اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amspayam نمایش پست ها
    بله نصب کردم
    بريد به صورت دستي ككست ها رو نصب كنيد. آموزشش توى همين انجمن هست!

نظر

من این مشکلمو حل کردم و روی سیستم مک رو ریختم تنها مشکلی که دارم اینه که هرکاری می کنم بدون USB بوت نمی شه و وقتی که با USB بوت می کنم فقط می تونم تو safe mode باشم اگه یکی کمک کنه ممنون می شم در ضمن هر کیم مشکل کیبوردرو داره مثله من بگه که کمکش کنم
      سلام دوست عزیز
      من سه چهار ماه قبل همین مشکل رو داشتم و هر کاری کردم حل نشد. همینجوری رهاش کردم.
      شما چه کار کردی که حل شد؟ اگه اجازه بدی تا دوباره پیکره بندی کنم و شروع کنم به نصب مجدد. تا بهتر بشه کمک کرد.
      مرسی
      ویرایش توسط Fouad-PES : https://i-phone.ir/forums/member/12030-fouad-pes در ساعت 03-05-2013, 02:05 PM

نظر

• من مک رو روی ل**ب تابم نصب کردم بعد از اینکه نزدیک به یک هفته گشتم توی سایتای مختلف آخر سر فهمیدم تو سایت tonymacosx86.com فایلی هست بجای multibeast مخصوص لب تاب من که خودش همه کارارو می کنه شمام یه سر یزن شاید بود

نظر

من مک رو روی ل**ب تابم نصب کردم بعد از اینکه نزدیک به یک هفته گشتم توی سایتای مختلف آخر سر فهمیدم تو سایت tonymacosx86.com فایلی هست بجای multibeast مخصوص لب تاب من که خودش همه کارارو می کنه شمام یه سر یزن شاید بود
          قبل از اینکه اصلا بخوام نصب کنم یعنی وقتی dvd رو بوت میکنم موس و کیبردم کار نمیکنه. من روی pc میخوام نصب کنم.
          هم usb و هم ps2 رو امتحان کردم اما فایده ای نداشت

نظر

• شما ااز این لینک فایلای کسکت رو اول بریز روی فلشت system/library/extension
            بعد نصب هم با ویندوز و برنامه mac drive فایل برو تو درایوی که مکتو نصب کردی بعد دوباره فایلای کسکت رو کپی کن تو system/library/extension
            Hackintosh PS2 Mouse Keyboard Enabler - Downloads - OSx86.net

نظر

• سلام دوستان
              من نزدیک به چند روزیه که هکینتاش و نصب کردم و بدون مشکلی کار کردم تا امروز که هرچی می زنم روشن می شه ولی گیر می کنه تو لاگین
              با v- هم ران کردم بدون error هردفعه یه جای random گیر می کنه
              اگه کمکم کنید ممنون می شم

نظر

شما ااز این لینک فایلای کسکت رو اول بریز روی فلشت system/library/extension
                بعد نصب هم با ویندوز و برنامه mac drive فایل برو تو درایوی که مکتو نصب کردی بعد دوباره فایلای کسکت رو کپی کن تو system/library/extension
                hackintosh ps2 mouse keyboard enabler - downloads - osx86.net
                مرسی از شما و دوستان نازنین دیگر
                موفق شدم که شیر کوهی رو نصب کنم. تنها مشکل من همین کارت صداست. هر کدوم رو نصب میکنم فایده نداره
                هیچ ویدیویی هم پخش نمیشه و ارور -۱۰۱ میده.
                Alc 888 کارت صدای منه و ml 10.8.2 دارم.
                و اینکه چطوری میتونم بدون فلش مموری مک و ویندوز رو دوال بوت کنم؟ که راحت فقط موقع بالا اومدن سیستم هر کدوم رو خواستم انتخاب کنم؟
                ویرایش توسط Fouad-PES : https://i-phone.ir/forums/member/12030-fouad-pes در ساعت 07-05-2013, 07:31 PM

