اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mountain Lion بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
    دوست عزیز این تاپیکی که شما فرمودین که اصلا همون اول تاپیک نوشته قیدشو بزن اگه cpu ای ام دی هست!
    این نسخه بر روی سی پی یو های AMD هم نصب میشه.در موقع نصب باید گزینه Mach kernel رو حتما انتخاب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein.h89 نمایش پست ها
      آقااااااااا من تا زه یه چی فهمیدم انگار مک رو مادربورد من کار نمیکنه hewlett-packard 17fa هیچ راهی نداره که بشه نصبش کرد ؟ یا ترجیحآ ورژن دیگه ای از مک هست که این بورد رو ساپورت کنه؟
      دوستان یکی جواب منو هم بده ممنون میشم !!

نظر

• سلام دوستان
        من اول باید مک داشته باشم تا بتونم فلش رو اماده کنم؟یا با ویندوز 7 هم میشه اون کار ها رو انجام داد
        میتونم با لب تاب مک فلش رو اماده کنم و رو پی سی نصب کنم؟
        ویرایش توسط x.se7en : https://i-phone.ir/forums/member/84073-x-se7en در ساعت 07-08-2012, 06:25 PM

نظر

• دوستان من چند تا سوال داشتم :
          1:این سیستم عامل روی amd هم نصب میشه ؟
          2:من از هکینتاش iatkos l2 استفاده میکنم باید همین unibeastکه گذاشتین رو دانلود کنم یابگردم دنبال نسخه لیون؟

نظر

• نوشته اصلی توسط imahyar77 نمایش پست ها
            فقط یه سوال :

ببخشید فرق این نسخه های hezzard و iAktos با ورژن های اصلیشون یعنی snow leopard و lion چیه ؟؟؟
            ممنون از اینکه جواب ندادین !!!

نظر

• دوستان من با مك دوستم روي usb ريختم بوت هم ميشه ولي هارد لبتابم رو نميشناسه( هزارد ميشناسه ولي)

نظر

• دوستان تورو خدا کمک کنید من هرکاری میکنم کپی نمیشه همچی درسته ولی باز نمیشه همش یه ۷/۷ مگابایت روی فلش کپی میشه .خواهش میکنم کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinfar30 نمایش پست ها
                  دوستان تورو خدا کمک کنید من هرکاری میکنم کپی نمیشه همچی درسته ولی باز نمیشه همش یه ۷/۷ مگابایت روی فلش کپی میشه .خواهش میکنم کمک کنید
                  کسی نیست کمک کنه

نظر

کسی نیست کمک کنه
                    چرا جواب نمیدید

نظر

• ممنون بابت آموزش سالار جان

ولی مشکلی که برای من پیش میاد اینه که وقتی با UniBeast فلش رو آماده می*کنم اصلن بوت*لودری که روی فلش نصب میشه که با بوت مستقیم بیاد بالا لود نمیشه وقتی هم با بوت*لودر خودم میارم بالا فلش رو یهو ری*استارت می*کنه. با xMove هم تست کردم فلش رو ولی بازم ری*استارت کرد هم*چنین یه پارتیشن روی هارد ساختم و با xMove اینستالر رو ریختم روش ولی بازم ری*استارت کرد. -v و -x و -f و -F و GraphicsEnabler=No و PCIRootUID=0 رو هم تست کردم ولی بازم هیچی و ری*استارت می*کنه. میشه راهنمایی کنید من رو؟

قابل توجه که من درحال حاضر دوال بوت ۷ و لاین دارم و بوت*لودر کایمرا نصب شده

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید.
                        من الان دو سال میخوام از طریق ویندوز 7 مک نصب کنم نمیشه! اول اینکه :
                        This is my system CPU : i7 e 950 , MB : Asus X58E pro , Ram: 6GB , GC: Asus 550 Ti Geforce)
                        الان مشکل من اینه که ML دانلود کردم (http://www.i-phone.ir/forums/thread71319.html) نمیدونم از کجا شروع کنم و فقط هم ویندوز 7 دارم.
                        در ضمن فایل DMG از فلدر SharedSupport نمیتون extract کنم. ارور ه Corupt میده ، (VmWare هم دارم)
                        اگه کمکم کنید ممنون میشم.
                        مرسی از پست هاتون

نظر

• cpu من intel g620 هست. برای مک که مشکلی نداره؟!!!!

نظر

دوستان تورو خدا کمک کنید من هرکاری میکنم کپی نمیشه همچی درسته ولی باز نمیشه همش یه ۷/۷ مگابایت روی فلش کپی میشه .خواهش میکنم کمک کنید
                            سلام دوستان . منم دقیقا همین مشکلو دارم. ۱۰۰ بار امتحان کردم ولی هردفعه پروسه نصب روی فلش خیلی سریع تموم میشه. تمام مراحل آموزش رو هم درست انجام دادم. در ضمن من از lion نصب شده روی vmware استفاده میکنم.
                            مرسی که راهنمایی میکنید.

نظر

سلام دوستان . منم دقیقا همین مشکلو دارم. ۱۰۰ بار امتحان کردم ولی هردفعه پروسه نصب روی فلش خیلی سریع تموم میشه. تمام مراحل آموزش رو هم درست انجام دادم. در ضمن من از lion نصب شده روی vmware استفاده میکنم.
                              مرسی که راهنمایی میکنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط FreePHOENiX نمایش پست ها
                                ممنون بابت آموزش سالار جان

ولی مشکلی که برای من پیش میاد اینه که وقتی با UniBeast فلش رو آماده می*کنم اصلن بوت*لودری که روی فلش نصب میشه که با بوت مستقیم بیاد بالا لود نمیشه وقتی هم با بوت*لودر خودم میارم بالا فلش رو یهو ری*استارت می*کنه. با xMove هم تست کردم فلش رو ولی بازم ری*استارت کرد هم*چنین یه پارتیشن روی هارد ساختم و با xMove اینستالر رو ریختم روش ولی بازم ری*استارت کرد. -v و -x و -f و -F و GraphicsEnabler=No و PCIRootUID=0 رو هم تست کردم ولی بازم هیچی و ری*استارت می*کنه. میشه راهنمایی کنید من رو؟

قابل توجه که من درحال حاضر دوال بوت ۷ و لاین دارم و بوت*لودر کایمرا نصب شده
                                شما نیاز به dsdt دارید ! easy dsdt روی بعضی از مادربورد ها و گرافیک ها خوب جواب نمیده ! و باعث ریست شدن میشه! سعی کنید dsdt مادر بوردتون رو پیدا کنید و یا dsdt مادر بورد شبیه مادر بوردتون رو پیدا کنید! مثلا اگر main شما ep43t-ud3l هست .dsdt مادربورد ep43-ud3l و ep43-usb3 به مادربورد شما میخوره! بهتره از userdsdt استفاده کنید!

نظر

صبر کنید ..
                                X