اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تو سایت osx86.net ککست لن D-Link DFE-520TX رو گرفتم در قسمت سازگاری فقط 10.6 رو yes زده بود ومن برروی iATKOS ML2 Mountain Lion 10.8.2 نصب کردم ومتاسفانه جوابگو نیست چکار کنم؟

نظر

• توروخدا یکی بیاد جواب بده.چرا کسی جوابگو نیست؟پس این پستو ببندید که دیگه کسی سوال نپرسه

نظر

• نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
        سلام خسته نباشید
        unibeast من فایل هارو نمیسازه
        اسم فایل هارم چک کردم همشون درست بودن
        از ۲ تا ورزن unibeast هم استفاده کردم بازم نشد
        plz help me
        سلام
        فایلها رو نمیسازه یعنی اینکه خیلی زود تموم میشه مثلا یه ربع بیست دقیقه ای طول نمیکشه؟
        شما فلشتو پارتیشن بندی کردی؟

نوشته اصلی توسط amir2014 نمایش پست ها
        تو سایت osx86.net ککست لن D-Link DFE-520TX رو گرفتم در قسمت سازگاری فقط 10.6 رو yes زده بود ومن برروی iATKOS ML2 Mountain Lion 10.8.2 نصب کردم ومتاسفانه جوابگو نیست چکار کنم؟
        نوشته اصلی توسط amir2014 نمایش پست ها
        توروخدا یکی بیاد جواب بده.چرا کسی جوابگو نیست؟پس این پستو ببندید که دیگه کسی سوال نپرسه
        دوست عزیز بنده هم مثل شما وقتی دنبال ککست مورد نظر گشتم فقط همونی که خودتون گفته بودید رو پیدا کردم بقیه هم احتمالا مثل من فقط ککست شما رو پیدا کردند که جواب ندادند.
        من باز هم جست و جو میکنم.
        اینجا همه قصد دارن در حد توانشون به هم کمک کنند.
        ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 16-03-2013, 01:01 PM
        .:amgr:.

نظر

• پس برم همون 10.6 رو نصب کنم!
          من کلا مک رو بخاطر logic pro میخواستم .اگه قرار باشه که نه صدا داشته باشم نه گرافیک داشته باشم ونه کارت شبکه و غیره پس فایده نداره

نظر

• فایلها رو نمیسازه یعنی اینکه خیلی زود تموم میشه مثلا یه ربع بیست دقیقه ای طول نمیکشه؟
            شما فلشتو پارتیشن بندی کردی؟
            اره زود تموم میشه
            پارتیشن بندی هم کردم ولی همیشه یه مقداری از فلش رو پر نشون میده

نظر

• سلام به اساتید محترم ببخشید حوصله نداشتم 55 صفحه رو برگردم بخونم خودم جواب بگیرم
              یه نفر بگه میتونم روی این سیستم خودم نصبش کنم یا نه ؟
              ممنون

نظر

• روی amd نصب نمیشه دوست عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط moslem69 نمایش پست ها
                  سلام به اساتید محترم ببخشید حوصله نداشتم 55 صفحه رو برگردم بخونم خودم جواب بگیرم
                  یه نفر بگه میتونم روی این سیستم خودم نصبش کنم یا نه ؟
                  ممنون

سلام
                  شما ایمیج زیر رو بگیرید و رو یه ماشین مجازی اجراش کنید. اگه بالا اومد و تونستید نصبش کنید پس رو کامپیوتر هم میتونید نصب کنید:
                  http://www.tiny.cc/mountain-lion-1082-image

البته باز هم ممکنه ناسازگاریهای سخت افزاری پیش بیاد. چون کلا هکیتناشهای AMD کلاً زیاد گسترش نیافتن.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir2014 نمایش پست ها
                    تو سایت osx86.net ککست لن D-Link DFE-520TX رو گرفتم در قسمت سازگاری فقط 10.6 رو yes زده بود ومن برروی iATKOS ML2 Mountain Lion 10.8.2 نصب کردم ومتاسفانه جوابگو نیست چکار کنم؟

اصلا بدنبال هکینتاش نباشید که کلا بیفایده هست 10.8.2 و 10.7.2 و 10.6.3 رو نصب کردم این ککست مربوط به لن نصب میشه اما این لعنتی بکار نمی افته.الکی نزدیک12 گیگ دانلود کردم آخرشم هیچی!

