اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب iAtkos L

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان كسي رو Dell 5010 تست كرده؟

نظر

• من سه بار روی لپ تاپ acer n43sl با CPU:2.2 i7 , RAM : 4 تست کردم اما توی قسمت آخر که داره اینستال میشه دیگه با ارور installation failed مواجه میشم کیبورد و تاچ پد خود لپتاپ و کیبرد و موس اکسترنال هم در موقع نصب کار نمیکنن

---
      I am here: http://maps.google.com/maps?ll=31.349849,48.694307
      Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• رو این صفحه گیر میکنه..مشکل کجاست؟

البته احتمال میدم از گرافیک باشه
        ممنون اگه کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid_ms نمایش پست ها
          رو این صفحه گیر میکنه..مشکل کجاست؟

البته احتمال میدم از گرافیک باشه
          ممنون اگه کمک کنید
          من که مشکلی نمیبینم. تنها مشکل اینه که DSMOS هنوز برنگشته، که باید بگه DSMOS has arrived. ولی چون گفته previous shut down cause، احتمالا مشکلی از بابت fakesmc نداری.

این اررور رو قبل نصب میده یا بعد نصب ؟ اگر بعد نصب، بگو که تو customizeچه گزینه هایی رو انتخاب میکنی ؟

راستی، این پیام رو اگه قبل نصب میده، چند دقیقه صبر میکنی ؟ گاهی باید تا ۲۰ دقیقه هم صبر کنی تا بوت کامل بشه.
          ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 03-03-2012, 07:29 PM

نظر

• سلام من نسخه mac lion iatkos l2 بافرمت dmg رو دارم میخاستم بدونم میشه از این فایل تو برنامه wmvare استفاده کرد؟
            اگه نه راهی برای تبدیلش هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
              من که مشکلی نمیبینم. تنها مشکل اینه که DSMOS هنوز برنگشته، که باید بگه DSMOS has arrived. ولی چون گفته previous shut down cause، احتمالا مشکلی از بابت fakesmc نداری.

این اررور رو قبل نصب میده یا بعد نصب ؟ اگر بعد نصب، بگو که تو customizeچه گزینه هایی رو انتخاب میکنی ؟

راستی، این پیام رو اگه قبل نصب میده، چند دقیقه صبر میکنی ؟ گاهی باید تا ۲۰ دقیقه هم صبر کنی تا بوت کامل بشه.
              بعد از نصب.همون گزینه هایی که تو آموزش گفته.طبق آموزش جلو رفتم.فقط به جای Graphic enabler گزینه nvidia رو با gf100 تیک زدم.قبلا این گزینه رو نمیزدم و میاومد.ولی این بار گفتم شاید گرافیکم نصب بشه و این گزینه رو زدم که رو ارم اپل گیر میکنه و وقتی با -v بوت میکنم این صفحه میاد.دارم واسه Ml نصب میکنم.یه سوال
              میگم الان که سون رو سیستم نصبه حتما به بوت لودر احتیاج هست.میتونم موقع clean کردن درایوی که میخوام iAktoss رو نصب کنم اون درایو که سون روش نصبه رو هم clean کنم تا دیگه بوت نخواد و مستقیم بره تو iAktoss ???
              چون معمولا با بوت لودر ها مشکل دارم و شاید chamelion با سونی وایو سازگار نباشه.البته همینطوری به ذهنم رسید

نظر

• سلام من میخام mountion lion بریزم برای همین ویندوزمو پاک و mac lion رو ریختم ولی حالا تو مک اون درایوی که برای نصب ml گزاشته بودم نشون نمیده. هاردم هم کلا 5 تا درایو داره. حالا باید چه کار کنم؟

نظر

• سلام دوستان.صفحه منیتور من بعد بوت شدن اخر که باید بیاد بالا مثه این میمونه که یه مخلوط کن انداخته باشند تو جونش همه چیز به هم ریختس.
                  باید چکار کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط roham22
                    کسی نیست جواب بده؟
                    با دستور زیر سیستم رو بوت کنید.
                    کد:
                    npci=0x2000

نظر

• نوشته اصلی توسط iHackintosh نمایش پست ها
                      با دستور زیر سیستم رو بوت کنید.
                      کد:
                      npci=0x2000
                      سلام انجام دادم فایده نداشت.
                      مشخسات:
                      vga:1 gb 8500gt nvidia
                      cpu:2.6 core 2due
                      ram: 4 gb ddr 3
                      ویرایش توسط roham22 : https://i-phone.ir/forums/member/16110-roham22 در ساعت 11-03-2012, 11:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                        سلام انجام دادم فایده نداشت.
                        مشخسات:
                        vga:1 gb 8500gt nvidia
                        cpu:2.6 core 2due
                        ram: 4 gb ddr 3
                        شما در Customize چه گزینه هایی رو برای نصب انتخاب میکنید. کامل بنویسید.

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                          شما در Customize چه گزینه هایی رو برای نصب انتخاب میکنید. کامل بنویسید.
                          سلام.من دقیقا همون چیزای که تو صفحه اول اموزش نوشتید میرنم.انتخاب vga nvidia میزنم
                          فالا نمیدونم تو این فکرم pc بیارم تهران کسی که اینجا نتوست.

نظر

• سلام دوستان با دستور npci=0x2000 بوت میکنم ای عکسا میده.

نظر

• با x- بوت کن

نظر

• سلام.در این صورت کیبورد usb میخواد.من ندارم.
                                یادم رفت ذکر کنم.من ویندوزم 32bit هستش این باعث اختلال در کار نیست؟
                                ویرایش توسط roham22 : https://i-phone.ir/forums/member/16110-roham22 در ساعت 13-03-2012, 10:39 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X