اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب iAtkos L

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان هنگام پارتیشن بندی .. میشه یک پارتیشن بقل پارتیشن ویندوزی که نصب هست ساخت ... اسیبی به پارتیشن ها نمیزنه .. یا اطلاعاطشون از دست نمیره ؟

نظر

• بله دوست عزیز میتونید یه پارتیشن کنار ویندوز بسازید و مک رو روی اون نصب کنید.
      موقع فرمت کردن حواستون باشه که فقط پارتیشن مک رو فرمت کنید.

نظر

• من موسم همش میپره نمیتونم موقع نصب باهاش کار کنم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام ممنون از اموزشتون من دو تا سوال داشتم روی cpu های sandy bridge هم نصب می شه
          دوم این که من نصب کردم با همین cpu که بالا نوشتم تمام مراحل رو می رم فقط بعد از نصب تو
          قسمت ول کام برای انتخاب زبان و کیبرد نه موس کار می کنه نه کیبرد لطفا راهنمایی کنید

نظر

• کسی نیست جواب بده

نظر

• Re: آموزش نصب iAtkos L

موس و کیبورد USB هست؟؟ تغییر بده! بعضی از موسها اصلا با مک سازگلری ندارند!! پردازنده موردی نداره
              Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

نظر

• من بعد از نصب روی ارم اپل یه علامت ورود ممنوع کوچیک میاد و همونجا میمونه باید چی کار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinfar30 نمایش پست ها
                  من بعد از نصب روی ارم اپل یه علامت ورود ممنوع کوچیک میاد و همونجا میمونه باید چی کار کنم
                  کسی نیست به ما کمک کنه

نظر

کسی نیست به ما کمک کنه
                    درود
                    سیستم رو با دستور زیر بوت کنید و یک عکس از صفحه مانیتور قرار بدبد.
                    کد:
                    -v

نظر

• به فرماید ....

نظر

به فرماید ....

سلام
                        فکر میکنم مشکل شما به خاطر اینه که گزینه SATA در بایوس رو به AHCI تغییر ندادید.(طبق عکس زیر عمل کنید به احتمال زیاد این مشکل برطرف میشه)

نظر

• من گرافیکم 2gb ati 6570 هست ککست رو از کجا باید دانلود کنم..راستی سیستم رو که به ahci تغییر میدم ویندوزم نمیاد بالا...

نظر

من گرافیکم 2gb ati 6570 هست ککست رو از کجا باید دانلود کنم..راستی سیستم رو که به ahci تغییر میدم ویندوزم نمیاد بالا...
                            بله چون ویندوز رو حالت IDE نصب شده با تغییر این حالت به AHCI دیگه بوت نمیشه.
                            باید دوباره ویندوز رو نصب کنید.
                            برای گرافیک هم سیستم رو با دستور زیر بوت کنید ببینید شناسایی میشه یا نه.
                            کد:
                            Graphicsenabler=yes

نظر

• من نصبش کردم گرافیک همه چی عالیه فقط چندتا مشکل دارم
                              1.اصلا صداندارم یعنی کارت صدانصب نشده
                              2.به اینترنت وصل نمیشم
                              3.بوت لودری که بابرنامه EasyBCD ساختم الان که میزنم هی ریستارت میشه وباید از همون dvdبوت کنم
                              باید چیکار کنم؟

نظر

• مشکل اینترنت حل شد ولی اون دوتا رو نمیدونم چیکارکنم

نظر

صبر کنید ..
                                X