اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من اولین باره میخام از این سیستم عامل استفاده کنم ..
    برای نصبش درایو باید چه فرمتی باشه ؟؟ شنیدم حتما باید fat باشه؟

نظر

• سلام اول لطفا لینک دانلود یه ورژن از سیستم عامل مک رو بزاردوم بعد از نصب مثل ویندوز هست یا همه اطلاعات روی درایو هام پاک می شهبعد سیستم مک مودم خاصی برا اینترنت adsl نمی خواداین هم اطلاعات سیستمم ببین برا مک مناسب هست یا نه ممنون

نظر

• سلام دوستان

من میخوام اینو روی لپ تاپم نصب کنم . چون حجم فایل ها برای دانلود بالاست گفتم از شما عزیزان یه سوال بپرسم

من لپ تاپم اینه :

MSI CX640DX

Cpu : Intel Core i5 2450m

GPU : Nvidia Geforce GT 540m 2GB DDR3

Ram : 4GB DDR3

به نظرتون این روی لپ تاپ من نصب میشه ؟ اگه بله بگید تا من شروع کنم فایل هاشو دانلود کنم .

خیلی خیلی ممنون .
        ویرایش توسط li_iPh0ne@ : https://i-phone.ir/forums/member/122017-li_iph0ne در ساعت 08-06-2013, 03:49 PM

نظر

• سلام

مثل اینکه به سوال قبلی کسی جواب نداد مهم نیست .

من سیستمم رو عوض کردم کاملا سازگاره فقط یه سوال داشتم . من الان این رو نصب بکنم میتونم در کنارش انتخاب کنم که ویندوز سون م بالا بیاد یا این رو ؟

چون من به ویندوز در کنار این نیاز دارم واقعا اداری هم هست اون ویندوزم اصلا نباید پاک بشه . مشکلی براش به وجود نمیاره ؟ میتونم انتخاب کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط li_iPh0ne@ نمایش پست ها
            سلام

من سیستمم رو عوض کردم کاملا سازگاره فقط یه سوال داشتم . من الان این رو نصب بکنم میتونم در کنارش انتخاب کنم که ویندوز سون م بالا بیاد یا این رو ؟

چون من به ویندوز در کنار این نیاز دارم واقعا اداری هم هست اون ویندوزم اصلا نباید پاک بشه . مشکلی براش به وجود نمیاره ؟ میتونم انتخاب کنم ؟
            دوست عزیز من بعد 2سال تونستم نصب کنم.ولی به نصف روز نکشید پاکش کردم.همه درایوراشم نصب بود. هم بلوتوث هم اینترنت.صدا گرافیک و....ولی نیم ساعت گذاشتم تو شارژ رفتم بیرون.برگشتنی دیدم لپ تاپ انقدر داغ شده که دستم میسوخت.شانس آوردم اساسی.وگرنه 3-4 تومن رفته بود تو پاچم..من مک اصلی رو هم نصب نکرده بودم.نسخه ویرایش شده برای اینتل رو نصب کردم(iatkos)
            با این حال داشتم نابود میشدم که بخیر گذشت
            siwa گفته بود دوستم مک نصب کرد رمش سوخت باور نکردم.بعد 2سال تونستم نصب کنم اونم که بی خیر بود واسم.بازم شکر لپ تاپ آسیب ندید.تنها کمکی که میتونم بکنم ایناست:
            در مرحله اول : تو پارتیشن دوم ویندوزتو نصب کن.
            تو مرحله دوم : تو پارتیشن اول مک رو نصب کن تا بوت لودر مک نپره
            اگه ویندوز از قبل نصب کردی و نمیتونی پاکش کنی مک رو بیخیال شو.

نظر

• نوشته اصلی توسط li_iPh0ne@ نمایش پست ها
              سلام

من توصيه ميكنم رو يه هارد ديگه نصب كنيد.
              البته دوستمون راهنماييتون كردن ولى خوب اينطورى خيلى بهتره.
              نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
              دوست عزیز من بعد 2سال تونستم نصب کنم.ولی به نصف روز نکشید پاکش کردم.همه درایوراشم نصب بود. هم بلوتوث هم اینترنت.صدا گرافیک و....ولی نیم ساعت گذاشتم تو شارژ رفتم بیرون.برگشتنی دیدم لپ تاپ انقدر داغ شده که دستم میسوخت.شانس آوردم اساسی.وگرنه 3-4 تومن رفته بود تو پاچم..من مک اصلی رو هم نصب نکرده بودم.نسخه ویرایش شده برای اینتل رو نصب کردم(iatkos)
              siwa گفته بود دوستم مک نصب کرد رمش سوخت باور نکردم.بعد 2سال تونستم نصب کنم اونم که بی خیر بود واسم.بازم شکر لپ تاپ آسیب ندید.
              دقيقا!! من خودم ٣ تا پاور سوزوندم (با اين كه درك نميكنم چرا!!).
              بعدشم مجبور شدم به كيسم سه تا فن وصل كنم كه الان وقتى روشنش ميكنم صداى موتور هواپيما ميده! :/
              .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
                siwa گفته بود دوستم مک نصب کرد رمش سوخت باور نکردم.بعد 2سال تونستم نصب کنم اونم که بی خیر بود واسم.بازم شکر لپ تاپ آسیب ندید.تنها کمکی که میتونم بکنم ایناست:
                در مرحله اول : تو پارتیشن دوم ویندوزتو نصب کن.
                تو مرحله دوم : تو پارتیشن اول مک رو نصب کن تا بوت لودر مک نپره
                اگه ویندوز از قبل نصب کردی و نمیتونی پاکش کنی مک رو بیخیال شو.
                همه که نباید مشکل شما رو داشته باشند !
                برای من هیچ مشکلی پیش نمیاد که به این شکل باشه !
                ولی هارد لپ تاپم تا مرز پریدن داشت میرفت ( سوختن ) :d
                ولی ارزششو داشت که 1 سال براش جون بکنم !
                ویرایش توسط MoonMac : https://i-phone.ir/forums/member/98986-moonmac در ساعت 12-07-2013, 07:21 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
                  همه که نباید مشکل شما رو داشته باشند !
                  برای من هیچ مشکلی پیش نمیاد که به این شکل باشه !
                  ولی هارد لپ تاپم تا مرز پریدن داشت میرفت ( سوختن ) :d
                  ولی ارزششو داشت که 1 سال براش جون بکنم !
                  نمیگم همه به شکل من دچار میشن.ولی شاید این مشکل گریبان گیرشون بشه.شاید واسه شما مشکلی نباشه کههاردتون بسوزه یا...پیشگیری بهتر از درمانه

