اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط masoudkhademy2 نمایش پست ها
    دوستان من تازه اولین باره میخوام مک رو نصب کنم.لپتاپمم sony vpc-ea36fg هست.دسترسی به سیستم مک او اس ندارم یعنی نمیتونم مک رو نصب کنم.لطفا راهنماییم کنین.ممنونم
    دوست عزیز شما باید اول نسخه های هکینتاش رو نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinfar30 نمایش پست ها
      باسلام
      من Multibeast رونصب کردم Fix Permissions این رو هم پیدا نکردم ولی این دفعه این تصویر زیری میاد

الان درستش کردم ولی باز مثل قبل میگه ریستار کن

نظر

باسلام
        من Multibeast رونصب کردم Fix Permissions این رو هم پیدا نکردم ولی این دفعه این تصویر زیری میاد

از ویندوز وارد درایو مک بشید و فایل VoodooHDA.kext رو از مسیر زیر حذف کنیدببینید مشکلتون حل میشه.
        کد:
        System/Liberary/Extensions
        اگر هم Fix permissions رو پیدا نکردید.نرم افزار Disk Utility رو در مک باز کنید.درایو مک رو انتخاب کنید و گزینه Fix permissions رو بزنید.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط FreePHOENiX نمایش پست ها
        مدل سی*پی*یو من e7300 بود و همین رو زدم ولی بازم ری*استارت شد. راه دیگه*ای هست؟
        احیانا سیستم رو اورکلاک نکردید؟
        دستور زیر رو وارد کرده بودین؟
        کد:
        Busratio=10

نظر

دوست عزیز شما باید اول نسخه های هکینتاش رو نصب کنید
          چطوری لطفا راهنماییم کنین من هیچی نمیدونم....ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudkhademy2 نمایش پست ها
            چطوری لطفا راهنماییم کنین من هیچی نمیدونم....ممنون
            http://www.i-phone.ir/forums/thread53135.html

نظر

• فک نکنم بخواد درست بشه ......باز میگه ریستارت کنید

نظر

فک نکنم بخواد درست بشه ......باز میگه ریستارت کنید
                موقع نصب Multibeast چه گزینه های رو انتخاب کردید؟
                اگر DSDT دارید گزینه UserDSDT و اگر ندارید EasyBeast.

نظر

• نوشته اصلی توسط iHackintosh نمایش پست ها
                  موقع نصب Multibeast چه گزینه های رو انتخاب کردید؟
                  اگر DSDT دارید گزینه UserDSDT و اگر ندارید EasyBeast.
                  Easy beast رو انتخاب کردم ولی باز نشد
                  ویرایش توسط hosseinfar30 : https://i-phone.ir/forums/member/94858-hosseinfar30 در ساعت 18-08-2012, 05:08 PM

نظر

• من هر بوت لودری نصب میکنم بوت لودر رو نمیشناسه و سریع میره رو سون.
                    تا حالا 5 بارم ریختم و گزینه بوت لودر رو هم انتخاب میکنم.ولی نمیشناسه مک رو.هم MultiBeast رو ریختم هم chamelion...نمیدونم چرا مک رو نمیشناسه

نظر

• نوشته اصلی توسط iHackintosh نمایش پست ها
                      احیانا سیستم رو اورکلاک نکردید؟
                      دستور زیر رو وارد کرده بودین؟
                      کد:
                      Busratio=10
                      نه، اورکلاک نیست. از همین دستور هم استفاده کردم.

