اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
    والله همه کار کردم.انواع و اقسام چاملیون نصب کردم.ولی نشد...
    یه dsdt دارم.تنها تفاوتش اینه که رمش 4gig هست.ماله من 8 گیگابایته ولی ماله اون 4 گیگ...ولی گرافیک و سی پی یو یکی هستش.یعنی کار میکنه؟مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
    نه مشكلى پيش نمياد.
    من فكر كنم مشكل از fake smc هستش چون وقتى تيك اونو ميزنم يا همون پيغام ريستارت مياد يا صفحه سياه.
    بعدشم اين با easay beast به صورت ديفالت نصب ميشه.
    شما اونو تست كنيد اميدوارم درست شه.
    .:amgr:.

نظر

• من دسترسی به مک ندارم .از نسخه vmWare نمیشه usb بوت درست کرد؟

نظر

من دسترسی به مک ندارم .از نسخه vmWare نمیشه usb بوت درست کرد؟
        آره ميشه

نظر

• آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
          اين مودم شما فقط با ويندوز سازگاره
          اگه ميخواين اينترنت واى فاى رو PC تون داشته باشيد بايد يه Air Port Card اپل بگيريد
          شما از كابل شبكه استفاده كنيد. (ethernet)
          دانگل usb دیگه ای نیست که با مک سازگار باشه ؟

نظر

• آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

من از این دانگل بند انگشتیا گرفتم درایورشم بود و مشکلی نداشتم

نظر

• اقا مک من خاموش نمیشه. shutdown رو که میزنم صفحه سفید میاد بعد یه ان کیس خاموش میشه بعد روشن میشه ولی نه سیگنال مانیتور هست و نه موس و کیبورد جواب میده. فقط کیس روشن هست و دی وی دی رو میتونم ببندم و باز کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط most نمایش پست ها
                اقا مک من خاموش نمیشه. shutdown رو که میزنم صفحه سفید میاد بعد یه ان کیس خاموش میشه بعد روشن میشه ولی نه سیگنال مانیتور هست و نه موس و کیبورد جواب میده. فقط کیس روشن هست و دی وی دی رو میتونم ببندم و باز کنم.
                دیگه اونو باید برید دنبالش ببینید رو مادربورد شما چجوري حل می شه، SSDT، DSDT ، appleintelcpupowermanagement و ...
                من این مشکل رو نداشتم ولی ا جایی که می دونم باید از یه پچ برای DSDT استفاده کنید که فکر کنم تو DSDTSE باشه.

نظر

• دوستان من سیستمم همیشه واسه لایون اپدیت بود. یعنی من ۱۰.۷.۱ نصب کرده بودم راحت میرفتم اپدیت میکردم به ۱۰.۷.۳ و ۱۰.۷.۴ . به نظر شما روی شیر کوهی هم امکان پذیر هست ؟ میشه اپدیت کنم به ۱۰.۸.۲ ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط most نمایش پست ها
                    دوستان من سیستمم همیشه واسه لایون اپدیت بود. یعنی من ۱۰.۷.۱ نصب کرده بودم راحت میرفتم اپدیت میکردم به ۱۰.۷.۳ و ۱۰.۷.۴ . به نظر شما روی شیر کوهی هم امکان پذیر هست ؟ میشه اپدیت کنم به ۱۰.۸.۲ ؟
                    آره من از ۸ رفتم به ۸.۱ ولی هنوز وقت نکردم برم ۸.۲

نظر

• وقتی اپدیت می کنید قبل از ریستارت چک کنید بینید ککست ها رو تغییر داده یا نه. برای اینکه متوجه بشین هم ککستهایی که دستکاری کردین رو با رنگ علامتگذاری کنین. تا جایی که من می دونم ۱۰.۸.۲ ککست AppleHDA رو تفییر می ده.

نظر

• دوستان چرا وقتی مک نصب میکنم نمیتونم تو ویندوز اون پارتیشن رو ببینم؟MacDrive 8 و transmac رو هم ریختم.ولی نشون نمیده؟
                        ویرایش توسط saeid_ms : https://i-phone.ir/forums/member/43160-saeid_ms در ساعت 20-09-2012, 09:46 AM

نظر

دوستان چرا وقتی مک نصب میکنم نمیتونم تو ویندوز اون پارتیشن رو ببینم؟MacDrive 8 و transmac رو هم ریختم.ولی نشون نمیده؟
                          منم همین مشکل رو دارم فقط فلش دیده میشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط AMNZ نمایش پست ها
                            سلام.
                            بعد از اجرا "مالتی بیست" و ری بوت کردن دستگاه دیگه نمیشه رفت تو مک.
                            توی حالت عادی بعد از نشان دادن لوگوی اپل صفحه سیاه میشه.
                            با استفاده از کد -x توی لوگوی اپل گیر میکنه.
                            با استفاده از کد -v ، بعد از نشان دادن نوشته ها صفحه رنگ قاطی میکنه و صفحه سیاه میشه.
                            توی قسمت انتخاب ککست ها در مالتی بیست فقط Easybeast و system utility و chimera رو تیک زدم.
                            مدل لپتاپ هم Acer Aspire 5742G هست، و مادربورد هم ظاهرا" Acer هست و گرافیک ATI Mobility Radeon HD5470 هست.
                            نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                            شما dsdt لپتاپ خودتو یا مشایهش رو پبدا کن از رو اون نصب کن.
                            اگه نشد یه بار esaydsdt رو نزن و فقط chimera رو تیکشو بزن ببین درست میشه.
                            نوشته اصلی توسط AMNZ نمایش پست ها
                            با این وجود مادربورد ام acer هست دیگه؟!
                            نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                            بله دیگه.مارک مادر بوردتون acer!
                            العان easydsdt رو نزدمو فقط chimera رو زدم و system utility.
                            توی حالت عادی روی لوگوی اپل گیرمیکنه.
                            با استفاده از کد -v ، بعد از نشان دادن نوشته ها این تصویر نشون داده میشه.
                            و درضمن منوی BOOT هم تغییر کرده و دیگه عکس اون سیب قرمز نیست... اینطوری شده.

نظر

• العان easydsdt رو نزدمو فقط chimera رو زدم و system utility.
                              اصلا شما Multibeast رو بیخیال شو. اگه DSDT داری دستی کپیش کن اگه نداری هم هیچی.
                              بوتلودر هم آخرین ورژنشو از osx86.net بگیر بنصب.
                              منوی بوتلودر هم اونجوری چون تمی نصب نیست، یا انتخاب نشده.

- - - - - - - - - -

العان easydsdt رو نزدمو فقط chimera رو زدم و system utility.
                              اصلا شما Multibeast رو بیخیال شو. اگه DSDT داری دستی کپیش کن اگه نداری هم هیچی.
                              بوتلودر هم آخرین ورژنشو از osx86.net بگیر بنصب.
                              منوی بوتلودر هم اونجوری چون تمی نصب نیست، یا انتخاب نشده.

نظر

• اپدیت ۱۰.۸.۱ چیزی رو واسه هکینتاش تغییر نمیده. ولی اگه ۱۰.۸.۲ رو بریزید صدای سیستم میپره که دوباره باید voodooha رو نصب کنید. من الان روی ورژن ۱۰.۸.۲ آپدیت کردم. همه چی خیلی خوبه. فقط صدا پرید که دوباره نصبش کردم.
                                خواستم در جریان باشید.

نظر

صبر کنید ..
                                X