اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام ممنون میشم زود جوابمو بدید
    میخواستم بدونم روی Asus X450 با کانفیگ زیر جواب میده
    cpu : intel i7 3537
    ram : 6m
    Graphic : 2g
    graphic onboard : intel hd 3000

نظر

• نوشته اصلی توسط milnar نمایش پست ها
      سلام ممنون میشم زود جوابمو بدید
      میخواستم بدونم روی Asus X450 با کانفیگ زیر جواب میده
      cpu : intel i7 3537
      ram : 6m
      Graphic : 2g
      graphic onboard : intel hd 3000
      کسی نیست جواب مارو بده ؟

نظر

کسی نیست جواب مارو بده ؟
        سلام. من هم سوال كردم تو پستهاي بالاتر ولي كسي جوابگو نيست. در جواب شما بايد بگم كه بله قابل نصب هست چون كارت گرافيگتون باهاش سازگاره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

کسی نیست جواب مارو بده ؟
          سلام دوستان عزيز شرمنده چند روز نبودم
          بايد بگم كه دستگاه شما كاملا سازگاره و مشكلي پيدا نميكنه

نظر

• سلام دوستان. من از همین اولش مشکل دارم.بعد از اینکه فلش رو پارتیشن میکنم اون فایله اصلی هم تو applaction میریزم با unibeast وقتی اون تیک لپتاپو میزنمو اینستال میکنم کلا 20 ثانیه طول نمی کشه تموم میشه.میخوام بدونم مشکل کجاست.معلومه کپی نمی کنه. باید پکار کنم؟

نظر

• خیلی ممنوووووون

نظر

• نوشته اصلی توسط sarosedaiesokut نمایش پست ها
                سلام دوستان. من از همین اولش مشکل دارم.بعد از اینکه فلش رو پارتیشن میکنم اون فایله اصلی هم تو applaction میریزم با unibeast وقتی اون تیک لپتاپو میزنمو اینستال میکنم کلا 20 ثانیه طول نمی کشه تموم میشه.میخوام بدونم مشکل کجاست.معلومه کپی نمی کنه. باید پکار کنم؟
                من هم همین مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید !!

نظر

• اگه به صورت dmg دانلود كرده ايد ديسك يوتيليتي رو باز كنيد و از بالا روي گزينه ي born كليك كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط sarosedaiesokut نمایش پست ها
                    سلام دوستان. من از همین اولش مشکل دارم.بعد از اینکه فلش رو پارتیشن میکنم اون فایله اصلی هم تو applaction میریزم با unibeast وقتی اون تیک لپتاپو میزنمو اینستال میکنم کلا 20 ثانیه طول نمی کشه تموم میشه.میخوام بدونم مشکل کجاست.معلومه کپی نمی کنه. باید پکار کنم؟
                    تمام دوستانی که این چنین مشکلی دارن باید از نرمافزار های دیگه استفاده کنن مثلا myhack که آموزشش اینجا هست یا cloner.
                    موفق باشید
                    ویرایش توسط abbas.ir : https://i-phone.ir/forums/member/55758-abbas-ir در ساعت 01-11-2013, 07:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط abbas.ir نمایش پست ها
                      تمام دوستانی که این چنین مشکلی دارن باید از نرمافزار های دیگه استفاده کنن مثلا myhack که آموزشش اینجا هست یا cloner.
                      موفق باشید
                      بابت راهنماییت ممنونم دوست عزیز !!

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز > کسی میتونه منو راهنمایی کنه من همه ی کرنلارو واردکردم و
                        لی از آرم اپل رد نمیشه مدل لپ تاپ من asus x550 ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

نظر

• سلام دوستان
                          یه مرد پیدا میشه برای iatkos ml رو بهم بده من اصفهانم اگه جایه دیگه هم هستید مشکلی نیست پول رو براتون کارت به کارت میکنم برام فقط بفرستیدش
                          کسی نیست ؟

نظر

• سلام
                            من تونستم ml را روی فلش بریزم ولی وقتی در disk utility میخواهم هاردم را فرمت کنم اصلا هاردم را نشان نمیدهد چاره چیست؟
                            هارد من WD یک ترابایت sata شش گیگابیت بر ثانیه
                            ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط v555 نمایش پست ها
                              سلام
                              من تونستم ml را روی فلش بریزم ولی وقتی در disk utility میخواهم هاردم را فرمت کنم اصلا هاردم را نشان نمیدهد چاره چیست؟
                              هارد من WD یک ترابایت sata شش گیگابیت بر ثانیه
                              ممنون میشم کمکم کنید
                              شما یه سر به این پست برو ایشالا حل می شه http://www.i-phone.ir/forums/thread72417.html
                              یا از بوت فلگ x- استفاده کن ببین هارد شناسایی می شه یا نه

نظر

• سلام
                                من فلش رو با موفقیت فرمت میکنم.
                                اما وقتی میخوام با unibeast مراحل بعدی رو انجام بدم در آخر پیغام میده که installation failed.

نظر

صبر کنید ..
                                X