نظر

• آقا من بوت*لودر رو آپدیت کردم به کایمرا ۱.۱۰.۰ و الان دیگه ری*استارت نمیشه اما روی لوگوی اپل این خطاها رو میده و دیگه میگه که ری*استارت کن سیستم رو:
                        کد:
                        panic(cpu 0 caller 0xffffff8000555ef5): "Process 1 exec of /sbin/launchd failed, error 1 "@/SourceCache/xnu/xnu-2050.7.9/bsd/kern/kern_exec.c:3560
                        Debugger called: <panic>
                        Backtrace (CPU 0), Frame : Return Address
                        این*جا هقت خط عدد و اینا میده که انقد قاطی کردم و نتونستم بنویسم که بیخیالش شدم :ی ولی بعد این هفت خط این دو سه خط رو نوشت و بقیه*ش مشخصات سیستم بود:
                        کد:
                        BSD process name corresponding to current thread : init
                        Boot args: boot-uuid=853DC9D4-DBAC-30BE-A8FA-C811549516F4 rd=*uuid npci=0x3000 darkwake=0

نظر

• سلام به همه ی دوستان گل
                          من به هر بد بختیی بود این مونتاین لیون رو نصب کردم رو سیستمم ولی دو تا مشکل بزرگ دارم.از اساتید خواهشمندم که در صورت امکان کمکم کنید:
                          1) سیستمم موقع ریستارت شده خیلی طول می کشه که خاموش شه ! مثلا حدود 5 دقیقه !!
                          2) موقعی که آیتونز رو باز می کنم ارور 50- می ده !!
                          ضمنا گرافیکم پیش فرض نصب بود و صدا رو هم دستی صب کردم.
                          با تشکر.

نظر

• بوتلودر رو به کایمرا ۱.۱۱.۱ هم آپدیت کردم و باز هم همون بوت*ارور رو میگیرم. با وربوس مود آوردم که بتونم از ارور عکس بگیرم که ایناهاش
                            فایل های پیوست شده

نظر

• من فکر میکنم مشکل اساسی از نصب چمیرا هست.. چون که قبل از نصب این بوتلودر هیچکس مشکلی نداره. همه تا نصبش میکنم صفحه سیاه میشه بعد مجبورید سیستم رو ریست کنید تا بالا بیاد که دیگه عمرا بالا بیاد. مگه اینکه تو سیف مود که باز هم توی فضای کار ارور میده. از نظر من شما چمیرا بوتلودر رو نصب نکنید و نسخه جدید چمیلیونی رو که تازه اومده برای بوت کردن شیرکوهی رو باید نصب کنید. لینک دانلودش رو میزارم اونایی که دارن تست بزنن. البته باید چمیرا رو پاک کنن.
                              Chameleon-2.1svn-r2047.pkg - Downloads - OSx86.net
                              از لینک بالا دانلودش کنید. فقط فایل اولی رو. بعد نصب کنید. ببینید چی میشه. این آخرین ورژن هست.
                              ویرایش توسط most : https://i-phone.ir/forums/member/69066-most در ساعت 27-08-2012, 10:46 AM

نظر

• سلام متشکرم از زحمات شما استاد عزیز
                                بنده با راهنمایی شما مک را نصب کردم و می توانم بدون فلش دیسک نیز بوت کنم ولی چندین مشکل در رابطه با شناسایی سخت افزار دارم که امیدوارم به کمک شما بتوانم مشکل را برطرف کنم عمده ترین مشکل من نشناختن کارت شبکه می باشد . کارت شبکه هم وای فای دارم و اترنت
                                قبلا مک IATKOS S3 V2 را نصب کردم و مشکل سخت افزاری نداشتم
                                مشخصات مادربرد کامپیوتر : Asus P5GC-MX/1333
                                از سایتی که معرفی کرده بودید فایلی را برداشتم ولی موقعی که در دسکتاپ کپی می کنم و می خواهم سخت افزار را معرفی کنم بعد ریستارت مک بوت نمی شود لطفا راهنمایی بفرمایید
                                در ضمن من این سیستم عامل را مستقل نصب کردم (یعنی فقط مک را نصب کردم)
                                متشکرم قویدل تبریز
                                ویرایش توسط habib_ghavidel : https://i-phone.ir/forums/member/34995-habib_ghavidel در ساعت 29-08-2012, 12:37 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X