نظر

• عزیز جان تمام این موارد رو در آموزش می تونید پیدا کنید

نظر

• با سلام
                    من روی لب تابم میخواستم مک نصب کنم طبق اموزش فلش مموری را اماده کردم اما هنگام نصب ارور های زیر را میده
                    asus intel
                    Nvidia GF 630
                    [IMG]C:\Users\Geev\Desktop\New folder\1.jpg[/IMG]
                    [IMG]C:\Users\Geev\Desktop\New folder\2.jpg[/IMG]

- - - - - - - - - -

با سلام
                    من روی لب تابم میخواستم مک نصب کنم طبق اموزش فلش مموری را اماده کردم اما هنگام نصب ارور های زیر را میده
                    asus intel
                    Nvidia GF 630
                    [IMG]C:\Users\Geev\Desktop\New folder\1.jpg[/IMG]
                    [IMG]C:\Users\Geev\Desktop\New folder\2.jpg[/IMG]

نظر

• با سلام
                      من روی لب تابم میخواستم مک نصب کنم طبق اموزش فلش مموری را اماده کردم اما هنگام نصب ارور های زیر را میده با kernel flag که در اموزش هم بود boot کردم اما روی این قسمتی که در پایین نوشتم گیر میکنه.
                      asus intel
                      Nvidia GF 630

"kext com.apple.driver.AppleHDAController - com.apple.iokit.IOGraphicsFamily not found.
                      can't load com.apple.driver.AppleHDAController - failed to resolve library dependencies.
                      kext com.apple.driver.AppleHDAController failed to load.

kext com.apple.driver.AppleSMCPDRC - com.apple.driver.IOPlatformPluginFamily not found.
                      can't load com.apple.driver.AppleSMCPDRC - failed to resolve library dependencies.
                      kext com.apple.driver.AppleSMCPDRC failed to load."

نظر

• برای نصب باید کل هارد فرمت بشه؟ نمی شه فقط پارتیشن مربوطه رو فرمت کرد و نصب کرد؟

نظر

• با سلام من میخوام از این روش هکینتاش رو نصب کنم . فقط یه سوال ضروری داشتم . برای نصب این نسخه با همین اموزش میشه amd ، cpu باشه ؟ چون برای من amd هست . ممنون .

- - - - - - - - - -

با سلام من میخوام از این روش هکینتاش رو نصب کنم . فقط یه سوال ضروری داشتم . برای نصب این نسخه با همین اموزش میشه AMD ، CPU باشه ؟ چون برای من AMD هست . ممنون .

نظر

• نوشته اصلی توسط li_iPh0ne@ نمایش پست ها
                            با سلام من میخوام از این روش هکینتاش رو نصب کنم . فقط یه سوال ضروری داشتم . برای نصب این نسخه با همین اموزش میشه amd ، cpu باشه ؟ چون برای من amd هست . ممنون .

- - - - - - - - - -

با سلام من میخوام از این روش هکینتاش رو نصب کنم . فقط یه سوال ضروری داشتم . برای نصب این نسخه با همین اموزش میشه AMD ، CPU باشه ؟ چون برای من AMD هست . ممنون .

هکینتاش تنها برروی intel کار می کند

نظر

• سلام
                              من ميخوام mountain lion روي كامپيوترم نصب كنم ولي توي بوت با يه مشكل برخورد كردم
                              وقتي روي usb ميزنم ، همه چيز خوب پيش ميره اما وقتي عكس اپل مياد ، يه مشت نوشته سياه رنگ مياد كه من نميتونم از اين به بعد ادامه بدم
                              نوشته debuggering panic
                              من از اون دو دستور كه تو آموزش گفته بودين استفاده كردم اما باز هم همون ارور رو ميده ،
                              تو رو خدا كمك كنين . چيكار كنم ؟

نظر

• عکس ورود ممنوع میاد ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X