نظر

• آیا راهی هست که بشه Mountain lion رو بصورت هکینتاش روی یک pc معمولی با cpu ای ام دی نصب کرد ؟
                    مادربرد فاکسکن !
                    نسخه های قدیمی تر ( Leopard یا Snow Leopard ) رو میدونم که میشد و قدیم انجام هم میدادم اما آیا راهی برای نصب آخرین نسخه هم هست ؟

نظر

• با سلام
                      من هر کاری میکنم هکینتاش رو روی لپتابم نصب کنم نمیشه
                      اولش که میخوام نصب کنم تو صفحه مشکی می نویسه nvidia patching eror
                      تمام مراحل رو درست رفتم فقط اون قسمت kornel flagرو متوجه نشدم
                      ممنون میشم راهنمایی کنید .راستی لپتابم هم مدل asus a53sm

نظر

• سلام خسته نباشید

میخواستم بدونم این نسخه Mountain Lion 10.8.3 iATKOS ML3U رو چجوری با فلش بوتیبل کنم ؟ یا روی virtualbox مجازی سازی کنم ؟
                        پسوند فایل dmg هستش
                        لطفا راهنمایی بفرمایید

نظر

• سلام من میخواستم iatkos ml2 رو نصب کنم وقتی kernel flag -v رو امتحان میکنم به یه فایل که میرسه دیگه جلو نمیره راهی هست که جلوی این رو بشه گرفت ؟

system/library/extention/voodooPS2Controller
                          ویرایش توسط bijanbeh : https://i-phone.ir/forums/member/116242-bijanbeh در ساعت 28-07-2013, 06:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط bijanbeh نمایش پست ها
                            سلام من میخواستم iatkos ml2 رو نصب کنم وقتی kernel flag -v رو امتحان میکنم به یه فایل که میرسه دیگه جلو نمیره راهی هست که جلوی این رو بشه گرفت ؟

system/library/extention/voodooPS2Controller
                            قبل و بعدشم بزاريد.
                            ممكنه مشكل از اون ككست باشه كه با سيف بوت و پاك كردنش درست ميشه.
                            .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                              قبل و بعدشم بزاريد.
                              ممكنه مشكل از اون ككست باشه كه با سيف بوت و پاك كردنش درست ميشه.

شرمنده کیفیت دوربینم خوب نبود

نظر

• نوشته اصلی توسط **shaghayegh** نمایش پست ها
                                سلام خسته نباشید

میخواستم بدونم این نسخه Mountain Lion 10.8.3 iATKOS ML3U رو چجوری با فلش بوتیبل کنم ؟ یا روی virtualbox مجازی سازی کنم ؟
                                پسوند فایل dmg هستش
                                لطفا راهنمایی بفرمایید
                                بله میتونید مجازی سازی کنید و به صورت مجازی استفاده کنید برای مجازی پیشنهاد میکنم از VmWare استفاده کنید.
                                همچنین میتونید به صورت کامل به عنوان یک سیستم عامل ازش استفاده کنید که برای اینکار با استفاده از نرم افزار هایی مانند PowerISO و یا TrancMac بر روی یک DVD 9 رایت و نصب میکنید.
                                برای اینکه با استفاده از USB هم بخواهید نصب کنید باید دسترسی به یک مک داشته باشید چه هکینتاش چه مک روی دیوایس ها و یا چه مجازی ساز و آموزش های ساخت بوتیبل هم در انجمن هست یک جستجو کنید

نوشته اصلی توسط apple3

با سلام
                                من هر کاری میکنم هکینتاش رو روی لپتابم نصب کنم نمیشه
                                اولش که میخوام نصب کنم تو صفحه مشکی می نویسه nvidia patching eror
                                تمام مراحل رو درست رفتم فقط اون قسمت kornel flagرو متوجه نشدم
                                ممنون میشم راهنمایی کنید .راستی لپتابم هم مدل asus a53sm
                                کرنل فلگ همون دستور هایی که مینویسد مانند : v- و برای ارورتون شما باید از کرنل فلگی که گرافیکتون رو پنچ میکنه یعنی کاری میکنه که دیگه این اررور نیاد استفاده کنید.
                                شما از این کرنل استفاده کنید :
                                کد:
                                -v busratio= Your Busratio Number graphicsenabler=no
                                به جای Your Busratio Number نام سی پیتون رو توی گوگل سرچ کنید و Busratio مربوطه رو به دست بیاورید. و یا میتوانید از نرم افزار CPU Z استفاده کنید.
                                بدرود
                                ویرایش توسط MoonMac : https://i-phone.ir/forums/member/98986-moonmac در ساعت 29-07-2013, 08:51 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X