نظر

• نوشته اصلی توسط amir2014 نمایش پست ها
                      اصلا بدنبال هکینتاش نباشید که کلا بیفایده هست 10.8.2 و 10.7.2 و 10.6.3 رو نصب کردم این ککست مربوط به لن نصب میشه اما این لعنتی بکار نمی افته.الکی نزدیک12 گیگ دانلود کردم آخرشم هیچی!
                      ناراحت نشید خیلیها مثل شما نتونستند با موفقیت مک رو بر روی سیستمشون نصب کنند.
                      حالا شما لطف کنید مشخصات سیستمتون رو اینجا بزارید تا بقیه که سیستمشون مثل شماست از کار نکردن لنشون مطلع شن.
                      خیلی ممنون از اینکه اطلاع دادید.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                        سلام
                        شما ایمیج زیر رو بگیرید و رو یه ماشین مجازی اجراش کنید. اگه بالا اومد و تونستید نصبش کنید پس رو کامپیوتر هم میتونید نصب کنید:
                        http://www.tiny.cc/mountain-lion-1082-image

البته باز هم ممکنه ناسازگاریهای سخت افزاری پیش بیاد. چون کلا هکیتناشهای AMD کلاً زیاد گسترش نیافتن.
                        اقا این ایمیج با vmware 9 بالا اومد تو سیستمم
                        فقط الان میتونم همون فلش نصب رو از همین سیستم مجازی درستش کنم
                        برنامه Disk Utility رو از کجا پیدا کنم تو سیستم مجازی
                        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط moslem69 نمایش پست ها
                          اقا این ایمیج با vmware 9 بالا اومد تو سیستمم
                          فقط الان میتونم همون فلش نصب رو از همین سیستم مجازی درستش کنم
                          برنامه Disk Utility رو از کجا پیدا کنم تو سیستم مجازی
                          ممنون
                          آره.
                          از تو لانچ پد فولدر Utilities .

نظر

• با سلام خدمت دوستان و تبریک سال نو من 10.8.2 رو نصب کردم فقط یک مشکل دارم ممنون میشم اگر کسی بلده کمکم کنه
                            من برای بوت این سیستم عامل اول باید با -x بوت کنم تا صفحه سفید رو ببینم یعنی در اخر صفحه سفید میشه انگار که با گرافیک مشکل داره و بعدش با کد graphicsenabler=0 بوت میشه و سیستم بالا میاد یعنی حتما اول کد -x وبعد کد دومی میخواستم ببینم چکار کنم دیگه نخواهم این کدها را برای بوت بزنم ممنون از لطف شما

نظر

• نوشته اصلی توسط SENATOR110 نمایش پست ها
                              با سلام خدمت دوستان و تبریک سال نو من 10.8.2 رو نصب کردم فقط یک مشکل دارم ممنون میشم اگر کسی بلده کمکم کنه
                              من برای بوت این سیستم عامل اول باید با -x بوت کنم تا صفحه سفید رو ببینم یعنی در اخر صفحه سفید میشه انگار که با گرافیک مشکل داره و بعدش با کد graphicsenabler=0 بوت میشه و سیستم بالا میاد یعنی حتما اول کد -x وبعد کد دومی میخواستم ببینم چکار کنم دیگه نخواهم این کدها را برای بوت بزنم ممنون از لطف شما
                              سلام
                              برای اینکار شما باید فایل org.Chameleon.boot.plist رو ادیت کنید. این فایل در آدرس زیر هستش:
                              کد:
                              /Extra
                              بعد فایل رو با TextEdit باز کنید و هر فلگی که لازم بود رو زیر بخش <key>Kernel Flags</key> وارد کنید و تغییرات رو ذخیره کنید.
                              سال نو شما هم مبارک!

نظر

• سلام
                                از دیشب دنبال یک لینک خوب برای دانلود جدیدترین(یا بهترین) ورژن/نسخه هکینتاش بودم که چیز خاصی پیدا نکردم
                                ممنون می شم لینک دانلود بدید
                                پردازندمم AMD هست(اگر لازمه مدلشو بدم؟
                                از pc استفاده می کنم!

نظر

صبر کنید ..
                                X