید یک نسخه از مک 10.5 به بالا داشته باشید.اگر هم براتون نصب مک مقدور نیست تا ارائه iAtkos ML صبر کنید.
      نه ، سوال من اینکه که توی پیش نیاز های این آموزش نوشته :

1 ) اولین و مهمترین لازمه نصب این هکینتاش دسترسی به یکی از نسخه های سیستم عامل مکینتاش ( چه به صورت هکینتاش، و چه به صورت مکینتاش ) از سیستم عامل Leopard به بالاتر هستش ( از خود سیستم عامل Mountain Lion ای که روی سیستم دیگری هم نصب شده باشه، میتونین استفاده کنید ).

منظور من اینه که وقتی کسی نه مثل من ، نه مک داره و نه هیچ ورژن هکینتاشی ، باید برای اولین بار چه ورژنی از هکینتاش رو نصب کنه ؟؟؟ چون تا جایی که من میدونم نصب lion و mountain lion به صورت هکینتاش ، حتما باید ورژن های قبلی رو داشته باشه . پس یه نفر چجوری واسه اولین بار روی کامپیوترش هکینتاش بکنه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط imahyar77 نمایش پست ها
        نه ، سوال من اینکه که توی پیش نیاز های این آموزش نوشته :

1 ) اولین و مهمترین لازمه نصب این هکینتاش دسترسی به یکی از نسخه های سیستم عامل مکینتاش ( چه به صورت هکینتاش، و چه به صورت مکینتاش ) از سیستم عامل Leopard به بالاتر هستش ( از خود سیستم عامل Mountain Lion ای که روی سیستم دیگری هم نصب شده باشه، میتونین استفاده کنید ).

منظور من اینه که وقتی کسی نه مثل من ، نه مک داره و نه هیچ ورژن هکینتاشی ، باید برای اولین بار چه ورژنی از هکینتاش رو نصب کنه ؟؟؟ چون تا جایی که من میدونم نصب lion و mountain lion به صورت هکینتاش ، حتما باید ورژن های قبلی رو داشته باشه . پس یه نفر چجوری واسه اولین بار روی کامپیوترش هکینتاش بکنه ؟؟؟
        http://www.i-phone.ir/forums/thread53135.html

نظر

• فقط یه سوال :

ببخشید فرق این نسخه های hezzard و iAktos با ورژن های اصلیشون یعنی snow leopard و lion چیه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iHackintosh نمایش پست ها
            دوست عزیز.بوت سیستم رو روی AHCI قرار دادید؟
            سلام ، بله . من بعد از نصب IAtkos L هم همین مشکل رو داشتم . فقط با IAtkos S3 v2 تونستم نصب کنم ، البته برای بوت کردن از iBoot استفاده میکنم .

این لینک رو ببینین ، مشکل مشابه در نصب L1 - مشکلم رو مطرح کرده بودم .

http://www.i-phone.ir/forums/thread53135-26.html

نظر

• الان اگه اطلاعات نهایی که روی Flash ریستور شده رو به یه (DVD 8 (8GB بریزیم کار میکنه*؟

نظر

• ببخشید دوستان من هرکاری کردم با easy dsdt نتونستم نصب کنم!* حالا dsdt یکی رو بیدا کردم که مادربردش شبیه ماله منه ولی تفاوت کوچیکی داره! تنها ایرادش اینهکه ؤ buld in هست و من بدون dsdt راحت کارت شبکم وصله ولی با این dsdt دیگه کارت شبکم رو نمیشناسه!*متاسفانه رفتم ادیتش کنم دیدم خیلییی بیچیدست!*دوستان ممنون میشم اگر این dsdt رو برای من ادیت کنید...همه گزینه هاش فعال باشه فقط هر جا در مورد ehternet هست رو برام باک کنید.ممنون میشم....

2403-ep43-ud3lF9.zip

نظر

• آقا نمیشه همینطوری آپدیت کرد؟یعنی فایل نصب mountain lion رو از توی هکینتاشی که دارم باز کنم و آپدیتش کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
                    این مشخصات سیستممنه به نظرتون میتونم نصب کنم با توجه به این که CPU من AMD از سری FX بلدزر هست

مادربرد : MSI 970A-G45 (MS-7693)

پردازنده : AMD FX(tm)-4100 Quad-Core Processor 3.6 GHz Caches 12 MB

گرافیک : nVidia GeForce 450 GTS

رم : DDR3 - Bus 1600 - 8 Gb

سوال دیگه که دارم
                    هارد من 2 TB هست و فقط 2 تا درایو براش ساختم یکی 100 GB یکی هم 1.72 TB حالا برای نصب هکینگتاش میتونم از همون درایو 100 GB که ویندوز 7 نصبه استفاده کنم یا منظورم رو واضح تر بگم میتونم توی یه درایو هم هکینگ تاش رو داشته باشم هم ویندوز 7 رو؟
                    فکر کنم جواب سوال ما جا موند!

نظر

• دوستان یک سوال دیگه: من هرکاری میکنم نمیتونم ورژن های alc رو نصب کنم!* فقط با voodoohda میتونم صدا داشته باشم!* اونم تا صدا وصل میشه بعد از یک بار ریست کردن صدا قطع میشه و در دیوایس های out هم فقط گزینه های hdmi ظاهر میشه !* درصورتی که قبل از ریست گزینه green rear وجود داشت !!! حالا من چیکار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
                        فکر کنم جواب سوال ما جا موند!
                        Lion و Mountain Lion بر روی سی پی یو های AMD نصب نمی شند.می تونید از Snowleopard استفاده کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread36262.html

نظر

• نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
                          lion و mountain lion بر روی سی پی یو های amd نصب نمی شند.می تونید از snowleopard استفاده کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread36262.html
                          دوست عزیز این تاپیکی که شما فرمودین که اصلا همون اول تاپیک نوشته قیدشو بزن اگه cpu ای ام دی هست!

نظر

• آقااااااااا من تا زه یه چی فهمیدم انگار مک رو مادربورد من کار نمیکنه hewlett-packard 17fa هیچ راهی نداره که بشه نصبش کرد ؟ یا ترجیحآ ورژن دیگه ای از مک هست که این بورد رو ساپورت کنه؟

نظر

• ممنون بابت آموزش.
                              من با موفقیت نصب کردم. یه سوال، برای اولین بار که بوت میشه تنظیمات مربوط به لوکیشن سرویس و آیکلاد و ... نمیاد. چرا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-aghili نمایش پست ها
                                سلام ، بله روی ACHI هستش . من بعد از نصب IAtkos L هم همین مشکل رو داشتم . فقط با IAtkos S3 v2 تونستم نصب کنم ، البته برای بوت کردن از iBoot استفاده میکنم .

این لینک رو ببینین ، مشکل مشابه در نصب L1 - مشکلم رو مطرح کرده بودم .

http://www.i-phone.ir/forums/thread53135-26.html
                                سوال ما هم جا موند .

ویرایش توسط ali-aghili : https://i-phone.ir/forums/member/67550-ali-aghili در ساعت 07-08-2012, 06:01 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X